to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Iroda Iroda EmptyPént. Júl. 25, 2014 8:45 pm

Iroda

Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

William Glouster
hello, babe, here is my name
William Glouster
Ψ Age : 634
Ψ Home : Demon Kingdom
Ψ Job/hobbies : King, bar owner etc.
Ψ Humor : Not too much.
Ψ Birthday : 1389. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 146
Ψ Join date : 2014. Jul. 23.

King

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda EmptyVas. Aug. 24, 2014 10:57 am

Előzmény



Anna & William

+18 I want you now +18

Fekete lélektelen íriszeim követik alakját, ahogyan az irodába lép. Lábbal rúgom be az ajtót, kizárva ezzel mindenkit. Itt és most csak őt akarom, a lányomat, a véremet, ugyanazt a fertőt, ami bennem is formálódik, ami belőlem fakad és benne kelt új életre.
Karcsú, formás alakján siklik le a ruha, ahogy leoldja azt magáról. Szinte iszom a látványát, hozzám lép, magához fogja a kezem, csókolja, lejjebb vonja, én pedig egészen eddig a pillanatig hagyom magam. Hirtelen kapom el őt, emberi szemnek követhetetlen gyorsasággal taszítom a falhoz, préselem őt a saját testemmel. Eltépem a bugyit, ujjaim kérlelhetetlenül nyomakszanak belé, mártóznak meg a testében. Állát csókolom, nyakát, harapom, felsértem a bőrt és lenyalom a kibuggyanó fekete vért. Szemeim feketébe fordulnak, démoni valóm minden jegye szépen lassan láthatóvá válik. Kihúzom belőle az ujjaimat, leveszem a dzsekit és a pólót, szárnyaim szabaddá válnak, kinyújtóztatom őket. Megint Anna testét simítom végig, ajkait harapva csókolom, ismét a vérét fakasztom, élvezettel nyelem le. Bőrömön apró, kékes-fehér lángok lobbannak.
Combjába marok, hirtelen kapom fel a csípőmre, melltartója anyagán keresztül veszem ajkaim közé a bal bimbóját. Szívogatom, ízlelem, olykor finoman harapom, máskor a nyelvem játszadozik vele. Melléről a mellkasa felé haladok, fel a nyakához, onnan pedig újra az ajkait falom.
Megint mozdulok vele, ugyanolyan gyorsan, mint az előbb is. Fél kézzel söpröm le az asztaláról, amit ott tárol és teszem őt a hideg felületre. Leveszem róla a melltartót, gyönyörködöm a finom, puha kis halmokban. Megoldom a nadrágom – ha eddig ő nem tette meg – és nem várok tovább.
Keményen vágom belé magam, arcát figyelem, látni akarom a szemeit, amikor a magamévá teszem. Sötét, fortyogó energiáim körbeölelik őt is és engem is, magammal rántom a mocsokba, amiben élek, aminek ő a királynője és ahová nincs más lény, aki képes lenne belépni. Mozogni kezdek, nem kímélem, testeink újra és újra hangosan csattannak össze minden egyes alkalommal, ahogy megmártózom forróságában. Bal kezem ujjai a tarkójáig simítanak fel hátán, majd a hajába marok és finoman feszítem hátra a fejét arra kényszerítve ezzel, hogy rám nézzen. Látni akarom őt, azt, amit kiváltok belőle.
Kihúzódom belőle és kissé ellépek, hogy megfordítsam a testét. Ha hagyja magát, akkor az asztalnak támasztom, kissé nyomást gyakorolva a hátára, hogy előre hajoljon a bútor felületen. Formás, kerek fenekén simítok végig, aztán ismét a magamévá teszem. Mozgásom gyors és erőteljes. Jobb karommal előre nyúlok, haját a karomra tekerem fel és finoman húzom a fejét hátra, miközben mozgok benne. Hallani akarom a hangját, a nyögéseket és kéjes sikolyokat, amiket én váltok ki belőle, amik nekem járnak. Kizárólag nekem.


note & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net/

Rose Rey
hello, babe, here is my name
Rose Rey
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : the king's hand
Ψ Humor : try me
Ψ Total Posts : 92
Ψ Join date : 2014. Jul. 04.

Member
of
Kingdom

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda EmptyVas. Aug. 24, 2014 12:46 pm


William & Anna
you are the allure of darkness
Fejem vállára bukik, belémharap, felnyögök. Ujjai játékától felmordulok, testem megfeszül, ajkaimból vért fakaszt saját harapásom. Megcsókol, megcsókolom, testem égni kezd a vágytól, ő érte és iránta. Ledobja magáról a felsőt, kitárja bőrszárnyait. Ujjaim a hatalmas szárnyakra simulnak és egy pillanatra elveszek érintésükben, miközben rendíthetetlenül csókol, mar, harap. Combjaimba markol, felránt, átfonom csípőjét, ujjaim tincseibe futnak, fejemet a falnak vetem. Ajkai, fogai a csipke most durva anyaga és ereje játszik bennem s rajtam. Peckesen merednek előre mellbimbóim, duzzadt ajkaim pedig falják az övéit mikor végre ismét csókra hajol. Megfulladok, magammal rántom, megfullasztom. Érzem, apró lángjai bőrömre szökve ébresztik mély álmukból enyémeket, melyek édes lilában és aranyló sárgában pattognak bőrömön anélkül, hogy bármelyikünket megsértenék. Alakomon remegés fut keresztül, tekintetét keresem és élvezem, hogy apám lélektükreiben nem látok mást, mint pokolian mocskos sötétséget, ami most csak az enyém. Ez az én hatásom. A vére bennem az övéhez kapcsol, testünk egymásnak feszül, zihálok, ajkamba harapok, tincseit tépem, vállát harapom, körmeim az izmokba marnak.
Kezeim végül eleresztik s miközben ő csókol engem addig én az övért nyúlok de minden igyekezetem ellenére, még mindig elvörösödöm a gondolatra, az éhségre, mit farka látványa ébreszt bennem, mit csókjai váltanak ki belőlem, mit érintése hagy maga után. Gyöngéden fonom ujjaimat köré, kiélvezve, hogy szó szerint a markomban tarthatom őt, mindenestül.
Nincs időm. Megfulladok. Hanyatt vág, egy bögre szilánkjaira szakad, a márványlap hűse fogadja a hátamat. Egyik lábamat vállára emelem, másikkal csípőjét tartom. Egy végtelen hosszú pillanatig tekintetét az enyémbe fúrja, aztán végre mozdul és megadja amire mindketten annyira vágyunk. Az ő sötétsége és az enyém egymásnak feszül, az övé pedig letarol engem. Fejem már hullana hátra de megragadja tincseim és kikényszeríti tekintetem. Arcom kipirul, el akarom rejteni azt a mélységes sötétséget mi közeledtére ébred bennem... mi kitaszítja belőlem a fényt, mi lelkemben pihen, mi teljességgel kitölt ahogy ő maga is miközben mozdul és én nem bírom elfojtani őket tovább, felszakadnak nyögéseim, halk sikolyok törnek elő de hiába akarom elfordítani, elrejteni arcomat nem enged, csak mikor ő úgy akarja, mikor megfordítja testem, mikor még annál is jobban felhergel, mint eddig. Nem kell nyomást gyakorolnia rám, már akkor hajolni kezdek mikor megfordít, fenekem kissé magasabbra emelem, alkarjaimon támaszkodom meg. Nem pillantok hátra, ezt az örömöt még nem kapja meg tőlem, pedig én épp úgy imádom ha láthatom, miközben elveszik bennem, mint ő. Ismét tincseim után nyúl én pedig felmordulva de engedek akaratának s hagyom, hogy élvezhesse hangomat melyet még mindig visszafogok.
Gyors vagyok magam is. Kifordulok. A következő pillanatban a székbe taszítom és térdre ereszkedem előtte. Kényeztetni akarom, megadni mindent amire vágyik de nem pillantok fel rá, nem ragadom meg tekintetét. Nem csinálok egyebet, mint ajkaim közé veszem őt és kényeztetni kezdem őt. Ha ő nem akarja másképp.


say my name • 447 • - • ©

Vissza az elejére Go down

William Glouster
hello, babe, here is my name
William Glouster
Ψ Age : 634
Ψ Home : Demon Kingdom
Ψ Job/hobbies : King, bar owner etc.
Ψ Humor : Not too much.
Ψ Birthday : 1389. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 146
Ψ Join date : 2014. Jul. 23.

King

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 12:21 pm



Anna & William

+18 I want you now +18

Nem kímélem Anna testét. Megfürösztöm saját belső sötétségem legalsó mocskában, magamba forrasztom, szinte elnyelem és mégis vigyázok rá, mert ő az enyém. Kizárólag az enyém és senki másé. Nem kívánok tőle testi hűséget, az ilyesféle alantas emberi dolgok engem hidegen hagynak, annak teszi szét a lábait, akinek akarja. Azonban lelkének mélységeire igényt tartok, ahogyan arra az alaktalanul formálódó és általam fortyogó sötétségre is, amely az enyémből, belőlem született. Ebből nem engedek, ez az enyém, a tulajdonom benne és általa és kíméletlenül fogom elpusztítani azt, aki meg akarja magának kaparintani.
Újra és újra keményen lökök rajta, mögötte állok, végigsimítok fenekének tökéletes vonalán, fel a gerince mentén a bőrén, egészen a tarkójáig. Haját a karomra tekerem és fejét húzom finoman hátra. Nem fordul meg, nem néz rám, én pedig közelebb hajolok hozzá, mellkasom a hátának feszül, miközben csípőmmel minduntalan lökök a testén, egyre mélyebben merülve el benne.
- Az enyém vagy. – hangomban nincsen semmi evilágihoz hasonló, démonvérem fortyogva hozza elő belőlem valódi természetem és külsőm. Szemeim már régen átfordultak a legmélyebb és legsötétebb feketébe, amely csak létezhet. Sötét energiáim feszes pántokként szaladnak Anna testére és hozzák őt hozzám egyre közelebb, nem engedve el őt. Többet és többet akarok belőle, abból, amit a magaménak tekintek.
Hogy önző lennék? Az vagyok. Hogy érdekel-e? Nem. Ami az enyém, azaz enyém és kész.
Engedek rajta, elhúzódom a fülétől és kihasználja a lehetőséget, megfordul és a székbe tol. Hagyom, hadd tegye. Lélektelen fekete íriszeim követik őt és elém térdel. Hátradőlök, kezem a két karfán és összeszűkülő tekintettel figyelem ténykedését. Halk morgás hagyja el torkomat, amikor a farkamra fog és a szája közé veszi.
Élesen szívom be a levegőt, egy ideig figyelem, hogy miként hajol rám újra és újra, nyel el és játszadozik, de végül hátravetem a fejem és átadom magam neki és annak a kellemes és izgató érzésnek, amit ajkai és nyelve játékával nyújt.
Bal kezem felé nyúl, ujjaim az barna tincsekbe hatolnak és marnak, mielőtt azonban megadnám magam neki és elélveznék, elhúzom a fejét. Nem, így akarom, hogy vége legyen. Éhes tekintettel nézek rá, hajolok hozzá hirtelen közel és csókolom meg, harapva, ismét felhasítva ajkait, lenyelve éjfekete vérét.
Felhúzom magamhoz és az ölembe ültetem, majd kezeim a fenekére csúszva mutatják meg neki, hogy milyen ritmusban is vágyom rá. Jobb melléhez hajolok, ajkaim közé veszem a keményen előremeredő bimbót és játszadozni kezdek vele. Éles fogaim itt is felsértik a bőrt, meg-megszívom a sebet, máskor pedig hagyom, hogy a sötét vére kibuggyanjon és végigfolyjon a mellén, le egészen a hasáig. Kezem a másik mellcsúccsal foglalkozik, dörzsölöm és izgatom azt, rászorítok és meghúzom, mikor éppen melyik esik jól, majd az öléhez nyúlok és míg farkamon járja a táncát, addig kívülről is ingerlem őt.


note & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net/

Rose Rey
hello, babe, here is my name
Rose Rey
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : the king's hand
Ψ Humor : try me
Ψ Total Posts : 92
Ψ Join date : 2014. Jul. 04.

Member
of
Kingdom

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 7:55 pm


William & Anna
my king. my father. 18+
"Ne vígy engem kísértésbe..."

Elveszek. Elnyel a sötétség. Megfürdök benne. Tekintetemben Will számára eddig sosem látott írtózat villan. Eltűnik a lelkem, éjbe fordul. A gyermeke tekint rá, mintha a saját sötétsége alakot öltene és az én arcom húzná magára. Vad, barbár mocskot ébreszt amit én most kimondottan élvezek. Nyers erővel temet maga alá, testem pedig meghajol előtte, az akarata, a hatalma előtt. A királyom, az apám, a szeretőm aki most igazi barbárként hág meg mert megteheti. Teste az enyémnek simul, érzem, hogy karmaim az asztal szélébe marnak s nem vagyok rest hangokkal dícsérni egyre durvuló lökéseit. Még csak oda sem kell pillantanom; pontosan jól tudom, hogy lángjaim a bőrőm alatt kezdenek világítani majd kiszakadva fogságukból vonják be egész alakomat abban a pillanatban amikor rám hajol és közli, az övé vagyok. Felmordulok. Kifordulok, kihasználom, hogy teste az enyémen zihál. A székbe lököm.

"Ha a halál völgyében járok is, nem félek a gonosztól..."

Én vagyok a gonosz. Én vagyok a halál. Az övé vagyok.
Elétérdeplek. Ajkaim közé emelem. Eltűnik a pír, eltűnik a szégyen, a zavar. Eltűnnek az érzések. Felszabadulok mocskában. Csápjai haragosan oldják a lélek szülte köteleket mik emberségemhez kapcsolnak. Érzem, hogy figyel. Felpillantok. Mélyre engedem. Eleresztem. Újra megragadom. Eljátszom vele. Egészen addig nézem még hátra nem bicsaklik feje. Most ő az enyém. Én irányítok, én diktálok. S erről semmi kedvem nincs lemondani s nem is teszem. Most nem köt a lelkem, nem kötnek érzések. Órákig tudnám űzni vele. Tincseimbe mar, magához húzna. Felmorranok, nem engedem. Nem ülök az ölébe, nem táncolok neki. Szorításom erődödik a farka közül de persze nem okozok fájdalmat. Lebukok és lentől, felfelé haladva játszom vele, nyelvem cirógatja, édesgeti. Persze, elélvezni nem engedem.
Az asztalra ülök és kitárom előtte lábaimat. Oldalra billentem fejemet, előre hajolok, megragadom tincseit és magamhoz húzom. Megcsókolom s vért fakasztok. Az övét, az enyémet. Durva vagyok, szinte már erőszakos. Eltűnik belőlem a finom báj mi lelkemmel született. A széknél fogva húzom közelebb. Tekintetem az övébe fúrom. -A királyom vagy. - hajolok ajkára újra és megint megtépem - Az apám vagy. - homlokom az övének döntöm de ujjaim szorosan fogják tarkóját. - Az enyém vagy. - mordulok majd lábaimat a vállaira emelem, fejét pedig közelebb vonom ölemhez. Soha, ezelőtt soha nem volt képes a söttétséggel elűzni a lelkemet de ma éjjel megtette. Ma éjjel lerántotta második bőrömet, teljesen lemeztelenített. Ami eddig kordában tartott eltűnt s vele együtt vesztek el a józanság törvényei. Az ő vére vagyok, az ő ereje pihen bennem. Én nap mint nap elnyomom azt a sötétséget minek ő egész életében hódolt. Nem csoda hát, hogy mikor oly ritkán de kiszabadul a húsbörtönből, mindent magának akar. S a minden most William.


say my name • 437 • - • ©

Vissza az elejére Go down

William Glouster
hello, babe, here is my name
William Glouster
Ψ Age : 634
Ψ Home : Demon Kingdom
Ψ Job/hobbies : King, bar owner etc.
Ψ Humor : Not too much.
Ψ Birthday : 1389. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 146
Ψ Join date : 2014. Jul. 23.

King

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 9:05 pm



Anna & William

+18 I want you now +18

” Útra kelünk. Megyünk az Őszbe,
Vijjogva, sírva, kergetőzve,
Két lankadt szárnyú héja-madár.”

Valamit átszakítok benne, valamit átszakít magában. Az én fertőmből kelt életre, kapott lángokra. Belőlem létezik, a saját mocskomból virágzott ki és érett démonná, az enyémnek tekintem, nemcsak a véremnek, a részemnek is. Lélek nélkül aligha lehetnek olyan érzéseim, mint az egyszerű halandóknak, de birtoklási vágyam épp eléggé megmutatja azt, hogy mit is jelent nekem a saját vérem, a nő, aki most előttem térdepel, aki örömet okoz, aki élvezetet ad. Az örökösöm az utódom és a királynőm egyszerre és mégis, amikor elszakad az utolsó vékony lélekszál fonala, akkor valami egészen mássá formálódik. Jobban hasonlít rám, mint sejtené, mint sejtettem.

” Új rablói vannak a Nyárnak,
Csattognak az új héja-szárnyak,
Dúlnak a csókos ütközetek.”

Érte nyúlok, felhúznám magamhoz, ölének selymes és vad táncára vágyom, de ellenáll, ellentmond nekem. Tovább folytatja játékát, kegyetlenbe fordítva az édes kéjt, a gyönyör ígéretéből megalázó játékot űz és ennek tárgyává tesz, amire olyan düh önti el agyam, mint előtte még oly kevés alkalommal, vele kapcsolatban.
Sötét energiáim fortyogó lávaként ömlenek végig bennem és szakadnak ki belőlem, fekete hullámokat gerjesztve, korbácsolva vadul, eltiporva az övéit, elsodorva mindenki másért is ezen a tetves rohadt helyen. Feláll és az asztal felé megy, felállok és elkapom csuklóját – hacsak nem tesz valamit ellene – és koránt sem finom mozdulattal lököm saját íróasztalának úgy, hogy nekem háttal maradjon. Testem, szárnyaim lángba borulnak, hófehéren és kéken izzanak, a lehető legforróbb hőmérsékleten. Lassan közelítek felé és dühöm vörös ködén keresztül kell emlékeztetnem magamat, hogy ki is az, aki előttem van.

” Szállunk a Nyárból, űzve szállunk,
Valahol az Őszben megállunk,
Fölborzolt tollal, szerelmesen.”

A lányom, a vérem, az utódom, az örökösöm, a szeretőm. A megalázóm, a megkérdőjelezőm, a démonom, a gyengém, a dühöm okozója. Nem vagyok az érzelmek démona, oly keskeny a skála, amit képes vagyok érzékelni és most mégis hatalmas erejű méreg önti el belsőmet és ragacsos nyúlványaival nyalja az övéit. Keserű epe íze a számban, vérének édes zamatából ennyi maradt csupán.
Ha nem mozdult el vagy nem tett valamit ami ebben megakadályozhatna, akkor a tarkójára marok rá és lenn tartom az asztal lapján – vagy erővel vágom oda őt. Előre hajolok, fogaim élesen villannak ki, még mindig lángolok, de ezúttal már nem figyelek arra, hogy őt ne söpörje el erőm, hatalmam és a belőlem lobbanó lángnyelvek.
- A királyod vagyok. – hangom halkan és élesen, érzéseimmel terhesen vágnak át az iroda helyiségén és csapódnak vissza a falakról.
- Az apád vagyok. – még halkabbá veszem a hangom, vészjóslósága megkérdőjelezhetetlenül itatja át a szavaimat.
- Az enyém vagy. – közlöm vele még egyszer, még halkabban. A kettőnk viszonya a kettőnk döntése volt. Ellenszegülésének azonban ilyen formáját nem tűröm el, eddig sem tettem. Tudja, hogy nem, volt már rá példa korábban is.
Erőnek erejével nyugtatom le magam, észben tartva azt, hogy a saját vérem, kell nekem, de ez mit sem változtat a hangulatomon. Elengedem őt, a nadrágom begombolom. Szárnyaim még kint vannak, bőrömön a lángok elhalnak, szemeim még feketében forognak.
- A démonodnak is tudnia kell hol a helye Anna. Többször ezt nem tűröm el. Még tőled sem. – tudnia kell, hogy ezt nem a szex részére értem. Arra, hogy máshogyan akar velem együtt lenni, hanem arra, hogyha utat enged a saját szörnyetegének, az nem kerekedhet felül az enyémen. Megpróbálhatja, de annak következményei lesznek. Mindig.
- Holnap látni akarlak. Nálam. – mire a mondat végére érek, hangom emberivé válik és szemeimben is megjelenik a fehér rész. Szárnyaim eltűnnek. Az elhagyott pólóért és dzsekiért nyúlok. Magamra veszem, aztán, ha nem akadályoz meg valamivel, akkor kisétálok az irodájából és elhagyom a helyet.

” Ez az utolsó nászunk nékünk:
Egymás husába beletépünk
S lehullunk az őszi avaron.”



note imádlak meg a játékunkat is! Iroda 2061052178 & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net/

Rose Rey
hello, babe, here is my name
Rose Rey
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : the king's hand
Ψ Humor : try me
Ψ Total Posts : 92
Ψ Join date : 2014. Jul. 04.

Member
of
Kingdom

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda EmptyPént. Szept. 05, 2014 9:34 am

Folytatás: --> itt
Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda Empty

Vissza az elejére Go down

Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Igazgatói iroda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Külváros :: BURLESQUE-