to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Buttler-lak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Buttler-lak Empty
TémanyitásTárgy: Buttler-lak Buttler-lak EmptyVas. Szept. 21, 2014 6:39 pm

Buttler-lak

Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Amelia Annabeth Bourchier
hello, babe, here is my name
Amelia Annabeth Bourchier
Ψ Age : 104
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : singer
Ψ Humor : lovely
Ψ Birthday : 1920. Apr. 19.
Ψ Total Posts : 16
Ψ Join date : 2014. Aug. 28.

Member
of
Court

Buttler-lak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buttler-lak Buttler-lak EmptyVas. Szept. 21, 2014 7:15 pm


Victor & Amelia
you are the allure of darkness
Leigáz, magával ránt. Megrészegít az érintése... ahogy a testemmel játszik. Orra az enyémnek ütközik. Szemhéjam lecsukódik, még megcsókolom az övét. Nem kell szavakkal kötnie magához. Tudja, hogy egyetlen érintése elárulja számomra mit akar. Egy éve kötött magához de már ötven éve cirógat határozott ujjaival, merül el aranyló tincseimben vagy hordozza végig rajtam éhes tekintetét. Ahogy magához von mikor zavarom már túlnő rajtam, mikor arcomat legszívesebben mellkasába fúrnám, hogy az éhes tekintetek ne az én mozdulataimban keressenek kielégülést, tudom, hogy nem állhatok fel, hogy ő azt akarja az ölében maradjak, hát így is teszek. Izmaim már nem feszülnek dacos ellenállásba, mint az első időkben, amikor újra és újra makacs, határozott nembe ütközött. Most már csókok hullanak ujjaira, gyöngéd, női kérlelés, ajkak s nyelvek tánca a vágyott paplanokba merülésig mik most hirtelen nagyon messzi és áhított célnak tűnik.
A reszkető test, a félelemtől pulzáló szív és a pézsmaillatot kegyetlenül őszintén árasztó gyermeki tekintet állít meg. Dorothy. Kicsi Dorothy ki épp oly elveszett, mint egykor én is voltam, épp olyan tiszta és ártatlan. Ajkai zavart mosolyra húzódnak, arca kipirul és én irigy halhatatlanként vágyom rá, a vérére, az életére. Megérintem, összerezzen de ahogy Victor mögém lép, elveszik a férfiú tekintetben, mit sosem vonzott igazán pedig megérdemelné. Bátortalanul süti le tekintetét, ujjai ideges táncot járnak én pedig csak egy pillanat erejéig de Victornak simulok. Vágyom rá, a csókjaira, cirógató ujjpárnáira bársony bőrömön, elveszni pillantásában, éhségében, a kötelékben mit épp úgy gyűlölök, mint vágyok. Ha enged elhúzódom, ha nem, hát csak ujjaimat fonom a szinte még gyermek ujjaiba és az ajtó felé intek. Nem mond nemet, persze, hogy nem mond. Nem igézem meg. Nincs rá szükség. Gyermeki rajongása végre válaszra talál, hogyan is utasíthatna el kettőnket? Tudom, hogy érezni akarja, milyen ha csókolják, ha tincseivel simogatják, ha kebleire zuhan a forró lehelet és apró mellbimbója köré ketrecet von a fogak erdeje.
Negyed óra múlva már Victor lakásában fordulok. Karjaim a férfi nyaka köré fonva, testem az övének simul, ahogy megcsókolom, hosszan. Gerincvelőmben szüntelenül lobogó, tébolyítóan kéjsóvár láng lobban. Dorothy szívének dobbanásai szakítanak ki egy újabb csókból. Victor tekintetét vizslatom. Amint szabadulok, az ártatlan szépség felé indulok s helyet foglalok mellette a kanapén. Érintésemre riadt madárként rándul meg de nem húzódik odébb. Megbabonázva figyel a kicsi báb. Tekintete Victorra réved, ahogy a démonra pillantok. Tekintetemből kiveszik a báj, sötétség, éhség költözik a helyére.  Megemelem a nő karját és csókot lehelek csuklójára majd felszakítom a bőrt, agyaraim a húsba marnak. Vér ömlik ajkaim közé, vörösre festve őket. Lélektükreim eltűnnek lecsukódó szemhéjaim mögött. Nem akarom megölni de vére túl tiszta, zsenge még és ez nem segít megálljt parancsolni éhségemnek, főképp, hogy Victor egy egészen másfajtát is felébresztett bennem a bárban. Dorothy elnyíló ajkai közül apró nyögés szakad fel én pedig eleresztem, arcát megragadom, magamhoz vonom és megcsókolom. Vérétől mocskos ajkaimmal színezem az övéit, miközben másik karját Victor felé emelem.


Tough Lover • 471 • - • ©


Vissza az elejére Go down

Buttler-lak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros :: Bérlakások-