to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Broadway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Broadway Broadway EmptySzer. Júl. 30, 2014 3:54 pm

Broadway
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Victor Buttler
hello, babe, here is my name
Victor Buttler
Ψ Age : 483
Ψ Birthday : 1541. Mar. 17.
Ψ Total Posts : 20
Ψ Join date : 2014. Aug. 26.

Executor

Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Broadway Broadway EmptyHétf. Szept. 01, 2014 12:15 pm


Amelia & Victor
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mindent magadnak kell intézni, ha jól akarod csinálni és időben befejezni. Ne bízd rá más idiótákra, akik nem rendelkeznek minimum 120-as IQ-val. Mi a másik értelme a bal oldalnak? Nem, nem a jobb. Egyesek szerint mégis. Legszívesebben megfosztottam volna a nyelőcsövétől, de a látszat kedvéért muszáj néha normálisnak mutatkozni, aki nem tér el az átlag elvárásaitól.. túlzott mértékben legalábbis. Nem lett volna, pedig dühkitörés, semmi váratlan vagy előre meg nem fontolt tett, két másodpercnyi mérlegelést sem igénylett a gondolat megszületése. Miért kellene nekem egy ilyen használhatatlan beosztott, ha rohangál odakinn ezer másik?
- Tudod mit? Menj haza, mondd meg a családnak, hogy elb*sztad és ezért kib*sztalak. Megengedem, hogy rám kend. – lepem meg a visszautasíthatatlan ajánlattal, miután kitessékeltetem az üzletből, a cuccait, pedig kidobatom a többiekkel. Már fél órája megy az előadás, negyed órával előtte kellett volna elindulnom és most már igencsak eljött az ideje a küszöb átlépésének. Jobb később, mint soha.

A negyed órából húsz perc lett és mindez egy közlekedni nem tudó motoros szponzorálásával, aki kifeküdt az aszfaltra, mint a melegtől elpilledt macska. A klubba belépve pont elcsípem a tiszta hangot, a dal végét, a mai utolsót. Zsebre téve a kezeimet csóválom meg a fejem: egy keményen dolgozó démonnak már a szórakozás sem jár ki? Hová lesz a világ… A pincér vállon vereget, ahogy elhalad mellettem és röviden összefoglalja az estét – ma is fantasztikus volt. Jelenlegi kedélyállapotom alapján előszeretettel kitettem volna neki a lábamat, hogy közelebbi élményben lehessen része a padlóval, de megállom egyetlen erőltetett na-ne-mondd mosollyal. A hátsó asztalok felé tartok, oda, ahol mindig is ülni szoktam, elzavarva az ott ülőket, ha kell.
Kellene egy ráadás szám, mert nem az Amelia után következő rüfke miatt jöttem ide. Zenét akartam hallgatni és nem hangutánzást hogyan is csinálja a fába szorult féreg.
- Hozz egy dupla vodkát, a helyemen leszek. – se köszönés, se kérés, se puszi, se pá Lorennek a pult másik oldalán. Telibe megkapja a kifogásolhatatlan jó modoromat, mire máris grimasz ül ki a képére. Még rondábbá téve őt, mint egyébként. Csúf és idegesítő, remek kombináció. Tajgetosz pozitív. Mentségére egyedül a felszolgált ital válhat, ő legalább a munkáját jól végzi.
Keresztbe tett lábakkal várakozom mind a metszett kristály megérkezésére, mind a szőke asszonyéra. Ő legalább nem idegesítő.

† music: the horror of our love † note: worst fear and wellcome friend † words: 368
Vissza az elejére Go down

Amelia Annabeth Bourchier
hello, babe, here is my name
Amelia Annabeth Bourchier
Ψ Age : 104
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : singer
Ψ Humor : lovely
Ψ Birthday : 1920. Apr. 19.
Ψ Total Posts : 16
Ψ Join date : 2014. Aug. 28.

Member
of
Court

Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Broadway Broadway EmptyHétf. Szept. 01, 2014 1:35 pm


Victor & Amelia
i am glad to see you
[You must be registered and logged in to see this image.]
Hűvösen állok a színpadon. Csillogó tekintetek követik lustán mozdulataimat. Még éneklek, ők hallgatnak. Halk párbeszédek, itt-ott némi csevely és kuncogás, miközben hangom betölti a teret. Tekintetem őt keresi és némi csalódottsággal fogadom el a tényt, hogy ma sem jött el. Még három dal. Az utolsóra többen is táncra hívják partnerüket. Az utolsónál megjelenik ő is, épp mikor tapsvihar tör ki, én pedig meghajolok és átadom a helyem a következő énekesnőnek majd az öltözőbe sietek, megigazítom a ruhát, a lehelkönnyű sminket és már veszem is utamat a hátsó asztalok felé veszem. Loren elém lép, keresztezi utamat. Tudom, hogy szerelmes Victorba és tudom, hogy gyűlöl engem, amiért én megtehetem mindazt a férfival, amiről ő csak álmodozik. - Ideje menni, hogy leszopd a kis drágádat, talán attól jobb kedve lesz. - mély levegőt veszek és eleresztem a fülem mellett durva és felesleges megjegyzését. Sosem szerettem az efféle szavakat és igen ritka, hogy én magam használjam őket. - Sajnálom, ha modortalan volt. - kérek elnézést Victor helyett is. - Tudod, hogy te vagy a kedvenc picérnője. - nyugtatom meg egy könnyed érintéssel karján és látom, hogy máris bánja ami kiszaladt belőle... ahogy a pírt is az arcán, amiért Victor kedvencének neveztem. Hízeleg neki a tudat és ez megóv minket attól, hogy esetlegesen az italunkba köpjön. - Sajnálom Amelia. Varázslatos voltál ma este. - Loren könnyen megenyhül. Megköszönöm kedvességét és megkérem, hogy hozzon nekem egy martinit, ő pedig bólint és már sietősen útnak is indul a pult felé. Én pedig mosolyra húzom ajkaim, ahogy végre meglátom. Leülök mellé, ujjaim azonnal arcélére és ajkaira futnak. Közel hajolok és szemérmes csókot adok arcára üdvözlésképpen. - Sajnálom, hogy ilyen későn érkeztél. - Ujjaim tovább futnak arcáról vállaira és gyengéden masszírozni kezdem. - Nehéz nap? - hajtom oldalra fejemet és érdeklődve figyelem mozdulatait, tekintetét s hallgatom szavait. - Gyere. Táncoljunk. - emelkedem meg ha elmeséli a napját, ha nem és ujjaimat az övébe fonva pillantok a táncpartkettre. Imádok táncolni... főleg ha a táncpartnerem Victor, aki igazán meg tud táncoltatni. Ha van hozzá kedve.


Tough Lover • 335 • - • ©


Vissza az elejére Go down

Victor Buttler
hello, babe, here is my name
Victor Buttler
Ψ Age : 483
Ψ Birthday : 1541. Mar. 17.
Ψ Total Posts : 20
Ψ Join date : 2014. Aug. 26.

Executor

Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Broadway Broadway EmptyHétf. Szept. 01, 2014 10:29 pm


Amelia & Victor
[You must be registered and logged in to see this image.]
Lépteim sorát nem szakítom meg, de egy hosszú másodperc erejéig odaszökik tekintetem a fülemülére, pontosabban a ruhájára a rövidre szabott pillantás okán. Nagyobb most az akarás egy szék kerítésére és az oroszhonból származó „vizecskére”.
..egyes számú intézkedés pipa, az asztal kiszemelve, irányra tarts.
..kettes számú intézkedés pipa, a rendelés leadva.
..hármas számú intézkedés pipa, elhessintve a két ott ücsörgő.
A székfoglalás után cseppnyi türelmet nem tanúsítva szuggerálom Lorent, a négyes pontot nem tudom az italom nélkül végre hajtani. Az ujjaimmal a lakkozott asztallapon dobolok, másik kezemmel az arcélemen támaszkodom, behajlított könyökkel a szék karfáján. Nem várat sokat, talán, mert hideglelés környékezi meg a szemmel verésnek köszönhetően. Elém teszi le a poharat, majd megáll. Az asztalon dörömbölő jobbommal felkapom a vodkát és oldalra döntött fejjel nézek fel rá.
- Nincs dolgod a pultnál? – ártatlanul emelkedik a szemöldökvonalam és terelgetem vissza az üvegdarab lóbálásával a helyére. Látom rajta, hogy legszívesebben megütne, a lelke mélyén nagyon is akarja, de ügyes kislányként fojtja el és kullog vissza fújtatva. Ez a munkája, nekem meg nincs kedvem a bájolgáshoz. Hozzá se. Nem is kerül szánt szándékkal a perifériámba, mígnem a tollászkodás végeztével, immár vendégként tér vissza Amelia. A hangos zene miatt nem vehetőek ki tökéletesen a szavak, de nem is erőltetem meg magam a tisztán hallás érdekében. A számomra érdekeseket értettem, miközben belekortyoltam a színtelen szeszbe.
Egy késhegynyivel élénkebbé válok, ahogy felém fordul a szőkeség és elindul. A lábamat lerakom a padlóra, kihúzva várom és nem ellenkezek az üdvözlésekor, amit én elhagyok különleges szóváltás vagy tett formájában, csak székének két oldalát megragadva húzom közelebb és csúsztatom a kezemet a combjára, eztán vállat vonok.
- Kénytelen leszel külön számot adni. – paskolom meg finoman a combját és egy szekundára lehunyom a szemem a dögönyöző ujjak hatására. Nem is olyan rossz, el tudnám viselni még egy ideig, amire rájöhet a kezem simításából. – Unalmas, végtelenül az volt egészen addig, míg el nem indultam.. utána idegtépő. – ingatom meg a fejemet és döntenék úgy, hogy inkább felnyalábolom a székéről s átültetem az ölembe egy erőfeszítést nem igénylő mozdulattal. Máris jobb lenne egy derék illetve egy comb támasztékul, de moccan, mire kérdőn emelkedik a szemkeret. Most jött, hova menne máris? Az ötletért nem lelkesedem túlzottan, de hozzá hasonlóan felállok és karomba fonva övét lépek mellé beletörődőn, ha letöröm az ő kedvét, nem lesz rám jobb hatással.
- Lorennek miért hazudtál az imént? – az idióta alkalmazott témát szívesen ítélem elvetésre, a végén meggondolnám magam a normális viselkedés terén. A parkettig kísérem, hol éppen csak addig eresztem, hogy eldönthesse milyen stílusban akarja elkezdeni és ehhez legyen egy leheletnyi helye. Vannak kivételes esetek, amikor én alkalmazkodom, főként, ha az semlegesnek számít nálam, mint a mostani is.

† music: alive † note: worst fear and wellcome friend † words: 440
Vissza az elejére Go down

Amelia Annabeth Bourchier
hello, babe, here is my name
Amelia Annabeth Bourchier
Ψ Age : 104
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : singer
Ψ Humor : lovely
Ψ Birthday : 1920. Apr. 19.
Ψ Total Posts : 16
Ψ Join date : 2014. Aug. 28.

Member
of
Court

Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Broadway Broadway EmptyHétf. Szept. 01, 2014 11:11 pm


Victor & Amelia
i am glad to see you
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ahogy helyet foglalok és megcsókolom, két karja satuba zár, közelebb von magához. Mosolyra húzom ajkaimat, mikor kezét combomra csúsztatja, hiányzott az érintése, a szavai, még ha azok olykor durvák vagy fásultak is. - Különszámot? - szélesedik ki mosolyom - Megbeszélhetjük, Mr. Buttler. - masszírozom tovább vállait, mit simogatással jutalmaz és tudom, hogy akaratlanul is libabőrössé válok. A gondolat, hogy vele töltsem az éjszakát, felostorozza vágyaimat és a testem szándékosan reagál mert azt akarom, hogy tudja, lássa, milyen hatást vált ki belőlem. S tudom, hogy szereti ha kipirulok, ha ajkamba harapok. Tekintetem elemelem egy pillanatra, mikor Loren megérkezik az én italommal is. Nem szól semmit, rám mosolyog és visszatér a dolgára... és ha Victor valamit mondani akarna, ujjaim tarkójára futnak és könnyen cirógatva tincseit vonom magamra figyelmét. Figyelmesen hallgatom és megcsókolva fejezem ki sajnálatomat. - Ki idegesített fel Victor? - kérdem, miközben őszintén remélem, hogy nem valami komoly ügy húzódik a háttérben. Ha válaszol, megemelkedem és táncba hívom. Igent mond, amivel rettentő boldoggá tesz engem, ami azonnal meg is mutatkozik rajtam. Valósággal kivirulok mellettem, a tekintetem is mosolyog.  Paris, aki most énekel nincs olyan jó, mint én és tudom, hogy Victor utálja de a lassú dal amit a nő választott, túl gyönyörű ahhoz, hogy ne táncoljak rá. S mint olyan, mindenki a keringőre lép, én is e mellett döntök. Persze ő vezet, keze derekamra simul de én közelebb lépek mint szabadna. - Nem hazudtam. - vonom fel kecses ívben szemöldököm. - Nincs olyan pultos akit elviselnél annyira, mint őt. Csupán eltúloztam az igazságot. - hamis fény csillan tekintetemben. - Mindkettőnknek jobb ha egy hamis tudat boldogítja, mint, hogy az igazság miatt megkeseredjen. Nem gondolod? - kérdem miközben államat megemelem és a következő lépésnél kifordulok, aztán már nem követem a keringő lépéseit. Fejemet mellkasára hajtom, szorosan hozzásimulok és egészen a dal végéig nem is töröm meg táncunkat szavakkal hacsak ő nem kérdez. Amint véget ér a szám, megtapsolom a nőt és Victorral az oldalamon visszatérek az asztalunkhoz - hacsak ő nem talál ki mást út közben. Kényelmesen dőlök hátra székemben és aprót kortyolok a martiniból, miközben körbepásztázom a termet. Éhes vagyok. Victor mellett szoktam emberből táplálkozni s ma éjjel egy tasak ébresztett, nem több. A férfire pillantok, ajkaira repdes tekintetem és közel hajolok. - Csókolj meg. - nem utasítom. Mosolygok. Úgy kérem, mint éhező szerető. - Mik a terveid az estére? - kérdem ha megcsókolt és tenyerét cirógatva vívom ki pillantását. Ujjaim jólesőn táncolnak kézfején fel s alá. Miért akarom tudni? Kíváncsi vagyok van-e terv, kötelező megjelenés valahol vagy a ma éjszaka csak kettőnké s senki másé.


Tough Lover • 427 • - • ©


Vissza az elejére Go down

Victor Buttler
hello, babe, here is my name
Victor Buttler
Ψ Age : 483
Ψ Birthday : 1541. Mar. 17.
Ψ Total Posts : 20
Ψ Join date : 2014. Aug. 26.

Executor

Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Broadway Broadway EmptyKedd Szept. 02, 2014 4:09 pm


Amelia & Victor
[You must be registered and logged in to see this image.]
Érzem, ahogy lelke kellemesen enyhül a kezem nyomán és mosolyát előbb is, minthogy kiül az arcára. Érdekes dolog ez a kötelék…
- Meg is beszéljük. – nézek oldalra sunyi tekintettel, fél árbocra eresztett szemekkel, miközben teljességgel kihasználom s élvezem a jótékony vállazítást. Nem azért jöttem ide, hogy akármilyen másik hanggal simítsam el a rossz kedvem. Egy műértő sem éri be Picasso után egy nevesinccsel, nem fanyalodnék rá a kevesebbre, ha megkaphatom csekély árért a legjobbat is. Már csillapodni kezdene morgós hangulatom, apadna a rossz kedv a fejszellőztetés, a vodka és a fülemüle triójának jóvoltából, de megjelenik ismét a pincérke. Barátságtalanul sandítok rá, de nem intézek hozzá szavakat, csak a távozását szeretném elérni a lehető leghamarabb, addig is feszülten strázsál kezem a kényelmes futójármű tetején. Tarkójába mélyedek, már épp meggondolnám magam, mi szerint nem mászok a fejébe, mikor a kérdés eltereli a figyelmem.
- Csak egy senki, aki most már munkanélküli. – darálom, mintha csak a száraz kenyérrel tenném és a válasz után felemelkedem a székről, hogy eleget tegyek a macskakaparásos kötelességeknek. – ..de hagyjuk ennyiben, nem érdemes több szóra. – vágom ki magam egy kisebb vigyor kíséretében, ami egyértelműsítőnek is szántam egyúttal: ha az oroszlán bajszát meghúzták aznap nem jobb ugyanott simogatni más időben, szándék ide vagy oda.. mint az elcsúszott hangnál is. Hol kellene hallgatóságként érdekelnie, hogy jól szerette volna kornyikálni, ha ennek ellenére hamisan bukfencezett ki belőle a taktus?
érdekelnie, hogy jól szerette volna kornyikálni, ha ennek ellenére hamisan bukfencezett ki belőle a taktus?
Az asszonyra nézek, rajta tartom a szemem mindvégig, követem, amikor szembe fordul velem és előre nyújtom a bal kezemet az övéért. A tenyérérintés, pedig egy csapásra száműzi az eddigi mocsárba süppedtséget, de a szeszélyes viharok jönnek s mennek… Komfortosra veszem a figurát érezve a közelséget, ha már a szabályokat ő maga rúgta fel, játszunk rendesen, miért is ne? Se kitartott, se lapockánál megállított kéz. Csak andalgósan, hogy hosszú haját ujjaim között morzsolgathassam az egy-két-há`-zás közben, néha derekánál fogva megkíméljem egy-egy egyszerű lépéstől, mert épp úgy támad kedvem. Megcsóválom a fejemet egy ciccentés közepette…
- Mh, pedig együtt tudnék élni azzal a tudattal is, ha elkeseredésében és a naagy stressz miatt tör-zúz vagy egyszer megüt. Sőt.. utóbbit vissza is fizethetném. – mélázok el a gondolaton. Amelia se gondolhatta komolyan, hogy érdekemben áll boldognak látni Lorent, miközben az is hidegen hagy él vagy hal-e. A gondolat elavulttá válásakor kedélyesen megvonom a vállam, talán megfontolom ennél is egyértelműbben a tudtára hozni hogyan is állunk egymással.. ekkor veszem csak észre, hogy a karomban maradt a fülemüle. Eleresztem, hadd érje lába a földet, hacsak nem szól érte előbb – az esetben hamarabb állhat talpra. A tapsot a szám véget értével meghagyom az ő feladatául, a bal oldalamra terelve vetem át a karomat a vállán és hajlítom be, hogy ujjaim eltűnjenek az aranyló hajkorona alatt s a tarkót birizgálják játékosan. A derült állapot velejárója, valahol mindig matatni kell… Ez oknál fogva nem eresztem a székébe, megférünk egyen is, oh, a közös ülés. Az éhsége nem marad titok számomra, arcát nézem, mondja-e vagy mondjam inkább én. Nehogy elfogyjon vagy elgyengüljön itt nekem. Az ölemben ültetve egy magasságba kerül szembogara az enyémmel, mikről csak az ivás intermezzójakor veszem le a tekintetem.
Az a szerencsétlen karóra tűzött olívabogyó.. lopom is a háta mögött nyugvó mancsommal, pont bekapom, amikor szóvá teszi vágyát. Csak egyet harapok rá a martiniben ázott falatra, felezzünk. A lábat dagasztó kezembe simítom arcélét, mutatóujjam az áll alatt hívja közelebb: a sósra úgyis kell valami édesebb, kiadósabb hús, aminek az elfogyasztása tovább tart. Nem finomkodok, mintha porcelánból lenne vagy cukorból, természetes mohósággal veszem el azt, ami az enyém, a levegőjével együtt és ha igényt tart az olívára – meg kell dolgoznia érte. Nem adom csak úgy, dolgát sem könnyítem az oldalán táncot járó ujjaimmal és hogy ki nézi bennünket ez idő alatt egyáltalán nem érdekel, nem leszek tőle zavarban, így a fellélegzés momentumára rágördülő érdeklődést sem egyengetem el szemérmesen.
- Arra gondoltam megérintelek itt.. – hajolok a fültőhöz és lassú csókot nyomok rá. - ..meg itt. – tévedek a nyakra át. - ..és itt. – érek el a kulcscsontig. - ..és itt. – térek át a másik oldalra a szimetria jegyében, hogy a derékról csípőre, majd onnan a comb belső fele felé tartó kezem nyomatékosítsa mi következne a gondolatmenetben. Felpislantok eztán a szemekbe.
- Vagy egy üzleti vacsora, amin nem terveztem jelenésemet tenni. – dőlök neki ismét a háttámlának. - ..de gondolom egy vacsorának nem látnád hátrányát.

† music: rolling in the deep † note: - † words: 710
Vissza az elejére Go down

Amelia Annabeth Bourchier
hello, babe, here is my name
Amelia Annabeth Bourchier
Ψ Age : 104
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : singer
Ψ Humor : lovely
Ψ Birthday : 1920. Apr. 19.
Ψ Total Posts : 16
Ψ Join date : 2014. Aug. 28.

Member
of
Court

Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Broadway Broadway EmptyKedd Szept. 02, 2014 8:49 pm


Victor & Amelia
i am glad to see you
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Lehet Victor, de attól én még együtt dolgozom vele s nem szeretném ha keserű őrültként esne nekem egy karó társaságában. - mondom szelíden és persze, meg tudnám óvni magam tőle de attól még nem vágyok erre a kiváltságra. Nem kérdezek többet, helyette mellkasára hajtva fejemet élvezem a dallamot még ha az hamis és olykor egyenesen sértő a fülnek. Az érzés ami a közelében köt le eltereli a figyelmem. Megmelengeti belsőmet, testem pedig engedelmesen húzódik közelebb. Imádom mikor tincseimmel babrál, amikor ujjai közé vonja őket, amikor beszívja az édes gyümölcsös sampon illatát, amikor fejem búbjára csókol. Nekem nem kell a kötelék, hogy tudjam, milyen feszült s dühös. Én mégis mosolygok még táncolunk és mosolyom még szélesebb lesz mikor ölébe vonja törékeny alakom. Jóízűen nevetek fel mikor galád mód ellopja az apró bogyót, aminek feléért nem csak, hogy alaposan megdolgozok - olykor-olykor belekuncogva az édes, mohó és vágytól teli csóknak - de meg is szerzem magamnak s győztesen harapok aprót ajkaiba mielőtt elhúzódna.
Csókolni kezd én pedig halkan sóhajtok fel, ahogy ajkai érzékeny pontjaimra hajolnak. Szelíd játékot játszom tincseivel; úgy gyűröm őket, mint alatta fekve a lepedőt. Ugyan nem lenne szükségem levegőre mégis, ajkamba harapva szívom be mélyen a pirulok ki a kedvéért. Tenyerét sajátom állítja meg ahogy combom belseje felé indul. Már csókjaival is több tekintetet vont kettőnkre, mint amennyit én szeretnék, arról nem is beszélve, hogy a halandók akaratlanul is vonzódnak hozzá, a sötétséghez ami őt teremtette, amit ő ural, ami lelkeket mocskol be és meztelenít le a legutolsó darabig. Ennyi közönség pedig nekem bőven elég. Ajkai tovább vándorolnak, kulcscsontjaim következnek. Tekintetem lehunyom s homlokom az övének döntöm amikor ismét rám pillant. - Pontosan miért is zárja ki egyik, a másikat? - kérdem huncut mosollyal, eddig tincseivel babráló ujjaim az ajkaira futnak. Nem lep meg, hogy tudja, hogy éhes vagyok. Sosem tudtam igazán titkokat tartani előtte. Oldalra billenő fejjel kutatom tekintetét, még ujjaim nagy nehezen elszakadnak ajkától és visszatérnek tarkójára, a rövid tincsek közé. - Miféle vacsora? - kettőnk közül én vagyok az ki elrángatja a másikat az ilyen estélyekre, már csak a béke kedvéért is de ez nem jelenti azt, hogy tölteném szívesebben az estém az általa felvázolt első lehetőséggel. - Miféle üzlet? - érdeklődöm miközben tenyerem mellkasára fut s onnan tovább menetelnek ujjaim karjára.  Finoman fogok rá az izmokra és közelebb hajolok hozzá. Tekintetem csillog a vágytól, hogy vele töltsem az éjszakát. - Nem vágyok vacsorára, ha nem akarod. - mondom csöndesen, elvégre, úgyis ő fogja eldönteni, hogy megyünk-e vagy sem de mindig kimondtam mit gondolok,  most sem teszek másképp. Puha, érzéki csókért hajolok,mégis érzem, hogy felébresztett vágyaim most többet akarnak. Nem leszek mohó de éhségem nyomán már hirtelen kezd nem is olyan zavaróvá válni, hogy többen is kettőnk játékát figyelik, kiélvezve minden érintést, csókot, mozdulatot. Több nő is érinti meg a nem véletlenül kivillanó combját, a bőrt, mi pőrén és meztelenül tárul a mohó férfi tekintetek elé, csak arra várva, hogy valaki egy pillanatnyi figyelmet szenteljen testüknek... hisz lelküket aligha érinti meg bárki is. Nem azért mert romlott vagy mert nem elég fényes... hanem mert üres és szelíd, nincs bennük élni akarás. Szolgálni vágynak az olyanokat, mint Victor. Elszakadok tőle és körbenézek. Több szempár figyel bennünket mint gondoltam és ez feszélyezni kezd. Izmaim megfeszülnek. Kiemelkedem Victor öléből és saját székembe helyezem formás fenekem, hogy ismét a martiniba kortyoljak.


Tough Lover • 556 • - • ©


Vissza az elejére Go down

Victor Buttler
hello, babe, here is my name
Victor Buttler
Ψ Age : 483
Ψ Birthday : 1541. Mar. 17.
Ψ Total Posts : 20
Ψ Join date : 2014. Aug. 26.

Executor

Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Broadway Broadway EmptyPént. Szept. 05, 2014 9:39 pm


Amelia & Victor
[You must be registered and logged in to see this image.]
Leplezetlenül forgatom meg a szemeimet. A tények is mellettem szólnak; naponta több, mint száznegyven millió ember születik. Én hiszek benne, hogy lesz köztük egy Loren. Jobb vagy rosszabb –  addig is akad bőséggel ki betöltse a szerepét és hogy kinek hiányozna az legyen más baja. Ujjaim között morzsolgatom a méztincseket, ügyelek rá, hogy ne váljék feltűnővé a másnak szánt szigorral vegyített hűvös pillantásom és amint megérzem zavarát csókot nyomok a fejbúbjára figyelemelterelésként. Nem teszek egyebet, csak szemmel követem a szóban forgott pincérnőt és már ennyi is elegendő egy botláshoz, amikor észre veszi magán az inzultáló nyomást. Ártatlan simítás a derékon, mely hajszál híján lentebb vándorol a dombos vidékre, de a szám vége felé közeledik a kotkodácsoló a színpadon és nem telik sok időbe rájönni mennyivel kényelmesebb lesz ülve kiélvezni a szőkeség által nyújtott lehetőségeket; majd ő feledteti nap előzményeit, mint egy az előbbinél jobb vodka.
Kétely nélkül kapom fel a pille súlyánál fogva és szolgálok neki új ülőhellyel. Utána-utána kapok szájának és az addig csak állát becéző kéz felkalandozik, hogy könnyen áttérhessen a tarkóra, honnan gyermekded könnyedséggel érhetem el a kívánt közelséget. Hiába.. a külvilágtól lopott idő ízére hamar rá lehet függni és most is sem múlt sokon, hogy meggondoljam magam a folytatást illetően s hagyjam szóhoz jutni – sokkal nemesb feladatokra hivatott az a kívánatos ajakpár, mint azt bizonyította a fogak segítségével is.
A befejezetlenség érzete bosszant s több tényező is arra sarkall; törekedjek az ellenkezőjére. Igénylem a többet, a felborzolt vágyak mellett minimum a csillapítás szintjén, ennek jegyében hajolok rá a pőre bőrre. Orromba szökik a parfüm, sampon illatának keveréke, mit kínos léhasággal lopok le a selyembársonyról. Az egész épületben nincs olyan, mi gátló erőként tántorítana vissza, észre sem veszem a közönséget, míg nem állítják meg a kezem és nem rezzen össze pókhálóként az érzelem, jelezvén cseppnyi aggodalmát. Nem húzom visszább jobbomat, nem is tolakszom beljebb, fair megállapodásnak ítélem egy időre.
Hallom, amit mond, persze, hogy elballag hangja a fülemig, feleltem is nemrég, de megállapodnak szembogaraim a kommunikációt lehetővé tevő testrészen és egy lélegzetvétel, nem több, mi elválaszt az érintéssel halogatott fogalmazástól. Vállrándítássá és egy enyhe fejdöntéssé lesz végül.
- A marketinges kitalálta mennyire jót tenne az üzletnek, ha a befolyásosabb vendégeket vacsorára invitálnánk..  – veszem észre az elárvátlanodott poharamat és már intézkedem is ez ügyben, a maradék legurítása után folytatom a rövid összefoglalót. - ..de tudjuk, hogy ha nincs kedvem hozzá csak rosszabb lenne ott lennem. – húzom közelebb, az a pár milliméter számot tevőnek minősül véleményem szerint és ezt nyomatékosítom a számára. Határozottan tartom, szabad tere kevesebb, mint eddig volt és tovább csökken a fülbe suttogás következményeként.
- Elfogyaszthatod az ágyban is.. – pattan le a kegy és ugrálja vidáman körbe a fülemülét. Belefér, a javára válik és ezáltal az enyémre is fog. A maga szándékos véletlenjében elegyül kölcsönössé, csak a mögötte húzódó világok mások.
A tűzzel játszik a hegyes fogú, hogy ismét értem dől. Egyre táplálja a felpiszkált éhségét, érezheti többféleképpen is… Ujjpárnáim bele-belemélyednek az átkos anyaggal fedett bőrbe. Hátam elköszön a széktámlától, nemes egyszerűséggel: falom, mi a számba adatik. Gyűröm hasonlóképp őhozzá, mi a kezem alá kerül. Haj, ruha, meglelt mezítelen bársonyfelület. ..s kelletlen morranok, elégedetlenül az elszakadásra. Meglepő lenne? Közel sem az. Érzem a feszélyezettségét, de ennek ellenére sem hagyom visszaülni a székére. Nem ilyen egyszerű, mert én nem akarom magam mellett tudni. Miféle hálátlan pokróc az ilyen, mi odébb fűt..? Várakozón nézek rá, felemásan emelt szemöldökkel…
Bár tudhatja mennyi kérdőiség van a tekintetemben...

† music: dark star † note: - † words: 566
Vissza az elejére Go down

Amelia Annabeth Bourchier
hello, babe, here is my name
Amelia Annabeth Bourchier
Ψ Age : 104
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : singer
Ψ Humor : lovely
Ψ Birthday : 1920. Apr. 19.
Ψ Total Posts : 16
Ψ Join date : 2014. Aug. 28.

Member
of
Court

Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Broadway Broadway EmptyVas. Szept. 07, 2014 9:52 am


Victor & Amelia
i am glad to see you
[You must be registered and logged in to see this image.]
Visszafojtott lélegzetvétellel várom, hogy heves csókjának fogságában végezzem de nem börtönöztek be ajkai. Tolvajként, lopva becézi ajkaim. Nyelvem párszor végigjárja ajkait mire képes rácsai mögé zárni. Vágyat űz a szemérem. Táncra hívó nyelve nem ereszt s nem ad kibúvót. Levegő után kapva csókolom éhezve még, némán, ajkaink forró nászával követelek többbet. Éber érintetlenség árulkodó sóhajait ejtem ajkaira. A szoknya alá futó ujjak húrjaimon táncolva csalogatnak belőlem elő egyszerre reszketeg, mély s ismeretlen rezgéseket. Ösztönökből fonódó korbács csak le rám s feszíti meg testem. Kiváncsi tekintetek követik játékunk. Szégyenlősen sütöm le tekintetem, orrom az övének simul, homlokom övének döntöm s elfojtom a vágytól feltörni kívánkozó sóhajt. Ujjaim zakójába marnak. Elcsituló ajkaimmal csókra várva mosolyodom el a szavakon, miket fülembe suttog. Saját ajkamba harapok, kipiruló arcom fordítom a vágyainkban fürdő halandók felé. Tekintetük követelőzően izzik, részese akarnak lenni egy násznak, egy csóknak, egy érintésnek. Tudom, hogy Victort nem zavarja a gondolat, hogy a nyílvánosság előtt feszítse ketté testemet, engem azonban annál inkább. Ostororos kéj csápjai nyúlnak lustán végig a bárban, végiglefetyelve a bent ülők elfojtott vágyain. - Igen, tudjuk... - felelem csendesen és kissé elvonnám fejem de még szorosabban köt magához, mohó ujjai végigjárják testem még rá nem találnak arra, amit oly sóvárogva keresnek. Sürgető hévvel követel többet. A két ajak megint egymásra talál, elveszünk. A szemérem végül győzelmet arat. Elvonom fejem s emelkedek de nem enged. Ujjait ajkaimhoz vonom. - Menjünk kedvesem. - csókolok rá a magamhoz emelt türelmetlen ujjakra és ismét megemelkednék, ezúttal azonban egy halandó, testében mindenestül reszketú, fiatal s karcsú teremtés akadályozza léptemet. Kérdőn pillantok rá. A szenvedély, a tűz, egyedül Victornak szól, az ő hangolásának műve. - Sajnálom, hogy zavarom Ms. Bourchier. - kezd bele kicsit hebegbe, izgatottan szorongatva füzetét - Én csak el akartam mondani, mennyire csodálatos volt ma este is... s kaphatnék esetleg egy...? - nem tudja befejezni. Elmosolyodom, elhallgat. A füzetért nyúlok és a tollért. Ujjaim véletlen érintik az övét. Szelíd bárány, ártatlan, tiszta lélek. Magamra emlékeztet. Őt akarom ma éjjel. - Épp indulni készülünk. Miért nem csatlakozik hozzánk, Ms...? - emelem rá kérdő pillantásom, ő pedig zavartan böki ki nevét. - Dorothy Miller. - mosolyom még szélesebb lesz. - Dorothy. Csatlakozzon hozzánk. - Kicsi Dorothy. Meg akarom neki mutatni Oz birodalmát. A sárgaköves utat... az igazi szörnyeket. A világot. Anélkül, hogy elvenném az életét. Victor mellett azonban sosem tudhatom mikor igazán sötét egy éjszaka, mikor mond nemet a kérésemre, hogy ne végezzünk vele, hogy kíméljük meg a kis Dorothyt.


Tough Lover • 407 • - • ©


Vissza az elejére Go down

Victor Buttler
hello, babe, here is my name
Victor Buttler
Ψ Age : 483
Ψ Birthday : 1541. Mar. 17.
Ψ Total Posts : 20
Ψ Join date : 2014. Aug. 26.

Executor

Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Broadway Broadway EmptyVas. Szept. 21, 2014 5:56 pm


Amelia & Victor
[You must be registered and logged in to see this image.]
Puha és meleg… ha kannibál lennék minden bizonnyal édesnek, omlósnak találnám a húsát és sosem falnám fel egészen, éppcsak olyannyira, hogy fel tudjon gyógyulni a sebesülésekből, a végtagok elvesztéséből. Luxusáru, amit csak magaménak akarnék. A házban, a pincében, a székhez kötözve, más ne vethessen rá szemet. Lehet kannibálnak kellene lennem, bár felmerül e kapcsán egy fontos kérdés: kannibalizmusnak számít, ha egy démon vámpírt eszik?
Vegetálnom kell e felett, akadnak egyéb problémák, amik elterelik róla a figyelmem, odázom hát a mérlegelést: mindkét kezem tele van. A fogott portékát, pedig határozottan tartani, jelezve általa, hogy kihez tartozik, kinek a birtokában van. Megjelöltem, irányítás alá vontam, őt és nem fordítva, ő engem – ez nem változott, a döntés az én kezemben van s ennek értelmében nincs üzleti vacsora, sem lehetőség az átülésre. Nekem legyen jó, őáltala…
Egyedül a kezem megragadását találom kompromisszumképes ajánlatnak, ahogy a finom ujjaival körbevonja és ajkához emeli. Az indulás gondolatával ki tudok egyezni, eltűnne a feszélyezettségének forrása és nem vonakodna… kényelmesebb lenne. Oldalra biccentett fejjel bólintom a „legyen”-t, mely mellé nem társítok verbális megerősítést, érezheti az ernyedő karjaimból, hogy kinyitottam a kalicka ajtaját, kiröppenhet a felügyeletem mellett.
Felállhat, én csak utána…
A befutó lányra hasonlóan tekintek, mint Lorenre tettem, amikor az asztalnál várakozott a köszönetre. Ezt nevezik szemmel verésnek és jogosan, láthatóan nem örülök a jövevénynek, de megérezve Amelia szándékait enyhültebben állok fel a székemből. Nyájas mosolyt is kanyarítok a képemre, egészen barátságos ember látszatát keltem vagy legalábbis egy érdekeltét. Kezemmel a szék támlájára támaszkodom és eként várakozva hallgatom a párosuk társalgását. Tetőtől talpig végighordozom rajta a szembogaraimat, elmegy.
- Csatlakozzon kérem, néha már egy kicsit unalmas tud lenni kettesben. – bökök üstökömmel a nőm irányába a megjátszott bizalommal elhintett egócirógatást követően. – Legyen az üde színfoltunk mára. Ígérem, nem bánja meg. – teszem össze már-már ártatlanul a két kezemet a könyörületkérés egyezményes jelenként és meresztek rá kiskutya szemeket. Könyörtelenségnek nevezik azt mások, amikor egy ilyen kérelemre nemet mondanak és látva a bájos Dorothyt nem hinném, hogy ne lenne hajlandó segíteni egy „rászorulónak”.

† music: dark star † note: - † words: 330
Vissza az elejére Go down

Amelia Annabeth Bourchier
hello, babe, here is my name
Amelia Annabeth Bourchier
Ψ Age : 104
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : singer
Ψ Humor : lovely
Ψ Birthday : 1920. Apr. 19.
Ψ Total Posts : 16
Ψ Join date : 2014. Aug. 28.

Member
of
Court

Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Broadway Broadway EmptyVas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

Folytatás:[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Broadway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Broadway Broadway Empty

Vissza az elejére Go down

Broadway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros-