to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Kikötő Kikötő EmptyPént. Júl. 25, 2014 8:39 pm

Kikötõ
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Andrzej Rumancek
hello, babe, here is my name
Andrzej Rumancek
Ψ Age : 296
Ψ Home : Manhattan
Ψ Job/hobbies : Nothing illegal...
Ψ Humor : Sarcastic
Ψ Birthday : 1727. Nov. 03.
Ψ Total Posts : 6
Ψ Join date : 2014. Aug. 11.

Executor

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő Kikötő EmptySzer. Aug. 20, 2014 2:43 pm


Céline & Andrzej
are you ready?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vért kell köpnöm, hogy végre levegőt kapjak. A pofám leszakad, a kis rohadék épp csak meglendítette a karját, mégis vért kell köpnöm. Megedződött az évek alatt, annyi szent. Már nem az a kis pisis aki volt és ezt hajlamos vagyok elfelejteni. Persze ettől még a következő két ütésem a földre küldi de azért szép találat volt. Felsegítem, leverem róla a port és útjára engedem. Alig két óra múlva kapom a üzenetet. Milosh és Stefan már a Kaernben pihennek, én pedig farmert kapok magamra és kilépek a lakásom ajtaján. Az ing gombjait nem fűzöm egymásba, nem vacakolok velük, jó ez így is. Az autó motorja durván morran mikor beindítom a kocsit és elhajtok vele a belvárosból. Rühellem a rohadtul szűk utcákat, a mocsoktól nyüzsgő belváros szagát. Most azonban nem a Central Park felé visz az utam, ó, nem. Van még valami amit el kell intéznem előtte. A kis vadászom pedig jobb ha kurvára ott lesz. Ha nem tartja az alkunk rá eső felét, még a végén kettétépem azt a csinos kis pofiját. Bő fél óra alatt sikerül csak kivergődnöm a városból és elérnem a dokkokhoz. Tekintetemet körbejáratom a terepen és egy kényelmes helyen leparkolva figyelem a nőt. A gőzölgő kávét a kezében, a feketét, minek illatát itt is tökéletesen érezni lehet... ahogy a parfümöt is, minek kifinomult, édes permete borítja a nyakát, a fülei tövét és csuklóit. Elégedetten morranok fel, mikor az órájára néz. Szándékosan kések. Tudja, hogy meg kell várnia. A lágy szellő belekap ruhájába és látom, hogy a fehérnemű finom anyagát majd átfúrják peckesen előre meredő mellbimbói. Érzem a félelmet, hallom, hogy szíve hevesebben ver. Helyes. Kiszállok az autóból és bevágom magam mögött az ajtót. Pár perc alatt, nagy léptekkel rovom le a távolságot és mögé lépve, pofátlanul simítom derekára tenyeremet. - Mmm... rekszet. - állapítom meg és testemmel az övének simulok. Nincs szükségem erőszakra, sosem volt. Elég a pofám hozzá, hogy levegyek egy nőt a lábáról, hát még a stílusom. Eleresztem a nőt és ellépek tőle. Tekintetét keresem és mikor nem süti le, élvezettel figyelem, ahogy arca kipirul. Megnyalom ajkamat és intek a fejemmel. - Indulunk. - mondom ellentmondást nem tűrve és a hajók felé indulok. - Remélem pakolt váltás ruhát Chenal. Hosszú utunk lesz. - mondom halálos nyugalommal de a nő még nem is sejti miféle játékot tervezek űzni vele amint felszáll a fedélzetre.


bad things • 388 • - • ©


Vissza az elejére Go down

Céline Chenal
hello, babe, here is my name
Céline Chenal
Ψ Age : 40
Ψ Home : New York or Paris.
Ψ Job/hobbies : Huntress, bodyguard, bookshop owner.
Ψ Humor : Rude.
Ψ Birthday : 1984. Feb. 05.
Ψ Total Posts : 21
Ψ Join date : 2014. Aug. 11.

Instructor

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő Kikötő EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 2:47 pm




Andrzej & Céline

'Cross the Oceans in my mind.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Az órámra nézek. Késik, a rohadék... - vonom össze szemöldökömet, majd a kávéba kortyolok. Ez megint valami olcsó szar, de már nem volt időm otthon rendes kávét főzni. Vagyis, főztem én, még előző este, de Doreen épp azt szürcsölte, mikor teljesen felöltözve, a konyhába léptem azért a kávéért. Az én kávémért. De nem gond. Összepréseltem ajkaimat, és szavak helyett, egy sokatmondó pillantással küldtem el melegebb éghajlatra. Soha nem akartam gyereket, és most már azt is tudom, miért.
Kurvára nem jött jól, hogy apám újabb adóssága miatt le kell lépnem - ki tudja, meddig; napokra, egy hétre, többre? De nem tehetek mást, ezt kell tennem. És már rohadtul elegem van belőle, hogy apám után takarítom, amit itt hagyott. Én... istenem, imádtam az apámat, de néha elgondolkodom rajta, hogy a jó szíve vitte a sírba. Segített a különlegeseknek, nem vadászta őket, nem érdekelte a mágia, amiből állnak. Sokat tett értük, életében, és persze ezért más lényektől kellett segítséget kérnie olykor. Pontosan nem tudom, kikkel állt kapcsolatban életében, és, hogy vajon kiknek tartozik. Gyanítom, neki is tartoznak még, de most épp elég gondom és bajom van abból, hogy törlesztem az ő adósságait. Így, vagy úgy. Különlegesnek, vagy farkasnak fizetek vissza.
Miközben a kabátomat és a cipőmet veszem az előszobában, még odahívom Doreent, s mint egyfajta parancsnok, közlöm vele, hogy nem megy sehova. Sem a könyvesboltba, sem máshova. Van itthon egy hadseregnek elegendő kaja. Mielőtt megkérdezhetné, megmondom, hogy nem tudom, hogy meddig leszek távol, és meg ne merészelje kérdezni, hogy hova megyek és miért, mert nem tartozik rá. Emellett hagytam egy listát, nevekkel, telefonszámokkal és egyéb elérhetőségekkel a telefon mellett. Olyanok vannak ott, mint a munkatársaim, az iskolából, más, szabadúszó vadászok, az olasz étterem, jó kedélyű tulajdonosa, aki néha a könyvesboltra néz, amíg én távol vagyok, Doreen pedig itt tölti rabságát.
Eléggé nagy táskát dobok a vállamra, melyben van még egy-két ruhadarab, fehérnemű, fogkefe és a legfontosabb dolgok. A vadász cuccaim is helyet kaptak természetesen.
Becsapom magam mögött az ajtót, és kulcsra zárom. Természetesen a fiatal nő kulcsait nem vettem el, mert nem vagyok a börtönőre - még, ha úgy is látszik. Én felszólítottam és figyelmeztettem, hogy ne menjen nagyon sehova, az már az ő, saját lelkén szárad, ha ennek ellenére kalandozni kíván.
Fekete Volvómba ülök, táskámat az anyósülésre dobom, mely ugyanúgy fekete bőrhuzattal van fedve, akárcsak a vezetőülés és a kormánykerék. Ahogy elforgatom a kulcsot, a fekete csoda lágyan felmorran, hogy a kikötő felé vezethessek.
Egészen gyorsan ideértem, annak ellenére, hogy meg kellett állnom kávéért, az autómat pedig a kikötő területén kívül parkoltam le, és gyalog jöttem idáig. A fekete táska a padon pihen most, én pedig fel-alá járkálok, mint egy ideges nagymacska. Kabátomat nem gomboltam be, így az most szárnyra nyitva játszik a hűvös, parti széllel.
Újra az órámra pillantok, és megint, és megint, és megint. Rumancek sehol, én pedig kezdek egyre idegesebb lenni, minek ékes bizonyítékául szolgál hevesen kalapáló szívem.
Hallom a lépteket, számítok a férfire, csak éppen arra nem, hogy derekamat karolja majd át. Szavaira gúnyosan elmosolyodok.
- Önnek is szép napot, Rumancek - és ezzel a mondattal egy időben összefogom a kabátot mellkasom előtt, és végigmérem a férfit. - Igen, mert kissé hűvös van - vonok vállat, miközben nyúlok a táskámért, majd a vállamra ejtem azt.
- Mégis hová, egészen pontosan? - kérdezem, száraz hangon, de követem és hamarosan utol is érem. - Persze, hogy pakoltam – válaszolom gőgösen, némi éllel a hangomban.

MUSIC: Oceans | NOTE: Find a way to blur the line | WORDS: 554
Vissza az elejére Go down

Andrzej Rumancek
hello, babe, here is my name
Andrzej Rumancek
Ψ Age : 296
Ψ Home : Manhattan
Ψ Job/hobbies : Nothing illegal...
Ψ Humor : Sarcastic
Ψ Birthday : 1727. Nov. 03.
Ψ Total Posts : 6
Ψ Join date : 2014. Aug. 11.

Executor

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő Kikötő EmptySzomb. Aug. 30, 2014 4:01 pm


Céline & Andrzej
are you ready?
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Naa, ne legyen is hideg, tudja, hogy azt nem szeretem Chenal. - játszom vele, hergelem, mindig ezt teszem, amióta csak ismerem. S az igazság az, hogy már akkor ismertem, mikor még csak apró gyermek volt és az apja karjaiban ülve szavalt valami régi verset. Már a fene sem emlékszik rá, arra viszont emlékszem, hogy annak a gyermeknek aki volt, volt valami a tekintetében, ami most hiányzik belőle. Most üres és fakó. Élettelen. Bár jobban belegondolva, ez most annyira nem érdekel. Az apja ígért nekem valamit, majd az ígéretével együtt meghalt. Én pedig behajtom a lányán az adott szavát. Miért? Mert a vére kell nekem. Persze, nem tervezem megölni őt és beavatni sem vagyok hajlandó, lényeg a lényeg, hogy az apja lánya, az ő vérvonala, nekem meg szükségem lesz rá azon a rohadt szigeten. Pont. - Az legyen meglepetés. Szálljon fel. - kinyújtom felé a karom de nem lepődök meg ha nem fogadja el... azon már annál inkább ha mégis megragadja. Mindenesetre, ahogy a hajó fedélzetére lép, én már oldom is a kötelet és könnyű mozdulattal ugrom fel a fedélzetre magam is. A kis fülkébe lépek, beindítom a motort és már indulunk is. Szerencsére elég jó tengerész vagyok, annak idején sok időt töltöttem vízen, jól kiismerem magam. Tudom mikor, merre és hogyan, beállítom hát a paramétereket és hagyom, hogy a víz vigyen magával minket, na meg a motor és a koordináták. Aztán kilépek és intek a nőnek, hogy kövessen. Az alsó szinte viszem, a hajó belsejébe, ahol egyetlen hálófülke van csupán de ott egy hatalmas francia ágy terpeszkedik. Nem érdekel mit szól hozzá, ha úgy tartja kedve, tőlem aludhat a földön is. Aztán persze ott a konyha, roskadásig pakolt szekrényekkel, na meg a zuhanyzó és a mosdó is. - Érezze otthon magát Chenal. A következő pár napban, úgysem lesz hova mennie. - mondom higgadtan és lent hagyom. A fedélzetre érve, elégedetten morranok fel, ahogy lassan a hátunk mögött hagyjuk New York óriási felhőkarcolóit és tudom, hamarosan nem marad majd más, mint a nyílt víz. Én pedig kimondottan élvezek itt lenni. Az már csak hab a tortán, hogy tudom, a nő baromira nem kívánkozik erre az útra. De hát nem lehet minden úgy, ahogy azt az emberek akarják.


bad things • 368 • - • ©


Vissza az elejére Go down

Céline Chenal
hello, babe, here is my name
Céline Chenal
Ψ Age : 40
Ψ Home : New York or Paris.
Ψ Job/hobbies : Huntress, bodyguard, bookshop owner.
Ψ Humor : Rude.
Ψ Birthday : 1984. Feb. 05.
Ψ Total Posts : 21
Ψ Join date : 2014. Aug. 11.

Instructor

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő Kikötő EmptyVas. Aug. 31, 2014 5:37 pm




Andrzej & Céline

'Cross the Oceans in my mind.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Szavaira felvont szemöldökkel nevetek fel halkan és szarkasztikusan.
- Teszek rá, hogy mit szeret. Dolgozni jöttem, nem azért, hogy boldoggá tegyem, Ruancek - ingatom meg a fejem rosszallón. Amúgy is ideges vagyok, és mostanában nem vagyok túl jó passzban. Doreen érkezése teljesen felborította az egész rohadt - nem mellesleg amúgy sem egyszerű - életemet. Alig aludtam, ma még nem ettem semmit, szar kávét kellett innom és fegyver van nálam. Rumancek jobban teszi, ha nem bosszant fel még jobban.
Természetesen követem és azt teszem, amit kér - a józanész határain belül. Erre az egyetlen magyarázatom csupán annyi, hogy apám így nevelt. Be kell tartanom a szavam. És, nagyon úgy tűnik, az apám szavát is. Ő már csak ilyen ember volt, aki tízből tizenegyszer betartja azt, amit megígért. És ugyanezt várta el tőlem is. Most azonban, hogy nincs többé, törleszthetek helyette. Vannak olyanok, akiknek tényleg kell a segítség, mint amilyen Mr. Lynch is volt. És persze ott vannak az olyan rohadékok, mint Rumancek, akik inkább kihasználják ezt, és kapva kapnak a lehetőségen, sőt, hirtelen sürgető kiélést követel az adósság törlesztése. Meg vannak azok, akiket nem érdekel az egész. Számukra a kölcsön, a kérés - legyen bármi -, érvényét vesztette, abban a pillanatban, amikor apám szíve az utolsót verte.
Természetesen nem mondja el, hogy miről van szó. Nyilván tisztában van vele, hogy nem vagyok hülye, és, ha valami őrültség lenne, azonnal nemet mondanék és elmennék. Szerintem azt is sejti, hogy van nálam fegyver, már csak idők kérdése, és felhozza a témát. Kár, hogy addigra a hajó egy rejtett zugában lesznek a cuccok, nem pedig a táskában... nem csak Rumancek játszik mocskosan, én is megtanultam a dögök játékszabályait.
- Milyen titokzatosak vagyunk ma - mosolyodok el gonoszan, egyenesen a férfi szemébe nézve, állva a pillantását. Felém nyújtott kezét pedig semmibe veszem, mintha ott sem lenne. Ügyes mozdulattal lépek a hajó fedélzetére, és alighogy ezt megtettem, már itt is áll mögöttem a férfi, hogy a vezetőfülkébe lépve beindítsa a motort, meg az egyéb, tengerész dolgokat, amikhez amúgy egyáltalán nem értek.
Szó nélkül követem Rumanceket, az alsó szintre, ahol a szobáinkat sejtem. Bízok benne, hogy van két, apró helyiség. Nekem nem kell luxus, csak egy ágy, az bőven elég. Vagy... egy szoba is elég, egy emeletes ággyal. Azzal is ki lennék békülve - többé-kevésbé. Természetesen nincs ekkora szerencsém. Nem elég, hogy egy hajón kell tartózkodnom a férfivel, még egy ágyban is kell vele aludnom. Na, azt aztán nem! Nincs az az isten, maradok a földön, mert ő nyilván nem fogja beáldozni magát csak azért, hogy a fedélzeten tartózkodó egyetlen nő az ágyban aludhasson. És ott van még az aprócska konyha, valamint a mosdó is.
- Köszönöm - válaszolok, ám képem meglehetősen savanyúnak hathat. Aztán, míg ő a fedélzetre megy, én a szobánkba - furcsa ezt kimondani, még gondolatban is -, hogy az ágy mellé dobjam a táskámat. Először átöltözök egy valamivel kényelmesebb szerelésbe: fekete farmer, sötétkék, lenge blúz, bakancs, bőrkabát. Aztán a fegyvereket és a tartalék lövedékeket elrejtem, gondosan ügyelve rá, hogy ne csapjak zajt. Egy kés kerül a bőrdzseki belső zsebébe, a tükörben ellenőrzöm és megbizonyosodok róla, hogy nem észrevehető.
Most pedig a fedélzetre megyek, a lehető legmesszebb a férfitől. Imádom a tengert, és Rumancek sem veheti el a kedvem tőle, hogy gyönyörködjek a kilátásban és a sirályok sikoltásait hallgassam még egy ideig. Hamarosan ők is el fognak tűnni, nem merészkednek ki a nyílt vízre. Lehunyt szemmel szívom be a sós illatot, melyet a szél hordoz magában és élvezem, hogy kiengedett, sötét tincseimbe kap.
Már egy ideje kiértünk a nyílt vízre, a Nap magasan jár az égen, mikor a vezetőfülkéhez megyek.
- Készítek magamnak egy kávét - jelentem ki és bízok benne, hogy ez jobb lesz, mint a reggeli -, ön is kér, Rumancek? - összefont karokkal állok az ajtóban és dőlök a falnak, úgy kérdezem a férfit. - Mielőtt bármit mondana - fojtom belé a szót -, nem vagyok a szobalánya, sem a pincérnője - nem csak azért, mert főzni nem tudok -, szóval ne számítson rá, hogy ha csettint egyet, én majd ugrok, mert nem - szögezem le még most, az elején, nehogy kellemetlen meglepetés érje később.
MUSIC: Oceans | NOTE: Find a way to blur the line | WORDS: 669
Vissza az elejére Go down

Andrzej Rumancek
hello, babe, here is my name
Andrzej Rumancek
Ψ Age : 296
Ψ Home : Manhattan
Ψ Job/hobbies : Nothing illegal...
Ψ Humor : Sarcastic
Ψ Birthday : 1727. Nov. 03.
Ψ Total Posts : 6
Ψ Join date : 2014. Aug. 11.

Executor

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő Kikötő EmptySzer. Szept. 03, 2014 1:07 am


Céline & Andrzej
are you ready?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem kell halljam, nem kell lássam. Elég éreznem a fegyverek mocskos szagát és hülye sem vagyok. Nem hibáztatom őt azért, hogy fegyvereket is hozott magával, kelleni is fognak. Nem teszem szóvá és nem követelem, hogy adja át őket. Had legyenek nála, had érezze, úgy, hogy biztonságban van. Figyelem a fedélzeten álldogáló alakját, ahogy a tengert figyeli. - Chenal. - töröm meg a csendet hosszú órák után és a hajó széléhez lépek de a nőről nem vonom el a tekintetem. - Sajnálom ami az apjával történt. - Nem hazudok de attól még szükségem van a nő vérére ahhoz, hogy megszerezzem azt a szart. Egy szó nélkül hagyom magára, a kis fülkébe lépek, ledobom magam és lábaim a pultra dobom. Belép és közli, hogy még véletlenül se higyjem, hogy a felszolgáló kisasszonyom lesz. Még szerencse. - Feketén. - hagyom válasz nélkül a többit és érdeklődve figyelem távozó alakját majd előre fordulva pillantok a koordináták felé. Mikor a nő visszajön, biccentve veszem át a kávét és miután belekortyolok elismerően mordulok fel. Újabb korty és a nő elgyötört alakjára pillantok. - A legjobb lesz ha lefekszik aludni. Pihenjen még teheti. - azzal elfordulok, jelezve, hogy nem vagyok vevő a rikácsolásra meg a hisztire, hogy már pedig ő tökös és ébren fog maradni. Legyen úgy, ha úgy akarja de az hét szentség, hogy jó darabig nem lesz lehetősége pihenni.

Késő éjjel érkezünk. Pokoli hideg van, átláthatatlan sötét és dermesztő csend fogad bennünket. Egyelőre még nem keltem fel, nincs rá szükségem. A hajó csendesen suhan a vízen, én pedig fülelek. A legkisebb zajokra is felkapom a fejem és nyugtázom, hogy lábak tűnnek el az avartakaróban, ahogy a futás mozdulatlanságba dermed. Á, igen. Itt volnánk. A sziget. Nehéz fényt szűrni az éjszakában de mégsem gyújtok lámpát, nem kell az ide. Nem hagyom el a hajó felszínét csak félig lépek le a lépcsőkön, hogy a nőt a nevén szólítsam és amint reagál, felszólítom, hogy hagyja itt a fegyvereit. Ha nem teszi meg, magam veszem el őket. - Higgye el, ha elhozza őket azzal csak bajba kever bennünket. Vendégek vagyunk, ne feledje. - jelentem ki és már újra a fedélzeten vagyok, teljes alakomban. A hajó csendesen ér partot. Ledobom a vasmacskát és már ugrok is át a stégre. Sylvie már ott vár és én a legkevésbé sem lepődök meg ezen. A nő már azelőtt alakot váltott, hogy járni tudott volna. Legalábbis ez a pletyka járja de ki tudja? Nincs mellette díszes társaság. Ajkai inkább vicsorba mint mosolyba fordulnak de nem tesz mást, mint int, hogy kövessük. Megragadom a nő kezét és ha el akarná húzni, egyetlen pillantással jelzem, hogy most jobban jár, ha csak követ s nem vezet. Oka van annak, hogy nem avattam be a részletekbe, még ha nem is hiszi el nekem. Sylviet legalább negyed órán keresztül követjük. Figyelnek minket, érzem mindüket és biztos vagyok benne, hogy Chenal figyelmét sem kerüli el a sok szempár, a mozgolódás. Egy faházhoz érünk. Sylvie még mindig hallgat és én tudom is miért. A nővére, Sybille üdvözöl bennünket. - Rég volt már Andrzej, hogy közénk jöttél volna. - bólintok, hisz jól tudom. - Ő lenne az? A vadász? - kérdi Chenalra pillantva, akinek még mindig nem eresztem kezét. - Nem, őt a parton szedtem fel. - villantok meg egy farkasvigyort majd bólintok. - Persze, hogy ő az. Céline Chenal, Sybille és Sylvie Trescon. Más néven az átkozottak. - Sybille arca megrándul mire elvigyorodom. - Ja és nem szeretik ha így hívják őket.


bad things • 571 • - • ©


Vissza az elejére Go down

Céline Chenal
hello, babe, here is my name
Céline Chenal
Ψ Age : 40
Ψ Home : New York or Paris.
Ψ Job/hobbies : Huntress, bodyguard, bookshop owner.
Ψ Humor : Rude.
Ψ Birthday : 1984. Feb. 05.
Ψ Total Posts : 21
Ψ Join date : 2014. Aug. 11.

Instructor

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő Kikötő EmptySzomb. Szept. 06, 2014 1:22 pm




Andrzej & Céline

'Cross the Oceans in my mind.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Végül nem elégszem meg a késsel a bőrdzseki belső zsebében, így egy összecsukható darabot is magamhoz veszek, és a bakancsba csúsztatom. Ez sem túl feltűnő, de nem érdekel, ha Rumancek meglátja. Nyilván tudja, hogy nem bízom meg benne.
A fedélzeten álldogálok már órák óta. Nem szólok semmit és nem kérdezek semmit. Úgy sem mondana semmi konkrétat. Minek erőlködjek hát? Azt hiszem, a legtöbb, amit tehetek az az, hogy felkészülök a legrosszabbra, ami csak történhet. Hogy nekem ez mi? Fogalmam sincs... a haláltól már rég nem félek. Mi mástól félhetne egy ilyen ember? Az egész életem egy tánc, a pengeélen. Nem hátrálok meg és nem szaladok el, helyette villogó tekintettel nézek szembe a halállal. Akár minden nap. És ez nem rémiszt meg. Az sokkal inkább megrémiszt, hogy nem tudom, miért élek. Hogy mit kell megtennem, mielőtt meghalok. Fogalmam sincs... és ez aggaszt. Úgy érzem, az életem céltalan öldöklés.
A férfi a nevemen szólít, felé fordulok, a szemébe nézek és várom, hogy mit akar mondani.
- Dehogy sajnálja - sziszegem, miközben még az orrom is megrándul. - Egy vadásszal kevesebb, nem igaz? - mosolyodok el keserűen, és nézem távolodó alakját. Nem, valóban nem hiszem, hogy ő ezt komolyan gondolja. Rendes tőle, hogy el akarja hitetni velem, de valahogy nem veszi be a gyomrom ezt a szar dumát.
Ám nem sokkal később mégis kávéval kínálom, mire egyértelmű választ ad. Eltűnök a hajó alsó részében, az apró konyhában és étkezőben, hogy elkészítsem az ígért feketét, néha fém-manipuláló képességemet használva. Hamarosan visszatérek a férfihez és átnyújtom neki az italt, ahogy, elképzelésem szerint, kérte. Elégedett morranással jelzi, hogy jó munkát végeztem. Fáradtan elmosolyodom. Javaslatára, bár mivel már elfordult, nem láthatja, de bólintok.
- Keltsen fel, ha megérkeztünk - mondom még, és válaszát meg sem várva távozok, az alsó kabin felé veszem az irányt, hogy ott, a kis helyiségben lerúgva bakancsomat, melyből kiesik az automata kés is, elnyúljak az ágyon. Egy ideig még a plafont bámulom, majd felváltva a falakat, a párnába fúrom az arcomat, csukott szemmel figyelem, ahogy egész testem ring, míg a hajó a nyugodt vízen halad rendíthetetlenül.
Lassan mély, álomtalan, szürke álomba merülök.

Úgy érzem, mintha csak tíz perc telt volna el. De már sötét van. Átláthatatlan, teljes sötétség. Fogalmam sincs, hol vagyok. A nevemet hallom. Összerezzenek, és szinte azonnal felnyitom szemeimet, s mintha csak ágyút sütöttek volna el mellettem, kiugrom az ágyból. Fejem nehéz, még nem teljesen tiszta az álomtalan álom szürke ködjétől, szemeim azonban élesen villannak. Bakancsot húzok, és nem hallgatok Andrzejre, a késeimet magamnál hagyom. Ő pedig, mielőtt lelépnék a fedélzetről a mólóra, pontosan tudja, hova kell nyúlnia. Mocskos mód veszi ki belső zsebemből a kést, valamint bal lábamon, teljes hosszában végigsimítva, egészen bakancsomig meg sem állva, húzza ki az automata kést is a rejtekéből. Fel nem tett kérdésemre válaszát hallva bólintok. Bár nem szívesen, de nem vitatkozom vele, és a fedélzeten hagyom a fegyvereimet.
Cseppet sem nőies mozdulattal ugrok én is a stégre, Rumancek után, és már most nem szimpatizálok vicsorgó fogadóbizottságunkkal. Épp indulnék utána, amikor int, de Rumancek megragadja a kezemet. Ki akarom húzni karcsú ujjaimat ujjai bilincséből, de nem hagyja. Ránézek, és pillantása azt sugallja, jobb nem ellenkeznem. Most nem. Engedek neki, de ő is látja, fagyos és metsző pillantásomban, hogy nem szívesen teszem ezt.
A hangokat hallgatom, a ránk meredő szempárokba nézek, állom a pillantásokat. A gyomrom öklömnyire szorult, a szívem hevesen kalapál. Rettentő, csontig hatoló hideg van, néha a szél is feltámad. Reszketek, ujjaim, kezem és arcom hideg.
Mikor a faházhoz érünk és belépünk, nem szólok semmit. Hallgatom a párbeszédet. És nagyon nem tetszik, ahogy rólam beszélnek, ahogy a nő méreget, ahogy végigjáratja rajtam tekintetét.
- Szóval az átkozottak... - direkt mondom ezt, szándékosan nevezem őket így, s talán még ajkam szegletében is hamiskás mosoly bújik meg. A két nő vicsorog, Sybille ökölbe szorítja mindkét kezét, még ujjai is elfehérednek. - Ez pontosan mit takar? - kérdezem, tekintetemet a három másikon járatva. - És, ami még fontosabb... én hogy jövök a képbe? - vonom fel egyik szemöldökömet. Hangom nyugodt, hűvös és higgadt. Ami talán elárul, az hevesen zakatoló szívem, mely majd' kitör a bordáim alkotta ketrecéből, mint a szabadulni vágyó madár.
Valahogy még Rumancek kezének szorítása sem nyugtat meg, pedig úgy kapaszkodok belé, mintha az életem múlna rajta. Lehet, hogy így is van. Nem tetszik ez az egész nekem...

MUSIC: Oceans | NOTE: Find a way to blur the line | WORDS: 704
Vissza az elejére Go down

Andrzej Rumancek
hello, babe, here is my name
Andrzej Rumancek
Ψ Age : 296
Ψ Home : Manhattan
Ψ Job/hobbies : Nothing illegal...
Ψ Humor : Sarcastic
Ψ Birthday : 1727. Nov. 03.
Ψ Total Posts : 6
Ψ Join date : 2014. Aug. 11.

Executor

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő Kikötő EmptyVas. Okt. 12, 2014 2:08 pm


Céline & Andrzej
are you ready?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem fogom győzködni a nőt. Elmondtam amit akartam és ezzel be is fejeztem a csevejt. Én nem rühellem a vadászokat, mint ő azt feltételezi. Most talán egy utolsó szemétnek gondol, amiért behajtom a tartozásom de együtt tudok élni a gondolattal. Arról nem is beszélve, hogy jogosan teszem amit teszek. Az apja vért ígért és ő már nem tudja megadni. A lánya viszont igen. A feketét a kezem közé adja, megérint egy pillanatra majd el is húzódik. Nem szólok, belekortyolok a kávéba és elégedetten morranok fel. – Meglesz. – felelek kérésére és tekintetem visszafordítom az előttünk elterülő vízre. A makacs nőszemély meg végre valahára elfogad egy tanácsot és elmegy aludni ami mindkettőnk javát szolgálja, több szempontból is. Egyrészt nem szeretném a savanyú képét nézni, másrészt mindkettőnknek jobb ha frissen és kipihenten, az erejét összegyűjtve fogunk partot érni, ahol csontig hatoló hideg fogad bennünket, hosszú órákkal később. Ez engem egy cseppet sem aggasztana, hogy ha nem tudnám, hogy a mellette álló embert, bizony könnyen elragadja a hideg. Megragadom az ujjait és bizony, hogy nem engedem, hogy elhúzza őket! Már így is elég nagy baj, hogy a száját nem tudom betapasztani. A szavaival csak azt éri el, hogy vendéglátóink még bizalmatlanabbul tekintsenek ránk. - Az istenek megátkozták őket. Az egyikük tud csak beszélni és az egyikük tud csak... nos, látni. – mondom ki és ujjaim a nő kezére szorítanak, kissé előrébb is lépek. Sylvie, a néma elégedetten vigyorodik el a nő képének láttán, akiben jogosan merül fel a kérdés, hogy ha csak egyikük lát, akkor hogy a francba tűnik úgy, hogy Sybille is tökéletesen birtokában van érzékeinek? A farkas ikrek, kik gondolataik útján mutatják a világot egymásnak. Az egyikük a szem, a másikuk a hang. Tekintetem mindkettő nőt figyeli de jól tudom, hogy a ház körül is épp elég farkas ólálkodik. – Tudod miért jöttünk Sybille. Cserébe megkapod amit ígértem. Nem többet s nem kevesebbet. – Sybille rám néz de nem engem figyel. Sylvie a nőt fürkészi, megemelkedik és a nő előtt terem. Nem kérdéses a gyorsasága. Gyorsabb, mint én. Megragadja a nő fejét és oldalra fordítja. – Az anyajegy. – Sybille elégedetten mosolyodik el. – Álltad a szavad Rumancek. Elhoztad nekünk. – nem eresztem a nőt, aki nem értheti és én nem is készíthettem fel rá. Nem szabad tudnia. Ha tudja, mást is tud és ha megtudják, amit a nő tud, amire készülök, mindketten meghalunk. – Nem esik bántódása. – jelentem ki és Sybille elé lépek, ellökve a kezét a nőtől. – Ő az enyém. S ha megfagy, lehet pipa leszek. – közlöm nyersen mire a két nő összenéz majd halk morgás tör fel egy pillanat erejéig. – A nőnek nem esik bántódása. Egy tűszúrás az egész, egy kis vér és visszaadjuk neked őt. De arról nem volt szó, hogy neked sem. – számíthattam volna erre mégis kissé meglep mikor Gregor kirúgja a lábaimat és elsötétül a világ. Mire magamhoz térek egy székhez láncolnak. Ezüst vigyáz rám, még véletlenül sem tudom ledobni magamról őket. Félmeztelenül ülők, velem szemben Clara. A kis művész. Mögém lép és végighúzza a kezében tartott pengét a hátamon. Felröhögök, teli pofából. – Csiklandozni fogsz, csillagom? – kérdem de aztán elmegy a kedvem a röhögéstől. A párhuzamos csík melyet hátamba vájt, emelkedni kezd. S a kislány arcú pokolfajzat elkezdi lenyúzni bőrömet. Az egyetlen reményem, hogy a nő jól van. Bár abban biztos vagyok, hogy a testének nem esik baja. Az ikrek soha nem szegik meg a szavukat.


bad things • 571 • - • ©


Vissza az elejére Go down

Céline Chenal
hello, babe, here is my name
Céline Chenal
Ψ Age : 40
Ψ Home : New York or Paris.
Ψ Job/hobbies : Huntress, bodyguard, bookshop owner.
Ψ Humor : Rude.
Ψ Birthday : 1984. Feb. 05.
Ψ Total Posts : 21
Ψ Join date : 2014. Aug. 11.

Instructor

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő Kikötő EmptyCsüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm




Andrzej & Céline

'We could paint the town red.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kurvára idegesít, hogy nem tudok a gondolataiban vájkálni, mert azt bizony tisztán látom, hogy valami van a háttérben, amiről nem szólt. Még. Lehet, hogy nem is fog. Egyszerűen azt veszem majd észre, hogy sortüzet nyitnak ránk, vagy elsüllyesztik a ladikját. Mit mondhatnék? Apám jó nagy szarban hagyott... bármennyire is szerettem, és szeretem a mai napig is, ez van. Hát, ilyen ez a popszakma.
Nem kérdezek többet, és nem mondok egyebet, csak, hogy ébresszen fel, ha megérkeztünk, s ha én nem kelnék fel magamtól. Mikor az ágyba fekszem, és a plafont bámulom, ami nincs is olyan távol, még érzem ujjaimon bőre érintését, ahogy a jóleső bizsergés szétszaladt a bőrömön, amikor a kávéval telt pohár átadásakor hozzásimult egyetlen, röpke pillanatra ujjam az övéhez. Nem tudom kiverni a fejemből, nem megy. Forró volt. Talán éppen ezért kaptam el olyan hirtelen jéghideg kezemet az övétől. Félek, hogy megéget.
A hideg fedélzetre lépek. Legalább amíg haladtunk, mielőtt aludtam volna, a Nap sütött, és a szembeszél sem volt olyan zavaró. Most azonban a parti szél is a hajamba tép, nem mellesleg tényleg hideg van, és majd' megfagyok. Ezt próbálom nem mutatni, mármint azt, hogy reszketek, borzongok a hidegtől. Rumancek a kezem után kap, én pedig rövid huzavona után hagyom, sőt, szinte jól esik meleg érintése hideg bőrömön.
Aztán, amikor a farkasok fogadnak minket, rögtön kivívtam a két nő haragját. Nem is válaszolnak, helyettük Rumancek magyarázza el a dolgot, amit azonnal felfogok. Ha nem itt, és most lennénk itt, és nem mindössze ketten, ennyi dög ellen, talán még érdekesnek is tartanám. Aztán még amiatt is aggódom, azt hiszem, jogosan, hogy Andrzej ellenem fordul. Mert miért ne tenné? Mert én is csak egy vadász vagyok. Jó nagy idióta vagyok, hogy eljöttem vele, ide. És persze arról napokig vitatkozhatnánk, hogy melyikünk a nagyobb állat – nyilván, én nyerném meg, Andrzej vérfarkassága ellenére is.
- Értem – bólintok még is, majd nagy levegőt veszek, s mielőtt még kérdezhetnék, szólhatnék, vagy bármit is tehetnék, ami miatt esetlegesen még nagyobb bajba kerülhetnénk, Andrzej elém lép. Nem engedem el a kezét, válla fölött nézem a másik két farkast. Optimális esetben nem bújnék el senki és semmi elől, pláne nem egy vérfarkas mögé, de ez most... más.
Az viszont kurvára zavar, hogy nem tudom, miről beszélnek. Mit ígért Andrzej. Pontosan mit? Mi kellhet neki? Nem vagyok olyan nagy szám, csak egy mezei vadász... nincs bennem semmi különös, és az sem rémlik, hogy az apám keresztbe tett volna két ilyen extrém különleges természetfelettinek. Ennek ellenére nem szólok, és egyelőre türelmesen várom a fejleményeket. Nem sokáig.
Mozdul a nő, én pedig automatikusan a derekamhoz nyúlok, ahova előzőleg egy fegyvert csúsztattam, úgy, hogy a bőrkabátom takarja. Egy probléma van csupán, mégpedig az, hogy azt Andrzej elvette tőlem, mielőtt még elhagytuk volna a kikötőt, így teljesen védtelen vagyok, és nem tudok ezüst golyót röpíteni a né szeme közé, a homloka közepére. Ehelyett Sybille, gyors mozdulattal, szinte félresöpri útjából a férfit, és arcomat fürkészi.
- Rumancek – sziszegek a férfire -, ezt ígérte nekik? Engem? Velem üzletel? – vonom össze szemöldökömet, s most már erőszakkal rántanám ki kezemet az övéből, de nem hagyja. Helyette Sybille kezétől szabadít meg. Kijelentésére, hogy az övé vagyok, majd később visszatérünk. Most kisebb gondunk is nagyobb egy nyelvbotlásnál. Nem szólok semmit, nem mozdulok, az események felgyorsulnak. Hirtelen tűnik fel a negyedik farkas, ki Andrzej lábát rúgja ki alóla, aki a padlón koppanva ér földet.
- Andrzej! – guggolok le mellé rögtön, fölé magasodva, meg-megrázva, arcát simítva, finoman ütögetve, hátha magához tér. De esélyem sincs, mivel a hím felrángat, én pedig üthetem, rúghatom, haraphatom, karmolhatom, esélyem sincs a fegyvereim nélkül. – Rohadékok! – üvöltök, kikelve magamból.
Mivel nem tudtak mit kezdeni velem, meg a képességemmel, a mágneses erővel, amivel mindig elhajlítottam a tűket, és kiszabadultam a fém bilincsekből, hamar váltottak a stíluson. Gregor keze csattant elsőként arcomon, utolsó emlékem a számban érzett fémes vérem íze.
Mikor magamhoz térek, fából készült széken ülök, mely a talajhoz van erősítve, kezemet valamivel összekötötték. Nem fém. Előregörnyedve ülök, szédülök.
- Hol van Andrzej? – recsegem. Nincs rajtam a felsőm, de a lábaim a székhez vannak kötve, felsőtestem pedig a támlához.
- Nocsak... – búgja Gregor. – Csipkerózsika felébredt – vigyorodik el. – Nagyszerű – csapja össze a tenyerét. Eddig a szemközti falnak támaszkodott, most azonban felém jön, mintha most is vadászna valamire. – Szóval Rumanceket akarod. Te vagy a nője, vagy mi? Ha lenne elég esze, nem hozott volna ide téged, a farkasok közé. Ostoba... – horkant fel.
- Mit akartok tőlünk? – érdekes, hogy már nem csak róla, vagy rólam van szó, hanem rólunk...
- Tőletek semmit – ingatja meg a fejét. – Egyelőre. Most csak számodra van egy kis személyes meglepetésem, amíg a nőstények kitalálják, hogy betartsák-e a szavukat, vagy sem. Viszont... térjünk át az ajándékomra, cicám. Szeretettel – húz elő háta mögül egy szikét. Azonnal megpróbálom tönkretenni, de nem megy. Nem lehet. Gregor felröhög. – Ezüst, babám. Azon nem fog a képességed – és már le is guggol elém, hogy baloldalra, a bordáimhoz hajoljon és húsomba mártsa a szikét. Felordítok, zokogok, sírok, sikítok. Mozdulni nem tudok. Pokolian, égetően fáj, ahogy bőrdarabokat kivágva belőlem konkrétan hegtetoválást készít a szívem alá, az oldalamra. Érzem, ahogy ömlik belőle a vér, épp úgy, ahogy szememből a könny. Gregor pedig közli, hogy élvezi hallgatni sikoltásaimat, és arra kér, ne hagyjam abba.
Befejezi, és magamra hagy. Kimerültem, fázok, fáradt vagyok, félek, és nem tudom, mi van Andrzejjel. Mit tehetnék? Ide vagyok kötözve, és ebben a rohadt cellában sehol semmi fém, vagy acél. A kurva életbe.
Egy pillanatra el is feledkezem a hegről – na, nem a fájdalomról, hanem a létéről. Lenézek, hogy megvizsgáljam a sebet. Annyi bizonyos, hogy Gregor tiszta munkát végzett. De a látvány így is sokkol. Cikornyás, vörös, ám mondhatni gyönyörű felirat díszeleg testemen. Két szó, és egy minta.
Farkas lábnyom fölött elhúzódó, két szó.
Andrzej Rumancek.
Reszketek. Fázok.

MUSIC: Where the lonely ones roam | NOTE: Holding my breath, til my body turned blue | WORDS: 947
Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő Kikötő Empty

Vissza az elejére Go down

Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Külváros-