to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Csatorna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Csatorna Empty
TémanyitásTárgy: Csatorna Csatorna EmptyVas. Szept. 07, 2014 9:16 am

Csatorna
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Cailleach E. MacLachlainn
hello, babe, here is my name
Cailleach E. MacLachlainn
Ψ Home : ⌖ No home
Ψ Job/hobbies : ⌖ Running from the death
Ψ Humor : ⌖ Nope
Ψ Total Posts : 7
Ψ Join date : 2014. Sep. 02.

Citizen

Csatorna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatorna Csatorna EmptyVas. Szept. 07, 2014 11:10 am


Raina & Cail
[You must be registered and logged in to see this image.]
Felrántottam a csatorna fedelét, majd magam után visszaigazítva másztam le a létrán, amely mocskos és nyálkás volt. Erősen meg kellett kapaszkodnom ahhoz, hogy egy hirtelen mozdulat következtében véletlenül ne csússzak még és verjem be a fejemet – vagy essek le az undorító szmötyibe, amiben ki tudja milyen ínyencségek úszkáltak – voltaképpen egyáltalán nem lepődtem volna meg, hogy ha szembe találkozom egy mutáns patkánnyal vagy éppen a Pókemberben lévő hatalmas óriásgyíkkal – ha már léteznek vámpírok meg vérfarkasok ezt sem kellene feltétlenül kizárni, bár mi tagadás eddig nagyon úgy tűnt, hogy ezek mocskokul jól rejtőzködnek, legalább is nálam mindenképpen, mindenesetre nem különösebben fűlött a fogam egy ilyen találkozóhoz. Leérve a létrán úgy éreztem, mintha térdig gázoltam volna a zavaros színezetű lében. Lépteim leragadtak megnehezítve haladásomat, mindennek ellenére töretlenül haladtam előre. Az undorító szag égette az orromat szinte alig éreztem az ismerős illatot, de mindennek ellenére töretlenül haladtam előre és még akkor sem zavartattam magamat, amikor rátapostam valamilyen döglött állatra. Nem gondolkoztam rajta, hogy mi volt, elvégre egyáltalán nem volt lényeges, mivel farkasként szívesen ütöttem el az időmet ilyesfajta játékkal – mint macska a gombolyaggal, habár a játék sajnálatomra olykor egyoldalú volt, általában nem zavartattam magam emiatt, elvégre én így tökéletesen éreztem magamat. A csatorna mentén haladtam végig. Fogalmam sem volt, hogy merre megyek, de az én esetemben ez egyáltalán nem számított, általában így indultam neki az útnak, tervezetlenül elindultam, nem foglalkoztam azzal, hogy hova meg merre. A lényeg, hogy minél távolabb a szeretett férjemtől, aki még százötven év elteltével is éppen olyan eszelős élvezettel üldözött, mint ahogyan kínzott. Nem reménykedtem abban, hogy sohasem fog elkapni. Nem reménykedtem abban, hogy szép halálom lesz. Erről ő maga gondoskodott. A csatlósai, akik ismerték a szagomat többnyire még mindig az oldalán voltak – természetesen néhányat elintéztem az évek alatt, mostanra már megfogyatkozott a számuk, de még mindig akadtak olyanok, akik könnyebben a nyomomra bukkantak. Aztán ott voltak a pénzre vágyó farkasok – akikről talán jobb ha említést sem teszünk, mert feltételeztem, hogy sokan voltak ha már napok óta szinte nincsen egyetlen egy nyugodt percem sem. Nem tudtam, hogy hányan voltak, de legnagyobb bánatomra még is az foglalkozott igazán, hogy még csak azt sem tudtam mennyit ajánlott fel értem – reméltem, hogy jó sokat megérek neki. Bosszúsan összehúztam a szemeimet. Rohadtul elegem volt már a bujkálásból. Egyszer – még lehetőleg halálom előtt – szerettem volna Hawaii-on süttetni a hasamat és koktélt szürcsölgetni. Természetesen ebbe sem éltem bele magam igazán, nevetséges lett volna a részemről, főleg hogy gyakorlatilag nap, mint nap dacoltam a halállal és még jól is szórakoztam, tekintettel arra, hogy még csak egyszerű prédának sem bizonyultam – legalább ennyivel megnehezítettem annak a rohadék életét, őszintén reméltem, hogy a fejét veri a falba. Az ismerős illat egyre erősödött, így lassítottam, főképpen mert nem egy szag terjengett a levegőben, hanem legalább kettő másik is. Ahogy a nyílás felé közeledtem szinte csoszogva haladtam előre figyelmesen fülelve a beszélgetés foszlányokra. Az ismerős hang egyszerre nyugtatott meg és tett még idegesebbé, különös tekintettel arra, mert fogalmam sem volt arról, hogy mire számíthattam a nőtől, elvégre... Megközelítőleg negyven éve nem láttam – ki számolta? Én nem. Fogalmam sem volt mire számíthatok a részéről. Nem bíztam benne. Nem kerestem őt. Nem volt szükségem rá – most talán még is volt. Kérdéseim voltak, ő pedig talán tud majd rá választ adni.
Megköszörülve a torkomat hívtam fel magamra a figyelmet és csak egy kis idő múlva léptem ki a takarásból felemelt kézzel, bájos mosollyal az arcomon.
– Rég találkoztunk, Kills! – Oldalra döntve a fejemet mértem fel a helyzetet, majd tekintetem újra a nőre siklott. Nem éppen ez lesz a világ leg örömmel telibb viszont látásom az életben, figyelembe véve azt, hogy még így is adósa voltam – legalább is én nem jöhettem ki jól a dologból, hacsak meg nem ölöm őt és a két csatlósát, de a három az egy arányban nem feltétlenül kedvező.

† music: music † note: tyű, ez átkozottul rossz lett Neutral † words: 626 † wear: here
Vissza az elejére Go down

Raina Cleopatra Kills
hello, babe, here is my name
Raina Cleopatra Kills
Ψ Age : 283
Ψ Home : × neverland
Ψ Job/hobbies : × full-blooded villain & renegade leader / set the world on fire
Ψ Humor : × wicked
Ψ Birthday : 1740. Nov. 07.
Ψ Total Posts : 7
Ψ Join date : 2014. Sep. 01.

Citizen

Csatorna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatorna Csatorna EmptySzer. Szept. 17, 2014 2:09 am



Poor little girl...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kényelmesen terülök el a raklapokból összeeszkábált ülőalkalmatosságon. Már egészen otthonosan mozgok ebben a csatornában. Már nem zavar a bűz sem, sőt kifejezetten kezdek hozzászokni, ami mondjuk nem is csoda, ha csak azt vesszük figyelembe, hogy elég régóta csinálom ezt. Csatornákban élek, többnyire. Néha azért megfordulok egy-egy elhagyatott romos épületben is, vagy egy félbehagyott építkezésen. Akárhogy is, ami másnak lakhatatlan, nekem az egyenlő az otthonnal. De ez ellenkezőleg is így van; ami másnak komfort, nekem az mérhetetlenül kényelmetlen. Azért mert egyszerűen képtelen vagyok megmaradni egy harmonikus környezetben, ugyanis az én nyugalmam a káosz. A kies vidékek, a durva hatást keltő helyiségek… ezek valók nekem. És nem mellesleg itt sohasem keresnének, így tökéletes búvóhely és menedék gyanánt is funkcionál. Menedék az olyasfajta kitaszított korcsoknak, mint amilyen én is vagyok. Mindig is az voltam, és mindig is az leszek. Nem is akarnék más lenni. Például egy falkában megtűrt személyként élni, hogy behódoljak egy senkiházi önjelölt falkavezérnek? Hah. Még mit nem!
Én vagyok az alfa, nekem kell behódolni, mert nekem születési előjogom van az „uralkodáshoz”. De még ha nem lenne, akkor is térdre kényszerítenék mindenkit. Mert ez vagyok én. Ilyen vagyok én. Ha nem tetszik, akkor bizony mehetsz, amerre látsz. Már ha egyáltalán tudsz… Mivelhogy egyáltalán nem biztos, hogy azt én hagyni fogom. A tőlem való függés – ezt nem tudom kellően kihangsúlyozni. Sokan függnek tőlem. Rengetegen. Hosszas életem során számos olyan személybe botlottam, akiknek „nagylelkűen” segítettem. Természetesen a saját kontómra. Volt, akitől egyből kértem valamit cserébe. És volt, akitől még nem, de majd kérni fogok. Pontosan akkor, amikor eljön az ideje. Semmit sem teszek ingyen. Nálam mindennek ára van. Még a barátságnak is, sőt talán annak van a legnagyobb ára… Viszont megéri!
Miután már jó pár hete ebben a rothadásszagú csatornában sínylődöm így értelemszerűen volt időm olyannyira megszokni a szagot, hogy meg tudjam különböztetni más szagoktól. Például a sajátométól, vagy a testőrként funkcionáló farkasaimétól. Vagy – ami az esetünkben is van – egy rég látott ismerősétől. Ezer közül is felismerném a szagát. Pontosan úgy, mint annak a száz másiknak is, akiknek segítettem már az életem során. Talán kicsit túlzás a száz, de tényleg voltak egy páran. Habár ez a leányzó nem éppen hétköznapi példánya az életemnek. Ő volt az egyedüli olyan személy, akinek ténylegesen segítettem annak idején. Nem csak egy kis szívességet tettem neki, hanem konkrétan kimentettem a süppedő szarból. Megmentettem az irháját, majd a szárnyaim alá vettem, tanítgattam egy kicsit. Aztán szabadjára engedtem, cserébe pedig tőle is fogok kérni valamit. Ugyebár.
Tehát ő volt az első ilyen kivételesnek nevezhető személy az életemben, akinek úgymond segítettem, viszont most már itt vannak a fiúk is. A renegátjaim. A testőreim. A végrehajtóim. Akik immár amolyan társaimmá avanzsáltam, persze én vagyok a főnök – ez magától értetődik.
Szinte egy emberként fordulnak a nesz irányába, de még éppen időben leintem őket, hogy nyugodjanak, nincs vész.
Könnyed eleganciával állok fel az ülőhelyemről, miközben tetőtől-talpig végigmustrálom a rég nem látott nőszemélyt. Arcomon kriminális mosoly terül szét.
- Túl rég… Már kezdtem azt hinni, hogy a drága férjed elkapott és kitekerte azt a csinos kis nyakadat. – Habár a hanglejtésem nem valami barátságos, én azért kifejezetten örülök neki, hogy viszontláthatom annyi év után. Örülök, mélyen legbelül…
•• word: passz •• music: narcissistic cannibal •• [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Csatorna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatorna Csatorna Empty

Vissza az elejére Go down

Csatorna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros-