to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Hálószoba Hálószoba EmptySzer. Júl. 30, 2014 4:45 pm

Hálószoba


Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Rose Rey
hello, babe, here is my name
Rose Rey
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : the king's hand
Ψ Humor : try me
Ψ Total Posts : 92
Ψ Join date : 2014. Jul. 04.

Member
of
Kingdom

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 10:50 pm


William & Anna
my king. my father. 18+

"Egy félig csókolt csóknak a tüze
Lángol elébünk.
Hideg az este. Néha szaladunk,
Sírva szaladunk
S oda nem érünk."

Cseppet sem tetszik, ahogy az asztalnak lök. Szemtelenül fordulok vele szembe, nem rémít meg, pedig meg kellene. Vigyor ül a képemen. Érzem a dühét, lecsap rám, kétrét hajlít de nem érdekel, egészen addig a pillanatig tűrök mindent, még az asztallapra nem vágja testem és vér nem szakad. Dühösen marnak csápjaiba enyéim. Erős vagyok, jóval erősebb, mint bárki gondolná rólam. Nem változik tekintetem, testem megfeszül, harcolni akar a benne élő bestia, a sötétségből és vérből született szörnyeteg végigvág testemen, hogy megütközzön az enyémmel. Elvesztem felette az irányítást. Felmordul. Meg akar emelkedni de szoros csápok tartják fogva. Nem érdekel, hogy ő az erősebb. Nem érdekel, hogy kielégítetlenül hagyta vágyaim. Az ereje foglalkoztat mi végigjár bennem, mi minden porcikám megérinti, kitép belőlem mindent, kiszaggatja érzékeimet, eltaszít, megvet, leszorít. Levegőért kapok de tekintetem nem változik, nem találhatja meg benne a lelkes, bájos kicsi Annát ki szerelemmel ég iránta. Eltűnt, elveszett, megfertőzte a sötétség, elfödte a mélységes pokol, miből születtem.

"Hányszor megállunk. Összeborulunk.
Égünk és fázunk.
Ellöksz magadtól: ajkam csupa vér,
Ajkad csupa vér.
Ma sem lesz nászunk."

Hagyom menni, forr a vérem, vért kívánt, sikolyt, halált. Felrángatom magamra a ruhát, kivágom az iroda ajtaját. Halandókra fognak csápjaim, mohóságtól, éhségtől és vágyaktól terhes lelkeik meghajolnak előttem, vágynak rám, kívánják érintésem de rezzenéstelenül haladok el mellettük. Nem érdekelnek a dolgozók. A kis vörösöm állít meg. Sötét tekintetembe fúrja sajátját. Megrántom a karját, magahoz húzom és vért fakasztva csókolom meg. Nem érdekel, hogy felszisszen, magamnak akarom és akár itt kiinnám vérét de az érzései megakasztanak. Ellököm és tovább megyek. Nem érdekel a klub. Sötét tekintetem a vízparta vágyik, a mocskos kurvák ártatlan és nem oly ártatlan lelkére. A folyó felé veszem az irányt. Dühös vagyok és szét akarom szaggatni a halandók törékeny testét. S meg is teszem. Gregor visz végül haza.

"Bevégzett csókkal lennénk szívesen
Megbékült holtak,
De kell az a csók, de hí az a tűz
S mondjuk szomorún:
Holnap. Majd holnap."

Másnap már önmagam vagyok. Emészt a bűntudat, könnyek mossák arcomat. Fáradt vagyok, fáj minden porcikám és vértől mocskos testem sikálom már legalább egy órája. Tudom, hogy jelenése van nála, tudom, hogy az éjjel, olyat látott amit eddig soha. Félek, megvet, reszketek, hogy eltaszít, mert megláthatta azt amit eddig oly óvatos gonddal rejtegettem előle, mi tökéletes báj formájában bújt meg és várt. Halkan kopogok. Mikor kerültem ide? Mikor ajtót nyit, lesütöm tekintetem. - Látni akartál, királyom. - nem szólítom apámént. Nem hívom szeretőmként. Még csak rá sem perek pillantani. Félelem mászik bőröm alá és féregként fúrja magát mélyebbre. Mi fog történni? Eltaszít majd? Ellök mert nem tetszett neki a lemeztelenített valóm? Belépek de továbbra sem nézek rá. - Ha azért hívtál, hogy megbüntess, elfogadom, amit kirósz rám. - mondom csendesen de hangom megreszket.


say my name • 453 • - • ©

Vissza az elejére Go down

William Glouster
hello, babe, here is my name
William Glouster
Ψ Age : 634
Ψ Home : Demon Kingdom
Ψ Job/hobbies : King, bar owner etc.
Ψ Humor : Not too much.
Ψ Birthday : 1389. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 146
Ψ Join date : 2014. Jul. 23.

King

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba EmptySzer. Szept. 10, 2014 4:58 pm



Anna & William

you are my blood


Annat otthagyva az utcán találtam magamnak egy szőke csitrit. Arra tökéletesen jó volt, hogy elvegyem tőle, ami kell, élvezetet, vért, szórakozást. Karcsú teste, gyenge elméje játszi könnyedséggel adta meg magát nekem és amint nem volt rá többé szükségem, ott hagytam, ahol találtam, az utcán a sötétben, védtelenül. Nem érdekel, hogy mi lesz vele, hogy mi lett vele, a továbbiakban nem az én dolgom.
Hazamegyek. A Hell még nyitva van, mondhatni rohadásig tele, holott lassan már hajnalodik. Leonak biccentek egyet, aztán felmegyek a lakásomba. Kell egy zuhany, egy whisky, egy szivar és amint mindet megszerzem egymás után szépen sorjában, úgy vett egyre kisebb hullámokat a bennem kavargó és csapongó düh, amit Anna váltott ki belőlem órákkal ezelőtt. Belőlem fakadó démonát még sosem eresztette teljesen szabadjára ezen alkalom előtt és be kell lássam, sokkal inkább az én vérem ez a lány, mint gondoltam. Ugyanolyan fertő burjánzik benne is, mint bennem és ami azt illeti ez a tudat és gondolat, hihetetlen megelégedettséggel tölt el. Mi több, ha lenne lelkem, akkor most azt mondanám, hogy kifejezetten büszke vagyok. Arra azonban már kevésbé, hogy a démon, amely a lénye nagyobb, ám lekötözött része, pontosan olyan, mint egy oktondi gyermek. Fogalma sincs arról, hol a helye. Arról, hogy vannak felette álló, hatalmasabb szörnyetegek és ez nem tetszik. Nem is igazán a tisztelet hiánya miatt, sokkal inkább azért, mert ez meg fogja ölni Őt, ha nem tanulja meg kezelni, irányítani és erre nem az a megoldás, hogy lelkének kötelékeivel láncolja rabságba. Mert, ha egyszer kitör onnan, akkor nem biztos, hogy én fogom megfékezni. És ami azt illeti, nálam is csak egy dobása volt. Az is csak azért, mert a saját húsomról és véremről van szó. Ha egy másik démon engedte volna meg ezt magának, Anna ma már nem élne.
Lenyelem a whiskym maradékát és elalszom az ágyban. Másnap késő délután kelek fel. Még nem szándékozom bemenni a Flatironba, előtte van még dolgom, egyfelől a bár ügyeit sem hanyagolhatom el teljesen, másfelől Annat is várom, annak megfelelően, amit mondtam neki előző éjjel. Még magam is gondolkozom azon, hogy mit is fogok mondani neki vagy tenni vele.
Nem kell kopognia ahhoz, hogy tudjam itt van. Amikor megérzem lelke romlottságának alaktalanul fortyogó sötétségét, felkapom a fejem és várom, hogy az ajtóhoz érkezzen. Kopogását követve, ajtót nyitok neki és elállok az útból, hogy beléphessen. Nem szólalok még meg és nem engedem, hogy fertőm csápjaim az övébe marjanak, pedig szeretnének. Hasonló a hasonlóhoz vonzódik és bennem fortyogva, alaktalanul formálódó mocsok az övéhez húz, belekapaszkodna és többé nem engedné őt ki karmai közül.
Hallgatom a hangját, szavait és őt megkerülve ülök le a tekintélyes méretű fotelembe. Mutatóujjamat az ajkaimra helyezem és csupán nézem őt hosszú percekig. Gondolkozom és latolgatok. Ő büntetést vár, én pedig annak mikéntjén agyalok. Nem azért, mert hezitálok bántani őt – sőt, ha valaki, akkor én vagyok az egyetlen, aki jogot formál és formálhat erre – sokkal inkább a mértékén mélázok.
- Látni akarom, ahogy feketébe fordulnak a szemeid, borotvaélessé válnak a fogaid, hangodban pedig semmi emberinek nyomát nem akarom felfedezni. Mutasd meg a démoni arcod. Ha nem teszed, magam rángatom ki belőled. – hangom fenyegetően és figyelmeztetően halkan cseng. Látni akarom, ahogyan ő hívja elő magából mindazt, ami előző éjjel nekem köszönhetően tört elő belőle. És tulajdonképpen a probléma nem is Annaval van, azt leszámítva, hogy képtelen megfékezni a benne lakozó démont, amikor az kiszabadul. Szembe akarok nézni az általam teremtett lénnyel. Itt az ideje, hogy megismerjük egymást.


note & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net/

Rose Rey
hello, babe, here is my name
Rose Rey
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : the king's hand
Ψ Humor : try me
Ψ Total Posts : 92
Ψ Join date : 2014. Jul. 04.

Member
of
Kingdom

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba EmptySzer. Szept. 17, 2014 8:38 pm


William & Anna
my king. my father. 18+
Düh, dac villan át az emberi szempáron. Sok mindenre számítottam, sok mindent elviselek de ezt nem. Olyat kér, amit tudja, hogy nem tudok megadni neki. A királyom, az apám, a szeretőm. Az ő mocskos sötétségéből küzdöttem magam a világra, ikret gyilkoltam és méhet téptem, hogy kiszabaduljak a gyenge halandó test börtönéből. A lánya vagyok de nem a szolgája, hű követője de nem a báb mit kedvére mozgathat. A démon bennem akaratosan nyúlik el, végigvág testemen, izmaim megfeszülnek. Hangom nagyon is emberi. Legszívesebben térdre vetném magam de térdeim nem engedelmeskednek, az inak nem hajolnak meg az akaratomnak. – Apám, ne... – ejtem ki halkan, könyörögve de tekintetem nem sütöm le, kihívóan figyelem minden kényelmes, hosszú s elnagyolt mozdulatát. A félelmet amivel érkeztem kiűzi belőlem a vágy, a dac, a mocsok mi leölve mimóza énjét tör elő egyre vadabbul, egyre többet akarva, elkényeztetett macskaként nyújtja végig bennem magát. Érzem, hogy testem reszketni kezd,ahogy tekintetem elsötétül. Ez az emberi bőr rejti azt ami belőle született, amire jogot emelt és itt az ideje levetni. Én viszont nem akarom. Hátrálok egy lépést de tudom, hogy már nem tehetek ellene semmit. El akarom zárni, erre feltépi a bőrt, kihányja magából az emberi lélek okozta fertőzést és lenyúzott második énként lök el. Lehunyom hát jobb híján a lélektükröket, hátrálok, menekülnék, lábaim a dohányzóasztalnak ütköznek. Elfordulok, eljátszom még a gondolattal, hogy elrohanok, az ajtó felé is veszem az irányt de megfékez a bennem élő mocsok. Ez egy büszke, dacos teremtés aki nem tűri, hogy irányítsák és az egyetlen ok amiért mégis hajlandó feltörni mert szembe akar nézni azzal, aki úgy hiszi, parancsolhat, azzal aki megalázta. Nem érdekli a szenvedés, a fájdalom, a félelem, olyan könnyedén söpri ki az érzéseket, mintha sosem lettek volna. Emberi énem megszűnik mellette. Szörnyeget leszek, az a szörnyeteg amit William látni akar. – Kérlek, apám! – hangom suttogássá halkul és kiveszik belőle az emberség. Egy könnycsepp rohan végig sietősen de testem melege azonnal felszántja. Tudom, hogy mi fog következni. Tudom, hogy nem leszek képes paracsolni neki, hogy nem tudom visszafogni. Feltör belőlem és én élvezni fogom, mint minden alkalommal... ahogy tegnap éjjel is élveztem minden pillanatát annak amit azzal a nővel tettem akinek a testét végül a víz ölelte magához és ringatta tovább. Kiegyenesed. Tincseim után nyúlok, automatikusan söpröm ki az arcomba lógó és zavaró tincseket. Megfordulok és apámra pillantok. Arcom szigorú majd szemtelen vigyorba torzulnak vonásaim. Ahogy tegnap éjjel, ma sincs bennem félelem. Ó, ellenben hadakozás, dac és mocsok annál több. Vérre szomjazom és oldalra hajtom fejem. Nem szólalok meg, helyette elé lépek és egyszerű mozdulatokkal szabadulok meg az emberi és baromi felesleges ruháktól. A dohányzóasztalra ülök. Pofátlanul közel hajolok képéhez. Nem érdekel, hogy idősebb, erősebb, hogy király. Tegnapi játszmánk nem ért véget. Én pedig szeretek játszani.


say my name • 451 • - • ©

Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba Empty

Vissza az elejére Go down

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros :: Hell :: William lakása-