to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Könyvtár Könyvtár EmptyCsüt. Aug. 14, 2014 7:48 pm

Könyvtár

Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Lydia Black
hello, babe, here is my name
Lydia Black
Ψ Age : 33
Ψ Home : New York
Ψ Job/hobbies : Képességfejlesztés, szex
Ψ Humor : Lekezelő
Ψ Birthday : 1990. Jul. 03.
Ψ Total Posts : 3
Ψ Join date : 2014. Aug. 17.

Latro

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Ginger & Lydia Könyvtár EmptyKedd Aug. 19, 2014 9:56 pm



Ginger & Lydia


Utálom a történelmet. És hol vagyok? Egy történelmi múzeumban.
Idióta!
Igazat kell adnom magamnak. Egyszerűen nem tudom, hogy miért jöttem ide. Mert nem itt kellene lennem. Talán pontosan ezért. Sőt, biztosan.
Halkan sóhajtok, majd tovább bámulom a mennyezetig érő könyvespolcokat. Az a sok tudás.... "A tudás hatalom, Lydia" - azonnal hallom volt tanárom oly kedvelt mondatát. Szeretek tanulni, de csak azt, ami engem érdekel. A tudományok és maximum az irodalom esik ebben a zónába, a történelem még csak véletlenül sem.

Ahelyett, hogy továbbra is lehülyézném magamat fejben, inkább agyalni kezdek: mihez akarok én most kezdeni? A gond csupán az, hogy talán életemben először a válaszom a "Fogalmam sincs".
Annak már hála az Istennek vége, hogy egy kiképző mellett tanulókat kelljen oktatnom. Az számomra a földi pokol egyik bugyra. Nem a tanítás miatt, még csak véletlenül sem! A tehetségtelen vadásztanulók azok, akiktől fejjel megyek a falnak.
A gyógyítók szerint lassan, és fokozatosan elkezdhetek újra edzeni. A problémám csak a fokozatos szóval, és az annak be nem tartása után következő dolgokkal van.
"Természetesen én vagyok az okos! Ugyan, mit számít, ha nem is olyan régen ripityára törtem a lábam? Ááá, Lydiának semmiség!"
Idióta!
Egyet kell értenem a belső hanggal: az vagyok. Mint derült égből villámcsapás, úgy zúdítottam az edzést összeforrt csontjaimra. Természetesen azok válaszoltak, ezért ülök most itt.
Ülök, és nézem a polcokat, mert másra nem vagyok képes. A fénymágiát már annyit gyakoroltam, hogy vigyáznom kell: ha megtámadnak már nem lesz erőm megvédeni magamat. Megvan mindennek a korláta, ahogyan a fénymágia használatának is.
Még így, egy ültő helyemben is úgy érzem, hogy a jobb lábam azonnal lángra lobban, de igyekszem nem törődni vele. Csak egy átlagos arckifejezés, és a könyvekre meredő szempár.

Hogy mazochista lennék? Igen, természetesen az vagyok. Különben nem ide jöttem volna. Ha lenne egy kis eszem, ülhetnék egy iskolában félrevonulva, vagy otthon. De nem. Nekem be kellett ide sétálnom egy erőltetett mosollyal, és a történelem könyveket kell bámulnom.

A három egy figyelmeztető szám: ha már harmadjára hülyézem le magamat gondolatban, akkor tényleg nagy butaságot csinálok.

Elmosolyodom magamon, a tehetetlenségemen. Már pedig, akár tetszik, akár nem: én egy darabig még itt fogok ülni. Jelen pillanatban nem érzem magamat lelkileg elég erősnek ahhoz, hogy egy sántító lépés nélkül kisétáljak innen - bicegve pedig nem fogok kimenni.
Egy Latro mégis csak egy Latro. A büszkeségem túl nagy.

Elegem lesz a polcok bámulásából, és körbenézek a teremben. Üres, pont, mint amikor bejöttem. Éppen beugrik, hogy mennyire szerencsétlen vagyok, hogy egy lény sincs a közelemben, akin gondolkozva legalább elüthetném az időm, amikor belép egy vörös hajú nő a könyvtárba. Pont abban a másodpercben, amikor cipője orra átlépi a küszöböt, az falióra tízet kongat.
Már ilyen késő van?!
Meglepődöm, ugyanis időérzékem mindig tökéletes... Volt, ezek szerint. Remek!

A nő elindul az asztalok felé. Én is az egyiknél ülök, így megmarkolom a tőrt az oldalamon. Nem tudom, hogy mi lehet, és hogy milyen szándékkal jött. Csak két lámpa ég fent: ezek nem nyújtanak elég fény ahhoz, hogy észrevétlenül begyűjthessem előre. Mágiámhoz csak akkor folyamodhatok, ha már tényleg harcolnom kell.

A járása tökéletes, és fehér bőrével no meg vörös hajával együtt gyönyörű. Nem ember, ebben biztos vagyok. Vadász ösztöneim azt súgják, hogy vámpírral van dolgom. Tekintettel a jelen helyzetemre, nagyon remélem, hogy nem rossz szándékkal közeledik. Hogy hozzám jön, vagy csak olvasni... Fogalmam sincs, egyelőre. Nemsokára kiderül.

Tekintetemet rá emelem, és a tudomására hozom, hogy igen, figyelem mit tesz. Nincsen sok Latro, így arcom akár ismerős is lehet neki. Sokan már menekülnek, ha meglátnak, holott parancs nélkül felőlem lehetne félig farkas, félig démon is; se így, se úgy nem érdekelne.

A könyvek helyett már a nőt nézem, és feszülten várom, hogy mi fog történni. Mint mindig, az arcom közönyös, és csak az az érzelem látszódik rajta, melyet én szeretnék, hogy látsszon, jelen esetben is a semmi, mint általában mindig.
Vissza az elejére Go down

Romy Cartwith
hello, babe, here is my name
Romy Cartwith
Ψ Total Posts : 8
Ψ Join date : 2014. Sep. 04.

Citizen

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár Könyvtár EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 12:55 pm

to Pierre Godin

COME AND DEVOUR ME ALIVE

A múlt héten még egy konyha zsírral pettyezett kövét suvickoltam, gumikesztyűbe ültettem kézfejem, s egy menzán dörzsöltem tisztára az ételmaradványos tányérok ezreit, ha éppen nem a testsúlyomnak megfelelő maradékos vödröt vonszoltam ki az utcára. Ma pedig már egész más munkakör elvégzését osztották rám a munkaügyi központban: gyerekekre vigyáztam.
Valójában csak próbálkoztam, hiszen a Kensington család csemetéit maga az ördög kente fel. Anyaszomorítóknak nevezték a démoni kis fickókat. Nem csak a családtagok kerülték őket, ha csak tehették – és elfoglalt szüleik voltak olyan szerencsések, hogy napi tizenkét órát töltöttek irodába zárva -, de még az óvodában is rettegve félték mind társaik, mind tanítóik őket. A két fivér még csak hat éves volt, de több galádság fészkelte be magát fejükbe, mint amennyit könyvek írói ismerni véltek. Lassan három napja jártam nyomukban, kergettem őket, a magam módján csapdát állítottam nekik, és úgy véltem, péntek este elkaptam őket.
Egyik oldalamon Dominic, másikon Camden sétált. Szájukból egy-egy óriás méretű nyalóka lógott ki, hogy az állja útját csipkelődő szavaiknak. Persze, mikor épp nem figyeltem, szablyának használták a nyalánkságot, s hátam mögött mértek nyáltól ragadós ütést a másik ujjára vagy kézfejére. Erre persze csak akkor kaptam fel fejem, mikor a nyáltól megolvadt gyümölcsízvilág ott landolt a vékonyanyagú bézs pulóver anyagán.
Egy pillanat alatt elmúlt a mosoly arcomról, elfordultam a pénztárostól, és riasztó szigorral kitéptem egyik majd a másik gyerek kezéből az édességet, hogy aztán a szemeteskuka mélyén landoljanak. Kihúzták a gyufát, hiszen a türelmem véges volt. Hát itt volt a vége.
– Nem az én ötletem volt, hogy ellátogassunk a természetrajzi múzeumba. De nincs ellenemre, még akkor sem, ha tudom, hogy meg se próbáljátok majd lefoglalni magatokat, egy cseppnyi érdeklődést sem mutattok majd a tárlat irányába, és az összes szembe jövő prospektust miszlikbe szaggatjátok, hogy legyen mit szétdobálni magatok mögött. De már elegem van belőle, hogy látástól vakulásig takarítsak utánatok. Itt azt legalább nem nekem kell.

Mialatt befelé haladtunk, rengeteg elégedetlenkedő, olykor obszcén kifejezés is elhagyta a kölykök ajkát. Eltökélten, a hozzájuk legközelebb eső oszlopba is belekapaszkodtak, csak hogy ne tudjam tovább vinni őket, s megtartsák három lépés tisztességes távolságukat a kultúrától és a művelődés egyik főszínterétől. Nem adtam fel, még akkor sem, mikor fába szorult féregként üvöltöttek, és az idegenvezető nő lábába kapaszkodtak.
A megvető pillantások mind eltaláltak, miközben legújabb munkámban igyekeztem helytállni. Közöm sem volt a fegyelmezéshez, a pedagógiához. Nem voltam pszichológus, hogy belelássak a gyerekek fejébe, s a mellékelt ábra is jól vázolta, hogy képtelen voltam boldogulni velük.
A múzeum vezetősége nem tűrhette a rendbontást. Már a szűkölködő folyosón is nagyobb volt produktumukhoz társuló publikumuk, mint a benti, világi csodák látványosságaiknak. Konkurenciát éreztek a gyerekben… badarság. De Mrs. White, ezzel az indokkal tanácsolt minket el a dinoszaurusz-kiállítás ellenkező irányába.

– Ez nagyon nem vicces.
Persze, hogy jót nevettek szánalmas arckifejezésemen. Élvezték, hogy ismét a kedvükre tett a sors, s az ő kedvtelésüket igazolta az elmaradt tárlatlátogatás. Szerintük persze marha röhejes volt, így a McDonaldsban ülve is még rajtam csámcsogtak, ha éppen nem az orrukból szerzett „túrkálmányon”.

Egy óra múlva már a szüleik jöttek értük, s ezek ketten úgy hazudtak, mint a vízfolyás. Édesanyjuk azonnal arról érdeklődött, hogy tetszettek nekik a múzeum kiállítótermei. Apjuk a kedvenc őslényük neve felöl kérdezett, majd együtt szegezték nekem a kérdést: ugye, jól viselkedtek?
Üvöltött bennem az igazság, s egyre csak NEM-ekben dobogott szívem. Hallottam, ahogy végiglüktet véremben az őszinte válasz, de a két törpe szeméből tükröződő kérlelés, meghatott. Egyszerű kijelentés helyett, hosszú monológba kezdtem, s mire végeztem, mindenkit kimentettem. Egész hosszan meséltem, mit láthatott volna Dominic és Camden, hogy egyikük és másikuk mit választott volna preferált jószágnak, miért fáradtak el olyan nagyon, a négy háztömböt átfogó terület bejárása alatt. Mindenki örült, mindenki azt hallotta, amit hallani akart, s mikor kifelé mentek, én is megkaptam vágyálmom. Egyedül maradtam.
– Anya, legközelebb ti is eljöttök velünk?
Dominic hangja reménnyel telt meg, ahogy apja zakójának szárába kapaszkodott. De a választ már nem hallottam. Elfordítottam fejem, hogy táskám mélyéből elővarázsoljam tálcámat, fizessek a félig elnyámmogott sültkrumplikért és sajtburgerekért. A táskából azonban kikandikált a három fel nem használt belépő.
Mindaz, amivel előzőlegesen a szülőket varázsoltam el, a szórólapból maradt meg emlékezetemben. Engem azonban az a néhány mondat nem elégített ki, többet akartam a kifizetett jegyért, mint néhány összetákolt sablon-szót.

A bejáratnál fogadkoznom kellett, hogy egyedül vagyok, az ördögfajzatokat nem hoztam magammal, de tíz perc után így már beengedtek, s szabadon járhattam körbe New York méltán híres és előszeretettel látogatott múzeumát. A kiállítási tárgyakat követően a bennem maradt kérdéseimmel, ürességet bontó kételyekkel látogattam át a hatalmas, világossággal betöltött könyvtárba. A polcok között a történelmi könyveket vettem célba. A művek gerincét ujjbegyemmel deréktájon elmetszettem. Ujjamat húzva címükön, kerestem a számomra legmegfelelőbbet. Miközben a legeldugottabb hátsó részekre is bemerészkedtem, hogy létrára mászva a legmagasabb, vaskos, porral borított darabok tartalomjegyzékét is felüssem, észre sem vettem, mint sötétedik el a múzeum épülete felett az égbolt, hogy bukik rá zárjára a függőlakat. A rácsok elzárták a könyvtár belsejét, hogy megóvják a kívülről érkezőtől a benti tudást, arra azonban nem gondoltak kivitelezéskor, hogy a bent ragadtnak senki nem ad fegyvert kezébe, hogy a könyvespolc mögül előlépő árnyat visszaijessze.
Futás? Mit ér az? Hová?
Egyelőre azonban még nem borzongtam meg, az éjszakát messzinek tartottam, a záróráról pedig egy biztonságiőr figyelmeztető felszólítását vártam. Tovább kutakodtam, mikor könyökömmel egy porban fuldokló kötetet vertem le. Hangosan puffant a régi hajópadlóra érve. Összerezzentem a hang hallatán, de úgy tűnt, egyelőre rajtam kívül senki nem vette ezt csendháborításnak.
A baljós jelek nem ijesztettek meg. A visszhang ártatlan töltete volt a gazdag csendnek.


Vissza az elejére Go down

Pierre Godin
hello, babe, here is my name
Pierre Godin
Ψ Total Posts : 5
Ψ Join date : 2014. Sep. 07.

Citizen

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár Könyvtár EmptyPént. Szept. 12, 2014 5:32 pm

Lágyan ringott csípője ágyékomon, kezeim derekával mozdultak a lágy tangó közben. Élettől pozsgás arca elvarázsolt, a gondolatai egyértelműen körülöttem forogtak. Míg Ő igyekezett mindkettőnket az öröm mezejére juttatni, s egyre gyorsabban mozgott rajtam, én csak a nyakán lüktető érre tudtam gondolni.
Élvezet rántotta arcizmaimat, ahogy körmeit mellkasomba vájta, s a nevemet nyögve pulzált benne egyre intenzívebben a vér. A vér, melyet oly sokáig hiányolnom kellett, s mellyel nem tudok eltelni, hiába fogadom magamba nap, mint nap.
- Oh Pierre – Natalie vértől duzzadó ajkait öröm volt látni, miközben nevemet formálta, lehunyt szempillái, s hátra vetett feje még inkább izgalomba hozott. szinte kezeim közt éreztem lüktető vérét, kívántam kívülről, belülről a nőt.
- A könyvtárban fel lehet kutatni az adományozót? – Bal kezemmel megmarkoltam a mellét, mire Natalie ajkai elnyíltak, s újra felsóhajtott.
- Igen, Pierre, ó ..- Mily kár, hogy ilyen könnyedén,s egyszerűen elárult mindent ez a kis fruska. Jobban élveztem volna, ha erőszakhoz kell folyamodnom, s kínoznom kell a szavakért cserébe. Ő azonban naivan nyögte a szavakat, bármit kérhettem volna tőle.
Túlságosan kívántam a vérét, szemfogaim előbújtak rejtekükből, hirtelen megragadtam a nő nyakát, majd magamhoz rántottam, s bársonyos bőrébe mélyesztettem fogaimat. Natalie a karomba karmolt, s újra felsóhajtott, miközben táplálkozni kezdtem belőle. Egyszerre szerettem testét szenvedélyesen, s szívtam a vérét, amitől euforikus állapotba kerültem.
Belefeledkeztem az időbe, s már csak arra lettem figyelmes, hogy Natalie nem mozdul, feje a vállamra bukik. Élettelen testét úgy gördítettem félre magamról, majd jó néhány percig csak feküdtem, bámultam az ódivatú falakat, s élvezettel teli mosoly bújt meg ajkaimon.
Felkelve az ágyból nem fogtam magam elé a vér áztatta lepedőt, hagytam, hogy az anyag lecsússzon derekamról, s lágyan simítson végig a padló burkolatán. Kicsit megropogtattam a nyakamat, noha erre nem lett volna szükség, csupán gyarló emberi berögződés volt, egyike annak, ami még emlékeztetett egykori emberi valómra.
A falhoz rögzített tükör előtt álltam meg, melyben teljes egészében tűnt fel alakom. Végig pillantottam véres ajkaimon, az utolsó csepp véren is , mely végig futott izmos mellkasomon. Mutatóujjammal töröltem fel Natalie utolsó cseppjét, hogy ne hagyjam veszni.
Tovább akartam indulni, hogy felöltözzek és felkutassam a múzeumi könyvtárat, de a küszöbnél megtorpantam. Esküdni mernék rá, hogy valamiről megfeledkeztem. Hátra fordulva megláttam Natalie testét az ágy mellett heverni. Üveges tekintete a fal felé meredt, karja kifordulva, lábai összeakadva pihentek a padlón. Kissé durva voltam tán?
Nem emlékeztem arra, hogyan törtem ki a karját, s esküdni mertem volna arra, hogy nem téptem le a fejét, de a művem nem erről tanúskodott. Jó, talán egy kicsit mohó voltam. Be kell szereznem egy takarítót.
- Hm, Natalie. – Odasétálva megfogtam a nő karját, majd felemelve testét az ablakhoz sétáltam vele és kivetettem Őt a motel legfelső emeletéről.
A következő negyed órában megszabadultam testemet borító vérétől, mely már hasznavehetetlenné vált, magamra öltöttem ruháimat, s elhagytam a szobát.
**
A múzeumhoz érve még sikerült bejutnom zárás előtt, bár a jegyeket áruló hölgyet jobb belátásra kellett bírnom ahhoz, hogy még beengedjen. Tiltott dolog lett volna mások elméjében turkálni? Ugyan, kit izgat. Sok minden változott, már nem kellett titkolóznunk az emberek előtt. Míg régen elképzelhetetlen lett volna, hogy szabadon mászkáljunk, ezúttal már ez sem okozott gondot. Hallottam legális szórakozóhelyekről is, azonban egyiket sem látogattam. A törvényekre azonban fittyet hánytam.
Gyermekem után kutatva jártam a múzeum termeit, a kiállított tárgyak közt keresgéltem egykori kincseimet, s egy-egy darabhoz érve bizony belém hasított a fájdalom. Nem kell szó szerint érteni, hisz már régóta nem tápláltam emberi érzéseket semmi iránt. Az viszont nagyon is bosszantott, hogy egykori személyes tárgyaim kiállított darabként porosodtak, s mások birtokát képezték. Alastair, bárhol is légy, megtalállak!
Haragtól szűkült össze pillantásom, ahogy az áruló arcképe lebegett előttem. Teremtett gyermekem, testvérem és családom, a saját vérem. Elárult és az örök kárhozatból a sorvadás mezsgyéjére ítélt. Legyen átkozott, remélem aszott teste valahol mélyen hever a föld alatt!
- Uram, nemsokára zárunk. – Kedvesen mosolygó szőkeség zavart meg gyilkos gondolataimban, pillantásom szőke loknijait, pirospozsgás arcát vették célba. Ostoba liba, előttem nincsenek zárt ajtók.
Szívem szerint letéptem volna a fejét, hogy keresztül vágjam a kiállított tárgyakat körülölelő üvegfalon. Mégis, képtelen voltam rá. Még mindig nem szoktam meg azt, hogy nem kell rejtőzködnünk. Még bennem élt az óvatosság, a rejtőzködés.
- Rendben – Félmosolyt erőltettem arcomra, hogy megnyugtassam a nőt, meg persze magamban is lecsillapítsam az éhező oroszlánt. Ezúttal fontosabb dolgom volt annál, mint hogy újabb áldozatot hagyjak magam után.
A kiírásokat követve sétáltam egyik teremről a másikra, míg végül el nem jutottam a múzeum könyvtári részlegéhez. Bár odakint nem sok információ volt a tárgyak adományozóiról, reméltem,s bíztam abban, hogy a könyvek közt megtalálom azt, amit keresek. A múltat, s azokat az eseményeket, melyekből kénytelen voltam kimaradni. A hosszas pihenést követően szomjaztam a tudást, ismerni akartam minden elmulasztott pillanatot.
Halk léptekkel sétáltam a hatalmas, falat képező polcok közt, talpaim belesüppedtek a bordó, hosszan kivetett szőnyeg anyagába. Azt hittem, én vagyok az egyedüli látogató, mikor friss virágillat csapta meg orromat.
A távoli sorokhoz érve, azok mögül kipillantva megláttam az illatot árasztó, fiatal, szőke hajú lányt. Nem tűnt többnek huszonegynél, fiatalságtól ragyogott, hosszú combjai táplálták az éhező férfi szemeket.
- Hmm – A vére friss lehetett, minden bizonnyal édes és ízletes.
Nem vett észre, így könnyedén léphettem hozzá egyre közelebb, s közelebb. Megfordult a fejemben, hogy megszegjem szabályaimat, s helyben megkóstoljam kecses ívű nyakát, de abban a pillanatban levert egy könyvet, mely a földre hullott, egyenesen a lábaim elé.
Fenébe, már nem lenne olyan élvezetes, valószínűleg észrevett.
- Bocsánat, nem akartam megijeszteni. – Mosolyogva nyúltam magam is a lehullott könyv után, majd megérintve kézfejét, megfogtam a könyvet, s felemelve azt a földről, felé nyújtottam.
- Valami hasonlót keresek én is, azt mondták, erre találom. Nem találkozott véletlenül az alapítók könyvével? – Barátságos mosollyal kémleltem kék pillantását, s elképzeltem, ahogy falatozok a nyakából. Ó milyen jó is lenne, de még nem most. Egyelőre még nem.
- Záróra! Tíz perc múlva zárunk! - Váratlanul szabták félbe terveimet, a morcos külsejű őr ezt kántálva sétált végig az impozáns könyvtár területén. Mily kár.
- Ha már így összefutottunk, talán tud valakit, aki ért a történelemhez. Engem nagyon érdekel, és keresek valakit, aki tudna nekem segíteni néhány családi ereklye felkutatásában. - Nem hagyhattam elveszni a pillanatot csak úgy, s ki tudja, talán ez a nő lesz az én emberem.
Vissza az elejére Go down

Romy Cartwith
hello, babe, here is my name
Romy Cartwith
Ψ Total Posts : 8
Ψ Join date : 2014. Sep. 04.

Citizen

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár Könyvtár EmptySzomb. Szept. 13, 2014 2:51 pm

to Pierre Godin

COME AND DEVOUR ME ALIVE

Felhagytam a kereséssel, s az ócska kötésű iromány után nyújtózkodtam. Épp, hogy a zsíros fedelű kötetet érték ujjaim, egy másik kézfej szökkent látóterembe. Furcsán néztem fel a férfire, aki a semmiből termett előttem. Idegenkedve sejlettek fel gondolataimban vonásai. Lélegzet visszafojtva tudatosult bennem arcának markáns, simára borotvált élé, a határozott szemöldökív alá sötét szálak közé fészkelt, mélyen ülő fénytelen ékszer, az orr tompa éle, szájának száraz pereme. A bőre talán túl fehér volt, hibátlan és porcelánszerű ahhoz, hogy ne kapjam el kezemet övétől.
A véletlenül levert művet markában hagytam, s nem is próbáltam visszavenni tőle. Pora, feslettsége beszennyezte az idegen kézfejét. Maszat került a „festményből elém lépő szereplőre”.
– Nem ijesztett meg – préseltem ki magamból a szavakat, de lelkiismeretem hájas hátsójával nyelvemre telepedett. Szám némán mozgott, hang nem jött ki a torkomon, csak belül éreztem, hogy szívem még mindig hevesen pulzál az ijedtségtől, s majd áttöri mellkas-börtöne bordáit. A drága öltöny, inge selymének fénylő anyaga, csak nehezítették helyzetemet. Az apró pihék haptákba vágták magukat egész kezemen. A belsőm remegett. Nem csak, hogy rám hozta a frászt, de a kísértetkastély-otthon tulajdonosának titulált férfiből áradt valamiféle felsőbbrendű kegyetlenség. Nem megijesztett. Rám hozta a frászt, s ez az állapot még mindig tartott.
Lassan, de rájöttem, hogy nem hazudtam.
Az előzőleg tett tárlatlátogatás során bennem maradt kérdések létjogosultságukat vesztették, a definícióra váró fogalmak elhalványultak. Már nem érdekelt, hogy információval bővítsem a lexikális tudásomat. Az ismeretlen személyisége elemi erővel hatott rám, elragadott és maga alá gyűrt a belsejéből áradó titokzatosság.
Hihetetlen volt, hogy egy ember, így tudott rám hatni. Egy férfi… úgy vont bűvkörébe, mint más lánccal tette volna. Neki pedig csak állnia kellett egy helyben, s addig bámulni, míg el nem veszítem öntudatom. Földöntúli elégedettség veregette meg dicséretképpen vállamat, mikor kisóhajtottam magamból félelmemet, s csak a csodálat maradt meg a helyén.
Gyönyörködtem benne, ahogy asszony a méhlepényből kivált újszülöttben, férfi az asszonyi idom látványában, gyermek a karácsonyfa alatt rejtőző meglepetésben, vén az elvesztett beteg hiányának megkönnyebbülésében.  
Ez volt az az érzés, amit soha nem lehetett megszokni. Nem léphettem át rajta, mert sokkal nagyobb volt nálam. Eltiport. S én csak pislogtam.
– Öhm… a Természettudományi Múzeumról szóló könyvet épp az imént láttam. Elég vastag, szóval… ööö – miközben visszatekertem az időt, hogy áttúrjam emlékezetemet, újfent végigjárattam ujjamat a könyvek gerincén.
Közelebb kellett lépnem az ismeretlenhez, elnyúlni karja mellett. S azt hiszem, örülhettem, hogy gyenge lábaim nem hagytak cserben abban a pillanatban, ahogy bekerültem intimzónájába. Gyakran estem szerelembe, de az az érzés nem volt ehhez fogható. Megkérdőjeleztem fáradhatatlanságomat, ép ítélőképességemet.
– Itt is van! – örültem meg a vaskos alkotásnak, s két kezemmel ráncigáltam elő az évtizedekkel ezelőtt nyilvántartásba vett értékeket felsorakoztató művet.
– Mióta ezt a könyvet elkészítették, már kerültek újabb értékek a múzeum birtokába, így nem teljesen naprakész. De a nagy családok adományait sorra vette a szerkesztő. Ha ennél átfogóbb képet szeretne kapni a kiállított kincsekről, érdemes lenne időpontot egyeztetnie az igazgatónővel – kellemes mosolyát én is viszonoztam, s a másik mű tetejére – melyet még nem voltam hajlandó visszavenni tőle –, csúsztattam az alapítás körülményeit, az évszázad gyűjteményeit számba vevő olvasmányt.
Magatehetetlenül belefeledkeztem pillantásába, s legelőször a biztonsági őr hangja térített magamhoz.
– Talán készítsen fénymásolatot egyes oldalakról, hogy otthon áttanulmányozhassa az írást. Lassan mennünk kell. Nem szeretném bezárva végezni… habár én még semmilyen kérdésemre nem kaptam választ. De mindegy is… össze-vissza fecsegek, magát fárasztom, mikor ön céltudatosan jött ide.
Leintettem magam összeszedetlen beszédem közben, s inkább figyeltem, mivel áll még elő a fickó.
– Nem végeztem történelem szakon, de mivel itt nőttem fel, egyet s mást én is el tudnék mondani magának. De inkább neked… túl fiatal vagyok, hogy magázódjunk. Csak Romy – bemutatkozásnak szántam, de még mindig olyan zavarban voltam a férfi társaságától, hogy a családnevemről meg is feledkeztem. Ildomos lett volna azt is szóvá tennem… de jelen esetben, nem voltam a helyzet magaslatán. Hiába rimánkodtam magamban, hogy lépjek túl a gyerekes viselkedésen, képtelen voltam megfeledkezni a férfiről.
– Melyik nagy család felmenőit tudhatod magadénak? Vannak olyan tárgyak, amiket felismernél, mert tudod, hogy konkrétan ez hiányzik a poros polcról, vagy egy egész teremnyi ritkaságot akarsz visszavásárolni? A múzeumot 1869-ben alapították, Louis Agassiz zoológus fáradhatatlan munkásságának fontos szerepe van a létrehozásban. Theodore Roosevelt, Sr. az államok huszonhatodik elnökének az édesapja is az alapítók közül való volt. A teljes lista megvan a könyvben, nem tudok mindenkit név szerint felsorolni.
Szerénykedve elmosolyodtam kijelentésemen. Soha nem tanultam, de az önön szorgalmam, az életemmel való valamit kezdeni akarás azonban a könyvek fölé űzött. Illett néhány dolgot tudnom a múzeumról, ha már helyi voltam.
– Nem ismerek sajnos történészeket. De ez a könyvtár… maga a történelem. Láttad azt a filmet, amelyben éjszaka megelevenednek a kiállított tárgyak? Igazán mulatságos, ahogy a különböző történelmi korokból prezentált személyiségek viaszfigurái életre kelnek, a dinoszauruszok uralmuk alá hajtják ezt a monumentális csodát, az őskor maivá lesz. Ha jól emlékszem Ben Stiller játssza a főszerepet. Láttad már?
Az emlékezetemben újra lejátszódó film megnevettetett.
– Sajnálom, hogy csak ennyit segíthettem. De most mennünk kellene, zárnak.
Bizonytalanul a kijárat irányába mutattam, azonban lábaim nem vittek előre. Földbe gyökereztem, mintha csak a férfi válaszától függött volna a jövőm, a következő pillanataim mindegyike.

Vissza az elejére Go down

Pierre Godin
hello, babe, here is my name
Pierre Godin
Ψ Total Posts : 5
Ψ Join date : 2014. Sep. 07.

Citizen

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár Könyvtár EmptyVas. Szept. 14, 2014 11:02 am

Még hogy nem ijedt meg. Nem tudtam leplezni elégedettségemet, mely arcomra telepedett, s a mosolyomat, mely akár meg is rémiszthette. Minden egyes alkalommal megéreztem, ha a préda szíve hevesebben lüktet. Olyankor már szinte számban éreztem vérének ízét, s vágytam minden cseppje után. Ez a szőke pedig kifejezetten csábító vonalakkal rendelkezett, bársonyos bőre ígéretekkel kacsintgatott rám. Sokkal jobb volt, mint az a könyvtári lotyó, aki fele ennyire sem volt szép, s értelem sem ült meg lélektükreiben.
Uralkodj magadon Pierre, nincs még vacsoraidő. Gondolataimban igyekeztem magamat arra emlékeztetni, hogy sokkal fontosabb dolog miatt érkeztem a múzeum épületébe, mint hogy ismét eleget tegyek az élvezeteknek. Bármennyire csábított a szépség vérének illata, s szinte magam előtt láttam lüktető ereit, vissza kellett fognom magam, s háttérbe kellett szorítanom a vámpírt.
- Igen? – Látva a nő zavarodottságát, elégedett mosoly ült meg ajkaimon. Hosszú, elzárt évek után még mindig megbabonázta vámpírságom azokat a halandókat, akik a közelembe kerültek. Ez pedig kifejezetten jó érzéssel töltött el, éreztem a hatalmat, amivel bárkit uralhatok, bármikor.
Egyszerűbb lett volna kifejlesztenem a gondolatolvasást, hogy még inkább hasznomra fordítsam az embereket, de abban mi lett volna az élvezet? Szavak nélkül információhoz jutni? Ugyan, rég beleőrültem volna már abba, ha nem kellene beszélgetésbe elegyednem másokkal. Ezen gondolat persze azonnal eszembe juttatta egykori társamat, Alastairt.
A vámpírt, kit azért teremtettem, hogy unalmamban legyen egy barát, egy testvér, akire támaszkodhatom. Azokban az időkben még nem fedhettük fel kilétünket, bujkálnunk kellett az éjszaka leple alatt, s nem bonyolódhattunk barátságba az emberekkel. Most már ez megváltozott, s mióta felébredtem síromból, nem egyszer tapasztaltam azt éjszakai portyáimon, hogy az emberek jókedvűen szórakoztak vámpírok társaságában. Cöhh, hová halad a világ..
Nem értettem egyet azzal, ami napjainkra kialakult a társadalomban. Szántam azon vámpírtársaimat, akik képesek beolvadni az emberek közé, s lealacsonyodni a halandókhoz. Rühelltem őket, hogy holmi alacsonyabb rendű faj szabályai szerint élnek, s üvegekbe zárt, bóvli vérszerű löttyből akarják fenntartani magukat. Káin nem ilyen nemzedéket akart volna magának, s biztos vagyok abban, hogy most forogna sírjában. Én inkább maradok az éjszaka gyermeke, szedem az áldozataimat, mint sem együtt éljek az ostobák szabályaival.
Pillantásommal végig kísértem a halandó nő mozdulatait, amint kecses mozdulatokkal nyúlt el karom mellett, hogy könyvek után kutasson az ódon illatú polcokon. Látva a vaskos könyv gerincét, melyre a fiatal ujjak fonódtak, érdeklődve váltam a hölgy részletes leírását a műről.
Megtehettem volna azt is, hogy azonnal kikapom kezéből az irományt, s magam olvasok hasábjairól, hogy informálódjak, de akkor örök magányba temetkeznék, s megszűnne minden kapcsolatom a külvilággal. Ez a nő pedig segítőkésznek bizonyult, amit eszem ágában sem akartam elszalasztani.
- Valóban régi – Jegyeztem meg a levegőben kavargó porszemekre, melyeket igyekeztem bal kezemmel elhessegetni kettőnk közül. Bár nem voltam allergiás, a port nem kedveltem, helyette mindig a rendet és a tisztaságot helyeztem előtérbe.
A fiatal nő beszélni kezdett, amit oldalra döntött fejjel, érdeklődve hallgattam végig. Óhatatlan volt, hogy beszéd közben végig pillantsak emelkedő mellkasán, s elképzeljem, hogyan pulzálja szíve a vért. Dús ajkai kedvemre formálták a szavakat, társasága mosolyt csalt az arcomra.
- Ön igazán informált kisasszony. Szóval azt mondja, hogy az igazgatónővel kellene beszélnem. Hm – Gondolataim felpörögtek, azt azonban egyelőre még nem tudtam, hogyan is beszélhetnék meg időpontot az ismeretlen nővel, aki valószínűleg csak délelőttönként téved be az épület területére.
Pillantásom a kezeim közé csúsztatott kötetre tévedt, s már a címet is elég volt elolvasnom ahhoz, hogy már alig várjam a könyv átolvasását.
- Igazán kedves és segítőkész. – Felpillantva egy mosollyal háláltam a nő kedvességét, mielőtt még elvettem volna az életét. Igen, megfordult a fejemben az, hogy hazavigyem, kiélvezzem testének gyönyörét, majd megkóstoljam, s kiszívjam tápláló nedűjét. Miközben lepedők közt jelent meg ágyamban, s gondolataimban ez a jelenet pörgött le, pillantásomat mélyen fúrtam gyönyörű kék íriszeibe. Azt akartam, hogy Ő is érezze, megkívánjon, s elveszítse az eszét közelemben.
- Nem, egyáltalán nem fáraszt, mi több. Köszönöm a segítséget és a hasznos tanácsokat. – Emeltem fel a könyvet, azzal is jelezve, hogy egy problémámra már megoldást talált. Mivel többet is kinéztem ebből a fiatal lányból, izgatta a kíváncsiságomat, hogy vajon mivel is foglalkozhat. Ki tudja, talán még sem kell az életével fizetnie, s akár még hasznomra is lehet.
- Ebben a városban? Hm, ezt vehetem ígéretnek?- Mosolyogva vontam fel egyik szemöldökömet, meglepett a lány határozottsága, s bemutatkozása. Szóval ilyen sokat változtak a nők röpke kétszáz év alatt.
- Örülök Romy, engem Pierrenek hívnak. Pierre Godin. – Lassított felvételként játszódott le bemutatkozásunk, ahogy finoman megérintettem kezét, majd ajkaimhoz húztam. Mindvégig szemeibe fúrtam tekintetem, s ajkaimmal éppen csak érintettem mézédes bőrét.
Ó micsoda illat, micsoda csábítás. Csak egy harapást!
Nehéz volt visszafognom magam, s rejtve tartanom szemfogaimat a látszólag érdeklődő hölgy társaságában.
- Elég régi család, nem hiszem, hogy hallottál róluk. – Rejtelmes mosollyal nyugtáztam szavaimat, titokzatosság áradt belőlem , s talán kissé bizarrnak is tűnhettem visszafogott , modoros viselkedésemmel.
- Minden egyes darabot felismernék, mi több, már találtam is odakint néhány olyan dolgot, ami a családomé volt. – Szívesen mondtam volna azt, hogy saját fejszém nyugodott a vikingekről szóló kiállítás egyik falán, de azzal bizonyára frászt hoztam volna szerencsétlen lányra.
A lány közben újabb információkkal látott el, s kezdtem úgy érezni, hogy egy élő lexikonra bukkantam. Értelmisége vonzott, s még többet akartam.
- Filmet? – Szemöldökeim összeszaladtak, egy pillanatra nem voltam tisztában a fogalom jelentésével, de agytekervényeim az elmúlt hetek tudásában kutakodtak, míg végül eszembe jutott, hogy ez az új világ egyik közkedvelt szórakozási lehetősége.
- Nem, nem láttam. – Jegyeztem meg egy mosollyal, de mikor a biztonsági őr félbe szakított minket, Romy pedig indulni akart, azt…nem hagyhattam.
- Hová ilyen sietősen?- Vigyorom még inkább kiszélesedett, ahogy kezemmel a könyvespolcnak támaszkodtam, ezzel elzárva előle a kiutat. Ajkaim alól feltűntek éles szemfogaim, melyeket már nem tudtam volna palástolni, s nem is akartam. Pillantásom borostyán színeiben csillant fel, s pont abban a pillanatban kattant a zár.
Tisztán hallottam, amint ránk zárják a könyvtárszoba ajtaját, kezdődhet a játék.
- Engem ez nem zavar, kedves Romy. – Ujjaimmal megérintettem arcát, s lassan simítottam végig bársonyos bőrén, majd közelebb hajolva, magamba szívtam az illatát. Éreztem lüktető nyakát, szívének vad ritmusát, ahogy egyre gyorsabban pumpálja a vért.
- Eddigi kedvességedért hálám jeléül egy jó tanács. Fuss Romy, fuss..- Suttogtam fülébe, majd jóízűen felkacagtam, s ráijesztvén kinyitottam a számat, hogy szembesüljön azzal, mi vár rá.
Ha sikerült kellően ráijesztenem, s végre futásnak eredt, nevetve figyeltem reszketeg testét, ahogy sietségében majd lábát töri, olyan esetlenül fut. Jóízű kacagás töltötte be a rideg éjszakát, kifejezetten élveztem azt, hogy összezártak egy ilyen gyöngyszemmel. Évszázadokon át vágytam már egy kellemes estére, s ezúttal remek szórakozás elébe néztem.
Meguntam már a gyors halált, ki akartam élvezni a vadászat minden egyes pillanatát.
Megvártam, míg eltűnt előlem a nő, majd azután, lassan kezdtem haladni a sorok közt, miközben ujjaimmal levertem a soron következő könyveket, s azok zajosan huppantak a padlóra. Direkt tettem, hogy pontosan tudja, hol vagyok.
- Hol vagy Romy, gyere elő! Még annyi mindent mesélhetnél nekem a könyvekről. Ne bújkálj Romy, hol vagy?- Nevetve sétálgattam a polcok közt, színlelve, hogy mit sem tudom, hol bujkál a szerencsétlen.
Pedig elég volt csak egy kicsit jobban összpontosítanom ahhoz, hogy érezzem szívének vad dobbanásait.
Vissza az elejére Go down

Romy Cartwith
hello, babe, here is my name
Romy Cartwith
Ψ Total Posts : 8
Ψ Join date : 2014. Sep. 04.

Citizen

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár Könyvtár EmptyVas. Szept. 14, 2014 3:25 pm

to Pierre Godin

COME AND DEVOUR ME ALIVE

Pierre Godin riasztó volt. Ahogy lélegzett, ahogy lélegezni véltem, azt a férfitestet, ami úgy feszült előttem, két lábától feje búbjának legmagasabb pontjáig, mintha húzták volna kötelekkel. Láthatatlan kötelekkel. Jelenléte tiszteletet parancsolt, szívem vehemens dobogását napirendre térített. Sikoltozni lett volna kedvem, amikor rám nézett, és elfutni, mikor olyan közel volt hozzám, hogy ujjait gondolatban elképzeltem a… testemen, és azon belül a legmocskosabb, legeldugottabb helyeken.
Megrémisztettek a közelében kivált gondolataim. Soha nem éreztem leküzdhetetlen kényszert rá, hogy valaki körül táncot járjak. Hogy a nevét sikítsam, mert ha hálószobai afférra is került a sor, számra tapasztott kézzel nyögtem. Legtöbbször színleltem. De ez az ember… nem, ez nem emberi, amit művel velem. Ez sokkal több, ahogy megbabonáz. Akaratomon kívül ránt magához közelebb és közelebb, s mint azt évekkel ezelőtt megtanították nyelvemnek, úgy képeztem szavakat, akartam ordítani nevét.
Nem lehetett. A percek alatt egyetlen összeszedett és nem ösztönből cselekvő megmozdulásom, tenyerem volt, mely kegyetlen csapást mért ajkaimra. Kipirult szirmai arcomnak, megremegtek. Hatott rám. Mint egy parfüm, mely bekúszik az érzékelő receptorok között, megragadja a képzeletet, ahogy íz sejlik fel a bimbókon, kéz markolja a kezet. Úgy vonzott. S majd beleszédültem, hogy ne érintsen meg.
Fizikai fájdalmat jelentett távol maradnom Pierre Godintől.
Nem tudtam mást hajtogatni, mint a nevét, nem bírtam másra koncentrálni, csak a jeges üdvözlésre, amint bőre bőrömbe mart. Még mindig bizsergett a kiszolgáltatott bőrfelület leheletétől. Sikítani akartam.
Segélykérően üvölteni.
Egy pillanat volt, míg úgy éreztem enyhülnek rám ható képességének láncai, s van erőm, hogy elrohanjak. Mindig azt hittem, a filmek túloznak. A vásznon megfagyott emberi vér csupán emberi kitaláció, kíméletlen átverés, a néző megtévesztése. De ezelőtt még nem éreztem magam olyan bajban, mint kettesben a férfivel. Akire már jóindulatból sem mondtam volna rá, hogy ember. Más volt. Egész más. Ilyet, én még nem éreztem. Ilyenre engem még nem kényszerítettek.
A gondolataimat futókerék lépcsőire feszítették, s látta… tudtam, hogy látja őket, de képtelen voltam tenni ellene. Belém látott. Engem látott. A lecsupaszított bábú voltam formaldehid szagba mártva, a boncasztal kellős közepén.
Rémített, hogy megkérdőjelezte egy nálamnál nagyobb erő, hogy lépteim tiszták-e? Helyes-e elfutnom? Helyes-e itt hagynom a zárórájának derekán tartó művelődési központot?
Nyüszítettem, mint egy kutya, aki kelepcébe esett, aki nem bírta elviselni mocskának maradványát bundáján. Nyüszítettem, mert érintetlenül is úgy éreztem, ölnek. Az érzés nem múlt el. Erejének béklyói nem hulltak le bokámról. Falba ütköztem.
Az este folyamán, társalgásunk során az első fizikai akadályba.
Karja választotta el tőlem a kifelé vezető utat. Észre sem vettem, hogy záródnak lakatra a szélesre tárt ajtó helyén a rácsok, hogy villannak ki a riasztó baljós lámpái. Távolinak tűnt a kijárat. Az asztalok és olvasólámpák között futó folyosót akartam előbb talpam alatt tudni. De nem ment. Bénító félelem áradt szét vézna végtagjaimban. A szúrós szemfogak látványától egy dobbanást hagyott ki szívem, majd őrült tempót diktált, hogy behozza hálátlan lemaradását.
Egy vámpír állt előttem.
A mesék rajzolt szörnyei megelevenedtek előttem. Az eddig figyelmen kívül hagyott faj egyik egyede volt cellatársam a város legöregebb könyvtárában. S ennek most a fele sem volt képzeletem játéka. Valós volt. Kegyetlenül valóságos.
Az érintése nyomán heves fájdalom kapott bennem életre. Mintha kés pengéje rajzolta volna meg arcom jobb felén a simítás nyomát, úgy forrt fel bőröm, s nyilallt belé fájdalom.
– Engedj el… engedj át…
Meg sem hallottam kétes szavait. Mintha a föld nyílt volna meg alattam, úgy szökelltem el mellette, hogy meneküljek a pokol bűzétől és rémétől. Magam mögött csak szívbe markoló kacajt hagytam, egy félőrült vámpírt.
Vámpírt!
A hosszú oszlop mentén percekig futottam, de az elmém háborodott játékot űzött velem. A sorok nem fogytak. Mintha soha nem lett volna vége a könyvek hadának. A legközelebbi sarkon bekanyarodtam, s neki támasztottam hátam a falig nyújtózó polcrendszernek. Ujjaim közé egy fémből öntött könyvtámaszt húztam, amellyel ártani akartam a vámpírnak.
A vér gondolata, őrült viselkedése libabőrt varázsolt egész testemre. A félelem megtörte varázsát Pierre-nek, így most reális gondolatok vonaglottak fejemben. Szerettem volna láthatatlanná válni, de ez csak naiv remény volt. Könyvek zúdultak a földre, s ahogy egyre közeledett, kivágtam a sorból. A fegyverként szerzett támaszt a közeledő lénynek vágtam. De a szeméből áradó sötétség elvakított. S bebizonyítva, hogy már az általános iskolában sem voltam képes pontosan célozni, valahová néhány méterrel arrébb véltem megtalálni dobásommal vámpíromat.
Félelemittas sikításomnak tenyerem állta útját. Friss vér serkent öklömből. Túl erősen haraptam félelmemben összeszorított kézfejemet, így megsérültem. Pedig még meg sem érintett a nyomomban lihegő vadállat. Én idióta barom!
– Takarodj a közelemből!
Ordítottam bele a könyvtár csöndjébe reszkető hangon. Nem láttam a vámpírt, de éreztem, hogy még nem menekültem meg. Az ajtóra feszített rácsba kapaszkodtam, s ami csak erőmből telt, megrángattam. Túl erős volt. Mit sem értem.
– Segítség! Könyörgöm! Valaki segítsen! Kérem! Itt van egy vámpír, aki meg akar ölni! Könyörgöm!
Hangos üvöltésemnek csak a rám törő kétségbeesett sírásom állta el útját. Némán rángattam egy ideig a rácsot. Mire azonban végkimerülten a földre rogytam, Pierre is megkerült, s már ott magasodott fölöttem. Nem akartam, hogy megérintsen… nem akartam hagyni, hogy megérintsen. De az egyetlen, amit tenni tudtam a férfias erőnél többet birtokló természetfelettivel, hogy végtagjaimba rekedt erőmből ütöttem, rúgtam… majd újrapróbálkoztam. Lesújtottam öklömmel, cipőm orrával eltaláltam sípcsontját, téptem ruháját, de csak magamat fárasztottam.
Küszködésem kifullasztott. A poros levegő megülte tüdőmet. A félelemtől fulladozni kezdtem. A legjobb ötletem volt, hogy még azelőtt végzek magammal, hogy ennek a kegyetlen gyilkosnak kezeibe taszít erőtlenségem.
– Nem ölhetsz meg… nem lehet. Nem öldökölhetsz csak úgy, ahogy neked tetszik! Nem vagyok mihaszna… fiatal vagyok, érted? Ne nyúlj hozzám! – üvöltöttem rá minden adrenalin löket kezdetén, s suhintottam egy esetlent kezemmel.
– Segíthetek… ha nem ölsz meg, segíthetek neked. Bármit megteszek, ha nem kell meghalnom. Félek meghalni. Nem is érdemlem meg, hogy meghalljak! Még… én… de hát mindent megmondtam, amit hallani akartál! Még a könyvet is megkerestem neked. El szeretnék menni. Kérlek. Egy senki vagyok, tudom… de ne ölj meg. Kérlek… csak engem ne.


Vissza az elejére Go down

Pierre Godin
hello, babe, here is my name
Pierre Godin
Ψ Total Posts : 5
Ψ Join date : 2014. Sep. 07.

Citizen

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár Könyvtár EmptyVas. Szept. 14, 2014 7:08 pm

A vadászat minden egyes perce élvezetes volt, nevetnem kellett látva a halandó félelmét. Bár vámpírok közt éli mindennapjait, most mégis tőlem retteg. Le merném fogadni, hogy még életében nem találkozott igazi vámpírral, kizárólag azokkal a 21. századi parodistákkal, akik csak mímelik azt,hogy vérszívók. Az új nemzedék hozzászokott már a tasakos vérhez, én azonban híve vagyok régi hagyományainknak, s eszem ágában sincs az, hogy szakítsak ősi szokásainkkal.
- Aki bújt, aki nem, jövök. – Megunva a várakozást, beteges kacajjal kiáltottam fel, majd kényelmes léptekkel indultam meg a vörös szőnyegen, hogy rátaláljak prédámra a hosszú sorok között.
Nem volt nehéz dolgom, hisz éreztem Romy szívverésének minden dobbanását, halk sóhaját, s hallottam, ahogy körme hozzáér a mögötte heverő könyvek gerincének.
- Gyere elő, úgy sem menekülhetsz előlem. – Vigyor telepedett meg ajkaimon, mikor hirtelen az egyik sor mögül elém toppant a halandó, s egy fémtárggyal próbált arcon találni. Szép próbálkozás, de hasztalan.
- Ejj-ejj Romy, micsoda bánásmód ez? Eddig egy intelligens és jól nevelt lánynak tűntél. Ccc, nagy hiba. – Direkt feszítettem a hangulatot, azt akartam, hogy a lány féljen, s reszkessen, ha meglát. Magam sem tudom, hogy miért, de élveztem a kis fogócskát, melyben már több száz éve nem volt részem. Az egyszerű, könnyed vacsorákra már ráuntam, kellett egy kis szórakozás, mely fényt hozhat a mindennapjaimba.
- Hmm, valaki megsérült. Mennyei az illatod, Romy. – A lány vérének fémes szaga megcsapta orromat, szemeim borostyán fényében villantak, szemfogaim előbújtak helyükről, s hatalmába kerített az ösztönlény. A vámpír,mely életre kelt bennem azon a napon, mikor a Teremtőm új életet adott nekem. Emberi mivoltom talán agyam hátsó zugának kicsiny polcain hevert, nem éreztem megértést, könyörületet. Csak a vér szagára tudtam gondolni, s az ízére, mely minden egyes alkalommal mámorral töltött el.
- Tudtad, hogy az istenek valójában vámpírok voltak, Romy? Hogy az ambróziával csak az eszetlen halandókat csalogatták közelükbe, hogy vérüket vehessék? – Éreztem, hogy közeledek a lány felé, egyre erősebben éreztem a vér szagát, s szívének dübörgését. Hallottam, ahogy menekülni próbál, rázza a rácsokat és segítségért kiabál. Ettől persze csak még jobban éreztem magam, s ajkaimon továbbra is ott játszott az a beteges mosoly.
- Istenek vagyunk, Romy. Előlünk nem menekülhetsz, hallod? Mi mindent látunk, érzünk. Hallom, ahogy a szíved pumpálja a vért, ahogy hevesen verdes bordáid között, veszettül, mint egy kalitkába zárt madár. Tudod, hogy úgy még édesebb? Hm? – Hangos nevetésem újra felsejlett, ahogy átjárta testemet félelme, s szinte magamnak éreztem minden egyes porcikáját.
- Kinek kiabálsz, mi? Senki nem menthet meg Tőlem! – Fölé magasodva ráordítottam, majd egy ideig elnéztem kétségbeesett próbálkozásait, amint próbált megszabadulni tőlem. Ostoba, naiv halandó.
Ruhám anyagának rángatása felkorbácsolta kedélyeimet, így vámpírsebességgel rántottam fel a földről, s ugyanolyan gyorsan, erővel ragadtam meg a torkát, majd erővel a rácsos ajtónak szorítottam a testét.
Romy könyörgött, magyarázkodott, s kérlelt, hogy ne öljem meg. Félre biccentett fejjel figyeltem vonásait, hisz mindig csodálattal töltött el, ha egy halandó fél. Tekintetemet mélyen fúrtam pillantásába, szorításom nem enyhült a torkán.
- Mert mit fogsz tenni? Hm? Megharapsz? – Vigyor kúszott ajkaimra, s erőtlen csapását szabad kezemmel hárítottam, majd elkapva csuklóját, azt is a falnak szegeztem.
- Csak egyetlen indokot mondj, hogy miért ne légy a vacsorám. Miért? – Nem hatott volna meg semmilyen ostoba, érzelmes szöveg a családjáról, rokonságáról, kiskutyájáról, vagy fiatalságáról. Rengeteg ember élt a földön, eggyel több, vagy kevesebb, a sors fintora, hogy épp ki kerül sorra. Nem sajnáltam, hisz táplálékként tekintettem rá, mindaddig, míg nem hangzott ajkain a segíthetek szó.
Összeráncoltam homlokomat, majd közelebb hajoltam, s magamba szívtam az illatát. Ajkaim vészesen közel jártak nyakának vonalánál, kívántam a vérét.
- Bármit megtennél nekem, amit csak akarok? – Elgondolkodtattak a lány szavai, s bevallom, láttam lehetőséget abban, hogy ez az okos lány a segítségemre legyen. Sok mindent tudott a történelemről, a múzeumról, a városról. Nem is lenne olyan rossz üzlet, az élete, cserébe azért, hogy nekem dolgozzon.
- Elmenni? Felejtsd el. – Hirtelen rántottam magamhoz testét, bal karommal átkaroltam elölről, majd nyakára hajolva mélyen mártottam fogaimat nyakába. Miközben véréből táplálkoztam, tartottam testét, hogy ne essen össze a kezeim közt. Megfordult a fejemben az, hogy végezzek vele, végül mégis csak úgy döntöttem, hogy meghagyom az életét.
Hirtelen szakítottam félbe a vérszívát, majd apró csókot leheltem nyakára.
- Élvezetes volt, igaz? Nem is gondoltad volna, hogy milyen, ugye? Ne félj, csss, meggondoltam magam. Bármit meg kell tenned nekem, bármit. – Suttogtam a fülébe, majd jobb csuklómat ajkaimhoz tartottam, megharaptam , hogy aztán a lány ajkaihoz tarthassam csuklómat.
- Igyál csak, igyál, Kedves. Lásd, milyen jó, érezd és élvezd. – Ha ellenkezett, ajkaihoz erőszakoltam csuklómat, s vártam, míg rákap az ízére. Élvezetes volt, minden porcikám bizsergett, miközben véremből ivott, de mikor éreztem mohóságát , elrántottam kezemet.
- Csak finoman, Kedvesem. Mond csak Romy, szeretnél a szolgám lenni? – Szembe fordítva magammal a nőt, falnak döntöttem testét, s kezemet a combjára csúsztattam.
Vissza az elejére Go down

Romy Cartwith
hello, babe, here is my name
Romy Cartwith
Ψ Total Posts : 8
Ψ Join date : 2014. Sep. 04.

Citizen

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár Könyvtár EmptyKedd Szept. 16, 2014 11:51 am

to Pierre Godin

COME AND DEVOUR ME ALIVE

Az egész testem reszketett a félelemtől. Esetlenül húztam meg magam a rács tövében, mintha csak azt reméltem volna, hogy ott nem ér el a férfi hideg keze. Nem ereszkedett le hozzám, nem ütött, nem sújtott le rám ugyanazon harcias csapásokkal, mint amiket én igyekeztem teljes erőmből rám mérni.
Ordításától görcsbe rándult a gyomrom, s mintha csak kényszerítettek volna, hangom elhalt. Nem mozdultam, vagyis nem akartam, de a sírás elemi erővel vette át testem felett a hatalmat, s a mélyről jövő zokogás megmérgezte izmaimat. Szerettem volna nem sírni, azt mutatni, hogy nem félek tőle. De a nyomorult életemet jobban féltettem, mint azt hittem.
Voltak éjszakák, hogy csak forgolódtam, a legnagyszerűbb módot keresve öngyilkosságom elkövetéséhez. Víz alá buktam, hogy tüdőmet vízzel roncsoljam össze, ittasan az ablakpárkányba kuporodtam, hátha elvesztem egyensúlyom, s ha már az erkély korlátjáról nem szédültem le, nem csúszott meg a lábam, majd innen sikerül. De a borotvapengék bőrbe tépő sikolya sem állt messze terveimtől. Mindet próbáltam, ami csak a közelembe jött. De gyáva voltam… s mindhiába. Keserű létezésemnek örömforrása nem fakadt már, elnyíltak rügyei régen a hervadt kórónak, de bízva bíztam, s hittem, hogy ez még nem lehet mindennek a vége.
Saját magam öncsonkításától is visszarettentem, hát hogyne szállt volna minden bátorságom inába, mikor egy kiszámíthatatlan lény marionett bábuja vagyok. Cérnára fűzve húz jobbra, majd balra a fizikai erő. S a vámpír hol egyik, hol másik oldalamba mártja kését. Már csak némán sírok, ahogy arra gondolok, mennyire semmit nem jelent könyörgésem egy hidegvérű ragadozónak.

Nem sikítottam fel, és többet már ütni sem próbáltam. Hogy is tehettem volna a testemre nehezedő nyomás alatt? Közelségétől fulladozva lendítettem végkimerültségemben kézfejemet, mire csak azt értem el, hogy falhoz szegezte törékeny csuklómat is.
Bámultam magam elő, áttörve könnyeim tengerén. De bár ne tettem volna. Akkor nem rémülök meg újra attól a két hegyes szemfogtól. Természetellenes volt. Visszataszító. Néha már betegesnek nevezhetőek voltak fantazmagóriáim, így most azon meg sem lepődtem, hogy míg beszél a nyaki aortában áramló vérről, én már orromban éreztem szagát a vörös cseppeknek.
Egyetlen perc volt, míg a vámpír gyengített fogásán, de ezt kihasználva, máris rántottam magamon egyet. Míg eddig legalább láttam következő lépését, most már háttal álltam neki. A zakó anyaga alól is felsejlő erős karja kígyóként siklotta körbe derekamat, s kötözött neki a férfimellkasnak.
– Ne, Pierre… haza szeretnék menni.
Mielőtt újra könnybe lábadtak volna szemeim, így próbálkoztam. Ráfűztem ujjaimat a hideg rácsokra, s a távolba bámultam. Gondolatban már az utcafronton jártam. Láttam a szélesre tárt tölgyfaajtót. De kár volt. A váratlanul ért fájdalomra újra menekülési kísérlettel válaszoltam. Ez azonban kudarcba fulladt, úgy tartott. Lüktetett a fájdalomtól nyakszirtem, s menten össze kívántam esni.
– Gyűlölöm… gyűlölöm…
Egyre csak hajtogattam, míg el nem távolodott tőlem. A percek alatt, úgy éreztem, több liternyi vért nyert ki szervezetemből. Megszédültem, de még tisztességesen elesni, s megsérülni sem voltam képes, úgy tartott a vámpír. Kezem kíváncsi izgalommal kúszott fel a vérben úszó pulóver anyagán, míg rá nem lelt a vérző sebre. Tenyeremmel elcsitítottam a vérzést, hogy ne veszítsem el az eszméletemet, ezáltal ne legyek még jobban kiszolgáltatva a férfinek.
– Nem élveztem, egyáltalán nem élveztem. Fájdalmat okoztál nekem! Nem értem, hogy ebben mi az élvezetteljes… mit élvezel te ebben? – újra ordítottam, s minden gyengeségem ellenére is visszatért belém az élet. El akartam lökni a számba kerülő csuklót, hogy még véletlenül se kelljen éreznem azt a gusztustalan fémes ízt, amit vére hagyott maga mögött. Nőietlenül, de köpni akartam, kiprüszkölni vérét.
– Pierre! Mit művelsz?! Te egy beteg állat vagy!
Egy vámpírt neveztem betegnek, akiről még annyit sem tudtam, mint elszalasztott szakirányomról, sebészetről. Segítenie kellett volna, máshogy tudtomra adni szokásait, beavatni terveibe. De nem… csak kényszerített, és úgy adott, hogy nem mondhattam mást, mint köszönöm.
Mikor eszembe jutottak előző szavai, miszerint csak úgy menekülhetek meg, hogy minden szavára ugrok, hűséges szolgaként eleget teszek elvárásainak, megmarkoltam alkarját, s már én húztam közelebb magamhoz a vérző felületet. Nem szívtam, én ezt nem élveztem. Nem tudtam még utánozni sem, amit az előbb ő velem tett. Hagytam, hogy a vércseppek maguk találjanak maguknak utat a folytatáshoz. Én pedig csak könnyeimet nyeltem, nem tudva, mit teszek pontosan.

– Nem a… - ellenkezni akartam, s bevallani újra és újra őszinte gyűlöletemet a férfi iránt, viszont megnehezített dolgomat az agyamra nehezedő súlyos felleg, amitől az összes valódi döntésem, érzésem, gondolatom egy elzárt üregébe került agyamnak, melyet súlyos láncok ölelése védett. Amit azelőtt mondtam volna, hogy vére körbe járta szervezetemet, most önostorozásra késztetett. Hirtelenjében gyűlölet támadt bennem, amiért szavaimmal csalódást kívántam okozni a vámpíromnak. Ösztönszerűen váltak ki belőlem a tettek és szavak. Mégsem mosolyogtam hozzá, nem nevettem, és ha a mellkasomat boldogság töltötte is ki, amiért egy nagyszerű(?) vámpírt szolgálhattam, lesújtó volt a bennem uralkodó kettősség. Talán egyszer majd végleg kihal belőlem az a rész, aki én voltam? Talán.
– Mindent megteszek neked, mert ezt ígértem. A szolgád leszek, Pierre.
Ebben nem volt semmi reális. Belül végtelenül düh szorongatott, s nem tudtam megfeledkezni róla, milyen módon tett képtelenné az önálló életre a vámpír. Mintha függtem volna tőle, és ha nem is akartam beismerni, de a pillantása, amivel rám nézett, kielégített. Folyton égő belsőmet, csak ez csitította.
Megőrültem. Megőrjített.
Farmeron keresztül is jól éreztem, hogy combomra sikló ujja alatt összerándul a bőröm, és nyughatatlan vágy kerít hatalmába. A különös érzések beették magukat agyamba, de még így sem szoktam hozzá, hogy a szemgödreimben ülő könnyek után, hogy jöhetett ahhoz az agyam, hogy szexuális vonzalmat érezzek iránta.
A józan eszem felmondta a szolgálatot.
– A szexrabszolgád leszek? Ennél többet is adhatok neked. Többet is tudok. Nem érheted be ennyivel…
Ami még megmaradt belőlem, s ami még szavakat facsart ki belőlem, az a büszkeségem volt. Konok egy érzés. De örültem, hogy küzdhettem ezzel a vámpírral, akit nem tudtam rühellni, ahogy szerettem volna.
– De én minden kérdésedet teljesítem… szóval, ha ezt akarod.
S ha nem állított meg, akkor belemarkoltam a pulóver alsó peremébe és lerántottam magamról az anyagot, hogy meztelenül is láthassa, ami a mai naptól birtokában állt.
– Te akarod levenni, vagy csak fárasztana? Vegyem én?
Újra engedélyére vártam, s addig farmernadrágom gombján járattam ujjaimat, hogy a vámpír szabadon dönthessen. Bőrömön a félelem pihéi ültek. Ennyi maradt a valódi akaratomból. Szenvedélyt keltett bennem, vágyakat, érzelmeket. Pedig csak a combomat érintette.
– Ki vagy te Pierre Godin? Miért kellek én Istennek?
Ó, hát persze, hogy a hányinger kerülgetett, mikor kifordultam magamból, s úgy csüngtem szavain a vérszívónak, mintha az cukorka volna.


Vissza az elejére Go down

Pierre Godin
hello, babe, here is my name
Pierre Godin
Ψ Total Posts : 5
Ψ Join date : 2014. Sep. 07.

Citizen

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár Könyvtár EmptyVas. Szept. 21, 2014 10:03 am

- Ne tiltakozz, nincs miért. – Hűvösen búgtam a szavakat a női fülbe, majd végre elvettem vérét, s a percek óta kívánt, bársonyos bőrbe mélyesztettem fogaimat. Nem törődve azzal, hogy a kezdeti fájdalomtól megrándult karjaim közt, s igyekezett tiltakozni ellenem, tovább ittam véréből, testét az enyémhez öleltem, s nem hagytam Romyt szabadulni.
Ízletes, mámorító vére elvarázsolt, de nem lehettem mohó, ügyelnem kellett arra, hogy a nádszál leányzó ne hullaként végezze a könyvtár padlózatán. Karjaim közt gyengült teste, sápadt bőre, de ezek a dolgok nem érdekeltek. Ki fogja heverni, pontosan tudtam, hogy mennyit bír ki egy emberi szervezet és mikor kell leállnom.
- Szédülsz, forog körülötted a világ. Tudod még néhány csepp és soha többé nem látnád a Napot, a fákat. Nem érezhetnéd többé a virágok illatát, mert meghalnál. De te nem akarsz meghalni, igaz? – Nem vártam válaszát, nem volt szükségem emberi szavakra ahhoz, hogy tudjam, mire is gondolhatnak. Még erősebben szorítottam a testét, hogy szinte már levegő után kelljen kapkodnia a fuldoklástól.
Hangosan felnevettem, kacagásomtól zengett a terem, s még az ódon könyvek is beleremegtek jókedvembe.
- Hogy mit élvezek? Majd megtudod…ha élni akarsz, akkor igyál. Igyál és élvezni fogod. – Nem érdekelt semmiféle könyörgés, rimánkodás. Nem hatottak meg a fiatal lány szavai. Ha annyira emberséges lennék, rá sem támadtam volna. De belőlem már kihalt szinte minden emberi, már arra sem emlékeztem, hogy milyen lehettem annak idején. Vámpír voltam, egy vérszívó, egy élősködő, aki ettől él, ettől képes létezni és életben maradni.
Akarata ellenére toltam arcába véres csuklómat, s szinte rákényszerítettem arra a fiatal lányt, hogy kóstolja meg a véremet. Ó milyen csodás érzés volt, hogy ez a halandó megérezhette azt a kábulatot, amit mi érzünk a táplálkozás során.
- Ne köpd ki, ha élni akarsz, akkor iszol! – Feldühített a halandó az ostoba ellenkezésével, így erősen ragadtam meg balommal a nyakát, majd jobb csuklómat erővel tuszkoltam a szájába.
- Ez az, igyál csak. – Haragom elpárolgott, amint láttam, hogy Ő nyúl a csuklóm után, s szó nélkül ízleli véremet. Végre nyugalom töltött el, s magam is élveztem, amint véremet vette ez a nő. Magam előtt láttam meztelen testét, ahogy apró csókokkal végig járom testének minden hajlatát, majd őrült szenvedéllyel olvadunk egymásba.
- Ez csak természetes Romy. – Felsőbbrendűen csengtek szavaim, miközben ajkai újra rábuktak csuklómra. A kislány végre élvezni kezdte a vért, már nem tiltakozott, mi több, úgy éreztem, hogy egyre több véremet veszi, s még Alastairnál is mohóbb.
- Elég volt, hagyd abba! – Elrántottam csuklómat a lánytól, hisz máris jobban volt, újra visszatért belé az élet, piroslott az arca, vöröslöttek ajkai a véremtől.
- Állj fel . – Felrántottam a földről, hátát a rácsoknak döntöttem, s miközben jeges pillantásomat mélyen fúrtam tekintetébe, végig simítottam a nő combján.
- Szexrabszolga?- Hirtelen kérdése megnevettetet, ujjaimat elhúztam a combjáról, s nevetnem kellett.
- Nem Drágám, nekem nincs szükségem rabszolgákra. Bárki lefeküdne velem, ha azt szeretném. És ne tagadd, hogy ott a könyvespolcnál nem élvezted a társaságom. Azt sem bántad volna, ha már ott leráncigálom a nadrágodat és ..-Fülébe súgtam a perverz szavakat, majd negédes mosollyal húzódtam hátrébb.
- Tisztában vagyok azzal, hogy többet is tudsz, éppen ezért vagy még életben, Romy. – A nő azonban teljesen megrészegült a véremtől, kérés nélkül rántotta le magáról a felsőt, hogy szemügyre vehessem a testét.
Dühös lettem rá, hisz nem kényszerítettem efféle dolgokra, amúgy is más célok lebegtek a lelki szemeim előtt. Persze, megakadt a pillantásom formás idomain, ez a fiatal lány csábító teremtés volt, vonzó még anélkül is, hogy vámpírvér csörgedezett volna az ereiben. Kívánatos volt, de nem hagyhattam, hogy egy halandó szabja meg, mi legyen a következő lépés. Romy pedig el akart csábítani, ez pedig feldühített.
- Hagyd ezt! Már mondtam, hogy nem azt akarom, hogy a ribancom légy. Vedd vissza a felsőd és szedd össze magad. – Keményen beszéltem a lánnyal, túlságosan is keményen, de nem tudtam megőrizni a nyugalmamat, amint látszólag elég nehéz dolgom volt Romyval. A lány talán túl sokat ivott, vagy még nem szokott hozzá a vér erejéhez, s ez bolondította meg az elméjét.
- Nem az számít, hogy én ki vagyok. Pierre, de ezt már mondtam. Gyere – Kezemet nyújtottam a nő felé, majd felhúztam Őt.
- Tudom, hogy vonzódsz hozzám, de most verd ki ezt a fejedből, mert nem azért mentettem meg az életed, hogy pucérra vetkőzz előttem. Majd én azt eldöntöm, mikor akarlak meztelenül látni az ágyamban. De ennek még nem jött el az ideje. Ha segítesz nekem, akkor talán..talán lehet róla szó. – Hogy megalázó volt-e a lány számára a viselkedésem? Talán. De mindaddig, míg fent tudtam tartani az érdeklődését, azt jelentette számomra, hogy bármire képes értem, s bármire is kérem, azt meg fogja tenni nekem.
- Azt akarom, hogy találd meg nekem Alastair Duncant. Tudni akarok róla mindent. Hogy hol él, mit csinál, kik a barátai, mikor vesz levegőt, mikor alszik, mikor mozdulnak szempillái. Mindent tudni akarok, érted? Mostantól Romy a személyi asszisztensem leszel, Te fogod intézni az ügyeimet nappal, és mindenről beszámolsz nekem. Cserébe kaphatsz még vért..mert tudom, hogy ízlett. – Gúnyos mosoly kúszott ajkaimra, hüvelykujjammal érintettem az állát, s egészen közel hajoltam ajkaihoz. Éreztem, hogy kívánja csókomat, testemet, de nem adtam meg neki az áhított csókot. Csak egy szolga volt, egy ghoul, nem több. Nem engedhettem közel magamhoz.
- Most pedig menj haza, de ne feledd! Itt nem történt semmi. A nyakadat hozd rendbe, szeretem, ha a ghouljaimnak szép és kívánatos a bőre. – Azzal elfordultam tőle, feltörtem az egyik lakatot, hogy elmehessen, majd magam is az éjszakába vesztem…
Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár Könyvtár Empty

Vissza az elejére Go down

Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros :: Museum of Natural History-