to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Sikátorok Sikátorok EmptySzer. Júl. 30, 2014 3:53 pm

Sikátorok
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Agnes M. Abramova
hello, babe, here is my name
Agnes M. Abramova
Ψ Total Posts : 3
Ψ Join date : 2014. Aug. 06.

Citizen

Sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok Sikátorok EmptyPént. Aug. 08, 2014 1:53 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]
Logan & Agnes

A mai napomat a családommal töltöttem el, mivel az anyám kitalálta, hogy családi napot akar tartani, ugyanis amióta külön költöztem tőlük, ilyenben nem volt részünk. A béke kedvéért természetesen rábólintottam, de az igazság az, hogy amíg ott éltem sem volt nagyon együtt a család, mivel apa folyton dolgozott, anya meg elvolt a kicsivel. Én meg... hát inkább egy étterembe ettem, vagy pizzát rendeltem, amit a szobámban elfogyasztottam egyedül. Kicsit azért fura, hogy hirtelen ilyen fontos a család, de gondoltam egye fene. Két hónapja amúgy sem ettem normális kaját, mivel se Viki, se én nem tudunk főzni,  többnyire hideg kajákon élünk. Hála a jó égnek, nem tartozok azok a lányok közé, akiknek szüksége lenne a fogyókúrára, mivel ha akarnék se tudnék ennél jobban meghízni, szóval azt ehetek, amihez éppen csak kedvem támad.
A nap mi tagadás egészen jól telt el, addig a pillanatig, amíg rám nem akarták sózni a beteg öcsémet. Félre ne értse senki, nagyon szeretem Őt... tényleg. Csak éppen az van, hogy egy normális gyerekhez sincs valami sok türelmem, nem, hogy egy olyanhoz, mint amilyen az öcsém is. Aki rengeteg figyelmet és törődést igényel. Közöltem velük, hogy programom van, meg, hogy késő van, haza kell mennem, mire az apám jött azzal a tipikus hülye dumájával, hogy bezzeg az Ő idejében... Magasról teszek arra, hogy mi volt abban az időben, mert a nagy helyzet az, hogy annak már vége. A másik dolog pedig az, hogy senki sem kérte Őket, hogy 40 év után gyereket vállaljanak be, de, ha nekik kellett egy fiú, akkor tessék... megkapták. Ezt meg is említettem, mire aztán elszabadult a pokol. Jobbnak láttam a távozást. Úgy vélem, hogy nem lakok annyira messze azért, hogy éppen taxira legyen szükségem, így elindulok gyalog, hiszen egye fene... nem árt egy kicsi séta. Ezt persze azonnal meg is bánom mihelyt végig haladok a kihalt városon. Csak most tűnik fel igazán, hogy mennyire sötét van... meg hideg. Nem ártott volna elvenni valami felsőt otthonról, de már mindegy. Átölelem magam, azzal a szándékkal, hogy egy kicsit felmelegíthessem magam, bár az tény, hogy ez nem sokat ér, de mégis több a semminél. Nagyon olyan érzésem van, mintha valaki figyelne, bár valószínűleg ez csak valamiféle üldözési mánia, ami gyakran előfordul velem, főleg, ha sötétbe vagyok. Befordulok a sikátorhoz. Nagyon hátborzongató egy hely. Nem elég, hogy folyamatosan azt hallom, hogy valaki lépked utánam, de valami hülye érzés is elfogott. Nyelek egyet, aztán hátra fordulok. Sehol senki. Megkönnyebbülten fújom ki a levegőt. Ugyan már! Túl sok hülyeségen kattog az agyam. Mégis milyen bajom lehetne egy olyan helyen, ahol ilyenkor még a kutya sem jár? Valóban nem kéne több horror filmet néznem, mert azok fognak engem egyszer a sírba vinni. Reflexből ismét hátra pillantok, amit rögtön meg is bánok. Nem veszek észre egy követ, ami a lábamnál hever, és olyan erővel puffanok le a földre, hogy csoda, hogy az nem repedt ketté.
- A francba! – szisszenek fel, aztán megpróbálok felállni, de nem sikerül. Ssszz... basszus. A térdemre nézek, ahonnan szinte ömlik a vér, a tenyerem fel van horzsolva, és... ó, a fenébe. A fejem... szinte érzem, hogy ketté fog robbanni. Jobb kezemmel megérintem ott, ahol a fájdalmat érzek. Valami nedveset érzek. Elkapom a kezem... vérzik. A csudába is. Tiszta kezemmel nyúlok be a zsebembe a telefonom után, ami nincs ott. Jajj, ne! Fogadni mernék, hogy anyáéknál hagytam. Csodás. Így, hogy fogok haza jutni?

555 szó [You must be registered and logged in to see this link.] :DD

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

Raina Cleopatra Kills
hello, babe, here is my name
Raina Cleopatra Kills
Ψ Age : 283
Ψ Home : × neverland
Ψ Job/hobbies : × full-blooded villain & renegade leader / set the world on fire
Ψ Humor : × wicked
Ψ Birthday : 1740. Nov. 07.
Ψ Total Posts : 7
Ψ Join date : 2014. Sep. 01.

Citizen

Sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok Sikátorok EmptySzomb. Szept. 06, 2014 7:16 pm



Romy & Raina
[You must be registered and logged in to see this image.]

Élesen veszem be a kanyart az újonnan összeguberált tragacsommal. Vagy mi ez. Nem is igazán számít, úgyis ez lesz az utolsó útja ezen a girhes földgolyón.
Szeretem a stílusos belépőket... Égő motorháztetővel és egy potyautasként szolgáló felismerhetetlenségig roncsolódott kerítéssel – ami pióca módjára tapadt rá a kocsim hátsó részére, és ami nem mellesleg egy játszótér kerítése volt, csak aztán úgy gondoltam, hogy szuvenír gyanánt inkább magammal vontatom, mert miért is ne? – lépem át a város határát, ezzel máris magamra hívva az itteni rendőrség, csendőrség, és még ki tudja, hogy miféle sünök figyelmét.
Természetesen ez volt a cél. Így hát nincs is megállás egészen a Nagy Alma belvárosáig, ahol aztán végigszáguldozva az utakon, a nyomomban egy kisebb seregnyi rendőrautóval és óriása pusztítással a hátam mögött, falom a bámészkodók hitetlenkedő tekintetét, sokkos ábrázatát, és úgy önmagában véve az egész káoszt, amit én teremtettem. Csaknem negyed óra alatt. Ez már művészet, úgy hiszem.
Szóval, ja. Szeretem a stílusos belépőket.
A hangfalakból üvöltő metálzene pedig elnyomja a rendőri felszólítást, miszerint azonnal forduljak le a kocsival és adjam meg magam. Hah!
Nekem erre csak egy jól irányzott lövés a válaszom, méghozzá a saját szélvédőmön keresztül – mit sem törődve azzal, hogy az üvegszilánkok szétvágják az arcomat, elvégre vérfarkas vagyok, hamar gyógyulok, csók a családnak –, az előttem terpeszkedő kamion gáztartályába, amit minden bizonnyal azért állítottak elém, hogy elállják az utamat. Nos, ez volt a lehető legnagyobb baromság, amit kitalálhattak, ugyanis én a többséggel ellentétben az ilyesfajta kockázatoktól nem megijedek, hanem sokkal inkább vérszemet kapok. Most már eszem ágában sincs leállni. Kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki ebből. Káoszt akarok és pusztítást. Azt akarom, hogy a világ felégesse önmagát! Vagy ha nem is önmagát, de ezt az utcát biztosan…
Így hát leadok még két lövést ugyanoda, és diadalittas tekintettel nézem végig, ahogy a gáztartály megadja magát az erőszaknak, aztán felrobban. Persze nem sokáig gyönyörködhetek ebben a frenetikus látványban, ugyanis őrült vagyok, de nem ostoba, tehát ha egy mód van rá, akkor nem szívesen lennék sült az ünnepi vacsorán. Ezért amíg a robbanás éppen a menstruációját éli, fogom magam és a puskámmal együtt kilendülök a gépjármű ajtaján s egy bukfenccel érek földet. A következő pillanatban pedig a ronccsá aszalt autó beleütközik a gáztartályba, aminek a hatására ez a két robbanás valósággal összecsókolózik a levegőben. A fenséges lángnyalábok tűzijátékként duetteznek, és ezzel egyidejűleg hatalmas anarchiát szabadítanak az utca népére.
Amíg a jelenlévők felocsúdnak, én kapva kapok az alkalmon és a hozzám legközelebb eső emberpalántát magam elé rántom. Egy fiatal szőkeség.
Varkocsba fogom a haját, míg másik kezemmel a gerincébe mélyesztem a sörétes csövének a végét. Érezheti is, hogy még forró az előző lövéstől.
És így indulok el a közeli sikátor irányába egy kis egérút reményében, magammal vonszolva a leányzót. Hol magam előtt tuszkolom, hol magam után rángatom. Egyszóval; páncélként használom a fegyveres erők ellen. És úgy vélem, hogy ő lesz majd a túsz is, amennyiben elérkezik az ideje…
- Remélem, van életbiztosításod, mert ez után az este után rád fog férni a kártérítés. Már ha egyáltalán túléled… – szólalok meg unottan, fapofával.
•• word: passz •• music: jungle •• [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

Romy Cartwith
hello, babe, here is my name
Romy Cartwith
Ψ Total Posts : 8
Ψ Join date : 2014. Sep. 04.

Citizen

Sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok Sikátorok EmptyVas. Szept. 07, 2014 9:19 am

raina & romy  


Lépteim túlvittek a belváros zajos forgatagán. Hosszas bolyongás után magam mögé utasítottam a színesben villódzó főutat, a rajta rohanó embereket, a járdáján gomolygó bűzös kipufogófüstöt, a gyermeki bömbölést, telefondialógok értelmezhetetlen félszavait, autódudák agysorvasztó türelmetlenségű tűkölését, az elszórt ételmaradványokat, a cipőmre ragadt rágógumik gondolatát.
Fellélegeztem.
Mélyről jövő sóhaj bukott át rohanás közben kiszáradt ajkaimon. Az elszigetelt utcán már csak negyede lézengett az élőlények színes palettájának, akik percekkel ezelőtt figyelmetlenségből először vesémbe állították bele könyöküket, majd azt követően államat sújtott le egy fegyvernek felszerelt női táska. Nem, a nyelvem még meg volt… azt hiszem, sikerült nem leharapnom.

Tenyeremmel közben megtámaszkodtam a füst festette téglákon, de kár volt. A közeli étterem konyhájának telibe tárt ablakán kipöfögő zsírfelhő csúszós, nehéz ételtől szagló masszát vont a falakra.
Undorodó grimasz törte össze, addig megrökönyödött arcizmaimat, miközben ujjaimat kiemeltem a mocsokból. Fejemet annyira hirtelen kaptam hátra, hogy még nyakszirtem is belesajdult a mozdulatba. Tompán egymásnak préselt ujjbegyeimet, komótosan választottam el a tükröződő másiktól. Ennek ismétlésével fokozódott a mellkasomban felgyülemlett düh. Zsebkendőbe kentem a gyomorforgató látványt nyújtó masszát, miközben a szandálom talpára ragadt rágógumi cuppogásához, gyengécske próbálkozás társult.
Másra sem vágytam igazán, hogy meztelen lábfejem már ott pihenjen a puha paplan alatt, s egy zokni óvja batár méretű férfi lábaktól, melyek ma terrorizálták szerencsétlent a metró túlzsúfolt szerelvényében.
A háromszázhatvanöt napból, legalább egy van, amin úgy nyitom fel a szemem, hogy csak ma ne kelljen sehová mennem. Mikor a kávém rám ömlött, mert a kedvenc porceláncsészémnek lepattant a füle… nos, akkor még volt bennem némi remény, hogy az első napom konyhai kisegítőként nem lesz olyan bravúrosan elbaltázott, mint az ilyen babonás huszonnégy órák. Ehelyett hibát hibára halmoztam, s a séfem jó szívének köszönhető, hogy több ujj maradt a kezemen, mint ahány cigarettát a szünetekben nyugtatóként elpöfékeltem.

Már nem jártam messze hazulról, s időközben a rágógumit is ledörzsöltem talpamról. Horgolt kardigánom két szárnyába burkoltam testemet az épületek ritkulásával rám törő hideg fuvallat elől. Behúztam nyakamat, s élettelenül csillogó íriszeimet a régen sepert járda kövére szegeztem. Már számoltam is lépteimet, olyan közel értem az otthonomhoz. Tévképzet fogott el, annyira szerettem volna, hogy a felcsapó gyümölcstea illata édesanyám konyhájából áradjon ki.
Az utolsó sarkon üvegszilánkok csikordultak meg lábam alatt, de ezek élettelen neszét elnyomta riadt sikolyom. Percekig tartott, míg a mögöttem felcsapó százemeletnyi magasságba emelkedő narancsszín kitörésből visszahullottak egy autó maradványai közelembe. Először a motorháztető csapódott a csatornafedélre, majd a fojtószagú füstfellegből feketére égett dísztárcsa gurult el a járdaszegélyig.
Szívem majd kiugrott mellkasomból, egy pillanat erejéig elfelejtettem a hazáig vezető út folytatását is. Borzalmas környéken kellett átvágnom, hogy a küszöbünkre lépjek, majd bevegyem magam a fiatalos színekben úszó nappaliba. A rendőrautók eszeveszett szirénázása futásra ösztökélt. Lábaim mégis a földbe gyökereztek. Egy láthatatlan kéz taszított ki otthonom ajtaján, a bejárat két fordításra záródott, s visszakerültem gondolatban is az utcára.
További levegőért kapkodtam ijedtemben, de erre már nem volt időm. Az a kéz, mely elérte tarkómat, mely belekapott kuszán lógó szőke loboncomba, mellyel fájdalmat okoztak, valós volt.
Hátra tántorodtam az erőszakos rántásra. S hiába akartam fordulni, a gerinccsigolyák közé fúródó fegyver szájára inába szállt minden bátorságom. Tartottam az ilyen esetekre gázsprayt táskámban, de reszkető ujjaim aligha találtak volna rá a védekező eszközre. Mégis megszorítottam táskám száját, hátha halálfélelmemből ereimbe áramlott adrenalintól megemberelem magam.
De nem, görcsösen fogom tovább a bőrt, de azt hiszem haladni is csak azért tudok, mert a nő, akinek már félig láttam vonásait taszigáló maga előtt.
– Engedjen el… azonnal engedjen el! – ahogy újra távolodok az otthonomtól, gyenge próbálkozás gyanánt okozok fájdalmat magamnak. Félelemből teszem. A hajamat tartó kéz nem enged szorításából, s csoda, hogy talpon maradok.
– Mit ártottam én…
Tiltakozok tovább, de a női hangra jeges félelem üli meg csontjaimat, így a tervezett szavak is elakadnak. A távolban feltűnnek a rend emberei, azonban látványuk nem hat rám medicinaként.
– Maga is egy olyan vérszívó? Vagy vadász?
Utolsó kérdésemért gondolatban megszidom magam, miért akarna nekem ártani egy vadász? Manapság a vámpírokról olyan természetességgel esik szó a periodikákban, mint régen a politikáról, vagy a közgazdaságról. Hát meglepődjek, hogy egy most az életemre akar törni? Ez nem a mesevilág, ahol a kislány úgyis megmenekül… ez nem egy könyv, aminek jól kell végződnie. Ez az a nap, mikor bármi megtörténhet, mert ballábbal keltem.

– Egy vámpír…
A felismeréstől – legalábbis a számomra helyesnek vélt felismeréstől -, hogy mi ragadott magával, azonnal forrni kezdenek gondolataim. Nem akarok meghalni. Lüktet bennem egyre a gondolat, s ahogy elhaladunk egy vasból kovácsolt korlát mellett, minden erőmmel belekapaszkodok, hátha úgy sikerül elszakadnom fogva tartóm kezei közül. Utána már csak a lábam ne hagyjon cserben…
Vissza az elejére Go down

Raina Cleopatra Kills
hello, babe, here is my name
Raina Cleopatra Kills
Ψ Age : 283
Ψ Home : × neverland
Ψ Job/hobbies : × full-blooded villain & renegade leader / set the world on fire
Ψ Humor : × wicked
Ψ Birthday : 1740. Nov. 07.
Ψ Total Posts : 7
Ψ Join date : 2014. Sep. 01.

Citizen

Sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok Sikátorok EmptySzer. Szept. 17, 2014 2:43 pm



Romy & Raina
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem valószínű, hogy konkrét célok nélkül valaha is ebbe a városba keveredtem volna. Noha az tény és való, hogy nem utolsó szempont az itteni mókázás, valamint a menedéket adó rejtekhelyek sem rosszak, továbbá a helyi rendőrség olyan híres a bénázásáról, hogy azt feltétlenül látnom kellett. És most hogy láttam… valóban, szánalmasan szerencsétlenek. Nevethetnékem támad az egész üldözéses hajcihőtől, amit levágnak nekem. Képtelenek megakadályozni az ámokfutásomat, így hát nem is csoda, hogy az a lélegzetelállító káosz az én kezem alatt teljesedik ki, és ők nem tehetnek ellene semmit. Esélyük sincs ellenem. Senkinek sincs. A vadászok is már évszázadok óta próbálnak becserkészni, mind hiába…
Ám a jónak ígérkező balhétól eltekintve ezúttal valóban céllal jöttem ide. Mégpedig megkeresni a lányomat. Bizony, van egy lányom. Persze ő mit sem tud a létezésemről, aminek szintén megvan a maga oka. Mint úgy nagy általánosságban mindennek.
Habár nem kellett volna megszületnie, mivel nem volt tervezve, az apja pedig valahol Oroszországban tengeti a mindennapjait, feltéve, ha egyáltalán még él, ami a mi esetünkben egyébként teljesen mellékes… szóval, szerettem volna annak idején felnevelni. Ha már egyszer az én lányom, illendő lett volna gondoskodni róla, nemde? Az már ugyan más kérdés, hogy milyen anya lettem volna, nyilvánvalóan csapnivaló, de most már úgyis teljesen mindegy. Le kellett passzolnom, hogy megvédjem őt. Merthogy a vadászokon és az immáron állandósulni látszó rendőrseregen kívül egy ádáz fenevad is a nyomomban van. Egy vámpír, aki hajdanán vadász volt és csak azért vált vámpírrá, hogy bosszút állhasson rajtam. Igazán megtisztelő, mit ne mondjak…
Akárhogy is, nem tarthattam meg a gyereket, ezért rábíztam olyasvalakire, aki akkoriban igencsak sokkal tartozott nekem. Ezzel lerótta a tartozást és egyúttal biztonságban tudhattam a lányomat. Ennyi a történet. Illetve nem egészen, merthogy azóta történt egy s más. Mint például, hogy kiirtották azt a falkát, ahova a jótevőm is tartozott. Szerencsére Sutton túlélte, legalábbis a legjobb tudomásom szerint. A szimatom pedig idáig vezetett, ami annyit tesz, hogy a leányzó ebben a nem túl bizalomgerjesztő városban tartózkodik. Én pedig eljöttem érte. Mert a példából tanulva rájöttem, hogy sehol sem lehet kellőképpen biztonságban. Csak az anyja mellett, azaz nálam.
De addig is megismerkedem az itteni szokásokkal. Hogy meddig lehet elmenni a törvénysértésben… Mikor válik forróvá a talpam alatt a talaj, hová tudok majd elbújni, ha szükséges lesz, meg ilyen apróságok…
Most van éppen a tesztelési fázis. Az újdonsült túszom viszont megmakacsolja magát, ezzel igencsak megnehezítve a helyzetet és a dolgomat, ami nekem a legkevésbé sem tetszik. Talán egy másik alkalommal szívesen eljátszadoznék vele, de ez az időpont most pont nem alkalmas rá. Egyáltalán nem.
- Kislány, ezek egyre nagyobb sértések... – szólalok meg magamhoz képest túlontúl higgadtan, és ez az én esetemben bizony veszélyes lehet. Akkor vagyok a legmegátalkodottabb, amikor nyugodt vagyok. Pontosabban, amikor nyugodtságot színlelek, miközben legbelül anarchia uralkodik.
Bizonyos szempontból azért szórakoztatónak találom, hogy vámpírnak néz, pedig erősen kétlem, hogy hasonlítanék egy élőhalott vérszívóra. A vadászos dolgot meg inkább el is engedem a fülem mellett. Újra és újra emlékeztetem magamat arra az apróságra, hogy túszra van szükségem és nem egy újabb hullára. Habár ha jobban belegondolok, akkor ez a leányzó félig holtan is a hasznomra válhat. Nem baj az, ha sérült, csak éljen. Legalábbis egyelőre, ameddig kijutok ebből az őrültek házából. Akarom mondani… sikátorából.
A vérszegény próbálkozásra csak elégedetlenül megcsóválom a fejemet, majd erőből engedem el a grabancát, még lökve is egyet rajta, hogy a lendülettől lefejelje azt a bizonyos korlátot, amit olyan nagy áhítattal szorongat. Úgy kapaszkodik belé, mintha valamilyen mentsvárként szolgálna… Nevetséges halandók.
Továbbra is célirányosan rászegezem a puska csövét, miközben lehajolok mellé. Jobb kezemen a körmök karmokká válnak egy szempillantás alatt. Majd ezekkel a karmokkal simogatom meg a makulátlan arcocskáját.
- Szeretnéd, ha inkább ezzel cirógatnálak meg? – teszem fel neki a nagybetűs kérdést lankadatlan, negédes mosollyal. – Vagy mehetünk?
Természetesen arra várok, hogy összeszedje magát és tovább haladjunk anélkül, hogy újra bepróbálkozna valami hasonló értelmetlen és színvonalas ötlettel.
•• word: passz •• music: bad moon rising •• [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok Sikátorok Empty

Vissza az elejére Go down

Sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros-