to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Bûnügyi labor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Bûnügyi labor Empty
TémanyitásTárgy: Bûnügyi labor Bûnügyi labor EmptySzer. Aug. 20, 2014 5:07 pm

Bûnügyi labor
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Albert Sanchez
hello, babe, here is my name
Albert Sanchez
Ψ Age : 52
Ψ Home : NY, Brooklyn
Ψ Job/hobbies : Detective
Ψ Humor : Chh
Ψ Birthday : 1971. Oct. 23.
Ψ Total Posts : 18
Ψ Join date : 2014. Aug. 09.

Citizen

Bûnügyi labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bûnügyi labor Bûnügyi labor EmptySzer. Aug. 20, 2014 5:14 pm



just another night with me

Isla & Albert

[You must be registered and logged in to see this image.]
Időközben rájöttem, hogy halvány fogalmam sincs arról, Isla milyen fánkot is szeret. Nem igazán szoktam fánkot vinni neki. Valójában senkinek sem szoktam általában. Nem is tudom, hogy honnan jött ez az egész fánk ötlet. Mindegy most már, hiszen beígértem és tényleg sóvárgok a kávé után. Történetesen tudom, hogy a laborosoknál jó a kávé, nem olyan, mint az őrsön, ahol a híg löttyöt hívják annak. És akkor ez most olyan, mintha a kávé és a fánk körül járna minden gondolatom, pedig nem.
A pék süti egy rózsaszín dobozban hever mellettem a kocsiban. Pontosan amellett a táska mellett, amiben a mintákat viszem. Kértem a helyszínelőket, hogy duplán vegyék le azokat, majd a saját mintáikat adják le a laborban, ahol egyszer csak megvizsgálják őket a kollégák, amikor arra kerül a sor. A másik adag minta van nálam, amit a rendszert megkerülve szeretném megvizsgáltatni Islaval, hogy haladjak is valamerre az ügyben. Később, a nyomozás során természetesen majd a hivatalos úton kért és kapott labor eredmények fognak szerepelni a jelentésemben. Ez tulajdonképpen csak játék lesz a papírokkal, a nyomozáson magán nem változtat, maximum annyit, hogy meggyorsítom a dolgot.
Később majd visszamegyek a helyszínre, amikor eljött onnan mindenki. Visszajátszom az időt, hogy lássam, hogyan került oda a holttest, ez a tudás azonban nem fog a jelentésemben szerepelni, érthető okok miatt. A két évvel ezelőtti esetben is elvégeztem a varázslatot és a mai napig is jól emlékszem rá. Pedig túl sokat nem tudtam meg belőle. A fickó kapucnit és napszemüveget viselt az éjszaka ellenére, felismerhetetlen volt az arca. És a fekete nadrág, pulóver kombináció sem segített abban, hogy bárkinek is szemet szúrjon.
Időközben leállítom a motort, összeszedem a cuccokat és kiszállok a rozoga járművemből. Csoda, hogy nem esett még szét alattam, de nekem tökéletesen megteszi. Olyan nagyon nem érdekel, hogy mivel is járok munkába, a lényeg, hogy elvigyen. És ez itt, elvisz. Akkor is, ha párszor lefullad és a beindítása is igényel némi trükközést. Kathy annak idején mindig figyelmeztetett, hogy nézessem meg vagy javíttassam meg, de az ő halálával elmúlt az is, hogy figyeljek az ilyenekre. Egyszerűen nem érdekel.
Bemegyek a laborba és azonnal afelé veszem az irányt, ahol Islat sejtem.
- Hahó! Isla itt vagy? Megjöttem! – szólok, mielőtt belépek a helyiségbe, aztán belököm a lengőajtót és az első asztalra lepakolom a fánkos – idióta rózsaszín – dobozt, na meg a másik táskát is, amiben a minták vannak.

note: xxx & music: xxx & words: xxx

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

Bûnügyi labor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros-