to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Chasseur restaurant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Chasseur restaurant Chasseur restaurant EmptyPént. Júl. 25, 2014 8:52 pm

Chasseur restaurant
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Benjamin Giovanni
hello, babe, here is my name
Benjamin Giovanni
Ψ Age : 388
Ψ Home : NY
Ψ Job/hobbies : Coroner & Necromancer
Ψ Humor : Black
Ψ Birthday : 1635. Nov. 16.
Ψ Total Posts : 54
Ψ Join date : 2014. Aug. 14.

Member
of
Court

Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chasseur restaurant Chasseur restaurant EmptySzomb. Aug. 23, 2014 8:44 pm



one night only

Ms. Martell & Mr. Giovanni

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nohát akkor. Felveszem a bőrdzsekim, leoltom a lámpákat a hullaházban. Tulajdonképpen most nincs is miért bent maradnom, hiába dolgozom ma este is. Hála a jó égnek, az én pácienseimnek nem kell felügyelet, egészen jól elvannak magukban is, nincs arra szükségük, hogy a rendelkezésükre álljak. Elég ritkán jut eszükbe, hogy bármi miatt is szóljanak nekem. Általában nincsenek már olyan állapotban, hogy bármire is szükségük legyen.
Komolyan kíváncsi vagyok, hogy Jamie eljön-e vagy sem. Vajon lesz-e annyi vér a pucájában, hogy idedugja a képét.
- Úgyse jön el, akkor meg minek töröd magad? Egy kóbor numerára bármelyik vámpírrajongó jó lesz. És különben sem bírom a csajt, szerintem egyáltalán nem jó ötlet, hogy találkozol vele. – Herold úgy tűnik nem tudja befogni a lepénylesőjét, mert mióta becsuktam magam mögött az ajtót, egyfolytában jár a szája.
- Milyen jó, hogy nem neked kell vele találkoznod. Tegyél meg valamit és szívódj fel. – ahogy kilépek az éjszakába, a levegő szinte mindenérzékszervem végigbizsergeti. Számtalan szag tolul az orromba kéretlenül, húgy és ürülékszag, a szomszédos sikátorban kefélők izzadtság- és testnedveinek szaga, állatoké, amelyek a környéken ólálkodnak; kutya, macska, patkány, borz és mosómedve, illetve néhány mókusé is. Hallom a nyögéseket, beszélgetéseket, ahogy az állatok a szemeteseket túrják fel. Az éjszaka megszokott hangjai és szagegyvelege vesz körül.
Az autómhoz sétálok, kinyitom és beszállok. Beindítom a motort és az étterem felé veszem az irányt.
- Biztos, hogy ronda. Ronda, mint a bűn. – Herold természetesen még mindig nem bírja abbahagyni, nekem pedig egyik fülemen be, a másikon pedig ki megy, amit mond. Már megszoktam, hogy ilyen.
- Nem kötelező megnézned, ráadásul ő úgysem lát, se pedig nem hall téged, hát feleslegesen töröd magad. – leállok az út szélén és kiugrom az utcai virágárushoz, hogy vegyek egy szál rózsát, ahogyan azt korábban mondtam Jamienek. Utána visszaszállok a négykerekűmbe és az étteremig már nem állok meg.
Szerencsére nem okoz problémát, hogy nem volt foglalásom előre. Megkapom az asztalt és ott várakozom. Herold persze gondoskodik a szórakoztatásomról.
- Azért jó lesz látni, ahogyan felsülsz. – önelégült vigyor ül ki a képére. Én pedig kíváncsi vagyok, hány olyan személy lehet még a világon, aki házi szellemet visz egy éjszakai légyott-találkozóra.

note: xxx & music: xxx & words: xxx

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

Jamie Martell
hello, babe, here is my name
Jamie Martell
Ψ Home : New York
Ψ Job/hobbies : Behavior analyzer
Ψ Humor : I am the funny one
Ψ Total Posts : 46
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Odis

Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chasseur restaurant Chasseur restaurant EmptySzomb. Aug. 23, 2014 9:40 pm


Benjamin & Jamie
[You must be registered and logged in to see this image.]
Miért is vagyok én itt? Tényleg igent mondtam arra, hogy az ágyába csalt? Minek nézhet engem ezek után? De eközben meg ott van a kihívás, az izgalom, a kaland. S különben is, senki nem tudja mit rejt magában a holnap. Az sem biztos, hogy megélem. Mi értelme úgy élni, hogy teljesen elzárkózzunk a kalandoktól?
A szívem hevesebben kalapál mint valaha. Izgulok? Persze, hogy izgulok, hogy a fenébe ne izgulnék? Több mint három hónapja osztom meg vele az életem. Soha nem találkoztunk, nem tudom ki ő csak egy név, egy e-mail cím, egy foglalkozás. Tulajdonságok halmaza, amikkel levett a lábamról. Oly sok mindent tud már rólam és azt hiszem, én is róla. S ma este eljött az első alkalom amikor személyesen is elpirulhatok szavaitól, amikor látni fogja miképp harapok ajkamba zavaromban... amikor valóban tanúja lehet annak, hogy mit vált ki olykor belőlem a gép előtt ülve.  Arcom pirospozsgás, ujjaimmal megállíthatatlanul játszok a hátam mögött, tördelem őket, zongorázom velük. Mellkasom szaporán emelkedik s süllyed, miközben belépek az étterembe.  Egyszerű de csinos ruhát választottam. Ezüstösen csillogó szatén szoknyát, mi térdig ér, egy fehér topot és egy szürke alapokon pasztell színekkel hímzett színes zakót és egy tíz centi magas nyitott lábú ezüst szandált. Ben tudja rólam, hogy szeretem a divatot és hogy imádok csinosan öltözködni, valószínűleg nem fog neki meglepetést okozni, hogy tökéletes külsővel jelenek meg. Tincseim laza hullámokban omlanak vállaimra, épp csak egy kis smink pihen az arcomon. Frászt kapok az erős sminktől. Ezt is tudja. Akárhogy is forgolódom azonban, nem látom őt. Idegességemben ajkamba harapok és ahogy fordulok, majdnem nekiütközöm a pincérnek. - Ó, bocsánat! - mosolyodom el zavaromban de a férfi csak int és már megy is tovább. Mielőtt azonban még tovább indulhatnék, megcsörren a telefonom és én sóhajtva nyúlok a táskám mélyére. Persze, ki más keresne ilyenkor ha nem az egyik fivérem, így hát gyors léptekkel hagyom magam mögött az éttermet és veszem fel a készüléket. - Nate. Nem a legjobbkor. - persze ő már hadar, ahogy szokott én meg győzöm követni a szavait. - Nate! Lassíts már le! - szólok rá mire végre levegőt vesz és újra beavat a szerinte vészhelyzetnek tekinthető vakrandi részleteibe. Pár jó tanács után, összeránduló gyomorral térek vissza és a recepcióhoz lépve érdeklődöm egy férfiről, akinek a keresztnevét tudom csupán s hogy egy szál rózsával vár. A férfi barátságos és meleg mosollyal arcán kísér az asztalhoz, ahol már ott ül Ben. A recepciós magunkra hagy, én pedig szelíd mosolyra húzva ajkaimat, megkönnyebbülten és jól leplezett elégedettséggel nyújtom ki felé kezem. - Szia! - bukik ki belőlem az első béna gondolat - Örülök, hogy személyesen is megismerhetlek!

† music: music † note: Ruha † words: 435
Vissza az elejére Go down

Benjamin Giovanni
hello, babe, here is my name
Benjamin Giovanni
Ψ Age : 388
Ψ Home : NY
Ψ Job/hobbies : Coroner & Necromancer
Ψ Humor : Black
Ψ Birthday : 1635. Nov. 16.
Ψ Total Posts : 54
Ψ Join date : 2014. Aug. 14.

Member
of
Court

Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chasseur restaurant Chasseur restaurant EmptyVas. Aug. 24, 2014 11:27 am



one night only

Ms. Martell & Mr. Giovanni

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Ez az étterem nagyon lepukkant. Olcsónak tűnik. És te is annak tűnsz. Meg a csaj is annak fog. Főleg, hogy hajlandó veled itt találkozni. – míg Herold önmagában beszél, tekintve, hogy én ismét figyelmen kívül hagyom a mondandóját, körbenézek az étteremben. Feltűnik egy csinos szőke, és eszembe jut, mintha Jamie egyszer említette volna, hogy ő is szőke. Mindegy, nem vonok le messzemenő következtetéseket még ebből, szóval várok. A rózsa elég egyértelmű kell, hogy legyen és ha az mégsem lenne az, akkor a nevem megadtam a pincérnek és azt is, hogy várok valakit. Természetesen a vezetéknevemet nem árultam el – hamisat adtam meg –, mert elég nehéz lenne elkerülni a vámpír rajongókat a Giovanni névvel. Nem, egyáltalán nem szégyellem, hogy a család tagja lehetek – megtiszteltetésnek veszem, hogy maguk közé öleltek –, de ettől még nem hiányoznak azok a kéretlen fanatikusok, akik azzal együtt jelentek meg, ahogyan mi vértestvérek is előbújtunk.
A szőke közben alakít, telefonál és majdnem elüt egy pincért is. Elmosolygom magam, szórakoztató és nagyon jó virgácsai vannak.
- Te egyáltalán nem figyelsz rám. Ha már voltál olyan „kedves” és visszarángattál erre a síkra, akkor az lenne a minimum, hogy figyelsz rám. – Herold persze még mindig nem adja fel. Észrevétlenül szólalok meg, mert nem akarom, hogy azt higgyék mások, magamban beszélek. Pechemre még akkor jelenne meg Jamie.
- Nem azért láncoltalak magamhoz, hogy figyeljek rád, hanem, hogy megtedd nekem, amit parancsolok. – felemelem a poharat az asztalról, amibe időközben fehérbort töltött a pincér, a rendelésemnek megfelelően. Belekortyolok.
És nagyjából ekkor lép az asztalomhoz a csupaláb szőkeség. Egy fogpaszta reklám is megirigyelné a széles, hófehér mosolyom, amit rávillantok. Felállok az asztaltól és a kinyújtott kezére válaszul közel lépek hozzá, két tenyerem az arcára simul és könnyedén, finoman megcsókolom. Valószerűtlenül kék íriszeim az övébe fúródnak, aztán elengedem és hellyel kínálom, még a széket is betolom alá.
- Én is nagyon örülök a személyes találkozásnak. – megkerülöm az asztalt és visszaülök a helyemre. Csinos. Nagyon is csinos.
- Még egy ilyen nyálas indítást! – Herold a szemét forgatja, ignorálom. Megint nagyon epés hangulatában van. Még jó, hogy más nem hallja és látja rajtam kívül.
- Látom a számlák végül csak elengedtek karmaikból. – még mindig negédes mosolyt villantok rá és közben mellettünk terem a pincér, hogy felvegye a rendelésünket.
- Nekem még egy pohár fehérbort, a hölgynek pedig… – várom, hogy Jamie is eldöntse mit is inna. Az étellel még úgy hiszem ráérünk, hiszen nem hajt minket semmi és senki.
- Remélem nem sietsz vissza a számláid közé. A hullák egész rendesek voltak, megígérték, hogy megvárnak, míg visszaérek, szóval az éjszaka hátralevő részének nagy részével rendelkezem. – a pincér természetesen már nincs itt, eltűnt.

note: xxx & music: xxx & words: xxx

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

Jamie Martell
hello, babe, here is my name
Jamie Martell
Ψ Home : New York
Ψ Job/hobbies : Behavior analyzer
Ψ Humor : I am the funny one
Ψ Total Posts : 46
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Odis

Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chasseur restaurant Chasseur restaurant EmptyVas. Aug. 24, 2014 1:26 pm


Benjamin & Jamie
[You must be registered and logged in to see this image.]
Hazudnék ha azt állítanám, hogy számítottam a csókra de akkor is ha határozottan állást foglalnék a nem mellett. Valahol éreztem, hogy ő nem az a fajta pasi aki hezitálna megtenni amit meg akar és a stílusához valljuk be, nagyon is illik, ahogy ajka az enyémre tapad. Ahogy a pofon is ami az arcán csattan rögtön utána, persze csak játékos, apró pofon, nem egy igazi, mit képzelsz magadról féle női túlkapás, ami után közelebb lépek, megragadom arcát, tekintetébe fúrom sajátomat és annak ellenére, hogy már most ki vagyok pirulva, megcsókolom de közel sem olyan gyengéden mint ő tette velem. - Nem fogok ám eltörni. - kacsintok a másikra majd helyet foglalok. Udvariassága nem lep meg, mégis levesz vele a lábamról. Megint. - Elég meggyőző tudok lenni ha akarok. - felelek sejtelmes mosollyal ajkaimon majd a mellénk lépő pincér felé fordítom pillantásom. - Egy pohár édes pezsgőt. - fordítom vissza tekintetem a férfire aki épp olyan, mint amilyennek elképzeltem. Magas, szikár alkat, határozott jellemvonások, kifürkészhetetlen de mégis mindenre elszánt tekintet és egy piszkosul sármos arc. Egyik lábamat keresztbe fektetem a másikon s közelebb hajolva kezdek suttogásba, mintha csak holmi bizalmas információt adnék át neki. - Emlékeztess, hogy mindenképp köszönjem meg nekik. - kacsintok majd ismét kiegyenesedve ragadom meg az étlapot de lélektükreim továbbra sem eresztik őt. Van benne valami ami magához láncolja a figyelmemet - akaratlanul is - de nem tudom megmondani mi az, miért nem akarom elvonni róla a tekintetem. - Elnézést! - intem le a pincért aki mellettünk halad el - Egy Manhattan szeletet szeretnék kérni. - bólint, jegyzetel elmegy. A sütemény félig csokoládékrémből, félig pedig málnakrémből és málnából áll, én pedig imádom. Mielőtt Ben bármit kérdezhetne, elmosolyodom. - S ha hirtelen mennem kell? A desszerttel kezdek. - rántom meg a vállamat, mint mindig, mert általában a pasik képtelenek egyszerűen túllendülni a tényen, hogy a süteményt rendelem meg először magamnak. - S hol a virágom? - kérdem s ravasz fény csillan a tekintetemben - Csak mert rózsát ígértél. - öltöm rá a nyelvem játékosan de épp oly mozdulatlanul ülök, mint amikor keresztbe fektettem jobbom a balomon.

† music: music † note: - † words: 435
Vissza az elejére Go down

Benjamin Giovanni
hello, babe, here is my name
Benjamin Giovanni
Ψ Age : 388
Ψ Home : NY
Ψ Job/hobbies : Coroner & Necromancer
Ψ Humor : Black
Ψ Birthday : 1635. Nov. 16.
Ψ Total Posts : 54
Ψ Join date : 2014. Aug. 14.

Member
of
Court

Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chasseur restaurant Chasseur restaurant EmptyVas. Aug. 24, 2014 2:09 pm



one night only

Ms. Martell & Mr. Giovanni

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pofon vág és vigyorgok. Aztán ő csókol meg, amit viszonozok. No lám. Úgy tűnik mégiscsak megnyerő volt az indításom. És azt hiszem talán csalódást is okoztam volna, ha nem így köszöntöm.
- Jobb mindenre felkészülni kedves. – hangom játékosan és könnyeden cseng. Herold megint a szemeit forgatja, de legalább beléfojtja a szót az, hogy Jamie nem esett kétségbe a csóktól, sőt még viszonozta is.
Túl esünk az ital rendelésen és ahogy elmegy a pincér, már minden figyelmünk egymásé lehet. Közelebb hajolok én is és jól esően nevetem el magam.
- Elintézhetem, hogy megköszönd nekik. Ha gondolod beviszlek egy rövid látogatóra hozzájuk. – nos, halottkém vagyok – és tulajdonképpen halott is – hát ehhez mérten van humorom.
A süteményrendelés kissé szokatlan, de nem annyira, hogy megakasszon bármiben is. Láttam már ennél furcsábbat is. Ki nem mondott kérdésemet szinte azonnal meg is válaszolja, én meg amolyan „ÓóÓ!” képet vágok. Már ha egyáltalán lehetséges ilyen képet vágni. Azért én megkísérlem.
- Ki vagyok én, hogy ellenkezzek veled sütemény kérdésben?! – kinyújtom a kezem és megfogom az övét, mintha együtt lennénk már egy ideje.
- Ugye tudod, hogy ez most nagyon nyálas és ömlengős még tőled is?! – szellem létére asztaltársaságunk felkönyököl az említett bútordarabra és látványosan unja magát. Nos ez alkalommal is válasz nélkül hagyom.
- Milyen türelmetlen vagy. – rázom meg a fejem még mindig negédesen mosolyogva, aztán szabad kezemmel felveszem a virágot és átnyújtom neki.
- Látod, nem felejtettem el. – a pincér pedig visszatér Jamie süteményével és elé teszi.
- Egy stake lesz, blue módra. – adom le a saját rendelésem. - Ha faképnél hagynál, akkor se maradjak éhen. – vigyorgom Jamiere. - De azért inkább arra számítok, hogy maradsz és, hogy velem vacsorázol. A sütin kívül mit ennél még? – a pincér mellettünk türelmesen várja, hogy megkapja mindkettőnk rendelését és ha Jamie is elárulja mit is enne, akkor el is lép tőlünk, hogy továbbítsa a konyhának mit is szeretnénk.
- Nagyon csinos vagy. – tekintetem végigköveti az alakját, már amennyit az asztal láttatni enged.
Az étteremben élő zene szól, kellemes, lágy dallamok, amelyek nem zavarják a vacsorázni vágyókat és jól lehet rájuk táncolni is. És erre nem csak én jöttem rá, hanem rajtunk kívül még néhányan, akik együtt mozogna a zenekar előtti kis placcon, ahol nincsenek asztalok.
Felállok és ha Jamie hagyja, akkor finoman magammal húzom őt is.
- Remélem nem bánod, ha megtáncoltatlak kicsit. – ha nincs ellenvetése, akkor magammal húzom finoman a táncolók közé, derekára fonom a jobb kezem és magamhoz húzom.
- Örülök, hogy félredobtad azokat a számlákat. – még egy kicsit közelebb húzom őt magamhoz, hogy teljesen összepréselődjünk.

note: xxx & music: xxx & words: xxx

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

Jamie Martell
hello, babe, here is my name
Jamie Martell
Ψ Home : New York
Ψ Job/hobbies : Behavior analyzer
Ψ Humor : I am the funny one
Ψ Total Posts : 46
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Odis

Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chasseur restaurant Chasseur restaurant EmptyVas. Aug. 24, 2014 3:12 pm


Benjamin & Jamie
[You must be registered and logged in to see this image.]

Egy pillanatra rá emelem pillantásom mikor kezét az enyémbe csúsztatja majd ujjaim körözni kezdenek tenyere belső felén, mintha mi sem volna természetesebb. Mikor vált ilyen pokoli vonzóvá? A francba is, én nem az a fajta nő vagyok, akit ilyen könnyen le lehet venni a lábáról! - Rövid legyen. Nem bírom a hideget. - meg a halált és a halottakat. - Bár ha forró a hangulat... - fűzöm hozzá, mielőtt még megölném az este hangulatát. - Helyes, helyes. - nevetem el magamat szavait hallva és elvonva kezemet, emelem meg mindkettőt ártatlanul. - Lebuktam, vétkes vagyok. - felelem válaszképp arra, hogy türelmetlen volnék, amiben talán van egy kis igazság. Begörbítve ujjamat intek, hogy hajoljon közel de nem csókolom meg. Helyette csupán leheletem cirógatja fülét majd arcélére könnyű csókot lehelek. A pincér megérkezik és én elégedetten csettintek, mikor meglátom a süteményt, amit már most felfalnék de nem ragadok villát, még nem. Elvigyorodom Ben szavaira, kezem a szívem felé csúsztatom. - Azt soha nem bocsátanám meg magamnak! - színpadias sóhaj kíséretében teszem még hozzá - Úgy tűnik, kénytelen leszek megbizonyosodni róla, hogy nem maradsz éhen. - vigyorom mosollyá szelídül miközben leadom a magam rendelését is. - Szintén steak de az enyém calvados módra. - eltörölhetetlen a jó kedvem, nem tudok nem mosolyogni és érzem, hogy szívem még mindig hevesebben ver, hogy vérem izgatottan száguld fel s alá ereimben.  Azt gondolá az ember, hogy hét fiú testvér mellett egy nő megtanulja elfogadni a bókokat de nem így van, sőt. Csak azt tanulja meg az ember lánya miképp lásson a szép szavak mögé, hogy keresse a mögöttük húzódó indokokat, a hátsó szándékot. Mégis Ben dicséretére lesütöm a tekintetemet, kipirulok és egy halk de meglehetősen határozott köszönöm szökik csak ki ajkaim közül. - Az igazat megvallva - emelem fel pillantásom - kicsit féltem, hogy túlzásba viszem. - intek fejemmel a többi nő felé kiknek a háromnegyede szolid kis feketében feszeng, még a maradék a piros árnyalataiban pompázik. Tincseik többnyire szigorú copfban vagy rosszabb, kontyban pihennek, a bátrabbak parketta fonással dobták fel hajukat. Nem ez a város legjobb vagy leghíresebb étterme de ettől még sok felső osztálybeli választja a kilátás miatt mi a folyó éjszakai fényeit adja az éjjel. Én meg itt ülök, ragyogó ezüstben, hullámos tincseim a vállamat söprik, a zakó alatt csupán egy vékony topp és fehérnemű. S még én is tudom, hogy ragyogok. Nem azért mert olyan jól nézek ki, hanem mert nem bírom abbahagyni a mosolygást. Belekortyolok a pezsgőbe és mire a pohár alja ismét az asztallapnak simul, Ben már felettem magasodik és én nem ellenkezek. Hagyom, hogy felhúzzon de mielőtt még táncba vinne, hozzáfűzöm. - Nem én vagyok a legjobb táncos a világon... - suttogom csendesen és tudom, hogy nagyon is jóindulatú túlzás volt, amit az előbb állítottam - sőt... - folytatom, mikor magához von - nagyon is ügyetlen vagyok. - ha Ben ettől sem riad vissza, hagyom, had vezessen, mert én tényleg nem tudok táncolni, valahogy ennyi férfi mellett a családban, sosem érdekelt igazán a tánc. Plusz a vadászokat az iskolában nem erre tanítják, hanem harcra. - Bajban lennél ha nem... - felelem pimaszul és alig egy perc múlva rálépek a lábára, egyszer, kétszer és harmadjára is... - sajnálom... - rejtem el vörös fejemet szabadkozva és mellkasába fúrva arcomat kezdek el nevetni a helyzet komikusságán - én figyelmeztettelek. - suttogom majd mikor végre véget ér a dal, megkönnyebbülten sóhajtok fel. - Ugye azért még tudsz járni? - kérdem összeráncolt homlokkal, aggodalmas képe vágva, idegesen harapdálva ajkamat. Remek, tuti azt gondolja, hogy egy dilettáns barommal hozta össze a sors. - Kárpótlásnak a sütemény fele? - kérdem reménykedve, hogy még javíthatok a helyzeten.

† music: music † note: Ruha † words: 600
Vissza az elejére Go down

Benjamin Giovanni
hello, babe, here is my name
Benjamin Giovanni
Ψ Age : 388
Ψ Home : NY
Ψ Job/hobbies : Coroner & Necromancer
Ψ Humor : Black
Ψ Birthday : 1635. Nov. 16.
Ψ Total Posts : 54
Ψ Join date : 2014. Aug. 14.

Member
of
Court

Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chasseur restaurant Chasseur restaurant EmptyVas. Aug. 24, 2014 4:27 pm



one night only

Ms. Martell & Mr. Giovanni

[You must be registered and logged in to see this image.]
Az arcomon a puszit fogadom. Csipetnyit kislányos ez. Vajon mindig ilyen vagy csak én váltom ki ezt belőle.
- Az, bizony. Vétkes vagy. – elhajolok tőle és megint a poharamat fogom meg. Belekortyolok a borba.
- Mm. Egy nő, aki bevállalja a stake-t. Csupa meglepetés vagy, kedvesem. – végignézek rajta és megállapítom, hogy nagyon csinos. Kissé talán kitűnik azokhoz a nőkhöz képest, akik rajta kívül az étteremben vannak, de ez nem hiszem, hogy probléma lenne.
Felállok, hogy táncolni vigyem. A nők általában szeretik. Tulajdonképpen még nem találkoztam olyannal, akinek ne lett volna kedvére ez a gesztus. És roppantmódon csalódnék, ha ez alkalommal másként lenne.
- Nem is kell, hogy táncolni tudj. Elég, ha én vezetlek. – kissé szélesebb mozdulatokkal ölelem át a tánchoz, mint szükséges lenne, de nem érdekel. Mindennek meg kell adni a módját, ennek is.
Rálép a lábamra és tapintatosan nem veszem észre.
- Nincs miért bocsánatot kérned. Nyilván velem van a gond, ha képtelen vagyok téged vezetni. – pillantok rá kissé oldalvást a tánc közben. - Ne aggódj, menni fog. – a zene véget ér, de még eszem ágában sincs sehová sem menni innen.
A fejem oldalra billen kissé és valamelyest elhúzom a számat is.
- Nem mondhatni, hogy szeretem a süteményeket. De volna más mód is, amivel kárpótolhatsz. – mire befejezem a mondatot, a hangom suttogássá halkul. Közelebb vonom magamhoz és újra csókolom, de most hosszabban, mint az első vagy második alkalommal. Alsó ajkát finoman harapom be, ízlelgetem mielőtt elengedném.
- Gyere, mindjárt kihozzák a vacsoránkat. Hidegen pedig ehetetlen lesz. – szelíden húzom vissza az asztal felé, ha hagyja magát, majd ismét alá tolom a széket. Utána visszaülök a helyemre én is.
- Szóval nem szereted a hideget. És még mit? – mire a kérdés végére érek egy-egy tányér landol előttünk az asztalon
- Lássunk hozzá kedvesem. – újabb negédes mosolyt villantok rá, aztán kezembe veszem a kést és a villát és a magam részéről nekilátok a vacsorának.

note: xxx & music: xxx & words: xxx

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

Jamie Martell
hello, babe, here is my name
Jamie Martell
Ψ Home : New York
Ψ Job/hobbies : Behavior analyzer
Ψ Humor : I am the funny one
Ψ Total Posts : 46
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Odis

Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chasseur restaurant Chasseur restaurant EmptyVas. Aug. 24, 2014 5:08 pm


Benjamin & Jamie
[You must be registered and logged in to see this image.]

Vezetni akar és én azonnal megfeszülök, ügyetlenül lépek a lábára nem egyszer és nem is kétszer. Soha nem tudtam átadni a testem irányítását másnak. Nem azért, mert büszke vagyok, vagy mert pokolian makacs, hanem mert nincs olyan ember akiben annyira bíznék, hogy ezt megtegyem, még akkor sem ha én akarom... mert persze igyekszem hagyni, hogy diktálja a lépéseket, hisz látszólag nagyon is jól tudja mit csinál, nem először visz valakit a parkettre, mégis, testem ellenkezik. Szavai megnevettetnek. - Nem magamért aggódom. De ha széttaposlak, ki kísér majd haza engem? - vonom fel kérdőn szemöldököm de amint közelebb von magához, nevetésem elhalkul, a levegő akaratlanul is belémszorul. - Azt rögtön gondoltam... - csuklik el a hangom mikor ajkai ismét az enyémre tapadnak és érzem, hogy ellenállásom, a gondolattal kapcsolatban, hogy az ágyában töltsem az éjjelt, hirtelen már nem is olyan makacs, nem is olyan erőszakos. Sokkal inkább belemisul a derekamon nyugvó érintésébe, még én már majdnem tincseibe túrnék de elhúzódik, én pedig tekintetem lesütve követem. Helyet foglalunk, épp úgy, mint mikor megérkeztünk de ezúttal közelebb húzódom és ujjaimmal az asztallapba marva emlékeztetem magam, hogy jobb lesz ha odafigyelek, mert ha így haladunk, elvesztem a kihívást. A villám után nyúlok és egy darabot török le vele a süteményből, mi aztán isteni ízével együtt a számban landol és csak azután felelek kérdésére, miután lenyeltem a falatot. - A kötelességet... - mondom ki az első gondolatot mi eszembe jut, mit apám végső soron rám hagyott halála után. Újabb falat sütemény és mire lenyelem, már elém is kerül a bélszín. - A salátát. - mosolyodom el és a kés-villa után nyúlva látok neki a húsnak, ideiglenesen félretolva az édes süteményt. - A vakrandit... - mosolyom tovább szélesedik - a táncot. - fejezem be, ajkamba harapva, tovább csicseregve - de csak mert soha nem voltam ügyes balerina kisasszony. - rántom meg a vállamat - A bátyáim inkább horgászni tanítottak, verekedni, vadászni. - levágok egy falatot és végre elcsendesedem én is. Kipirulva pillantok rá, amint lenyelem a falatot. - Oké, te jössz. Mit szeretsz, mit utálsz? A táncon kívül és, hogy ártatlan lányokat próbálsz az ágyadba csalni - öltök nyelvet - Hallgatlak! - vágok le egy újabb darabot a húsból és rátéve egy szelet roston sült almát kapom be gyorsan a falatot, mielőtt, még újabb kérdéssel állhatna elő.

† music: music † note: - † words: 384
Vissza az elejére Go down

Benjamin Giovanni
hello, babe, here is my name
Benjamin Giovanni
Ψ Age : 388
Ψ Home : NY
Ψ Job/hobbies : Coroner & Necromancer
Ψ Humor : Black
Ψ Birthday : 1635. Nov. 16.
Ψ Total Posts : 54
Ψ Join date : 2014. Aug. 14.

Member
of
Court

Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chasseur restaurant Chasseur restaurant EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 12:46 pm



one night only

Ms. Martell & Mr. Giovanni

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Ó, tehát haza is kísérlek? Ha így haladunk, még egy kávéra is behívsz magadhoz? – pimaszkodom vele kicsit és áthatóan kék íriszeimet az övéire függesztem. Még egy széles fogpasztareklám-szerű mosolyt is villantok felé, szándékosan húzom kicsit. Azt hiszem ennyi évődés még mind a kettőnknek belefér.
Újracsókolom őt és hagyja magát, teste az enyémhez simul, amit egyértelműen sikernek könyvelek el. Miért is ne tenném ezt? Gyönyörű nő, akit kedvemre volna magam alá fektetni. Ki mondta, hogy a holtlétet nem lehet maximálisan élvezni? Azt hiszem igazán csak azt lehet!
Visszaülünk az asztalhoz és kérdezgetem őt, figyelem, ahogy a sütemény az ajkai között végzi.
- Érdekes volt a sorrend. Tehát a salátát kevésbé kedveled, mint a vakrandit. Remélem azét ezt a félvak randit élvezed. – mert hát akárhogy is, most találkozunk először, noha nem teljesen vagyunk ismeretlenek egymás számára. Vagyis csak részben, mert ugyan nem köztudottan, de én szeretek jó nagyokat hazudni, mert ki mondta, hogy őszintének kellene lennem bárkivel is?! Az ugyanis nem az én műfajom. Őszinteséggel kevésbé lehet a káinita elbűvölő és lehengerlő személyiség, én meg szeretek ilyen lenni. Mondtam, a holtlétet szabad élvezni is.
- Milyen érdekes. Az embere azt hinné, a bátyusok inkább féltik a kishúgukat, semmint vadászni vigyék. – leszelek egy darabot a stakeből és jóízűen rágom össze, miután a falat a számba került. Igazán ízletes. Még akkor is, ha a vér sokkal finomabb véleményem szerint. Ez azonban most nem ide tartozik.
- Ó, hogy én?! Nos lássuk csak. – a villámmal a kezemben gesztikulálok finoman – mert hát eszem ágában sincs a villán maradt esetleges kajadarabokat szerteszét röppályára állítani az étteremben – és amikor épp nem mutogatok a kezemmel, akkor újabb darab hús kerül az említett evőeszközre. - Szeretem a munkám, mindig találok benne valami izgalmasat. Szeretem az éjszakát, mert sokkal csendesebb, mint a nappal. Szeretem jól érezni magam, nem látom értelmét annak, hogy savanyú legyek, mint a citrom. Valóban szeretem a nőket és elcsavarni a fejüket, de általában ők is jól szokták érezni eközben magukat, szóval mielőtt megkérdeznéd, nem, nincs emiatt lelkiismeret furdalásom és nem is tekintem kihasználásnak a dolgot. – darálom le neki lelkesen magyarázva, olykor elgondolkodó képet vágva, hogy miket is szeretek. Persze a lista ennél sokkal hosszabb, de azt csak nem mondhatom, hogy egyébként is a nekromancia gyakorlása is nagy kedvencem és hát lássuk be, a holtak irányítása igazán mulatságos lehet, ha valakinek eszébe jut az is, hogy a vámpírok is végső soron holtak. A gondolatra egy kis hasmiskás mosoly kezd játszani a képemen, aztán folytatom a felsorolást.
- Nem szeretem, amikor nem jön össze, amit tervezek. Nem szeretem, amikor megzavarnak a munkámban. Nem szeretem a semmittevést. Nem szeretem a süteményeket és az édességeket általában. És még mit is?... Ó igen! Nem szeretem a túl sok ruhát egy nőn, meztelen mind sokkal szebbek. – megint egy pofátlan vigyor szalad fel a képemre és újabb falat steaket teszek a számba.
- Most, hogy megvolt a ki mit szeret - nem szeret kérdéskör, térjünk át mondjuk… valami másra. Halljam, milyen hatást váltok ki belőled, így élőben? E-mailen keresztül már tudom, de az élő találkozás varázsa ugye teljesen más. Remélem az elvárásaidat azért teljesítem. – hangom valamelyest negédessé válik. Megfogom a poharam és újabb korty bort küldök le halott testem belsejébe.
note: xxx & music: xxx & words: xxx

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

Jamie Martell
hello, babe, here is my name
Jamie Martell
Ψ Home : New York
Ψ Job/hobbies : Behavior analyzer
Ψ Humor : I am the funny one
Ψ Total Posts : 46
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Odis

Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chasseur restaurant Chasseur restaurant EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 9:47 pm


Benjamin & Jamie
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Ha jól viselkedsz... - mosolyodom el én is pimaszul - és ha bevállalod a reggelit. - kacsintok rá fülig érő mosollyal, ha ez kell neki, én megadom. Hat fiútestvér mellett, megszoktam az állandó évődést és beszólásokat.  Megcsókol, nyelvem az övére siklik, testem az övének döntöm. Visszakísér a helyünkre, betolja a széket alattam. Elégedetten nyelem le az első falatot. Isteni. - A saláta, saláta.  A vakrandi kaland. - rántom meg a vállamat könnyedén - a kalandokra pedig nem tudok nemet mondani. Szeretem amikor az adrenalin túlteng bennem. - őszinte vagyok, nem tagadom, sosem tudtam tagadni a kaland iránti vágyamat. Ezért mentem bele a mai játszmába. Kihívás. S nekem meg kell nyernem. Lesütöm tekintetem egy pillanatra, ajkaimat kezdem rágcsálni a hús helyett. Mikor felpillantok, oldalra billentem a fejem. - Igen, élvezem. - vallom be nyíltan. Egyenes vagyok s őszinte. Őrző vagyok, tiszta jellem. Nem szeretem a hazugságok mocskát. Válaszolok kérdéseire s meghallgatom a véleményét is. Látom, hogy meglepődik azon, hogy fivéreim mikre tanítottak. - A vadászat... hogy is mondjam? - hajolok előre, letéve a villát és a kést - Egyfajta tradíció a családban. Már kiskorunktól kezdve belénk van nevelve a vad tisztelete és a vadászat szellemisége. A becsületes vadászaté. Egyszer elmehetnénk. - jegyzem meg szinte csak félvállról de az igazság az, hogy nem hívunk meg akárkit az ilyen alkalmakra. Tekintetem csillog, már most érzem, a vadászat gondolatára, hogy mennék, eltűnnék, űznék. S a vadászat számomra nem egy démon, vámpír vagy akármi más elejtése, hanem a szó szoros értelmében vett vadászat.

Érdeklődve figyelem, hallgatom válaszait. Viselkedés elemző vagyok. A pezsgőbe kortyolok, csendesen hallgatok. Minden mit elárult magáról a neten, minden mibe most avat be olyan morzsák, miket összetéve kijön a tészta alapanyaga. Mohón falatozom, miközben olykor-olykor rábólintok arra amit mond és nem állom ki nevetés nélkül, a nőkre tett megjegyzését. Már ami azt illető, hogy ők is élvezni szokták. - Helyes, helyes. Szeretem jól érezni magam. - kapok egy újabb almadarabot ami kissé savanykásabb, mint a többi és apró fintorba torzul arcom, ami aztán gyorsan tovább is szalad, ahogy egy falat hús is szétomlik a számban. Lenyelem a falatot, leteszem a kést meg a villát és belekortyolok a pezsgőbe.  Jobban mondva legurítom a pohár tartalmát. - Nyugtasson meg a gondolat, hogy én sem szeretem magamon tartani a gönceim ha már otthon vagyok. - intek a pincérnek, hogy hozzon még egy pohárral és folytatom - Állandóan dolgozok. Nincs olyan beszélgetés ahol ne ugrana be, hogy a szavak mögött mik állnak, hogy a mozdulatok, mit sugallnak... hogy kihazudik, kinél mi az, amitől elveszti az eszét. - jegyzem meg mellékesen, arról teljesen elfeledkezve, hogy én nem mondtam el neki, hogy a rendőrségen dolgozom. - Viselkedéselemző vagyok. - sóhajtok fel és tovább figyelem az enyémhez nagyon is hasonlatos kék szempárt. - A rózsa piros pont. - felelem meg kérdését. - Ahogy a csók is. Nem tudok mit kezdeni egy olyan férfivel, aki az ujjait tördeli, miközben bókol. Megtöri a varázst. - elmosolyodom. Megérkezik a pincér, tölt nekem, én pedig újra kortyolok. - Hm, pedig én párszor már zavartalak munka közben. Pár éjszakai email, pár sms. Nekem miért volt szabad? - újra oldalra billentem a fejemet. Bekapom az utolsó falatokat is a tányérról és újra magamhoz vonom a süteményt, hogy azt is kivégezzem. Szeretek enni de mielőtt ajkaimhoz emelném a falatot, újra kérdez és érzem, hogy zavarba hoz kérdésével. Egy pillanatnyi hezitálással kapom be a villám végén pihenő darabot. Nem gondolkodom, ösztönösen cselekszem. Ahogy lenyelem a falatot, elmosolyodva nyalom meg alsó ajkamat. Mégis szavaim hirtelen válnak tárgyilagossá. - A szívem gyorsabban ver, ezáltal több vért pumpál, ami az arcomba szökve színez meg azt. Közben a pulzusom is megemelkedik és zavaromban pótcselekvésekhez folyamodok, mint például a villával való játék vagy az, hogy az asztallapba marok olykor. A testem pedig természetesen reagál a csókra, az érintésre. Libabőrössé válok és idegesen zárom össze a lábaimat. Közben persze ott van az is, hogy nem vagyok hajlandó veszíteni. Ami valamelyest megnehezítheti a dolgodat, mert elég makacs teremtés vagyok. - kortyolok újra a pezsgőbe - arról nem is beszélve, hogy nem is igazán tudok veszíteni. - tekintetem kihívóan csillog. - Na és én miképp teljesítek? - kérdem hirtelen - Azt már tudom, hogy tetszik a látvány és azt is, hogy szívesen játszanál az udvariasság és az illem határait ledöntve... hogy szeretnéd ha túl esnénk a kötelező körökön, ha nem kellene vacsorával elütni az időt, amit másra is szánhatnánk. Mit élveznél, ha most mi történne? - kérdem és tekintetébe fúrom sajátomat.

† music: music † note: - † words: 741
Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Chasseur restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chasseur restaurant Chasseur restaurant Empty

Vissza az elejére Go down

Chasseur restaurant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros-