to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Bárpult Bárpult EmptyPént. Júl. 25, 2014 8:44 pm

Bárpult

Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

William Glouster
hello, babe, here is my name
William Glouster
Ψ Age : 634
Ψ Home : Demon Kingdom
Ψ Job/hobbies : King, bar owner etc.
Ψ Humor : Not too much.
Ψ Birthday : 1389. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 146
Ψ Join date : 2014. Jul. 23.

King

Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult EmptySzer. Aug. 20, 2014 5:50 pm



Anna & William

I want you now

Nem mondanám, hogy ez a hely az én ízlésemnek megfelelő, de ha Annanak tetszik, akkor jól van így. Elvégre az övé és nem az enyém. Azonban most nem azért vagyok itt, hogy erről a helyről beszéljek vele. Tulajdonképpen teljesen más oka van annak, hogy itt vagyok és nagyon remélem, hogy itt találom őt is. Megspórolhattam volna egy utat, ha felhívom, de ettől most eltekintettem. Amúgy is meg akartam már nézni egy ideje ezt a helyet is.
Még a Harleymnak támaszkodok és a szórakozóhely előtt vagyok. Számból cigaretta lóg. Összeszűkülő fekete tekintetemmel a hely előtt kígyózó sort figyelem. Nők, akiknek a seggük majdnem teljesen kint van a csiricsáré fényes ruháikból, férfiak, akik pénzzel ellensúlyoznak mindent, amiben nem arattak túl nagy sikert az életükben. Tinik, akik abban reménykednek, hogy az ócska hamisítvány kártyákkal akarják igazolni, hogy betöltötték a 21-et. Nők, akik már régen túl vannak életük virágán, mégis úgy tesznek, mintha még mindig fiatalok volnának és nem látszódnának a ráncaik vagy az, hogy a testük már bizony nem a húszas éveiket tapossa. Férjre, pasira vadásznak, mert hosszú évekkel ezelőtt, akik hajlandóak lettek volna kikötni mellettük, azt elűzték, mostanra pedig bánják a dolgot. Emberek. Megkötik őket az érzelmi világuk, a lelkük. Egyeseké mélyen elmerült már a sötétség bugyraiban, másoké még csak éppen, hogy lassan mártózik meg abban.
Ellököm magam a motoromtól és a sorhoz sétálok. Kinézek egy szőkét. Könnyűvérűnek tűnik, az is. Nem kell sokáig fűznöm ahhoz, hogy a sikátor felé vegye velem az irányt. A nyakára vágyom, a vérére és bár nem lenne ellenemre megdugni, most ezt a kihagyom. Valaki másra vágyom, nem erre az olcsó lotyóra.
A vérét kortyolom, ő meg úgy nyög, mintha valami tehén lenne. Vámpírnak hisz, hadd higgye, mire végzek vele, nem fog emlékezni ebből az egészből semmire. Nem azért, mert kioltom az életét, nem teszem ezt. Hanem azért, mert az elméjét manipulálom. Még mindig szórakoztat valakinek a gondolataival úgy játszani, ahogyan a bábmester a marionettfigurákkal.
Ott hagyom a sikátorban és belépek. A bennem alaktalanul formálódó sötét energiáimat kieresztem, hagyom, hogy apró csápokként fúrják magukat a jelenlévők bőre alá. Aki démon, tudja, hogy ki van itt, aki ember, az kellemetlenül érzi magát, ahogyan a többi természetfeletti is. Akinek a lelke már elmerült a mocsok posványában, vonzódik ehhez az energiához, aki még csak most szeretne, arra is mágnesként hat. Azonban most nem ostoba élőlények nevetséges vágyait akarom kielégíteni, csupán tudatni Annaval, hogy itt vagyok. Érte jöttem. Megint.


note & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net/

Rose Rey
hello, babe, here is my name
Rose Rey
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : the king's hand
Ψ Humor : try me
Ψ Total Posts : 92
Ψ Join date : 2014. Jul. 04.

Member
of
Kingdom

Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult EmptySzer. Aug. 20, 2014 7:44 pm


William & Anna
you are the allure of darkness
Tüdüm-tüdüm-tüdüm-tüdüm. Egyre gyorsabban, hevesebben, fájdalmasabban felhangzó szívdobbanások, sikolyok, nyögések. Elnyújtott gyönyör, fájdalom, kéj. Az irodában ülve is hallok s érzek mindent. Vágyak kúsznak bőröm alá, sötétségre vágyódó lelkek néma sikolyai csiklandoznak, testem belebizsereg a nyögések szimfóniájába. Ajkaim vértől vöröslenek ahogy elhúzódom a nőtől. Kis vörös, fiatal, szinte még gyermek és az enyém, ezt mindenki jól tudja. A vállán húzódó sebre csókolok. Megrezzen, felnyög. Sóhaját elfojtja, arca kipirul. Elégedetten eresztem el. Ajkain játszanak ujjaim. Elmosolyodik. Tudom, hogy élvezi. Még csak most fedezi fel önmagát, érzékei még csak most nyílnak a világra. Az én bimbódzó virágom és én megtanítom neki élvezni az életet anélkül, hogy megfertőzném törékeny és tiszta lelkét, mert dacára annak, hogy olykor a vérét adja és olykor karjaim közé menekül, nagyon is tiszta, ártatlan teremtés. S én nem kívánom bemocskolni. Még nem.  - Menj. - súgom halkan és könnyed csókot lehelek homlokára. Mehet vissza dolgozni. Épp csak kilép az ajtón, megérzem őt. Ereje belém mar, vaskarmokkal ragadja meg lelkemet, tekintetem éjsötét lesz, hideg, mint csápjai, vészjóslóak, mint belé vájt karmai. Levegő után kapok, testemben feszültség kell, combjaim automatikusan záródnak össze. Ajkamba harapva lélegzem mélyeket, mielőtt kilépnék irodám ajtaján. Ereje végignyúl bennem és felébreszti az én sötét szörnyetegemet is, magához húzza, körbeöleli, végigsimítja.
Tüdüm-tüdüm-tüdüm-tüdüm. Ez már az én szívem. Már az én lépteimet övezi vágy. Érzem, hogy utánam fordulnak de meg sem rezdülve folytatom az utam a bárpult felé. Arany ruhám szinte söpri a földet ahogy lépdelek. Nem lep meg senkit a megjelenésem, talán mert mások is épp ezért menekülnek ide. Ez a hely magéhoz vonzza azokat kik titkos, elfojtott vagy tán perverz vágyakkal élnek együtt, a természetfelettit, mi áldozatra vár. Kölcsönös vágyak lelnek egymásra. Arany nyakék  pihen nyakamban; még Eric ajándéka volt egyszer, régen. Eric ma már halott. Apám viszont nagyon is él, itt van és engem akar. Csápjai vonnak hozzá, nem kell figyelnem lépteim, tudom, hogy egyenesen karjaiba löknek. Ahogy meglátom, elmosolyodom, érzem, hogy kipirulok. Éj fekete tekintetemmel figyelem, kísérem minden mozdulatát. Látom, hogy pillantanak rá a nők, a férfiak. Tudom, hogy az ereje a halandót miképp vonzza. Érzem azt is, hogy vérem forrni kezd, ahogy közelítek. Tekintetem nem kell lesütnöm. A halandókat lekötik érzékeik, vágyaik, a csókok, a vámpírok éles éhes agyaraik. Nincs mitől tartanom. - Apám... - lépek végre elé, ujjaim azonnal tincseibe marnak. Szeretem őt, olyan pokolian mint senkit és semmit ő előtte. Lábujjhegyre támaszkodva csókolom meg forrón, éhesen, mohón. Értem jött. Megint.


say my name • 400 • ruha • ©

Vissza az elejére Go down

William Glouster
hello, babe, here is my name
William Glouster
Ψ Age : 634
Ψ Home : Demon Kingdom
Ψ Job/hobbies : King, bar owner etc.
Ψ Humor : Not too much.
Ψ Birthday : 1389. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 146
Ψ Join date : 2014. Jul. 23.

King

Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult EmptySzer. Aug. 20, 2014 8:21 pm



Anna & William

I want you now

Érzem Annat. A kisugárzását, az erejét, a benne kavargó és nyaldosó sötétséget, ami belőlem fakadt. Én teremtettem és a teremtményem olyan erővel húz magához, amit Anna előtt még nem éreztem soha. Képtelen vagyok arra, hogy érzelmes legyek, de a vonzást érzem, ami mágnesként von hozzá és akarja őt. Megfüröszteni a saját poklomban és mocskomban, elmeríteni benne, hogy onnan aztán új erőre kapva szülessen újjá a förtelem legmélyebb bugyraiból.
Közeledik felém. Nem kell keresgélnem a tekintetemmel. Minden egyes érzékem jelez, hogy merről érkezik. Egészen a velőmig hatol az érzés, amely csak tovább korbácsolja vágyaimat. Arany ruháját már most leszaggatnám róla, ennek ellenére csupán csak figyelem őt, ahogy könnyedén, szinte suhanva közeledik felém. A pultnak támaszkodok lazán, fél könyökkel és összeszűkülő fekete íriszeimmel figyelem őt.
Köszönt, majd ujjai a hajamba marnak, én pedig dereka köré vonom karjaimat és csókját hevesen, harapva kívánatosan húsos ajkait viszonozom. Bal kezem ujjai a tarkójára siklanak fel a gerince mentén és a hajába túrnak. Belemarkolok és finoman hátrafeszítem a fejét.
- Az irodádba. Most. – épphogy csak elszakadok azoktól a puha ajkaktól, amiknek az érintését olyan nagyon szeretem a számon, testemen, a farkamon. Jobb kezem lejjebb csúszik és a fenekébe mar. Nyelvén vért ízlelek, ő is ezt érezheti az enyémen. Tüzel a tudat, hogy nem rég még valaki vénájára tapadt és kortyolta a vörös nedűt, ami legalább annyira vonzó számunkra is, mint a vérszopók számára.
- Tegyél le minden további programodról. – mordulok ajkai közé és elszakadok azoktól. Ujjaim álla alá siklanak és magam felé fordítom a tekintetét, ha hagyja. Fagyos tekintetemben parázslik a vágy. Ha pedig nem ellenkezik, akkor a derekát átfonva indulok el vele az irodája felé. Nem feltétlen ekkora tömegben akarok vele lenni. Nem igazán vagyok egy „partyarc”.


note & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net/

Rose Rey
hello, babe, here is my name
Rose Rey
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : the king's hand
Ψ Humor : try me
Ψ Total Posts : 92
Ψ Join date : 2014. Jul. 04.

Member
of
Kingdom

Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult EmptySzer. Aug. 20, 2014 8:44 pm


William & Anna
you are the allure of darkness
Akár itt és most is magáévá tehetne, az övé vagyok. Belőle születtem, az ő ereje él és lángol bennem, az ő sötétsége kovácsolt azzá aki ma vagyok. Csókolom mint mikor rátaláltam, akkor hajnalban, a bárban, ahol szétfeszített a vágy, ahol csókjától forrón égett az ajkam és lángok táncoltak a bőrömön miatta és érte. Belém égett az emlék. A falnak taszít, ajkaimba morran, felnyögök, felnyög, kerget engem, kergetjük egymást, a vágyakat. Táncot járunk, elkap, teste az enyémnek feszül, megérint, akar, kíván s én is őt, pokolian, mégsem engedek. Érzem most is, megrándul a testem mikor megérint, a csókba nyögök, két kezem közé veszem arcát és meg akarván fullasztani csókolom őt, kegyetlenül marva fel ajkait, véréért, azért mi bennem is ott folyik. Nem érdeknek a démonok kik jól ismerik viszonyomat apámmal... nem érdekelnek a figyelő szemek. Tincseit s ajkait egyszerre tépem még meg nem töri nyelveink harcát. Ajkai között landol nyögésem és sajátomba harapva pillantok fel rá. - Ahogy kívánod. - húzódom el de mielőtt elindulnánk, még egy csókra magához ránt és én végre megérzem a halandó vért ajkain. Felmordulok, csápjaim kinyúlnak, övéibe simulnak, bele a fertőbe mi engem teremtett. Fenekembe mar, arcom egy pillanatra elrejtem előle. Megemeli államat, tekintetét sajátomba fúrja. Az övé épp azt tükrözi ami az enyémben is ott őrjöng. Csillapíthatatlan, pőre vágy mi mindent akar.
Mielőtt észbe kapnék már csukódik is az iroda ajtaja. Felé fordulok, egy hosszú pillanatig bámulom, ellépek tőle, oldom a finom anyag pántját, hagyom, hogy leessem rólam a ruha, nem marad más, mint a nyakék, a csipke fehérnemű és a magassarkú. Kilépek felé indulok, megragadom kezét, ujjait végigcsókolom majd nem hezitálva vezetem őket legérzékenyebb pontomig, hogy finom nyögés törjön elő, még testem megreszket. Másik kezem a póló alá fut, vállaiba mar, gerincén táncolnak ujjaim. Akarom őt, akarom mindenestül. Azt akarom, hogy lángjai nyaldossák bőrömet, hogy fekete lélektükrei csak engem lássanak, hogy figyelje minden rezdülésem, még én sikoltok s nyögök alatta, még én láthatom az ő gyönyörét mit bennem és általam nyer, mit egymásban találunk csak meg. Apa és gyermeke mocskos násza mi a legédesebb csókokkal kezdődik és a legkéjesebb sikolyokba fúl.


say my name • 348 • ruha • ©

Vissza az elejére Go down

Rose Rey
hello, babe, here is my name
Rose Rey
Ψ Home : new york
Ψ Job/hobbies : the king's hand
Ψ Humor : try me
Ψ Total Posts : 92
Ψ Join date : 2014. Jul. 04.

Member
of
Kingdom

Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult EmptyPént. Szept. 05, 2014 9:38 am

Folytatás: --> Itt
Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult Bárpult Empty

Vissza az elejére Go down

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Külváros :: BURLESQUE-