to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Kültér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Kültér Empty
TémanyitásTárgy: Kültér Kültér EmptyCsüt. Aug. 14, 2014 7:43 pm

Kültér

Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Victoria R. Kenway
hello, babe, here is my name
Victoria R. Kenway
Ψ Age : 43
Ψ Home : Hell on Earth - NYC
Ψ Job/hobbies : Kill you, and you, and you...
Ψ Humor : Dark, twisted
Ψ Birthday : 1980. May. 26.
Ψ Total Posts : 21
Ψ Join date : 2014. Aug. 10.

Citizen

Kültér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kültér Kültér EmptyCsüt. Aug. 21, 2014 10:12 pm




Gavin & Victoria

'You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.'


Még mindig rémálmok gyötrenek, és mióta a fiam meghalt, nem látok mást, csak a lángokat. Azokat, amelyek felemésztették a házamat, benne a fiammal. És azok a lángok felemésztettek valamit bennem is. Valami fontosat, valami emberit, amit valószínűleg már sosem kapok vissza.
Kár ezen gondolkodni - túrok bele félhosszú, sötét fürtjeimbe, és ülök fel az ágyamban, hogy a fürdő felé vegyem az irányt, és egy forró, levendula illatú fürdőt veszek. Nagyanyám szintén boszorkány volt, akárcsak én, és anyám, szerinte a levendula segít. Nem tudom... elmerülök a kádban, lehunyom a szemem, érzem, ahogy a nehéz pára az orromba kúszik, eltelíti a tüdőmet, a lila illat az orromba mászik, de nem vagyok nyugodt. Nem vagyok jobban.
Hamarosan kimászok a kádból, hogy rendbe szedjem magamat. Hajamat megszárítom, a fürdőben teszek-veszek még, szemeimet kiemelem fekete festékkel, ajkamra sötét skarlát rúzst kenek, mely tökéletesen illik a vörös blúzomhoz, melyet fekete, magas derekú szoknyába tűrök most. Bőrszínű harisnyába bújtatott, karcsú lábfejemet fekete magas sarkúba csúsztatom, mely tökéletesen passzol kecses lábaimra. Fekete szövetkabátot kanyarítok vállamra, bőrtáska kerül a vállamra és már nyitom is a bejárati ajtót, majd kulcsra zárom magam mögött.
Fekete, régi típusú Mercedesembe ülök, elfordítom a slusszkulcsot, és kitolatok a parkolóból. Imádom ezt az autót. Imádom a száguldást, imádom a szabadság érzését, amivel szinte megkoronáz. Imádom, ahogy felbőg a motor. Néha még mindig hiányzik a gyerekülés a hátsó ülésről, de már hozzászoktam ahhoz, hogy nem látom.
Hajnalban még nem olyan nagy a forgalom, a Nap még nem kelt fel, sokan csak most fordulnak át a másik oldalukra, vagy bújnak oda a szeretett félhez. Én meg, mint egy eszelős, kihasználva, hogy üresek az utak, padlógázzal hajtok végig New York utcáin, mit sem törődve a táblákkal, a villanyrendőrökkel vagy a gyalogosokkal. Természetesen nem ütök el senkit, és senkit nem veszélyeztetek. Tényleg majdnem teljesen üresek az utak és az utcák. A hét közepe van, szerda, nem nagyon jön haza senki bulikból.
A nekem kijelölt helyen parkolom le a szépségemet, nem messze a Múzeumtól. Ide csak én parkolhatok, a múzeumigazgató, ez a hely nekem van fenntartva, s ha valaki mégis ide merészelne furakodni - bármikor -, az számíthat a rendőri büntetésre. Kiszállok a fekete csodából, és becsapva magam mögött az ajtót, már a robosztus épület felé haladok. Behajlítva a kulcsokat tartó kezemet, vállam fölött kapcsolom be a riasztót, és már megyek is tovább, határozott, magabiztos léptekkel.
A múzeum utcafront felöli részén haladok végig, épp telefonom kijelzőjén nyomkodva a billentyűket, válaszolok egy fontos e-mail-re, ami egy iskolai csoportot érint, akik pénteken meg akarják látogatni a múzeumot. Vagyis, a tanárnő akarja elhozni a tizenegy-két évesekből álló osztályát ide. A gyerekeket meg nem tudom, hogy érdekelni fogja-e, de valahogy nem is köt le a dolog. Jöjjenek! Üzenet elküldve, még visszavan hat e-mail, amire válaszolnom kell... nagyszerű.
Épp a bejárat felé masírozok, amikor az egyik padon férfialak üldögél. A lámpa gyér, narancsos fényében látom az arcát, annak fáradt, ám ismerős vonásait. Még nem szólítom meg, csak, amikor közelebb értem hozzá, s már biztos vagyok a dolgomban.
- Guile - szólítom meg a férfit, kit ezer közül is felismernék. Nem csoda, régi ellenfelem, vetélytársam, versenytársam, vitapartnerem, vagy, ahogy tetszik. Ellenségek vagyunk. És hallottam olyan pletykákat, hogy most már bérgyilkosként is funkcionál. Ennek egy kicsit örülök, hiszen régi vetélytársammal most megint versenyezhetünk. Legyen szó munkáról vagy 'csak' varázslásról.
Nem zavartatom magam, leülök mellé. Bal lábamat átvetem a jobbon. Nem tudom, mit mondhatnék. Mit mondhatnék, ami helytálló lenne? Tudom, hogy mi történt a családjával, a mágusok között úgy terjedt a szóbeszéd róla, mint a futótűz, egy meleg, nyári napon.
- Szarul nézel ki – közlöm vele szárazon, rá sem nézve, helyette magam elé összpontosítok.

MUSIC: Lala song | NOTE: Hello, my 'old friend' | WORDS: 586
Vissza az elejére Go down

Gavin Guile
hello, babe, here is my name
Gavin Guile
Ψ Age : 56
Ψ Home : New York
Ψ Job/hobbies : Bérgyilkos, zsoldos, bosszú álló
Ψ Humor : Ellenállhatatlan
Ψ Birthday : 1967. Jul. 13.
Ψ Total Posts : 21
Ψ Join date : 2014. Aug. 14.

Citizen

Kültér Empty
TémanyitásTárgy: Victoria & Gavin Kültér EmptyPént. Aug. 22, 2014 2:34 pm

Jobbról és balról is egy-egy gyönyörű nő alszik mellettem, fejüket félig a vállamra hajtva. Akarhatok én ennél többet?
Ennél csak több kell.
Nem akarok sokat, csupán azt, hogy szerethessek valakit, és hogy ő viszont szeressen. No meg megölni a szeretteim gyilkosát. Szép életcél!
Hiába van éjjel három óra, nem tudok aludni. Még mindig Vörös motoszkál a fejemben, holott már három napja annak a bizonyos sörös éjszakának...
A két kurva mellettem az igazak álmát alussza, teljesen kimerültek. Ahogy én is.
Mégis, az alvás gondolata is megrémít. Egyszerűen nem akarom újra átélni a saját, és mások halálát. Három nap nem sok idő; ha már túl fáradt leszek, úgyis tudok aludni.
Mekkorát tévedtem!

Hajnalban felkelek és lehámozom magamról a csajokat. Felöltözöm, lemegyek a recepcióra: fizetek távozás előtt. A tegnapi szobaszervizt még nem rendeztem.
Beülök hófehér Audimba, és hazamegyek. New yorki lakásomba soha nem viszek nőt, ha le akarok feküdni valakivel, akkor vagy hozzá megyek, vagy egy hotelbe. Haza soha.
Lezuhanyzom, és felveszek egy tiszta farmert és inget. Hogy milyen színűt, az nem érdekel, csak felkapom a legelső kezem ügyébe kerülőt.

Az éjjel a plafont bámulva elhatároztam magamat: ma fogok tenni valamit a gyilkos ügyében. Hogy mit, és milyen módon, még nem tudom.
Nem tudom, ki vagy mi szórakozik velem, de pont ma, pont az elhatározás napján jön a levél. Már majdnem kiléptek a főkapun, mikor észreveszem: postaládám nem üres.
Sietve bontom ki a rövidke levelet, és már tudom, hogy hová kell mennem. Ahová nem akarok menni.
A fenébe!

Dühösen sietek ki a parkolóhoz, és vágom be magam az Audiba. Lassan a korán induló emberek és a tömegközlekedés beindul: minél előbb ahhoz a rohadt múzeumhoz kell érnem.
Üres utcák fogadnak, és száguldás közben fejemben újra lefut a rövid levélke.
Guile!
Segítek neked, de egyelőre többel nem tudok szolgálni! Menj Victoria Kenwayhez!

Aláírás nincsen. Komolyan, kilencven százalékban biztos vagyok abban, hogy valaki szórakozik velem. A mágusok között a hírek úgy terjednek, mint a pestis. Mindenki tudja, hogy mi történt velem. Bár, én is tudom, hogy Victoriával mi történt...
Nem értem, hogy miért pont hozzá kell mennem, de megteszem. Ha mást nem is, majd gyakorlunk megint egymáson. Két Fighter ritkán jön csak ki jól... Mi sem vagyunk kivételek.
Az, hogy elmenjek, csak a maradék tíz százalékon múlik. A reményen, amely még valahol mélyen pislákol bennem.

Megérkezem a múzeum elé, de az ő parkolója még üres. Beállok egy szabad helyre, és leülök a bejárat közelében egy padra. Várom az öreg Mercyt, és az nemsokára be is fut. Most sem késik, pont, mint régen.
Victoria kiszáll autójából, és látszik: ő itt az főnök, ezt mindenki vegye tudomásul. Egyszerűen a mozgása is felsőbbrendű. Hazudnék, ha azt mondanám nincsen valami ilyen a nőben, bár hogy mennyi, arról kétségeim vannak.
Hamar észrevesz, és leül mellém. Kedves köszöntésén csak elnevetem magam, holott tudom, nagyon is igaz. Szemeim már elég karikásak, és nem úgy nézek ki, mint általában szoktam. Annál sokkal rosszabbul.
Most veszem csak észre, hogy egy vörös ing van rajtam, egy fekete farmerral: csak ne vegye a színválasztást hadüzenetnek. Sok évvel ezelőtt is pont ilyen színű ruha volt rajtam, amikor összecsaptunk.
Ez már tényleg nem lehet véletlen.
- Victoria! A modorod pontosan ugyanannyira csípős és kedves, mint pár éve volt! - mondom bókolva a gúnyos célzást. Igen, nálunk ilyen egy beszélgetés.

Úgy döntök, hogy nincsen kedvem megvárni, míg denevérkakit csinál belőlem szó nélkül, így bele a közepébe módon folytatom. - Elárulnád, hogy ki által kapok én levelet, hogy keresselek meg téged Karris halálával kapcsolatban? - most nézek a szemébe először, és tudom, hogy a mostani pillantása el fogja árulni, hogy bűnös-e a levél dologban.
Karrist régről ismerte, és a két nő egészen jóban volt, már amennyire tudom. A feleségem nekem sosem beszélt Victoriáról, tudta, hogy nem bírjuk egymást.
Kérdőn nézek rá, és várom a válaszát egy udvarias mosoly keretében.
Vissza az elejére Go down

Victoria R. Kenway
hello, babe, here is my name
Victoria R. Kenway
Ψ Age : 43
Ψ Home : Hell on Earth - NYC
Ψ Job/hobbies : Kill you, and you, and you...
Ψ Humor : Dark, twisted
Ψ Birthday : 1980. May. 26.
Ψ Total Posts : 21
Ψ Join date : 2014. Aug. 10.

Citizen

Kültér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kültér Kültér EmptyHétf. Aug. 25, 2014 12:40 pm




Gavin & Victoria

'You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.'


Természetesen én az elsők között voltam, akik tudtak a tragédiáról, a kegyetlen, lelketlen gyilkosságról. Akkoriban nem csak Gavin-, de én is gyászoltam. A barátomat, Karrist.
A kezdetektől, megismerkedésünk első pillanatától jóban voltam a nővel. És egyenesen gyűlöltem, amiért pont azt a fickót választja, akitől falra mászok, aki az ellenségem, a vetélytársam – legyen szó bármiről. De mit tehettem volna? Ki vagyok én, hogy elrontsam az örömét? Ki vagyok, hogy megfosszam a boldogságától? Persze... azokban az időkben én is más voltam. Nem tettem semmit. Ha mindez ma, itt és most történik, Gavin halott lenne. Nem azért, mert elvette a barátomat, hanem azért, mert már vérre megyek. Karristól, és a kapcsolatuktól szó sem lenne, és bár tudom, ha Karris élne, ellenezné a civódásunkat; az egész arról szól, hogy már nem játszadozok. Már gondolkodás nélkül ölök. Rutinszerűen. És ez veszélyes. Ha pedig haragból, szívből ölök, az még veszélyesebb. Sokkal. Olyan vagyok, mint valami ragadozó, mint egy pusztító vihar, mely mindent elmos az útjából, hurrikán, mely elsöpör mindenkit, aki az útjába áll, és összezúzza az emberek gyenge porhüvelyét; legfőképpen a szívekre vagyok kiéleződve.
Karris három éve halt meg, akkor, amikor Danny négy éves volt. Akkor még emberi voltam, és a beszéd után, amit a temetésen mondtam, Gavinhoz léptem és kifejeztem a sajnálatomat. Akkor azt mondtam neki, hogy mélyen együtt érzek vele, és átérzem a fájdalmát. Hogy tudom, nem volt felhőtlen a kapcsolatunk - főleg azután az összecsapás után -, de ha segítségre van szüksége, keressen. Komolyan gondoltam, a gyűlöletem ellenére is. Nem tudom, hogy ő ezt tudta-e, ahogy azt sem, hogy most emlékszik-e szavaimra és ígéretemre. Remélem, hogy nem. Nem valószínű, hogy segítenék neki, talán csak pénzügyileg, de arra nincs szüksége. Megváltoztam, egy év alatt teljesen átformálódtam, Danny halála megviselt, és kihozta belőlem a legrosszabbat. Nem érdekel Gavin fájdalma, ahogy másé sem.
Ahogy leülök mellé, és kényelembe helyezem magam, figyelmemet nem kerüli el öltözékünk hasonlósága. Pont, mint a legnagyobb, legpusztítóbb összecsapásunkkor. Egy jel volna? Remek! Ha ezúttal is harcolni akar, legyen. Csak meg ne bánja... most vagyok erőm teljében, most értem el azt a pontot, hogy ösztönből ölök, mint egy vadállat, mint egy robot, amit ölésre programoztak be. Nem ismerem a kegyelem és a megbocsátás szavakat, ahogy a feladást sem. Azt hiszem, ha mostanában összecsapnánk, újra, az valamelyikünk végét jelentené. És nem az enyémet. Hallom, amint a szíve dobog, egyenletes ritmusban. Már alig várom, hogy ugyanez a szív zakatoljon, miközben Guile kegyelemért könyörög, melyet nem fog megkapni, hogy aztán kitéphessem szívét mellkasából és porrá zúzzam.
Nevetésére felvonom egyik szemöldökömet, és szemem sarkából ránézek.
- Vannak dolgok, amik nem változnak, Guile - azt hiszem, egész ismertségünk során csak akkor szólítottam a férfit keresztnevén, amikor a temetés után beszéltünk pár szót. Az a nő viszont már rég nem él.
Szavai meglepnek. Fogalmam sincs, miről beszél. Guile eléggé ismert, mágus körökben, akárcsak cseppet sem szerény személyem, de nem igazán hallottam róla mostanában. A szóbeszéd szerint a gyilkosra, vagy gyilkosokra vadászik, azóta is. És, bár volt egy vérfürdő, amit ő rendezett, ezen kívül nem hallottam semmit. Ami azt jelentené, hogy nincs is semmi. De, úgy tűnik, mégis történt valami... viszont az sem kerüli el a figyelmemet, hogy valaki a nyakamra küldte Guile-t. Miért? És ki az? Mit akar, mik a céljai az illetőnek? Újabb kérdések, melyek megválaszolásra várnak. És nagyon úgy tűnik, hogy még váratnak is magukra, ugyanis a férfi épp oly' tanácstalan, mint én.
- Fogalmam sincs róla, hogy miről beszélsz - nézek rá megütközve, nemlegesen megingatva a fejemet. Egyedül azt tudom, hogy nem szórakozik, és nem viccelődik. Ezzel nem, Karris halálával soha. De érdekel a dolog. Az is megfordul a fejemben, hogy ez csak valami csapda. Bár... kétlem. Karrist nem keverné bele a hülye kis játékaiba. Túl fontos neki a nő emléke ahhoz, hogy mocskos célokra használja fel. Tudom, mert bármilyen kegyetlen és gonosz nőszemély vagyok, én sem használnám fel Danny emlékét, sem pedig Evant a céljaimhoz. Nem, őket nem, bárki mást gondolkodás nélkül, igen.
- Mit írnak abban a levélben? - kérdezem, összevont szemöldökkel. Tudni akarom, hogy ki játszadozik velem, ki kever bele olyan dolgokba, amikhez - kivételesen - semmi közöm.
MUSIC: Lala song | NOTE: Hello, my 'old friend' | WORDS: 669
Vissza az elejére Go down

Gavin Guile
hello, babe, here is my name
Gavin Guile
Ψ Age : 56
Ψ Home : New York
Ψ Job/hobbies : Bérgyilkos, zsoldos, bosszú álló
Ψ Humor : Ellenállhatatlan
Ψ Birthday : 1967. Jul. 13.
Ψ Total Posts : 21
Ψ Join date : 2014. Aug. 14.

Citizen

Kültér Empty
TémanyitásTárgy: Victoria & Gavin Kültér EmptyKedd Szept. 02, 2014 6:35 pm

Na már most... Hiába a játék, mindketten tudjuk, hogy a másik hazudik. Hogy egyfolytában hazudunk egymásnak. Hogy a párbeszédeink véres harcok, hogy szavaink ölik egymást.
Amíg nem látom, neki nem hiszek el semmit sem. Ez fordítva is pontosan így igaz. Bizalmatlanságunk nem alaptalan, és tökéletesen érthető. Minden szempontból. Hiába mondunk ki szavakat, nézünk más felé, mindketten sejtjük, hogy miről van szó.
Tudom, hogy a ruhán gondolkozik, és ő is tudja, hogy az én fejemben is megfordul a harc emléke. Tudjuk mindketten, hogy egy nap eljön még az, amikor egyikünk megöli a másikat, és mindkettőnknek világos, hogy ez nem a ma lesz. Ennek ellenére ugyanúgy belegondolok, hogy mi történne, ha most harcra kerülne sor, mint ő. Nem látok a fejébe, de a nyakamat tenném arra, hogy már végiggondolta a harcot.
Itt az idő, hogy én is megtegyem. Ismerem Victoria képességit, és a sajátjaimat is. Tudom, hogy fizikailag én vagyok az erősebb, és azt is tudom, hogy ő ezt őrülettel bőven kipótolja. Főleg most, hogy mindjárt elalszok ülve... Nem nevetek, még magamban sem a gondolaton. Komolyan, melyikünk győzne? Egyáltalán be tudnám magamnak ismerni, ha nem én?
Igen...
Egyet kell értenem a hanggal. Hiába az álca, belül a régi Gavin maradtam, aki őszinte. Mindenkihez. De legfőképp magához.
Ha most harcolnánk, lenne esélye a nőnek. Nem vagyok a csúcson, és a mi harcunkban nem az a lényeg, hogy milyen ügyesek vagyunk. Nem az nyer, aki jobb. Az veszít, akinek egy másodpercre lankad a figyelme, aki egy fél másodpercet késik, vagy rosszul értelmez egy reakciót. Itt nem nyertes lenne, csak vesztes.
És igen, most eséllyel én vesztenék.

Pontosan úgy érti a beszólást, ahogyan vártam. Nomrális esetben visszaszólnék, de most jobban érdekel a levél. A halvány reménysugár.
Rákérdezek, és az első másodpercben, még a válasza előtt tudom, hogy feleslegesen jöttem ide. Csüggedten lógatom le a fejemet, és kérésekor csak odanyújtom a rövid, egy soros levélkét, aminek semmi értelme. Így semmi értelme. Ide kellett jönnöm, de nincs itt semmi. alaki szórakozik velem.

Felállok, és ránézek. - Ég veled, Victoria! - szólok, és várom a reakcióját. Ha szól, ha ad okod a maradásra, ha beugrik neki bármi, azonnal visszaülök. De ha nem... Csak elmegyek.
Régebben fel sem álltam volna, de mára a remény meghalt.
Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Kültér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kültér Kültér Empty

Vissza az elejére Go down

Kültér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros :: Museum of Natural History-