to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Mr. Greyson's Palace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Mr. Greyson's Palace Empty
TémanyitásTárgy: Mr. Greyson's Palace Mr. Greyson's Palace EmptyKedd Aug. 05, 2014 11:05 pm

Greyson Palace

Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Richard Greyson
hello, babe, here is my name
Richard Greyson
Ψ Age : 36
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Greyson Corporation - Chief Executive
Ψ Humor : Nope
Ψ Birthday : 1987. Jul. 24.
Ψ Total Posts : 7
Ψ Join date : 2014. Aug. 05.

Citizen

Mr. Greyson's Palace Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Greyson's Palace Mr. Greyson's Palace EmptyKedd Aug. 05, 2014 11:08 pm



leda & richard
my darling!
Pontosan tudja, hogy mennyire nem tűröm, ha ellenszegül nekem. És mégis megteszi. Most pedig már nem arról van szó, hogy nem árulta el, ki a f*sz volt az a fickó, akivel a vacsorán összefutott, és akire olyan hevesen reagált ahogyan. Nem a neve érdekelt vagy a foglalkozása, hanem az, hogy mi dolga volt Ledanak vele a múltban. És annak tetejébe, hogy történt valami az apám és közte, pedig kettejüknek meglehetősen jó a kapcsolatuk, jobb, mint az enyém az öregemmel, még ellen is szegül nekem a határozott kérésem ellenére. Tudja mi lesz ennek a vége és mégis megteszi.
Megcsóválom a fejem. Ma már egyszer büntetés kapott tőlem a partin. Nem azért, mert szóvá tette, hogy nem tudott elérni, hanem azért, ahogyan azt szóvá tette. Igen, érzékeny vagyok az ilyesmire és elvárom a jó modort és az illő viselkedést mindenkitől, még Ledatól is. Az, hogy ezek után apám partiján a kis kerti házban szabadítottam meg őt a bugyijától, fenekeltem el és d*gtam meg, már egy egészen más kérdés. Nehéz nekem megfelelni, ezzel tisztában vagyok, de ezt Leda is tudja. És ennek ellenére elfogadta a gyűrűt, szóval igencsak kétlem, hogy nem lenne teljesen és tökéletesen tisztában azzal, hogy mire is vállalkozott azzal, hogy egyszer majd Mrs. Greysonnak szólítsák.
A házassági szerződésnek volt egy kitétele, miszerint az esküvőnkön, az eskünkben külön kitételt képezzen, Ő engedelmességet fogad nekem. Ó tudom én, hogy egyébként is engedelmes a hálóban, de ez… fogalmazzunk úgy, hogy némi játékosság. Kíváncsi vagyok vajon mennyire akad majd ki tőle. Persze ha nem akarja, hogy benne maradjon ez a szerződésben, engedni fogok neki. Miután megsértődtem. Tényleg nehéz eset vagyok.
Lent hagytam, hogy gondolja csak át a szerződést. Olvassa el és tegye meg a megjegyzéseit. A szerzős miatt egyébként az ügyvédeim kardoskodnak. Leda is ügyvéd, megértheti, hogy miért kell ez. De nem érti meg, hanem kivágta a hisztit miatta. Tudtam, hogy dühös lesz. Úgy terveztem, hogy megmondom neki, az ügyvédeim erősködnek, de köpök az egészre, nem kell ez az egész. Azonban a dolgok megváltoztak, amikor nem akart mesélni arról a fickóról. Most pedig büntetem. Lent hagytam a nappaliban a papírokkal, én pedig feljöttem az emeletre, hogy lezuhanyozzak. Nos ezen már túl vagyok, egy fehér vászonnadrág van rajtam, hajam még nedves a törölközés után.
Mikor a karjaimba veti magát, nem utasítom el, de nem is viszonozom a gesztust. Megemelt szemöldökkel nézek le rá és várom, hogy megtudjam, ez meg mit is jelentsen. Hamarosan kiderül. Végighallgatom, pedig megfeszülök. Legszívesebben visszamennék és a szart is kiverném a fickóból. De nem hagyja, nem enged el. Pedig lehet apámnak is bemosnék most párat. Szívesen megtenném.
Szavai visszhangoznak a fejemben. A fickó molesztálni akarta. Hiába én voltam az első Ledanak, nem tetszik a gondolat… nem tetszik, amit elmesélt nekem. És az sem, hogy apám odadobta volna ennek a söpredéknek a menyasszonyomat. Valóban szívesebben mennék most, mint maradnék. Dühös vagyok. Végtelenül dühös. De nem megyek sehová, mert a nő, akit még a dühöm ködén keresztül is szeretek, erre kér.
Oldalra mozdulok, hogy elérjem a telefonom. Nem szólok még hozzá, csupán a kis készüléken írok néhány smst. Valamit tennem kell, nem maradhatok tétlenül ebben az ügyben. A küldés gombhoz érintem az ujjam a smartphone-omon, aztán leteszem a telefont a komódra és a kedvesem felé fordulok. Megfogom a kezét és még mindig szótlanul vezetem át őt a hálóból a „játszószobá”mba. Tudja, hogy itt még inkább érvényesek a szabályok. Hogy itt mit is várok el tőle.
- Itt akarlak ma este. Menj vissza a hálóba, vedd le a ruháidat és húzz a lábaidra fekete magas sarkút. Öt perc múlva legyél itt. – elengedem a kezét, jobb kezem hosszú ujjai az államon pihennek meg, míg ugyanezen könyököm a bal alkaromon, amivel „átkarolom” magam.
Hangomban nem maradt érzelem. Előbújt belőlem a dom. Kíváncsian várom, hogy Leda most vajon megteszi-e, amit várok tőle vagy sem.

✗ words ✗ music ✗ note

Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Vendég

Vendég

Mr. Greyson's Palace Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Greyson's Palace Mr. Greyson's Palace EmptyKedd Aug. 05, 2014 11:52 pm


Richard & Leda
i wanna do bad things with you 18+
Nem foglalkozom most  a papírokkal, a szerződéssel. Van amit élvből kihúztam, van amit megkérdőjeleztem, van, amit átfogalmaztam. Többek között a vagyoni elosztást és az engedelmességet. Megfogadom, más sem tenne boldogabbá de a saját szavaimmal. Apám és a bátyám előtt mégsem mondhatom ki, ahogy ő akarja. Tudja, mennyire rémít a gondolata annak, hogy bárki tudjon arról, mellette mivé vedlek. Vele büszke vagyok rá és magamra, arra aki vagyok de nélküle nem tudnék megvívni az emberekkel és a mocskos véleményükkel. Sok mindent képes vagyok véghezvinni egymagam de ezt nem.
A hálóba érve bevallok neki mindent... hogy gyermekként molesztált az a rohadék, hogy az apja mentett meg tőle... ugyan az a férfi, aki ma este eladott volna csak azért, hogy ne derüljön ki a cégről valami titok. A fia mennyasszonya vagyok és senkit nem szeretek jobban Richardnal. Az apja pedig azt akarta, hogy engedjek egy perverz, pedofil mocsoknak. S most, itt állva előtte, reszketve, arra kérem, ne menjen el, ne törje ripityára se a férfit se az apját, mert ismerem, mert tudom mire képes, főképp ha dühből cselekszik. Ezért is riadok meg és rezzenek össze, mikor megragadja ujjaimat és a játszószobába vezet. Bízom benne és tudom, hogy nem fog dühből bünteni, mégis tartok a tekintetében megülő haragtól. Szólni akarok hozzá, esedezni a bocsánatért amiért megsértettem, megbántottam, amiért engedetlen voltam, amiért nem voltam hajlandó beszélni vele. Azt akarom, hogy tudja, sajnálom, hogy buta voltam és... még annyi mindent mondanék de egy hang sem jön ki a torkomon. Érintése mi egyátalán nem vad, megnyugtat. Ujjai az enyémeket simítják és ez miatt alábbhagy bennem a remegés. Körbenézek a szobában. Épp olyan rendezett, mint mindig. Nem hiába, Richard valóban mindent az irányítása alatt tart. A gardróbban az élére vasalt ingek színek szerint követik egymást, minden a párja mellett pihen. Az én gardóbom jóval színesebb és jóval rendezetlenebb is lenne, ha nem tudnám, mennyire idegesíti a kupi. Itt azonban minden a helyén és ezt én magam is épp így szeretem. Ahogy belépek minden a szemem előtt nyugszik, a korbács, a kétágú ostor, a bilincsek, a kötelek... már a gondolattól megremegnek lábaim és csak félve pillantok vissza Richardra. Aztán végre megszólal és rajtam izgatottság lesz újrá. Ó, bizony, hogy lesz alkalmam esedezni de nem csak a bocsánatában akarok feloldódni ma. Sokat hibáztam ma és meg akarom mutatni, hogy ennél sokkal jobb vagyok... hogy képes vagyok kiállni mindent amit ma kiszab rám, csak azért, hogy boldoggá, elégedetté, büszkévé tegyem... hogy láthassam, csak egyszer a megbocsátást a tekintetében, az elégedett mosolyt az arcán amivel olykor nagyon is az őrületbe kerget. - Igenis Uram. - felelem csendesen és lesütött tekintettel távozom halk de annál szaporább léptekkel.  
Nem érkezem sem előbb sem később. Pontosan öt perc elteltével lépek be és egyetlen hang nélkül állok meg előtte karnyújtásnyi távolságra, kis terpeszben, fejemet lehajtva. A magassarkú valójában húsz centis tűsarok, a kedvence. A kedvence ha büntetni akar. S én ma többször szegültem neki akaratának és hibáztam, jól tudom, hogy megérdemlem, bármire is készül. Nem félek, ó, tőle nem, még nem. Majd fogok... a tenyerétől, a korbácstól, a huzaltól... s azután pedig a fájdalomtól, amiben később elmerülök, megfürdök és végül elveszek benne. Most azonban lehajtott fejjel, lesütött tekintettel, kihúzott háttal, mozdulatlanná dermedve állok, szolgálatra készen nyújtva át neki önmagamat.

home • - • ©


Vissza az elejére Go down

Richard Greyson
hello, babe, here is my name
Richard Greyson
Ψ Age : 36
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Greyson Corporation - Chief Executive
Ψ Humor : Nope
Ψ Birthday : 1987. Jul. 24.
Ψ Total Posts : 7
Ψ Join date : 2014. Aug. 05.

Citizen

Mr. Greyson's Palace Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Greyson's Palace Mr. Greyson's Palace EmptySzer. Aug. 06, 2014 8:24 pm



leda & richard
+18 my darling! +18
Azt nem engedhetem meg magamnak, hogy bárki tudomást szerezzen arról az oldalamról, amelyik a játszószobában teljesedik ki leginkább. Leda előtti partnereimmel is titoktartási szerződést írattam alá. Természetesen én is tudom, hogy jogilag megkérdőjelezhető ebben az esetben a titoktartási szerződés, de mégis elég volt ahhoz, hogy egyetlen alávetettem se akarjon fecsegni. Ledaval már volt a helyzet, esetében fel sem merült az a fajta szerződés. Vele nem úgy indult a kapcsolatom, mint másokkal. Ezért a házassági szerződés sem tartalmaz semmi olyasmit sem, ami elárulhatna minket. Főleg azért nem, mert az esküvőnk nem kétszemélyes lesz.
Abba a szobába vezetem, ahol kemény szabályok vannak. Nem mindig itt vagyunk együtt, a háló is ugyanolyan gyakori színtere az együttléteinknek, mint ez a helyiség is. Itt azonban valóban megkövetelem tőle a teljes alávetettséget. És ezt ő is tudja pontosan. Nem kérem, csupán közlöm vele, hogy milyen módon akarom, hogy visszajöjjön ide. Amíg ő levetkőzik és felveszi a cipőt, addig én kinyitom a régi, faragott nagyszekrényt és kiveszek belőle pár dolgot, amivel terveim vannak ma este. Ezután előveszem az iPodot is, ugyanis ennek is szerepe lesz, amikor Leda visszatér. Figyelem az időt, kíváncsi vagyok, hogy késni fog-e vagy sem, betartja-e az öt percet, amit adtam neki.
Mikor megjelenik, elégedetten vigyorodok el. Nem késett. Korábban pedig ínyemre volt, hogy uramnak szólított. Még mindig bennem van a düh és a harag a dacolása miatt, de ettől még nem kívánom őt kevésbé, mint máskor.
Odalépek hozzá, megkerülöm és mögé állok. Kezemben egy fekete szemkötő, olyan, ami alváshoz használatos egyébként.
- Emeld fel a fejed. Bekötöm a szemeidet. – ha engedelmeskedik ennek, akkor a fejére illesztem a puha anyagot, ami gyengéden fogja közre a fejét egy vékony gumipánttal. Ezután lassú, ráérős mozdulatokkal kerülöm meg és állok vele szemben. Kezembe veszem, amire még szükségem van. Nem sorolom fel neki, hogy mi vár rá vagy miket akarok ma játékba vinni.
- Nyisd ki a szádat. – közlöm vele és ha megteszi ezt is, akkor egy viszonylag nehéz, de kicsi fémgolyót illesztek az ajkai közé. Ismeri már mit kell tennie vele. Szopnia, hogy felmelegedjen a szájában. Nem figyelmeztetem, hogy mit tegyen vele, tudnia kell magától is.
Közben beállítom a kis lejátszót, hogy ugyanazt a számot játssza végig újra és újra, de még nem teszem a kedvesem fejére a fülhallgatót. A tenyeremet tartom a kis golyóért, kérem vissza, amit az ajkai közé tettem. Ha megkapom, a szemeibe nézek.
- Fordulj meg és hajolj előre. – amennyiben ennek is eleget tesz, akkor leguggolok mögötte és lágyan simítok végig a feneke ívén, egészen a nemi szervéig. A golyót a hüvelybe illesztem, izmai majd a helyén tartják és végig feszítve is marad ezáltal, ami intenzív érzés lesz neki.
- Oké és most egyenesedj fel és fordulj vissza felém. – most már a fejére teszem a fülhallgatót és bekapcsolom a zenét. Innentől fogva elvesztette minden érzékét, ami segítené őt abban, hogy előre tudja, mi is fog történni. A kezébe adom az iPodot és hosszú ideig nem teszek vele semmit. Hagyom, hogy az izgatottság átjárja teljesen, hogy vajon most mi is lesz a következő lépés.
Lassan nyúlok a kezéért és ráveszem arra, hogy sétáljunk el az ágyig. A golyót tartania kell a helyét, alhasának izmai feszülnek ettől. Nem fogok semmit sem elsietni, megadom a módját mindennek és hagyok elég időt mindenre, amit ma használni akarok vele.
Átsétálunk a faragott komódhoz. Kezeit a bútordarabra illesztem úgy, hogy szemben álljon azzal és kissé neki is dőljön. Mögé helyezkedek. Ujjaim az oldalán simítanak alá, a csípője kerek vonaláig, majd haladok lejjebb, a combjain és miközben leguggolok mögötte, a lábszárain is végigszaladnak a kezeim. Alig érintem hamvas bőrét. Bal kezem mutatóujjával megérintem a csiklóját. Megsimogatom puhán és lágyan, aztán elengedem. Hosszú másodpercekig csak nézem őt így, mozdulatlanul. Aztán újra megsimítom, pontosan ugyanolyan finoman, mint az előbb. Tudom én, hogy többre vágyik, de a tempót én diktálom és ez most egy ilyen játék. Kegyetlen.

✗ words ✗ music ✗ note

Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Vendég

Vendég

Mr. Greyson's Palace Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Greyson's Palace Mr. Greyson's Palace EmptySzer. Aug. 06, 2014 9:26 pm


Richard & Leda
18+ i wanna do bad things with you 18+
Hosszú percekig bámulom a padlót és állok rezzenéstelenül mire mellém lép. Hangja csendes de magabiztos. Végigfut a hátamon a hideg. Nem kérte, hogy beszéljek, nem is teszem. Fejem megemelem és hagyom, had vegye el látásomat. Hosszú ideig tartott mire megszerettem így játszani de ma már tagadhatatlanul élvezem. Végtelenül felizgat a gondolat, hogy még ő mindenemet szemügyre veheti, én ezt nem tehetem meg. Nem láthatom ha le akar csapni rám, nem készülhetek fel arra, hogy egyszer csak megragadja mellbimbóim mik már most  fájón feszülnek. Aztán újra megszólal és én hezitálás nélkül nyitom szét ajkaimat, melyek azonnal elnyelik a fémet és épp úgy kezdenek vele játszani, mint már sokszor előtte. Ez a golyó olykor a legjobb barátom, olykor pedig - s persze, ez a legtöbbször - a leggyűlöltebb ellenségem. Alapos munkát végzek, nyelvem többször is körbejár rajta és szinte ugyanabban a pillanatban kapom fogaim közé, mint mikor megérzem egy ujját alsó ajkamon, mi újra elszakad a felsőtől és én óvatos mozdulattal fektetem a férfi tenyerébe a golyót. Nem kell látnom hozzá, hogy tudjam, felettem magasodik és elrejtett tekintetembe meredve szólal meg ismét és én még csak bólintani sem merek. Helyette megfordulok és lehajolok, épp ahogy azt ő akarja. Érzem, hogy enyhe pír önti el arcomat, amiért ma már másodjára élvezheti ki testem minden porcikájának nyers látványát és mert tudom, hogy már most, annak a gondolatától, hogy azt tehet velem amit csak akar és ezt a hatalmat én magam adom kezei közé, mérhetetlenül nedvesen fogadom odalent és a golyó egyetlen könnyed mozdulattal foglalja el helyét bennem. Elfojtom a feltörni kívánó nyögést és helyette egyetlen, igenis Urammal felelve egyenesedem fel. Azonnal megingok, ahogy füleimbe kerülnek a fülhallgatók pedig ezt sem most játsszuk először. Bízom benne, jobban is mint magamban de mikor megfoszt minden érzékemtől, úgy érzem, bármit is teszek, nem fogom tudni megfelelően kielégíteni őt. Várom, hogy történjen valami de nem érint. Azt sem tudhatom biztosan, hogy itt van-e még velem. Végigjár az a bizsergés, amit csak a hozzám hasonlók élhetnek át; az izgalom keveredik a félelemmel, vággyal, kéjjel és szabadulni akarással, daccal. Nem mozdulok de tudom, hogy némiképp reszketek és nem a hidegtől. Testem összerezzen, mikor hozzám ér, majdnem fel is sikoltok. Azt hittem tenyere fog lecsapni rám de nem. Helyette lassan, ráérősen vezetni kezd de nem tudom hová és érzem, hogy bizonytalan lépteimet csak megnehezíti a fém golyó mi bennem pihen, általa. Végül megérkezünk és a faragásnak támaszt, kissé neki is dönt. Nyagot nyelek, mikor ujjai végigszaladnak csípőmön, tudom, hogy tudja, miképp és hogyan kell játszania a testemmel, mi az ami igazán felhúz, mitől makacsolom meg magam és robbanok és mitől válok azonnal kezesbáránnyá. Ajkamba harapok, mikor végigszáguld combjaimon és végül ujjaim is hevesebben görbülnek be, mikor ott érint. Automatikusan záródnának össze combjaim és sóhajtanék fel de csöndben maradok. Nem azért, mert nem akarom, hogy tudja, mennyire jól esik az érintése, ezzel ő is tökéletesen tisztában van s tudom, hogy elárul szaporán emelkedő mellkasom, peckesen előre feszülő mellbimbóim és a libabőr mi testemre költözik, mikor újra végigsimít rajtam. Nem, ez nem rólam szól és tudom, ha könyörögnék sem adna többet, nem mozdulna durvábban, nem engedné, hogy elengedjem magam. Ez az ő játéka és az ő szabályai ennyit engednek nekem, miközben odabent a golyó ingerel, kintről ő érint, tovább hergelve elvesztett érzékeim.

becomes the color • - • ©


Vissza az elejére Go down

Richard Greyson
hello, babe, here is my name
Richard Greyson
Ψ Age : 36
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Greyson Corporation - Chief Executive
Ψ Humor : Nope
Ψ Birthday : 1987. Jul. 24.
Ψ Total Posts : 7
Ψ Join date : 2014. Aug. 05.

Citizen

Mr. Greyson's Palace Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Greyson's Palace Mr. Greyson's Palace EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 10:20 pm



leda & richard
+18 my darling! +18
Ismeri már jól a játékszabályokat is be is tartja őket. Jól teszi, mert a mai ellenkezése és önfejűsége után bizony nem viselném jól, ha még itt is csalódást okozna. Igen, nem tűröm valami jól, amikor ellentmond nekem. Nekem nem szoktak ellentmondani és ez nem véletlenül van így. Elég hatalmas ember vagyok ahhoz, hogy ezt megtehessem és ami azt illeti, szeretem, hogy irányíthatok. A cégemet, az életemet és egy részben a menyasszonyomat is. És mégis valami perverz módon az tetszett meg benne annak idején a legjobban, hogy ő volt az első olyan nő, aki nemet mondott nekem valamire. Őrület.
Felállok mögötte. Tudom, hogy nem lát és nem hall, de ilyenkor az ember érzékszervei felerősödnek. Talán érzékeli, hogy mozdultam, hiszen elengedem a testét, nem simogatom tovább. Helyette mellé lépek és a kezétől nem messze heverő lovaglópálcát veszem a kezembe. A nyelét barna bőr borítja, a végén pedig fekete bőrdarab van. Ezt akkor készítettem ki, amikor vártam Ledara, hogy visszatérjen ide a szobába.
Felveszem a pálcát és finoman érintem a hátához, végigsimítok a bőrén, egészen le a feneke vonaláig, onnan pedig a combjára. Tudom, hogy tudja, mi fog rá várni. Azt akarom, hogy tudja, de azt nem, hogy pontosan mikor is éri csapok le és, hogyan. Nyújtom a pillanatot, a percet. Kiélvezem az irányítást, ami a kezemben van.
Elveszem a pálcát a bőrétől és lassan körbejárom őt, már amennyire a bútor engedi, aminek neki támasztottam. Aztán elindulok visszafelé is. Várok. Hosszasan kivárok.
És egyszer csak lecsapok a pálcával. Előbb a fenekére csapok, de csak akkorát, hogy a bőr halványrózsaszínbe forduljon. Sosem okozok olyan sérülést, ami 24 óra múlva ne múlna el. Hosszasan tanultam, hogyan is lehet úgy bánni az emberi testtel, hogy a fájdalom és gyönyör hártyájához a legközelebb kerüljek és közben ne tegyek semmi olyat, ami nyomot hagyna a másik testén.
Újra lecsapok, de most a pálca végén lévő bőr a nemi szerve közelében sújt a bőrre. Megint kivárok. Nem sietem el a dolgot. Leveszem a fejéről a fülhallgatót, hogy hallja, amit mondok neki.
- Ezt azért kapod, mert dacoltál velem Adaleide. – hangom vészjóslóan halk. Benne van még a dühöm és haragom, de ezzel együtt valami buja szín is. Körbejárom őt megint. Kivárok megint, majd megint emelem a pálcát és újra lecsapok, ezúttal úgy, hogy a kis bőrvég a csiklót érje. Az ütés ereje épp csak akkora, hogy csípjen és közben gyönyört is gerjesszen.
- Nem szeretem, amikor dacolsz velem. Dühössé és csalódottá teszel vele. – elveszem a pálcát és figyelem őt. A testét, a reakcióit. Mögé lépek és megfogom a golyó szalagját, majd kihúzom belőle. Pontosan tudom, hogy ezzel mennyire is ingerlem. Azt meg ő tudja, hogy elvárom tőle, ne adja át magát az orgazmusnak. Nem, azt most egyáltalán nem akarom.
A golyó koppan a komódon, amikor ráteszem. Visszaadom rá a fülhallgatót. Megint körüljárom őt és megint lecsapok a pálcával, de most a jobb, peckesen előre meredő bimbó az áldozat. Nem kímélem őt ma éjjel, de ez nem azt jelenti, hogy a fájdalom az elviselhetetlen. Inkább a gyönyör az, amit nem kaphat meg. Ami felé sodrom, de amit nem akarok neki megadni. Még nem.

✗ words ✗ music ✗ note

Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Vendég

Vendég

Mr. Greyson's Palace Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Greyson's Palace Mr. Greyson's Palace EmptyPént. Aug. 08, 2014 12:06 am


Richard & Leda
18+ i wanna do bad things with you 18+
Itt vagyok, az övé vagyok s ma tökéletes leszek. Ma mindent kiállok, ma nem menekülök egyetlen ütés elől sem, ma mindent kibírok amit rám mér. Akarom, hogy tudja, sajnálom, hogy dacoltam vele, akarom, hogy érezze, minden pillanatban az övé vagyok és senki más nem rendelkezhet felettem s velem, csak ő.
Meghallom a pálca suhogását és leírhatatlan bizsergés kúszik bőröm alá. Megrezdülök egy pillanatra de nem jön az ütés, helyette hátamhoz ér a hűvös bőr, mi önmagában is erőt képvisel... hát még Richard kezei között! Én pedig, ahogy a pálca is, az övé vagyok és azt tesz velem, amit akar. S nem is hezitál megtenni. Cápaként köröz. Felfokozott érzékeimnek hála tudom, hogy épp elém kerül. A levegő mit felkavar lépésivel, finoman kap bele érzékeny bőrömbe. Várom, hogy lecsapjon, hosszú percekig várok, megfeszült izmokkal, miközben terpeszem mit sem változik de érzem, hogy a golyót még szorosabban kell tartanom és alhasam is megfeszül a gondolatra, hogy a fém még bennem van.
Egy.
Egyetlen hang sem tör ki belőlem, ajkaim mégis elnyílnak, testemre libabőr költözik és érzem, hogy reszketni kezdek. Soha nem voltam mazochista alkat de a fájdalomküszöböm már jóval hatalmasabb, mint régen. Az első alkalmakkor azonnal felnyögtem és kezeim újra és újra odakaptam, ahol lecsapott. Most? Most izgalomtól kipiruló arccal várom, hogy újabb ütést mérjen rám de jól tudja, miképp kell hangolnia a testem, miképp húzza az időt, büntessen és sodorjon egyre messzebb saját korlátaimtól.
Kettő.
Nem szisszenek fel, nem ingok meg. Ma nem fogok hibázni. Érintésétől görcsbe ugrik gyomrom, jobban megriadok tőle, mint a pálca suhogásától. Ajkamba harapok, mielőtt még magyarázkodni kezdenék. Nem most van ennek itt a helye és ideje. Hangja megrémít és ez a félelem szétárad bennem, hogy aztán én feloldódhassak benne. S ott van még az a bujaság is, ami miatt az apró pihék felágaskodnak a karomon, ami miatt már fájón feszülnek bimbóim.
Három.
Felszisszenek. Látom ahogy mozdul, mégis összerándulok mikor legérzékenyebb és pulzáló pontomra vág. Annyira már vagyok gyakorlott, hogy tudjam, nem zárhatom össze a lábaimat, bármennyire is szeretném összeszorítani combjaimat és ujjaim is a komódba kapaszkodnak, nem eresztik. De még a pálcánál is fájdalmasabban érintenek szavai. Nem érdekel a testi fájdalom ha ilyeneket mond nekem. Azonnal reagálok, könnyek szakadnak fel belőlem, nem gondolkodom és már nyitom is ki ajkaim. - Sajnálom, hogy engedetlen voltam, hogy csalódást okoztam, Uram. - érzem, ahogy a sós könny az ajkamon gördül tovább majd hallom, ahogy lábujjam roppan egyet a hirtelen feszítéstől, mikor kihúzza belőlem a golyót. Többet akarok, akarnék ha nem szorítanák el szívemet a szavai. Megrendülök. Gyűlölöm a szavai súlyát de nincs időm tovább gondolkodni. A fülhallgatók visszakerülnek a füleimbe és én magatehetetlenül várom a következő lépést, hogy kiengesztelhessem Őt. A férfit akit mindennél jobban szeretek. Akit úgy érzem elárultam dacolásommal, akinek csalódottsága az én legnagyobb félelmem és fájdalmam... amikben nem tudom meglelni a békét addig, még meg nem könyörül, még meg nem bocsát nekem, még elégedetté nem teszem.
Négy.
Nem érzem hol van épp, mert a fájdalom átterjed, az egész ágyékom csavarja, húzza görcsbe, de érzem, hogy ingerelnek is ezek a hullámok, keveregnek bennem az érzések. Félelem, fájdalom, izgalom, kiszolgáltatottság, kitárulkozás. Végigjárnak bennem az érzések, belém marnak karmaikkal, bőröm alá furakszanak, megremegtetik testemet, kicsalnak belőlem egy újabb szisszenést, egy újabb bűnbánattal teli reszketést.


becomes the color • - • ©


Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Mr. Greyson's Palace Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Greyson's Palace Mr. Greyson's Palace Empty

Vissza az elejére Go down

Mr. Greyson's Palace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros :: Bérlakások-