to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Fás terület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Fás terület Fás terület EmptyVas. Aug. 03, 2014 6:49 pm

Fás terület

Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Brandon Smith
hello, babe, here is my name
Brandon Smith
Ψ Age : 311
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Cage Fighter
Ψ Humor : I'm not a funny guy
Ψ Birthday : 1712. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Executor

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 8:10 pm



vivien & brandon
hunting time
Valamikor korábban rácsörögtem Vivienre, hogyha van hozzá kedve, akkor ma várom a Centralban. Zárás után már nem kószálnak erre az emberek, ha meg mégis, hát jóval gyorsabban mozgunk mi, semmint, hogy bárkinek is feltűnnénk, plusz bármikor képesek vagyunk lupus alakot ölteni, aztán ember legyen a talpán, aki akkor megkülönböztet minket vadon élő társainktól. Nem fog. Arra maximum egy másik garou képes, és ha egy garouba futunk a Centralban, akkor azt szinte biztos, hogy a falka tagja. Ha meg nem, akkor kicseszett nagy bajban van, mert engedély nélkül senki sem mászkálhat a terület alfájának engedélye nélkül. Ezt mind tudjuk.
De most nem is ez a lényeg, hanem az, hogy úton vagyok a parkba. Nem lakom nagyon messze, ötvöztem a kellemest a hasznossal, vagyis a belváros kényelmét és a megélhetésemet biztosító melóm színhelyét azzal, hogy mindig a Kaern közelében legyek mindig. Elvégre a mi feladatunk annak a védelme és ezt mindenki a legjobb tudása szerint teszi. Van aki kémkedik van, aki végrehajtja, amit az alfája mond neki. Ettől működik a falka és én ebben nagyon hiszek. Az egységben és a falkában.
Míg a nőstény megérkezésére várok, addig elszívok egy szál cigit. Tudom, hogy a természet védelme és a dohányzás nehezen fér meg egymással, de nekem is lehet valami rossz szokásom, nemde?! A csikket majd nyilván egy kukába dobom, nem szemetelek, ha már egyszer arra teremtettem, hogy védjem amit a Földanyától kaptunk.
Bestiám türelmetlenül jár fel alá bennem, kitörni vágyik a fekete bundás, hatalmas dög. Meg is értem, hogy izgatott, elvégre a vadászat izgalmának kecsegtető híre melyik garout ne hozná lázba?! Na ugye.
Elszívom a szálat, elnyomom a csikket, aztán elmászok az egyik szemetesig és ott szépen kidobom. Milyen jól nevelt fiú vagyok én. Önelégült képet vágva fordulok vissza és megyek el a fák takarásába. Amíg várok, gondoltam levetkőzöm a váltáshoz, de valami megzavarja az idillt. Hangokat fúj felém a szél. Messze vannak még, emberek, de közelednek. Visszaveszem az időközben már elhajított pólómat és felvonyítok. Farkasom hangja messzire száll. Remélem ez megteszi majd a hatását és realizálják a szerencsétlenek, hogy farkas van a közelben, szóval nem kellene zárás után a parkban kószálniuk, inniuk és kefélniük.

✗ words ✗ music ✗ note

Vissza az elejére Go down

Vivien C. Hemlock
hello, babe, here is my name
Vivien C. Hemlock
Ψ Age : 191
Ψ Job/hobbies : Újságíró
Ψ Birthday : 1832. May. 17.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Spy

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 9:22 pm



Brandon & Viv
hunting time
Az este meleg, a fekete égboltról milliónyi csillag tekint le rám, miközben elhaladok a park egyik mesterséges tava mellett. A mosolyom fülig ér, nem is tagadhatnám mennyire felpezsdült a vérem a mai vadászat gondolatára, mikor Brandon felhívott. Na, jó, egy egészen kicsit már maga a tény is feldobott, hogy ő keres. Nem esett nehezemre hátrahagyni csapot-papot, az egész szerkesztőséget a legnagyobb káosz közepette. Különben is mire valók a gyakornokok, ha nem arra, hogy eltakarítsák utánunk a rumlit. Nem bírok ellenállni a kísértésnek, lerúgom lábamról fekete magas sarkú szandálomat, és lábaimat megmártóztatom a tó hűvös vízében. Lábujjaimat tornáztatom, táncoltatom a víz felszíne alatt, megannyi apró vízgyűrűt keltve ezzel életre.
- Te aztán semmitől sem riadsz vissza, igaz?
- Miért félnék? – röppennek el hozzám a fiatal pár beszélgetésének foszlányai. Tompán hallom még a lány szívének heves verdesését is, amihez nem sokkal később a fiúé is csatlakozik, mikor is egy életerős farkasüvöltés hasított az éjbe.
- Talán mégis jobb volna menni.- mondta a lány.
- Olyan kis nyuszi vagy.- kuncogott a fiú, messze nem fesztelenül. Miután meggyőződtem róla, hogy távozóra fogják, felkaptam lábbelimet a vízpartjáról és mezítláb indultam meg az ismerős hang irányába. Szaladtam, rohantam, fekete nyári ruhámban, mint valami sötétárny, suhantam keresztül a parkon. Fesztelenül, szabadon, ó igen, ez a nekem való élet. Orromat csavarta a dohányfüst, közel járok, csalt arcomra mosolyt a felismerés. Gyorsítottam a tempón, míg Brandon impozáns alakja ki nem rajzolódott előttem a sötétben.
- Hali!- csaptam a hátára egy tisztességeset. – Kellőképpen elrettentőre sikerült a perfomanszod, fülüket, farkukat behúzva kotródtak el. – állok meg mellette, tekintetem végigsiklik markáns vonású arcán.  – Miénk a terep.- szabadulok meg minden szégyen nélkül sebesen az összes ruhámtól, majd ismét ránézve kihívóan felvonom a szemöldököm.- Verseny?- nyújtózom egyet bemelegítés gyanánt.


✗ words ✗ music ✗ note

Vissza az elejére Go down

Brandon Smith
hello, babe, here is my name
Brandon Smith
Ψ Age : 311
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Cage Fighter
Ψ Humor : I'm not a funny guy
Ψ Birthday : 1712. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Executor

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 9:48 pm



vivien & brandon
hunting time
Úgy tűnik sikerült egy vonyítással jobb belátásra bírnom az ifjakat. Mondjuk pontosan ezt terveztem, szóval ettől csak még önelégültebb fejet vágok. Éppen nagyon jól elvagyok magamban és örülök a fejemnek, amikor kapok egy figyelemre méltó hátbab*szást. Vivien.
Éreztem a szagát valamivel korábban és sejtettem, hogy a közelben van, de épp nagyon el voltam foglalva azzal, hogy magamnak örüljek, szóval le a kalappal előtte, sikerült rám vágnia.
- Jah, büszke is vagyok magamra. Némi vonyítással rávettem őket, hogy lelépjenek. Ha kivénülök, én leszek a falkában az, aki a hangjával riogatja a környékbelieket. Na jó, remélem azt azért nem érem meg. – még mindig vigyorgok, de azért megvonom a vállamat is.
Hím vagyok és akármennyire is van nőstényem, azért nem vagyok rest szépen végignézni Viv vetkőzését és itt-ott rajta felejteni a szemeimet. Formás idomai és domborulatai vannak, meg kell hagyni. Persze én csak akkor állok neki vetkőzni, amikor ő már anyaszült meztelen nyújtózkodik. Gyakrabban is nyújtózkodhatna így a közelemben. Szerintem ezzel minden más hím is így lenne a helyemben.
Ahogy én is ádámkosztümben feszítek, vigyorogva nézek rá.
- Tudod, hogy egy jó versenynek sosem tudok ellenállni. A nagy tóig? – több is van a Centralban tóból, de a nagy az értelemszerűen nagyobb a többinél. Hiszpo alakot veszek fel. Az átalakulás nekem már nem jelent több időt egy-két másodpercnél. Hatalmasra nőtt fekete bestiám mancsai puhán érintik az avaros-füves talajt. Megvárom, amíg Viv farkasa is előbújik, feltéve, ha ő is alakot akar váltani és nem csak azért vetkőzött neki, hogy legeltethessem rajta a szemeimet. Ha ezzel megvagyunk, akkor talán nem marad más hátra, mint neki veselkedni és elindulni.
Fair játékos vagyok – most éppen – szóval indulok, amikor ő is. A következő pillanatban pedig már csak elsuhanó képként érzékelem a környezetemet. Amennyire lehet, annyira mozgok halkan, ormótlan méretű, vastag bundás dögöm a méreteihez képest meglepően csendesen és ruganyosan mozog a fák között.
Orromban érzem Viv farkasát, így tudom, hogy merre van hozzám képest. Nem szándékozom nyerni hagyni csak azért, mert nőstény. Ennyire azért nem vagyok fair, na. Meg amúgy is, nem azért jöttünk, hogy előzékenykedjek itt, mint akinek más dolga sincs. Győzzön a jobb! Szerintem legalábbis.
- Na mi van, ennyire vagy csak képes? – garou nyelven szólalok meg, hiszen ebben az alakomban emberi nyelven már nem tudok beszélni. Mivel vigyorogni aligha volnék képes, egy vicsor jelenik meg a képemen, ahogy megkeresem tekintetemmel a másik garout. Provokálom, még szép, hogy provokálom. Néha az is kell. De csak, hogy Viv érezze a törődést.

✗ words ✗ music ✗ note

Vissza az elejére Go down

Vivien C. Hemlock
hello, babe, here is my name
Vivien C. Hemlock
Ψ Age : 191
Ψ Job/hobbies : Újságíró
Ψ Birthday : 1832. May. 17.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Spy

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptySzomb. Aug. 09, 2014 2:26 pm



Brandon & Viv
hunting time
Határozott, fürge mozdulattal csapok le hátára, megérintve ruhája szövetén keresztül feszes bőrét és az alatta megbúvó kemény izmokat. Most rajtam a sor, hogy arcomra önelégült ábrázat költözzön, ritkán sikerül meglepnem, így most kiélvezem minden pillanatát.
- Odébb van az még.- vigyorodom el, hisz jól láthatóan még mindig ereje teljében van.- Van még egy jó ötven éved.- mondom pimaszul.- Aztán majd, ha eljön az idő mesélek én rólad az ifjaknak. A nagy és félelmetes Brandonról, aki egyetlen üvöltésével képes volt megfutamítani néhány nyúlszívű városi kamaszt.- kacagok bele az éjszakába. Szeretek szemtelenkedni vele, bár igazából mindketten jól tudjuk, hogy felnézek rá, tisztelem és nem csak a falkában elfoglalt pozícióra késztet erre.
Sietve kezdek neki a vetkőzésnek, de mikor megérzem magamon figyelő tekintetét egy kicsit visszább veszek a tempóból, majd miután megszabadultam az összes textiltől figyelmében fürdőzve nyújtóztatom meg nyúlánk tagjaimat. Szerencsére ő sem marad adós sokáig kidolgozott testének leleplezésével, szemem sarkából figyelem végig a folyamatot, miközben kénytelen vagyok bestiámat megregulázni magamban, aki a kívánatosnál egy kicsit hevesebben reagált a meztelen férfitest látványára. Nyughass te szuka, egyszer majd úgyis elkapjuk.
Nem kell benne csalódnom, kap az alkalmon, így hát kezdetét veheti a móka.
- Aztán ne kelljen Rád sokáig várnom a parton. – szúrom oda, bár tisztában vagyok az esélyekkel. Nekem még egy kicsivel tovább tart az átalakulás, de röviddel Brandont követően én is kieresztem a bestiát. Csontjaim megnyúlnak, átalakulnak, előtörnek agyaraim az átváltozás felénél négy lábra ereszkedem. Az ezüstszürke szőr mely eleinte csak gerincen vonalában tőr elő szépen lassan egész testem beborítja. Méretem az övének kétharmada csupán, de így is megfagyna bármely halandó ereiben a vér, ha ráemelném olvadt arany tekintetem. Mancsaink egyszerre kaparják el a párától nedves avart, mikor kilőjük magunkat. Nővéremmel ellentétben én mindig fürgébb, gyorsabb voltam, semmint erősebb, de még így is Brandon oldalára dől a mérleg, ha elfogulatlanul mérjük fel az esélyeket. Így már az elején tudom, ha nyerni akarok ravasznak kell lennem. Fürgén szedem mancsaimat, hogy tarthassam vele a lépést, így nem csak kihívó megjegyzése jut el hozzám, de viccsorának látványa is, amire hasonlóképp reagálok.
- Csak nem venném a szívemre, ha túlhajszolnád magad, a Te korodban…- vágok vissza fajtám ősi, vad nyelvén. Majd összeszedve minden erőmet kivágok egy sprintet, hogy átmenetileg elévághassak. Nem tudom ezt a tempót hosszútávon tartani, de nem azért nem szakadok el tőle most messzebb, mert ennyire futja. Annyira hajtom magam, hogy éppen az orra előtt haladhassak, csak egy kis szakaszon keresztül.
- Nesze!- hátsó mancsaimmal kevés fűvel kevert földet rúgok a szeme közé. Tisztában vagyok vele, hogy ez semmi, ahhoz hogy megállítsa, vagy, hogy egyáltalán veszítsen lendületéből, de nem is az a célom. Csupán hergelem, azt akarom, hogy a nyomomba szegődjön, megpróbáljon elkapni, amire minden esélye meg is van. Most már minden idegszálammal előre koncentrálok, így csak remélhetem, hogy ott van mögöttem, az izmaim már égnek, nem bírom sokáig ezt a tempót tovább, és még a táv felénél sem járunk. Tudom, hogy egyetlen sanszom van és azt igyekszem is megragadni. Átvágok a sisnyáson, de ezzel nem csak az a célom, hogy levágjam az utat a tóig. Van itt néhány vastagabb ág, éppen nekem fejmagasságban, nem térek ki, csak éppen az utolsó pillanatban, hogy a hímnek minél kevesebb ideje legyen reagálni a hirtelen elébe kerülő akadályra, és igen eddig tartott az erőm is. Még mindig beleadok mindent, de kevés ez az ahhoz, hogy Brandon előtt maradhassak, kivéve talán, ha sikerült megakasztanom az iméntivel.



✗ words ✗ music ✗ note

Vissza az elejére Go down

Brandon Smith
hello, babe, here is my name
Brandon Smith
Ψ Age : 311
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Cage Fighter
Ψ Humor : I'm not a funny guy
Ψ Birthday : 1712. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Executor

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyHétf. Aug. 11, 2014 8:15 pm



viven & brandon

hunting time

Nem vagyok már fiatal egyed, ha azt nézem, hogy lassan a teljesítőképességem csúcsán leszek túl, ha a koromat nézem. Jól van, 300-on felül azért nem egyik pillanatról a másikra leszek kivénhedt csont, de azért tisztában vagyok azzal, hogy fiatalabb már nem leszek. Nem mintha egyébként olyan hiú lennék, hogy ezen fennakadjak. Azt azért nem, csupán tisztában vagyok a dolgokkal és ennyi.
- Kedves tőled aranyom. Tudtam, hogy rád aztán mindig faszául számíthatok. – vigyorgok rá tejbetök módra, na meg azért sármosan is, utóbbit csak megszokásból. A szebbik nem miatt, ugyebár… És ha ehhez még hozzáveszem a nekem nyújtott vetkőző showt is, akkor azt hiszem minden okom megvan arra a bizonyos vigyorra a képemen.
Mikor már pucér és kellőképpen meglegeltettem a szemeimet rajta, én is vetkőzni kezdek. Azt azonban elmulasztom, hogy megfigyeljem, ő is figyel-e engem. Pedig lehet nem kellett volna ezt kihagyni, de hát nem volt annyi eszem, na.
- Cöcö. – többel azonban nem kommentálom, csak átalakulok, aztán megvárom őt is. És ekkor végre elindulhat a hajsza.
Bestiám türelmetlenül marja el a talpa alól a földet és az avart. Mindketten élvezzük, ahogy a menetszél a pofánkba csap, orrunkat betöltik a különböző szagok. Mancsaim puhán és fürgén érnek újra és újra a talajhoz, izmaim minduntalan megfeszülnek, ahogyan elrugaszkodom és a levegőt szelem méretes testemmel.
Meg kell hagyni Viv farkasa sem utolsó, fürge kis nőstény. Pimaszul piszkálom, mire megkapom a magamét.
- Újraélesztést vállalsz, ha kidöglöm? – ráemelem ezüstös íriszeimet, de a következő pillanatban már elém is vág és földet rúg a szemeim közé. Azt a k*rva! Bestiámat ingerli a nőstény. Nem csak az, hogy bizonyítani akar és maga mögé/alá utasítani a kisebb farkast, de a maga ösztönlény szintjén ez az apróság azért üvölt benne, hogy most azonnal mutassa meg, ki a farkas a „háznál”. Nekirugaszkodom és követem. Már nem a tóig való verseny a lényeg, hanem az, hogy elkapjuk, megfogjuk, lefogjuk.
Úgy mozog, hogy bevisz a susnyásba. Méreteim és sűrű, hosszú bundám megvéd a kiálló fadaraboktól és ágaktól, noha nem kellemes, hogy az utolsó pillanatban találnak képen ezek.
Csak még inkább hergeli ez a fenevadamat, gyorsabb tempóra váltok és nem érdekel mennyi kiálló szart kell elsodornom magammal. Az utolsó rönkről pedig elrugaszkodok, teljes erőmet belevetve az ugrásba. Testem megnyúlik és ha nem tévesztem el a célt, akkor még éppen elkapom Viv farkasának hátát. Ha nem tért ki, úgy mindketten elgurulunk, végigszántva az avart magunk alatt. Igyekszem ráfogni a marjára. Nem akarom bántani, csupán el és lefogni.
Gurulás közben igyekszem felülre kerekedni és ha sikerül, akkor a farkasom súlyával nehezedek rá. Bestiám űz, hogy tegyem, ami a dolgom, alattam a nőstény, mutassam meg neki hol a helye és tegyem a magamévá, azonban emberi felem észbe kap. Nem uralkodhat rajtam a farkasom, én uralom őt és ilyet aligha tehetek meg a falkatársammal, ráadásul van nekem nőstényem, vele szemben sem lenne éppen fair a dolog. Így jobb híján szuszogva várok, állkapcsom még a bundájába mar és szorítja őt egy darabig, majd enyhül a zár és elengedem.
Megnyalom a pofám, megkerül a kisebb farkast és őt is képen nyalom. Talán azt is meg kellene néznem sérült-e, még akkor is, ha esetleg igen, a sebei pár perc múlva már meg is gyógyulnak.


note: igyekeztem feltételesben írni, ha valami nem tetszik, változtass nyugodtan, majd alkalmazkodok Smile & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down

Vivien C. Hemlock
hello, babe, here is my name
Vivien C. Hemlock
Ψ Age : 191
Ψ Job/hobbies : Újságíró
Ψ Birthday : 1832. May. 17.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Spy

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyKedd Aug. 12, 2014 11:01 pm



Brandon & Viv
hunting time
Fürgén szedem a mancsaimat Brandon nyomába.
- Szájból szájba lélegeztetést bármikor vállalok. – hunyom le egyik arany szemem, még jelenformámban is félreértelmezhetetlen a gesztus. Sokáig azonban nincs alkalma Brandonnak elemezni azt, mert megrúgom a port. Sikerül elé vágnom, és a szeme közé rúgott avar is eléri a kellő hatást, a nyomomba szegődik. Futás közben kivillannak agyaraim, nyeregben érzem magam. Már csak néhány perc, szaporázom meg és igen, sikerül az utolsó pillanatban kitérnem az ág elől. Kirobbanok egy kisebb tisztásra, de figyelmemet hátam mögé fordítom. Lelkem önelégülten mosolyog, miközben várom, hogy Brandon nekirongyoljon az akadálynak. Hol a frászban van? Gerincem mentén felágaskodik a sötétszürke szőr, de már hiába, későn figyelmeztet az ősi ösztön, nem sikerül kitérnem a hím farkas útjából, aki elrugaszkodott a nekiszánt csapdáról és a levegőből csap le most rám. A hatalmas sötét test magával sodor, s mikor végre elvész a lendület a földhöz szegezve találom magam. Szorongatott helyzetem ellenére nem hunyászkodom meg, felé kapok, álkapcsom hangosan csattog tőle csupán néhány milliméterre. Bestiám az övének feszül, végtelenül élvezi a helyzetet. Torkom mélyéről mély morgás tör elő. Dacolni akarok vele, hogy aztán mindennek a végén elkapjon, de úgy igazán. Teste közelsége egészen felajz. Akarom, de ő mélységes csalódásomra elereszt. Még mindig kitekeredve, a földön fekve figyelem, ahogy vörös nyelve fürgén kicsap és végignyalja sötét pofáját, majd megrökönyödésemre az enyémet. Aranyszemeimben különös fény gyúl, tudom, hogy nem ez volt a szándéka mégis felkavar. Utálok elérzékenyülni, és gyűlölöm érte, hogy képes ilyen érzéseket kiváltani belőlem. Sértet büszkeségem haragra gerjeszt, dühödten kapok mancsommal pofája felé, azt se bánom, ha sikerül karmaimmal egy kis vért serkentenem, aztán újra futásnak eredek. Marom még sajog ott, ahol az imént állkapcsa földnek szegezett, de igyekszem nem tudomást venni az enyhe fájdalomról. Futás közben lupus alakot öltök, érzékeim tovább élesednek, eltelítkezek a természet illatával, ízével egy ritmusra lüktetek vele.
- Na, gyerünk, ne csak bámulj ott!- vetem oda, mintha mi sem történt volna, majd rohanok míg el nem érem a nagy tó partját.




✗ words ✗ music ✗ note

Vissza az elejére Go down

Brandon Smith
hello, babe, here is my name
Brandon Smith
Ψ Age : 311
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Cage Fighter
Ψ Humor : I'm not a funny guy
Ψ Birthday : 1712. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Executor

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyKedd Aug. 12, 2014 11:33 pm



viven & brandon

hunting time

A kicsi farkas az enyémnek feszül. Talán még a hátsóját is feljebb nyomja, ami csak még inkább ingerli a bestiám és engem is. Ösztöneim üvöltenek, dübörögnek, végigszáguld az érzés az ereimben, a legutolsó pórusomban is érzem a nőstényt, aki egyértelmű jelét adja annak, vágyik arra, amire jelen pillanatban én is. Vágya, felajzottsága nem kerüli el a figyelem, érzékelem és a méretes fekete dögöm üvölt belül, hogy tegyük meg, hajtsuk magunk alá a nőstényt keményen, úgy, hogy sose felejtsen el minket.
Emberei felem, azonban megálljt parancsol. Bestiám legszívesebben pedig széttépné ezt a részem, hiszen ő nem tud kötődni, csupán az elemi ösztönök szintjén él és létezik. Ezért is kell láncok között tartanom, a magam láncait verem rá és utasítom magam mögé, mint ahogyan most is. Így a fekete bestia elengedi a szürkét.
Képen nyalom, meglepem, de nem érdekel. Egyszerűen nem veszek tudomást erről, mint ahogyan arról sem – egyelőre –, hogy pontosan éreztem azt, amit akart, amire vágyott, noha emberi fele ugyanolyan jól tudja azt, amit én is.
Felém kap, pofán talál, az orromból és a nyelvemből vér buggyan ki és csordul alá. Farkasom felmordul, megint csak afelé hajt, hogy adjam vissza a kölcsönt és itt az ideje, hogy megmutassuk neki azt, amit az előbb is elmulasztottunk. Azonban mielőtt még bármit tehetnénk, Viv bestiája megint futásnak ered. Nekem sem kell több, fekete dögöm azonnal utána robban és vele fut tovább. A szemeim előtt vált kisebb garou alakra, én megmaradok annál, amiben eddig is voltam. Szeretek egy nagy behemót dög lenni. Hát ez van.
A tóhoz közelítve nem lassítok le. Nem tudom mi a szürke farkas terve, de az enyém egyre jobban kristályosodik ki megnyúlt koponyám rejtekében.
Izmaim kemény tempónak vannak kitéve, nem kímélem őket, de miért is akarnám kímélni, amikor a lételemem a mozgás?! Nem véletlenül a harc a munkám, mint emberi, mind pedig farkas felemnek. Ettől érzem magam igazán élőnek, garounak.
Ahogy a tóhoz közeledünk, lelassítok, hadd kapja meg a győzelem ízének mámorító örömét, hogy aztán hidegen hűtsem majd le, feltéve, ha beválik, amit kigondoltam.
Mielőtt beérném, újra kirúgok, gyorsítok a tempón, elrugaszkodok, testem megint megnyúlik az ugrás következtében, pofámat eltátom, hogy fogsorommal is a szürke nősténybe kapjak, ahogyan a mancsaim is a testére fonódnak, feltéve, ha sikerül őt elkapnom.
Amennyiben igen, úgy lendülök tovább, szándékosan sodorva magunkat a vízbe, hangosan csobbanva a hideg tóban. Lesüllyedek, még mindig Viv farkasát fogom, de közben a hátsólábaimmal már a felszín felé tempózok, a magam és a kicsi garou testét is felfelé űzve a felszínre. Ahogy kibukkan busa fejem a tóból, elengedem a szürke bundást és a part felé tempózok.
- Remélem kiélvezted a győzelem ízét. – vicsorítok magam mögé, aztán ahogy elérem a partot, kimászok a szélére és megrázom a bundámat, hogy kicsapjam belőle a felesleges vizet.
Tekintetemmel a nőstényt kutatom. Remélem tud úszni, vagy kénytelen leszek egy ázott kicsi farkasért visszamenni és hős lovag módjára megmenteni. Jah, az éjszaka egyik felében keményen megraknám, hála a fekete dögömnek, a másik felében, meg megmenteném a csinos kis hátsóját, mert hát mégse lenne szép dolog tőlem, ha hagynám megfulladni a falkatársamat.


note & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down

Vivien C. Hemlock
hello, babe, here is my name
Vivien C. Hemlock
Ψ Age : 191
Ψ Job/hobbies : Újságíró
Ψ Birthday : 1832. May. 17.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Spy

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyCsüt. Aug. 14, 2014 3:20 pm



Brandon & Viv
hunting time

A bennem rejlő vad, nem szégyelli a másik tudtára adni vágyait, és bár mondhatnám, hogy én szégyellem magam helyette, de nem így áll a helyzet. Nem vagyok jó ember, képtelen vagyok elnyomni önös vágyaimat, és ha őszinte akarok lenni, és miért ne akarnék, nem is áll szándékomban. Nem vagyok egy tipikus csapatjátékos, nehezen mondok le dolgokról, csak azért, hogy mások kedvébe járjak. Mi marad akkor nekem? S különben is övé a döntés joga, és él is vele. Nem lep meg, mégis fájó karcot ejt büszkeségemen az elutasítás. Nem szokásom zsákbamacskát árulni, tudtára adom érzéseimet, most éppen tettlegességgel, hogy aztán faképnél hagyjam. Elrohanok a következmények elől, folytatódik a verseny. Meg sem állok a tópartjáig, ott aztán megtorpanok a kavicson, mancsaimat óvatosan tervezem a hideg vízbe mártani, de Brandon keresztül húzza terveimet…
- Nyertem!- alig hiszem el, de a hím gyorsan elfojtja örömömet. Ismét a levegőből csap le rám, akárha szárnyai volnának. Állkapcsa bőrömbe váj, de alig van időm érzékelni mindezt, hisz hatalmas testével, erős mancsaival magával sodor a tóba. Az erő, mivel teste az enyémnek ütközött az összes levegőt kiszorította belőlem, így már akkor úgy érzem, hogy fuldoklom, mikor még a víz alá se merültünk igazán. Szemem tágra nyílik, pupilláim kitágulnak, a szívem erőteljesen pumpál, miközben lábaimmal pánikszerűen kalimpálok. Egy pillanatra a bennem rejlő két lélek eltávolodik egymástól. Én mélységes nyugodtságot érzek a sötét, zavaros víztükör alatt lebegve, míg farkasomat felemészti a pánik. Hevesen rúgkapál, rendesen megnehezítve ezzel Brandon dolgát, aki megpróbál velünk a felszínre evickélni. Amint újra levegőhöz jutok, máris ráznám le magamról, de nincs rá szükség magától is elenged. A partra evickélek, nedves bundám a testemre tapad, horpaszom szaporán emelkedik és süllyed. Összességében elég szánalmas látvány nyújthatok. Meglepve tapasztalom, hogy csúszik ki kezemből az irányítás, farkasom visszavonulót fúj, és néhány másodperc múlva homid alakban térdepelek döbbenten a vízpartján.
- Ez nem volt szép tőled.- fordítom fejem Brandon irányába, hajam nedves csápjai az arcomba csapnak. Bestiámat megviselte az a régi élmény, mikor is majdnem sikerült vízbe fullasztanom magam. Még az első átváltozásom előtt történt, de mégis oly mély nyomott hagyott benne, nem is olyan különös ez, ha belegondolunk abba, ha nincs a nővérem, valószínűleg már rég halott lennék…
- Csak egy rossz régi emlék.- magyarázom mosolyogva két sietős levegővétel között.- Ne merészeld elárulni senkinek, különben nem állok jót magamért.- villan az aranyszempár, ujjam fenyegetőn az égnek mered, és ismét kezdetét veszi az átváltozás, ami a korábbinál kétszer tovább tart. Visszakozik a kis dög, de jobb belátásra bírom.
- Készen állsz?- kérdem, miután alaposan megráztam magam. Elsétálok Brandon előtt, nedves farkammal a pofájába csapva.- Hajtsunk fel egy szarvast.- javaslom, elegem van az őzekből és a mai után bestiámnak is kijár egy kis engesztelés.





✗ words ✗ music ✗ note

Vissza az elejére Go down

Brandon Smith
hello, babe, here is my name
Brandon Smith
Ψ Age : 311
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Cage Fighter
Ψ Humor : I'm not a funny guy
Ψ Birthday : 1712. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Executor

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyCsüt. Aug. 14, 2014 8:56 pm



viven & brandon

hunting time

Hazudnék, ha azt kellene állítanom, hogy nem raknám meg a nőstényt, mert igen. De még, hogy! Csak hát a helyzet az, hogy van ez a valami köztem és egy másik nőstény között. Még nem definiáltam a dolgot, ott még nem tartok és hát van némi problémám az elköteleződéssel is, de ettől még nem áll szándékomban megbántani, mert erre semmi okom sincs.
Mindegy is, mert nem kell ezen agyalnom, hiszen futunk tovább, egészen addig, amíg be nem sodrom magammal a vízbe, élvezze csak a győzelme édes ízét. Nem akarom lehúzni, csak megfürdetni volt szándékom a tő hideg vizében. Ahogy ezzel megvagyok, már el is engedem, és a partra tartok, kisvártatva pedig megérkezik ő is. Meglepődök, mikor visszavált homid alakba. Nem értem, hogy miért húzza vissza a bestiáját, mindenesetre váltok én is, hátha időközben kiderül, hogy mi is ez az egész.
Felállok és nem zavartatva magam, odasétálok mellé. Amióta képes vagyok váltani, mindig együtt mozogtam a falkámmal, Teliholdkor pedig mindig együtt váltott minden garou, így évszázadokkal ezelőtt levetkőztem mindenféle szégyenérzetet a testemmel kapcsolatban. Melléülök és várom, hogy mondjon vagy tegyen valamit, hogy akkor most mi is a helyzet.
- Valóban nem. – önelégült farkasvigyort villantok rá, mert hát mégiscsak én nyertem így. Még ha kissé aljas is voltam ehhez, de ő is az volt, ha úgy nézzük, szóval emiatt nem zavartatom magam.
- Úgy tudtam a macskák azok, amik nem bírják a vizet. – csupán megjegyzést teszek és nem őt méltatom. Mindenesetre tényleg furcsa, hogy farkas létére ennyire megviseli némi pancsolás a tóban. Aztán kiderül, hogy miért is.
- Abból mind őrzünk párat. Mi a tiéd? – tudom, hogyha nem akarja, akkor úgysem fogja elárulni, ha meg igen, akkor hallgatom. Megadóan teszem fel mindkét kezem és dőlök kissé hátra. - Értettem kémkisasszony! Merném én elárulni bárkinek?! – próbálom elütni a dolgot. No igen, nem én vagyok a nagy lelkizésekhez a tökéletes egyed, főleg, hogy általában a problémamegoldásaim igen egyszerűen. Előbb ütök, aztán kérdezek. Na pontosan ezért nem tudok lelkizgetni a csajokkal. Ilyenkor érthető módon nem opcionális a verekedés kezdeményezése.
Elkapom az ujját és kissé aljaskodom vele, mert bestiámmal arra kényszerítem, hogy ne hívhassa elő a sajátját. Ha ez sikerül, akkor vigyorogva nézek rá.
- Ha már a felét tudom, tudni akarom miért ne hajítsalak vissza a tóba. Szóval? – igen, most pontosan azt csinálom, kíváncsiskodok. Részben azért, mert érdekel, de nagyobb részben azért, mert a falkát tartom a legfontosabbnak és ha valakiről kiderül, hogy van egy gyengéje, aminek a következtében nem tudja uralni a bestiáját, na az gondot jelenthet. Ha kell, kiverem belőle a félelmét, bár remélem, hogy nem ilyen módszerekhez kell majd nyúlnunk. És, hogy mi közöm van nekem ehhez? Kib*szottul semmi, csak annyi, hogy a falka egyik kémje nem szabad, hogy sarokba szorítható legyen némi pancsolással. Mert ez így nem jó a falkának.
Azt pedig szándékosan kerülöm, hogy meg akartam rakni és ő is pontosan ezt akarta még néhány perccel ezelőtt. Nem mintha most nem ingerelne a gusztusosan kívánatos meztelensége, ezért igyekszem a szemeire koncentrálni, no meg arra, amiről éppen szó van.


note: nem tudom ez igy, hogy tetszik, ha nem, akkor vedd figyelmen kivül és a köv. reagban alkalmazkodom. Cool & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down

Vivien C. Hemlock
hello, babe, here is my name
Vivien C. Hemlock
Ψ Age : 191
Ψ Job/hobbies : Újságíró
Ψ Birthday : 1832. May. 17.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Spy

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyCsüt. Aug. 14, 2014 10:07 pm



Brandon & Viv
hunting time

Megjegyzésére elhúzom a számat, örömest letörölném öklömmel önelégült vigyorát. A macskás hasonlatra felmordulok, pedig farkasom még mindig eltávon van, így a felháborodott hang nagyon is emberi. Kénytelen vagyok hát valamiféle magyarázattal szolgálni, hogy elüssem a sértést.
- Nem tudtam, hogy tea partyra vagyok hivatalos, azt hittem vadászni jöttünk.- dacoskodom. Úgy érzem, így is eleget mondtam, ő pedig jóval többet látott a kelleténél, így meg is esketem, hogy erről senkinek egy szót se. Képzelem milyen nagy derültséget okozna a falkának, ha kiderülne, hogy a nagypofájú, vagány Viv farkasa berezel egy kis búvárkodástól. Hangomon érződik, hogy halálosan komolyan gondolom, ha elárul szétrúgom a seggét, az sem érdekel, ha többet kapok, mint adok.
- Helyes!- tűrném félre nedves hajamat arcomból megenyhülve, ha nem kapna az ujjam után, és nem tenné azt, amit. Nagy különbség van aközött, mikor a saját bestiám dacol velem, és az között, mikor egy másik kényszeríti rám akaratát. Szabad kezem egy kobra fürgeségével csap le csuklójára, melyet erősen megcsavarok, míg az izület engedi. Nem tennék benne nagy kárt, ha eltörném, ebcsont beforr, és ez a mi esetünkben extrém gyorsan értendő, de még nem tartok ott, csak azt akarom, hogy elengedjen.
- Azért, mert előbb utóbb kimászok onnan, és akkor felhasítom az irhádat.- vetem oda dühösen.- Mikor meséltél Te nekem a gyerekkorodról, a családodról, ha?- húzódok el tőle, ha sikerül kiszabadulnom szorításából. Még mindig a kavicsos parton térdepelve fordítok neki hátat. A nyálkás kövek meztelen bőrömbe mélyednek. Kézfejemet, melyet megragadott óvón vonom mellkasomhoz, pedig nem is fáj. Végtelenül bosszant, hogy beszélgetésünk ilyen irányt vett, de saját gyengeségem az, ami leginkább haragra gerjeszt.
- Nevetséges!- felszisszenek, de végül visszafordulok felé. - Nem adom ingyen. Titkot titokért. Én elárulom az enyém, és cserébe Te is elmondasz egyet a Tieid közül.- vázolom az ajánlatomat, amiből nem engedek, így csak akkor kezdek hozzá a beszámolónak, ha Brandon is elfogadja a feltételeket. Nehezen akarnak megszületni a szavak, aztán az avarról Brandon arcára emelem a tekintetem és hirtelenjében megered a nyelvem.
- Kicsi voltam még, olyan nyolc, vagy kilenc éves. Nem sokkal a régi falkánk lemészárlása előtt néhány héttel, a szüleim között nagy volt a feszültség, egyikük futni akart, a másik maradni, és a nővéremmel se volt mindig olyan a kapcsolatom, mint most.- szomorú, nosztalgikus mosoly rajzolódik arcomra. Milyen sokáig éltem abba a hiszembe, hogy gyűlöl engem, s talán így is volt.Még mindig kicsit összefacsarodik a szívem, ha visszagondolok azokra az időkre.- Nem akartam meghalni, legalábbis nem igazán.- emelkedik mellkasom egyre szaporábban, miközben felidézem magamban a pillanatot.- Levetettem magam a szikláról, le a tengerbe és hát nem sokon múlott.- mosolyodom el szomorúan, és elfog a szégyenérzet. Nem kellett volna elmesélnem. Elfordulok tőle, hosszú karjaimmal védelmezőn átkulcsolom lábaimat.
- A problémamegoldó képességem sokat fejlődött azóta.- motyogom térdeim közé, majd tekintetem, szemem sarkából ismét Brandonra villan.- Nem ér ítélkezni, míg nem hallattad a hangod.- próbálom emlékeztetni arra, hogy most ő tartozik egy történettel. – Te akartál beszélgetni! – hívom fel rá a figyelmét még mielőtt ellenkezni merne. Legközelebb majd befogja.





✗ Ha Brandon nem megy bele a dologba, akkor a végét vedd semmisnek. Razz ✗ Paradise Circus ✗ note

Vissza az elejére Go down

Brandon Smith
hello, babe, here is my name
Brandon Smith
Ψ Age : 311
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Cage Fighter
Ψ Humor : I'm not a funny guy
Ψ Birthday : 1712. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Executor

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyCsüt. Aug. 14, 2014 10:54 pm



viven & brandon

hunting time

A nőstények agya rejtélyes zug számomra. Bájos, hogy azt hiszi, azért érdeklődöm, mert épp jobb dolgom sincs, mint vele cseverészni. Hogyan is mondjam el neki, hogy ő is megértse, k*rva szar helyzetbe hozhatja a falkát a kis problémájával. Máskor bezzeg azonnal kitudnak mindenféle képtelen f*szságot találni, meg túlbonyolítanak mindent, de az ilyen pofon egyszerű dolgokra meg nem jönnek rá.
Megforgatom a szemeimet és úgy döntök, nem világosítom fel. Egyszerűen nincs hozzá kedvem.
- Na most aztán k*rvára beszartam. És jelen pillanatban nem rólam van szó. Nem nekem okoz gondot némi fürdés. – tudom én, hogy paraszt vagyok. Meg azt is, hogy komolyan gondolja a fenyegetőzést és talán valahol meg is értem, de azt is tudom, hogy erő tekintetében melyikünk hol áll. Szóval ilyenkor inkább dolgozik bennem a farkas és acsarkodásra acsarkodás a válasz.
- Az én titkaimra vagy kíváncsi?! – elvigyorodom, mert hát ezt nem lehet olyan nagyon sokféleképpen értelmezni. Olyan nem mondanék neki, amivel vissza tudna élni, olyat azonban mondhatok, amiről egyelőre csak Mark apja és Mark tudnak, hiszen nem titkoltam előlük, amikor a falkához csatlakoztam. És ennek ellenére bizalmat kaptam, amiért nem tudok elég hálás lenni.
- Felőlem. – megrántom a vállamat. Ha olyan nagyon hallani akar valami, akkor éppenséggel van olyan történetem, amit elmeséljek. De hát kinek nincs?! Csendben hallgatom végig a történetet. Nem szakítom félbe, várom, hogy elmondja, amit el akar és így lassan már érthetővé válik, hogy mi is ez a víziszony nála. Meglapogatom a hátát, tőlem már ez is kedvesnek számít.
- Tapasztalom mennyit is fejlődött az a problémamegoldó képesség. – bár háttal van nekem, ettől még elvigyorodok. Talán sikerül elvennem a dolgok élét.
- Azt azért remélem tudod, hogy ez nem maradhat ennyiben. Fontos szereped van a falkában és kib*szottul vissza lehet azzal élni, ha valaki rájön, hogy ez a gyengéd. Szóval vagy magadtól győzöd le a félelmed vagy segítek neked, de abban nem biztos, hogy sok köszönet lesz. Ha kell kiverem belőled. Mark tudja? – nagyon komolyan gondolom a falkával kapcsolatos dolgokat és Viv félelme a víztől nem olyan, ami csak rátartozna. Ha nem volna a falka egyik kémje, még talán beleférne, de így nem.
- Az én titkom? Megöltem az előző bétám, elárulva ezzel az alfámat és a falkát. Utána jöttünk ide Camille-al. – az már mellékes, hogy okom is volt erre a tettre, de ettől még nem vagyok rá büszke. Ami azt illeti, szégyellem, hogy a falka ellen fordultam és azt tettem, amit. Én hiszek a falkában, ezért nagy szégyen a tettem, én is tudom.
- Na akkor most, hogy tudjuk egymás kis mocskos titkát, ideje, hogy visszavigyelek a vízbe. – vigyorogva állok fel és fogok rá a csuklójára és ha nem ellenkezik, akkor felhúzom magamhoz. Ami azt illeti, elég közel állok hozzá – nyilván szó szerint, mert eddig is ott voltam mellette – és ettől a kis mozdulattól a csupasz bőrünk egymáshoz ér. Fekete bestiám erre persze mindjárt felkapja a fejét és már tolakszik is, hogy a kis szürke nőstény közelébe menjen. Milyen egy kujon már?!


note & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down

Vivien C. Hemlock
hello, babe, here is my name
Vivien C. Hemlock
Ψ Age : 191
Ψ Job/hobbies : Újságíró
Ψ Birthday : 1832. May. 17.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Spy

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyCsüt. Aug. 14, 2014 11:52 pm



Brandon & Viv
hunting time

Most komolyan a szemét forgatja? Hogy lehet ekkora egy f*szkalap!? Ráng szemöldököm az idegtől.
- Nem okoz gondot a fürdés, csak akkor, ha egy vadbarom tavak fenekére nyomkodja a fejem!- most szívem szerint én is a szememet forgatnám, de már csak azért se. Szörnyen bosszant, hogy ilyen kemény legénynek érzi magát, csak mert erősebb nálam, szívesen felvilágosítanám, hogy attól még tudok kellemetlen, és fájósebeket ejteni rajta, ha végén ő is fektet két vállra. Legszívesebben ezt most rögtön szemléltetném is, gyakorlatban. Az orrnyergemet kell masszíroznom, hogy egy kis időt nyerjek és lehiggadjak, hogy aztán viszonylag civilizált módon oldjuk meg a titkok kérdését.
- Így fair.- biccentek, igen, jól látja a helyzetet. Amilyen gyorsan belemegy félek, valami bagatell kis ostobasággal akarja majd kiszúrni a szemem, de ráérek ezen majd akkor problémázni, most elég megbirkóznom azzal, hogy ablakot nyissak a régmúlt emlékeire. Nem megy könnyen ez a kitárulkozósdi, végül csak túlesek rajta. Azt mondják, hogy az emberek megkönnyebbülnek, ha kiönthetik a szívüket valakinek, hát baromira nem így érzek. Tekintetem azt súgja hátrább az agarakkal, mikor a hátamat lapogató Brandon felé pillantok. Látom rajta, hogy ez neki is kellemtelen, nem értem miért erőlteti, de szerencsére nem hazudtolja meg sokáig önmagát.
- Hah! Pedig jó vagyok benne, tényleg.- bár nem látom, de kihallom hangjából a mosolyt, hát én is felnevetek, nem kevés öniróniával. Mindkét munkám megkívánja a gyors és hatékony döntéshozatalt, és valóban nem jelent problémát a megfelelő döntések kiválasztása, míg nem vagyok személyesen, érzelmileg érintett egy ügyben, amint ez megtörténik valahogy kicsúsznak a kezemből a dolgok. Hanyatt vetem magam, úgy hiszem túl vagyok a nehezén, de Brandon csak nem hagy nekem békét.
- Mégis ki a franc jönne rá, ha nem jár el a szád?- ugyan mekkora esélye van annak, hogy valaki ellenséges szándékkal mélyvízbe hajít? Nevetséges, és felháborító. Egyáltalán nem tetszik, ahová ki akar lyukadni.
- Mire véljem, ez valami ultimátum? Nem, nem tudta a mai napig senki, és minden rendben lett volna, ha ez így is marad.- sziszegem. Úgy ki tud hozni a sodromból, hogy az nem igaz. Indulataimat azonban egy időre kénytelen vagyok parkoló pályára terelni, annyira ledöbbent, amit Brandon megoszt velem. Mit ledöbbent? Sokkol! Azt hiszed, ismersz valakit, és tessék, ilyen dolgok derülnek ki. Na, nem mintha ettől megváltozna a róla bennem élő kép. Valahogy mindig is érződött rajta, hogy sötét, fájó dolgok lapulnak a múltjában, úgy hordozza őket magával, mint valami láthatatlan palástot. Bár nem látod, de mégis megcsap a szele, és tudott, hogy ott van valahol, létezik.
- Oh, hát, megleptél.- közlöm tömören. – Sikerült überelned.- csettintek a nyelvemmel elismerően. Nem, valahogy nem kívánkozik a részletek után szaglászni, jobb bizonyos dolgokat hagyni meglapulni a sötétben. Kár, hogy Brandon nem vesz rólam példát.
- Nem vagy vicces.- állok vele szembe, miután felhúzott magával. Szemeimet az övébe fúrom, igen, remélem, hogy csak tréfált, bár nehéz ezen szándékán morfondírozni, miközben mezítelen testem az övéhez ér, borzongás fut végig a gerincemen, ahogy tudatára ébredek ennek. Elhúzódhatnák szégyellősen, de én nem az a lány vagyok. Közelebb lépek hozzá még egy arasznyit. Melleim mellkasához simulnak, orrom hegye szinte az övét érinti. Felszegett fejjel nézek a szemébe. Olyan közel van, olyan könnyű és kívánatos dolog lenne számat az övére tapasztani. Ujjaimmal végigsimítok balalkarján, és fel végig a bicepszén. Ajkaim elnyílnak, a fogaimmal a szája felé kapok, orromat ráncolva, ám még mielőtt őt érinteném összezárul az állkapcsom. – Éhen halok, menjünk fogjunk valamit…- javaslom, még mindig nem tágítva, azt most neki kell.





Razz ✗ Paradise Circus ✗ note

Vissza az elejére Go down

Brandon Smith
hello, babe, here is my name
Brandon Smith
Ψ Age : 311
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Cage Fighter
Ψ Humor : I'm not a funny guy
Ψ Birthday : 1712. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Executor

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyPént. Aug. 15, 2014 12:42 am



viven & brandon

hunting time

- Pedig ilyen vadbaromból akad még egy pár. – csak egyszer bukjon le azzal, hogy információkat szed össze és akkor mindjárt kiderül mennyi vadbarom is van még és, hogy mire is képesek. Persze, nyilván nem kívánom neki, hogy lebukjon, mert ne, de ilyenkor úgy érzem magam, mintha egy oktondi kölyök fejébe próbálnám épp verni, hogy mi is a helyzet. A kölyök meg persze csak duzzog, mint most – véleményem szerint – Viv is. Lehet, hogy a kora alapján már nem egy kölyök garou, de most mégis olyan érzésem van, hogy csak az évek teltek rajta, de felnőni elfelejtett.
A története után a lapogatásomra egy gyilkos pillantás a jutalmam. Én meg persze előveszem a legsármosabb vigyorom és rávillantom, hadd örüljön. Vagy inkább had bosszankodjon rajta.
- Tudtad, hogy kipirulsz, amikor berágsz? – és hát melyik hímnek ne tetszene, amikor egy nőstény orcája rózsaszínbe vagy pirosba fordul. Legjobban, akkor tetszik ez a szín egy nőn, amikor kéjesen is nyög mellé alattam. Ehh, de k*rvára elkalandoztam már megint.
- Elvileg nekem sem kellene tudnom róla mégis megtudtam. Ne cirkuszolj! És igen, ultimátum. Nem szólok Marknak, de csak ha látom, hogy leküzdöd a félelmed. Jah, szar, hogy pont én jöttem rá. Na akkor ezen lépjünk is tovább. – igen, a falkát érintő dolgokban nyakas vagyok, nem is kicsit. És nálam Viv gondja olyasmi, ami a falkára is kihatással lehet. Tehát eszemben sincs úgy tenni, mintha nem tudnék róla. Van elég más olyan dolog, amivel kapcsolatban úgy kell tennem, mintha meg sem történt volna.
Megkapja a mesémet. Ami sajnos igaz. Többet azonban nem mondok. Egyfelől nem éppen vagyok a szavak farkasa, másfelől meg nem akarom elmondani azt, amit szerintem a húgomnak kellene, ha majd itt lesz az ideje. Mert hát miatta öltem, az ő érdekében. Mondjuk az ok az lényegtelen, mert még ha jogosnak is éreztem, akkor sem kellett volna a saját bétám ellen mennem. Vagy nem úgy, ahogyan azt megtettem.
- Nem volt célom überelni. – vállat vonok, aztán inkább felállok, tereljük a figyelmet őrá. És ez marha jól sikerül, mert a kis akciója, hogy hozzám préseli a feszes, kerek melleit… hát nem vagyok éppen fából, ami azt illeti. Nyilván minden faszira hatással van, ha egy jó nő tolja neki a csupasz halmocskáit.
És akkor még úgy is tesz, mint aki a szám után kapna. Fekete bestiám a szürke nőstényt kerülgeti, már annak a hátsójánál van. Ehh, ha mindketten ellenem vannak, a dögöm és Viv is, akkor vajon meddig leszek képes sziklaszilárd maradni? És akkor még a testem is elárul, pont a sziklaszilárdságával. Remek.
Viv fenekébe markolok, mielőtt még válaszolnék. Ezt a játékot én is tudom játszani, nem csak ő.
- Fogunk. De előbb, nyomás a vízbe. – és a mondat végével már lendül a kezem, a fenekére csapok. Majd szélesen vigyorogva fogom meg a kezét és lendülök a tó felé. Ha nem tesz közben valamit, ami meghiúsítsa ezt, akkor begázolok vele a vízbe.
- Válts, ha nem akarod, hogy kirántsam a bestiád belőled, akár egy kölyökét a mentora. – a kölykök így tanulnak. Bestiájukat van, hogy ki kell rántani és legyen akárhogyan is, az sohasem olyan kellemes, mint magunktól váltani. Tudom én, hogy Viv most talán legszívesebben válogatott módokon kínozna meg, de nem érdekel. A problémákat meg kell oldani. Utána ehetünk.


note & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down

Vivien C. Hemlock
hello, babe, here is my name
Vivien C. Hemlock
Ψ Age : 191
Ψ Job/hobbies : Újságíró
Ψ Birthday : 1832. May. 17.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Spy

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyPént. Aug. 15, 2014 5:34 pm



Brandon & Viv
hunting time


- Ekkorából nem hiszem.- mormogom gúnyosan, mert hát a taplóságnak is vannak fokozati és Brandon a csapat élharcosa e téren is. Persze értem én, hogy mire próbál célozni, csak marhára nem bírom, ha belepofáznak a dolgaimba. Még ha a jó szándék is vezérli, vagy közérdeke képtelen vagyok jó néven venni akadékoskodását. Hiába vigyorogsz így rám, mondanám neki legszívesebben, már korábban is feltűnt milyen észvesztően jó pasi, de ez most nem billenti pozitív irányba a véleményemet róla, sőt! Bár valami azt súgja nem is ez volt a célja ezzel.
- Menj a francba!- csattanok fel dühösen, amitől csak még mélyebb árnyalatot vesz fel arcszínem.
Határozottsága belém fojtja a kitörni készülő visszavágást. Ez az egész csak megerősíti bennem azt az tapasztalatot, miszerint ostobaság kiadni magunkat másoknak, megnyitni a szívünket és hasonló marhaságok, mert a „kedves barátok” visszaélnek az így szerzett tudással.
- Rendben.- vetem oda, és nagyon remélem, hogy ezzel le is zártuk ezt a témát. Komolyan megfontolom majd, hogy foglalkozzak a kis problémámmal. Szakembert aligha kereshetek fel vele, de megoldom, ahogy szoktam, magam. Eztán ő nyújt nekem betekintést a múltjába.
- Pedig sikerült.- pillantok komoly képére, s a számsarka megremeg és bár próbálok ellenállni, de őrült kacaj tör ki belőlem.
- Annyira elcseszettek vagyunk. – s ezt most nem csak ránk értem, hanem úgy egészében a fajtánkra. Talán majd egyszer elvégzek egy kutatást, hogy kiszűrjük melyik az a gén, amelyik ilyen elfuserált életre kárhoztat mindannyiunkat. Persze, vannak kivételek a falkánkban is, de a többségünk sokkal több szarságon ment keresztül, mint illene. Ez volna a hosszúélet ára? Késsz káosz vagyok…eszme futtatásomat Brandon szakítja félbe, mikor is maga mellé ránt. Nem bír leszállni rólam, agyamat szépen lassan megint elárasztja a vörös köd, de haragomat nem csekélyke vágy is fűszerezi ezúttal. Nőstényem kacérkodik, ingerli a hímet, aki vevő lenne a játékra, egyedül Brandon áll szórakozásunk útjába.
- Szép kis dorong.- siklik végig elismerő pillantásom legbecsesebb testrészén, hogy aztán visszavándoroljon arcára. Imádom, hogy akar, addig akarom lökdösni a szakadék felé, míg bele nem zuhan. Leheletem borostás állát cirógatja, szemeim pajkosan csillognak, ajkaim enyhén elnyílnak, s amikor a fenekembe markol!
- Ah!- nyögök fel kéjesen, elégedetten, alsó ajkamat fogaim közé csippentem, tenyeremmel kénytelen vagyok megtámaszkodni izmos mellkasán. A fenekemben lévő izmok megrándulnak a váratlan csapásra, de nem húzódnék el, nem lenne ellenemre egy kis fenekelés a megfelelő módon tálalva, de sajnos Brandonnak más tervei vannak, olyanok, amik lefagyasszák a kéjes vigyort képemről.
- Ne már!- ellenkezek, így úgy kell lerángatni a tópartjáig, ha szeretné, hogy vele tartsak. Egyáltalán nem tetszik nekem ez az új irány. Minél közelebb érünk a  vízhez annál hevesebben ellenkezem, csak akkor hagyok fel a rúgkapálással, mikor már térdig gázolunk a hűs vízben.
- Nem akarod most Te azt.- figyelmeztetem, a dögöm be van gerjedve, és nagyon jól tudja, hogy Brandon akarata az egyetlen, ami elválasztja őt vágya tárgyától, és ha mindez nem volna elég még a korábbi fürdetésért is be van rágva, szóval ha most újra víz alá kényszerítik elszabadul a pokol. Nem sok empátia szorult belém, de a bestiámmal leírhatatlanul szoros szálak fűznek össze, nem fogom csak úgy kiadni őt, amikor tudom, hogy mi vár rá.
Okos enged, szamár szenved, hát én mindig is csacsi párti voltam.
- Nem!- jelentem ki határozottan, felé csapva nyitott tenyeremmel. Nem vagyok hajlandó a könnyebbik utat választani, ha Bran azt akarja, hogy előjöjjön, saját kezűleg kell kirángatnia őt barlangjából, és szembenéznie haragunkkal.






Razz ✗ The Dreamer ✗ note

Vissza az elejére Go down

Brandon Smith
hello, babe, here is my name
Brandon Smith
Ψ Age : 311
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Cage Fighter
Ψ Humor : I'm not a funny guy
Ψ Birthday : 1712. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Executor

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptySzomb. Aug. 16, 2014 10:35 pm



viven & brandon

hunting time

Újabb vigyort eresztek meg felé. Szélesebbet, pofátlanabbat, mert hát miért is ne?!
- Rögtön utánad, Sweetheart! – látom ám, hogy sötétebbe vált az arca, de hát, ha még ezt is az orra alá dörgölöm, akkor lehet, hogy tényleg dühös lesz. Vagy csak még hisztisebb, amitől meg az ég óvjon, mert én és a női cirkuszok… mondjuk úgy, hogy nem igazán vagyunk jóban egymással. Nem tudom, hogyan kellene kezelnem és azt hiszem már nem is fogom megtanulni, ha három évszázad alatt nem sikerült.
Azt hiszem igaza van. Tényleg elcseszettek vagyunk valahol. Nevetéséhez a jókedvemmel csatlakozom. Szfinxmosollyal a képemen nézek rá és végigszántok a hajamon, aztán mindkét karom a felhúzott térdeimre teszem.
- Valóban. Lehet a farkas génben keresendő a hiba. De tudod, mit? Nem érdekel. Garounak lenni, akkor is fasza. – megvonom a vállam. Talán van ennek az egésznek genetikai oka – mármint az elcseszettségnek – talán nincs. Végül is teljesen mindegy. Az viszont biztos, hogy farkasnak lenni, több, mint különleges „dolog” és soha a büdös életben, semmiért sem változnék meg.
A jókedv odébb száll és én felkelek. Itt az ideje, hogy rátérjünk Viv kis problémájára, ezért húzom fel.
Nem mondom, jól esik elismerő pillantása, persze, melyik hímnek ne esne jól, hogy így mérik végig legnemesebb testrészét?! A megjegyzése hozzá viszont már korántsem annyira hízelgő.
- Hol látsz te itt kicsit? Inkább nagy az. – férfiúi önérzetem igazságszolgáltatásért kiált, bestiám meg bőszen bólogat hozzá, hogy rakjam csak meg a nőstényt és mindjárt kiderül, hogy mennyire nem vagyunk mi kicsik!
Én azonban orrba vágom a farkast magamban, mert mégsem járja ez az egész, szóval tegyen csak le szépen ösztöni-vágyairól, mert a világ nem úgy működik, ahogyan ő azt szeretné és elképzeli.
Viv nyögése persze megint csak a farkasomat hergeli és most már rám is vicsorog a dögöm, mert amíg én leállítani próbálom, addig a velem szemben álló nőstény még inkább felpiszkálná vágyait. Vagyis meg is teszi.
Ingerem van arra, hogy tovább inzultáljam a tökéletes fenekét, de nem tehetem. Most még ellenállok, bár tény, hogy már egyre kevésbé szilárd az elhatározásom. Bestiám pedig érzi ezt és természetesen máris nyomakszik, hogy bekerítse a nőstényt és, hogy legyűrjön engem is.
Inkább fogom magam és elindulok a hideg vízbe, jót fog az tenni mindannyiunknak. Vivient húzom magammal, mert eszem ágában sincs most visszakozni ettől, itt az ideje, hogy szembenézzen a félelmével. Vagy ez vagy kiverem belőle a víziszonyát, az pedig azt hiszem nem lenne túl nyerő.
Ellenkezik, én pedig még mindig fogom a kezét. A lehetőség az övé volt, amivel nem élt. Akkor itt az ideje az én „játékszabályaimat” követni. Tenyere felém csap és nem érdekel, hogy képen talál vele, ezzel ugyan nem állít meg.
Nem habozok, a következő pillanatban már Bestiám a nőstény után nyúl és erővel rántom elő belőle a saját bestiáját. Közben pedig én magam is átalakulok, Krinosz formát véve fel, mert ebben az alakban még élvezem a szembeforduló hüvelykujj és a két lábon járás előnyeit.
Ha/Amint sikerül a szürke nőstényt kirántani Vivből, mancsommal a marjára marok rá és kíméletlenül próbálom a víz alá tolni, minden erőmet belevetve a dologba. Erősebb garou vagyok és talán valami finomabb módszerhez kellene folyamodnom, de nem vagyok a finomabb módszerek híve. Most, hogy a Bestiám van odakint, csak még erősebb bennem a vágy, hogy magam alá gyűrjem a nőstényt, ezt a vágyat pedig próbálom inkább átcsoportosítani máshová, például oda, hogy segítsek legyőzni a másik garou félelmét.
Hirtelen engedem fel, hogy levegőt kapjon, de nem eresztem el, végig mellette maradok és fogom őt.


note: szerintem ritka béna lett, ha nem tetszik, majd átírom & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down

Vivien C. Hemlock
hello, babe, here is my name
Vivien C. Hemlock
Ψ Age : 191
Ψ Job/hobbies : Újságíró
Ψ Birthday : 1832. May. 17.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Spy

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptySzer. Aug. 20, 2014 9:54 pm



Brandon & Viv
hunting time
Megjegyzésére orromat ráncolva fintorodom el. Meglehet, hogy nem vagyok a tapintatosság mintapéldánya, de bunkóság terén nem játszunk egy ligában, és sok más területen sem, de az hagy legyen már az én bajom. Öniróniával vegyített szenvelgésemet, azonban most türelmesen végig hallgatja, még ha építő jellegű megszólalással nem is szolgál utána, de ugyan ki lenne rá képes?
- Az már igaz!- szélesedik ki mosolyom. A sok szarság ellenére nem cserélnék senkivel. Imádom azt a vad, zabolátlan, kockázatokkal teli életet, ami nekem jutott osztályrészül. Persze, ha valaki elém állna azzal, hogy visszaadja a családomat, ha cserébe megfoszthat mindentől ami vagyok, hát nem haboznék, de hiábavalóság ezen keseregni. Ami volt elmúlt, már csak a fájdalom köti a jelenhez.  Erős vagyok, fürge, szabad akár a szél, és még, ha magam is vagyok és az élet kilátástalannak tűnik, akkor se vagyok egyedül, mert Ő mindig ott van velem. A gondolat szelíd mosolyt csal az arcomra, és farkasom is szeretetteljesen morgolódik lelkem mélyén. Nincs ami elvághatná ezt a köteléket.
Gyorsan magunk mögött hagyjuk a merengést, de még várat magára, hogy a tettek mezejére lépjünk. Megrekedünk, vágytól telve, mi is, ők is, de úgy tűnik ennél nincs tovább.
- Innen nem tűnik olyan hatalmasnak.- hát igen, nem bánnám, ha közelebbről is szemrevételezhetném azokat a méreteket, vagy máshogyan juttatná tudtomra, hogy mekkora is az-az akkora. Hergelem, próbálom tovább szítani a tűzet, de ő inkább oltaná, és mi tagadás ügyesen teszi. Mikor a part felé rángat már nyoma sincs bennem az iménti vágyodásnak, inkább csak mennék az ellenkező irányba.
Esélytelen, hogy az ő szabályai szerint játsszam a játékot, amibe részt sem kívánok venni. Nem érdekel mennyire lesz kellemet, mennyire fáj nem adom magam egykönnyen, a bestiámat pedig pláne. Tenyerem az arcán csattan, meg se kottyan neki, de nem is az volt a célja, egyszerűen csak minden porcikámmal tudatosítani akarom benne, mennyire pipa vagyok. Valójában persze ez nem csupán harag, farkasom félelme egy ponton az enyémmé válik.
- Fejezd be!- utasítom, miközben arcomat eltorzítja az erőfeszítés, miközben próbálok ellenállni. Szavaimmal nem mutatom jelét, de tekintetem arról árulkodik, hogy kész vagyok könyörögni is, ha kell, de ez őt nem hatja meg.
- Ne!- hallatszik torz üvöltésem, hiszen állkapcsom már nyúlni kezd, agyaraim előtörnek, térdre kényszerít a fájdalom, miközben rég tapasztalt hosszadalmas átalakulás veszi kezdetét. Az utolsó pillanatig próbálom bent tartani, de nem elég, hogy kitépni próbálják belőlem, ő maga is jönni akar. Esélyem sincs. Arany szemeim vérben forognak, dühödten csattog felé állkapcsom, de ő erősen megragad és a víz alá taszít. Eltátott számat kitölti a hideg folyadék, szemeim tágra nyílnak, de csak homályos foltokban vélem felfedezni Brandon fölém magasodó alakját. Vizet rúgok az arcába, miközben kapálózom. Bántani akarom, szétcincálni, de legfőképp szabadulni tőle. Halszagú víz csordogál végig orrjárataimon, szívem fokozódó ütemre verdes mellkasom mélyén. Sóst ízt érzek, pedig tudom, hogy nem lehet, újra az emlékeimbe ragadok. Tengervíz tölti ki a belsőmet, szétfeszít, mar…Fulladozva bukok a felszínre, mikor Brandon engedi. Képtelen vagyok bármit is szólni, túlságosan lefoglal, hogy felköhögjem a tó vízét.
- Széttéplek.- nyöszörgöm, mikor készen állok rá, mancsaimmal a karjára fogok, karmaim vért serkentve vájnak bőrébe. Remélem, belátja, hogy ez nem vezet sehová, és végre elereszt, bár, ha az volt a célja, hogy Bestiám ne akarjon visszavonulni, akkor sikerrel járt, mert most sokkal erősebb benne a vágy, hogy Brandon életére törjön semmint, hogy menekülőre fogja.



✗ Én meg voltam vele elégedve Razz ✗ music ✗ note

Vissza az elejére Go down

Brandon Smith
hello, babe, here is my name
Brandon Smith
Ψ Age : 311
Ψ Home : New York - Manhattan
Ψ Job/hobbies : Cage Fighter
Ψ Humor : I'm not a funny guy
Ψ Birthday : 1712. Dec. 13.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Executor

Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület EmptyCsüt. Aug. 28, 2014 11:23 am



viven & brandon

hunting time

Sejtem én, hogy most mennyire is pipa rám és, hogy ki lehet akadva – kb mint a kakukkos –, de ez még nem változtat azon, hogy ideje szembenéznie a kis problémájával, ami sokkal nagyobb problémához vezethet, ha nem lesz orvosolva rövid időn belül. Persze nem kell, hogy az én leckémet akarja, akarhatja másét is, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy szerinte a szőnyeg alá besöprés lenne a legjobb megoldás. Nos, ebben egyáltalán nem értünk egyet.
Ráadásul, ha erre koncentrálunk mindketten, akkor talán enyhül az a feszítő érzés, amit a vágy gerjeszt és amire mind a kettőnk farkasa ugyanolyan érzékenyen reagál. Nem szabad, nem lehet arra gondolnom, amire most gondolok, tehát a legjobb az lesz, ha valami mást helyezünk előtérbe. Ez majd kellőképpen lehűti mind a kettőnk agyát. Meg minden mását is, ami felforrósodóban volt.
Kíméletlenül kirántom a farkast belőle. Tudom, hogy mennyire aljas volt tőlem és mennyire nem fair megtenni valakivel, de ha magától nem akarta megtenni, hát megtettem én. Egyszer talán majd belátja, hogy van értelme annak, amit most teszek vele. Vagy örökre meggyűlöl, de legalább túl lesz a félelmén.
Felém kap, de erősen tartom továbbra is, a víz alá kényszerítem és rövid ideig tartom csak lent. Nem hiszek abban, hogy beszélgetni kellene erről a szarságról, a tettek garouja vagyok, szerintem sokkal célravezetőbb gyorsan és kíméletmentesen túl esni azon, amin túl kell.
Felengedem őt a víz alól és még mindig tartom, hogy ne bukjon orra vagy mit tudom én, jobbnak látom, ha végig fogom őt. És ekkor marka végig a karom, amire a bestiám elégedetlenül mordul fel, pofánk vicsorba torzul és egyáltalán nem örülünk annak, amit Viv most csinált. Gondolkodás nélkül vágom orrba. Tisztában vagyok vele, hogy nőstény és a falkatársam, de ettől még a farkasom nem hagyja magát és azt sem, hogy ezt tegye vele a kisebb bundás.
- Próbálkozni lehet. – mordulok fel garou nyelven, közben pedig lendülök és igyekszem magam alá gyűrni itt a vízben. Nem eresztem, most már csak azért sem, farkasom megmakacsolta magát és a korábbiak fényében is célja lett, hogy megmutassa a nősténynek, hol a helye a sorban.
- Ne szórakozz velem, Viv. – mordulok ismét és megpróbálom visszatolni a víz alá, feltéve, ha pont a nedvesség miatt ki nem sikerül csúsznia a mancsaim közül. Ha igen, úgy utána vetem magam és elkapom, ha addig élek is. Mindenesetre ez a terv és az elszántság is megvan hozzá.


note & music & word

Ψ


Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Fás terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fás terület Fás terület Empty

Vissza az elejére Go down

Fás terület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros :: Central Park-