to New York. Bizonyára hallottál már a méltán híres Nagy Almáról, amely a USA legnépesebb városa. Ez alkalommal otthont ad számtalan természetfeletti lénynek is. A vámpírok már előbújtak koporsóikból, többé nem titok a létük, ahogyan a vadászok sem titkolják már kilétük. Azonban rajtuk kívül még temérdek teremtmény leskelődik rád a sötétből.
Gyere és lépj be, ismerd meg a világunkat, ahol semmi sem az, aminek látszik. Légy részese a hatalmi harcoknak vagy épp az egyensúly fenntartásának!
Oldalunk saját elképzelések alapján megalkotott fantasy világnak ad otthont. Ismerkedj meg velünk, válogass kedvedre a játszható fajok közül, alkoss karaktert és érezd jól magad!
• • • • • • •
Az oldal alapítása:
2014. 07. 04

































Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 3:20 pm-kor volt itt.


















» Bloggers contest
by Rose Rey Szomb. Nov. 22, 2014 9:05 pm

» Kikötő
by Céline Chenal Csüt. Nov. 13, 2014 6:44 pm

» Broadway
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:17 pm

» Buttler-lak
by Amelia Annabeth Bourchier Vas. Szept. 21, 2014 7:15 pm

» Könyvtár
by Pierre Godin Vas. Szept. 21, 2014 10:03 am

» Hálószoba
by Rose Rey Szer. Szept. 17, 2014 8:38 pm

» Sikátorok
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:43 pm

» Csatorna
by Raina Cleopatra Kills Szer. Szept. 17, 2014 2:09 am


















Az oldal gondolata WILLIAM és ANNA fejéből pattant ki. A leírások a White Wolf gondozásában megjelent Vampire: The Masquerade; Werewolf: The Apocalypse asztali szerepjáték könyvek; továbbá Charlaine Harris; Laurell K. Hamilton; Angela Knight fantasy írók művei, illetve Hemlock Grove; Blood Ties című sorozatok nyomán készültek. Minden az oldalon található leírás a Staff keze munkája, amelyet szorgosan készítettek el és mivel mindez saját, nem szeretnénk, ha más oldalon visszaköszönne bármelyik is!
A design-t, az oldalképeket és a fejlécet LENA készítette, amelyet ezúton is nagyon köszönünk neki!
A helyszínképek a tumblr-ről származnak, az effekteket LENA készítette rájuk.
Minden, ami az oldalon található, az oldal vezetőségének tulajdonát képezi!



Megosztás

Pult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
hello, babe, here is my name
Admin
Ψ Total Posts : 195
Ψ Join date : 2014. Jul. 03.

Admin

Pult Empty
TémanyitásTárgy: Pult Pult EmptySzer. Júl. 30, 2014 5:02 pm

Pult

Vissza az elejére Go down
https://nycreatures.hungarianforum.net

Katherine Hemlock
hello, babe, here is my name
Katherine Hemlock
Ψ Age : 199
Ψ Home : New York
Ψ Job/hobbies : Cop, kick asses
Ψ Humor : Bittersweet
Ψ Birthday : 1825. Apr. 13.
Ψ Total Posts : 5
Ψ Join date : 2014. Aug. 08.

Guard

Pult Empty
TémanyitásTárgy: Viv & Kat Pult EmptyKedd Aug. 12, 2014 8:39 pm




Vivien & Katherine

'We are wild, we are free tonight.'


- Detektív Hemlock! - ez volnék én. Sokat tanultam és tettem azért, hogy ide kerüljek, ebbe a pozícióba. Az őrsön senki sem tudja, hogy farkas vagyok. Még csak az kellene, kész botrány lenne belőle. Rövid időn belül. Nem vagyok én itt nagy kutya, csak egy mezei nyomozó. Nem is akarok magasabb rangot betölteni. Itt legalábbis nem. A farkas léttel egy cipőben jár az is, hogy vannak feladataim és kötelességeim a falkán belül is. Ahol viszont, mondhatjuk, hogy magas pozícióban vagyok. Most, hogy beütött a krach, Mona meghalt, és az a vadász tud rólunk, tud a falkáról, és valamit akár tervezhet is ellenünk. Szóval a nyomában lihegek a szabadidőmben.
Apropó, szabadidő... jó vicc. Ez az, ami nekem nincs. Ha nem őrként funkcionálok, akkor nyomozóként, és ezt a kettő piszkosul nehéz összeegyeztetni; ha hiszik, ha nem. Sajnálatos módon pedig még nem találtam ki annak a módját, hogyan szakadhatnék kétfelé, vagy hogyan osztódhatnék - mennyivel egyszerűbb lenne az életem!
Ezt, mármint, hogy egy fikarcnyi időm sincs, munkatársam tudtára is adom. Smith mappával a kezében lohol utánam, mondván találtak valamit az egyik új áldozatügyében. Gyorsan azt is eldarálja, hogy egy UV fény alatt látható pecsétet nyomtak a lány csuklójának belső felére, ami egy clubhoz vezetett minket. Pontosabban őket, mivel én itt és most leadom a műszakot.
- Rendben - bólintok -, járj utána a dolognak. Nézz szét a bárban, kérdezősködj, nyomozgass. Ne fedd fel magad! - figyelmeztetem. Úgy teszek, mintha valamiféle kisfőnök lennék itt, pedig nem vagyok az, mégis sokan hozzám rohannak, ha van valami, annak ellenére, hogy nem mindig én vezetem az ügyet. Igazából most sem. - Nekem most el kell mennem, már két napja itt rohadok, holnap számolj be - meg sem várom, mit mond, már fekete bőrdzsekimet kanyarítom vállamra, és mielőtt bárki más is megállíthatna, már a liftben állok, és nyomom meg a gombot, hogy a bádog a földszintre vigyen.
Elnyújtott, sietős, nem túl nőies léptekkel haladok az utcákon, célirányosan a Hell felé. Oda beszéltem meg húgommal, Viviennel találkozót. Már régen csaptunk egy amolyan 'ereszd el a hajam' bulit, és azt hiszem, épp ideje, hogy kirúgjak a hámból. Az sem érdekel, ha holnap macskajajjal ébredek.
Szeretek a húgommal lógni. Sajnos mostanában nem volt rá túl sok lehetőségem, többször is vissza kellett utasítanom a meghívását, vagy lemondanom egy már megbeszélt bulit, valamilyen falka-ügy-, vagy rendőr-ügy miatt. Ma reggel azonban eltökéltem, hogy ha már megígértem, betartom a szavam.
Belépve a bár fülledt helyiségébe, megcsap az alkohol, a füst és a különböző parfümök, valamint az izzadság elegye. Tekintetemmel húgomat keresem, akit hamarosan meg is lelek; már a pultnál ül.
Megközelítem, utat vágva magamnak az egyként mozgó embertömegben, kik a zene ritmusára dobálják magukat a fények cikázó forgatagában. Mikor végre kikeveredek a táncolók közül, Viv mögé lépek, és két oldalról bököm meg bordáit, hogy aztán vállaira fektessem kezeimet és arcomat az övének simíthassam.
- Valamiféle csoda folytán nem felejtettem el, és az őrsről is ki tudtam szakadni végre - vigyorodok el szélesen, majd eleresztem húgomat és a mellette lévő, szabad székre csúszok. Olyan ez a mozdulatsor, mintha egész életemben ezt gyakoroltam volna. Mielőtt Vivienhez fordulnék újra, az őzike szemű, James Dean copy cat-hez szólok, aki a pult mögött álldogál, és rendelek magamnak egy vodkát, tisztán. Megvárom, míg Viv is rendel, majd neki szentelem teljes figyelmemet.
- Mi a helyzet? Mesélj - mosolygok rá, és várom, hogy megeredjen nyelve.

MUSIC: Sisters of the Light | NOTE: We are laughter in the wind | WORDS: 545


A hozzászólást Katherine Hemlock összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 14, 2014 4:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vivien C. Hemlock
hello, babe, here is my name
Vivien C. Hemlock
Ψ Age : 191
Ψ Job/hobbies : Újságíró
Ψ Birthday : 1832. May. 17.
Ψ Total Posts : 29
Ψ Join date : 2014. Aug. 04.

Spy

Pult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult Pult EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:13 am


Kath & Viv
18:47: A mahagóni asztalon könyökölve támasztom a fejem, két és félórája szenvedek itt tizenketted magammal, az egyetlen pisi szünetemet leszámítva egyhuzamban. Még augusztus derekán se járunk, de mi már a jövő hónapi anyagokon dolgozunk. A napi hírekkel foglalkozó kollégáink már hat órakor megrúghatták a port. 19:10: Komolyan elgondolkodom a szakterületváltáson. 19:26: Kicsit megkésve eszmélek, hogy rám került a sor, így némi csúszással kezdek bele a projekt ismertetésébe, amin éppen dolgozom. Adam Reiner, a főszerkesztő-helyettes szexin ráncolja a szemöldökét, de a többi kollégától sikerül begyűjtenem néhány kósza gratulációt a legutóbbi nagyvisszhangot keltő Hand-féle cikkemért. Köszönöm, köszönöm, huppanok vissza a helyemre újabb agyzsibbasztóan unalmas félórára. 19:57: Végre!
- Rendben, köszönöm mindenkinek, mára végeztünk.- zárná rövidre a megbeszélést Mr. Reiner, a főszerkesztő távollétében pillanatnyilag ő a nagyfőnök.
- Csak egy pillanat.- ragadom újra magamhoz a szót.- Vasárnap el kell utaznom, és egész jövő héten nem leszek elérhető.
- Hogy micsoda?- rázza értetlenkedve fejét.- Ugye csak viccel velem?
- Hát, őőő, nem?- villantok ezerwattos mosolyt, majd látva Adam indulattól elfelhősödő képét gyorsan magyarázkodni kezdek. – Suzan, nagynénémről van szó, családi ügy, értse meg halaszthatatlan.- hadarom, miközben rajtunk kívül lassan mindenki távozik a tárgyalóból.
20:23: Végre sikerül zöldágra vergődnünk, de csak mert belementem abba, hogy ha már olyan távolra sodor az élet utána járok egy ügynek Adam kérésére. Hogy Ana mit fog szólni ehhez? Most bele se akarok gondolni…
- Köszönöm a megértést Mr. Reiner, Suzan kuzinom végtelenül hálás lesz érte. – szedem össze papírjaimat.
- Azt hittem a nagynénje…- fordítja felém gyanakvó tekintetét.
- Áh, nagyon bonyolult, többrétű rokoni szálak kötnek minket össze.- intem le, majd sietve távozok az épületből.
Hazaugrom az étkezőasztalra szórom a papírjaimat, átöltözöm és hívok magamnak egy taxit, ami a Hell bárhoz repít.
21:05 Kath még sehol, ami cseppet sem meglepő, azt csodálom még, hogy nem csörgött rám, hogy lefújja az egészet. Életembe nem ültettek még fel annyiszor összesen, mint a nővérem egymaga. Csalódottan huppanok le a pulthoz, s ha már ott vagyok, meghívatom magamat egy tequliára a mellettem helyet foglaló vidám ingatlanossal. Negyedórával és három-négy röviddel később már sikerül megalapoznom az est hangulatát.
- Annyira vicces vagy!- röhögök éppen egy kiadósat, mikor hátulról valaki lecsap rám, meglepetésemben ugrok egyet a bárszéken.
- Katherine, el se hiszem!- nem eresztem olyan gyorsan, ha már itt van alaposan megölelgetem.
- Jöhet egy újabb kör.- adom le a rendelést a nővérem után.- Paul számlájára, ugye drága?- simítok végig a fickó karján. Hiába ha már szórakozunk nem szeretek fizetni. Nem mintha pénzügyi gondjaim lennének, ez inkább elvi kérdés.
- Oh, igaz is. Paul, Katrhine, Kat, Paul.- mutatom be őket egymásnak, de ennyi mára elég is volt a jó humorú ingatlanosból. A nővérem felé fordulok, kirekesztve így a fickót a társalgásból.
- Csak a szokásos, pörgünk ezerrel.- vonom meg a vállamat, majd megérkeznek a kért italok is, kézbe veszem az enyémet. – A piszkosul szexi Hemlock nővérekre.- emelem poharam koccintásra, és amint ez megtörtént le is döntöm annak tartalmát.
- Vasárnap Anastasiával elutazunk, tudod, „családi ügy”, valami nagyfalat, egy hétig is távol leszünk vagy tovább. Nem tudom. – kezdek bele, igyekszem egykedvűen tálalnia a dolgot, pedig már most izgatottan várom ezt a kis kalandot. – Hálás lennék, ha néha rápillantanál a lakásomra, míg elvagyok. Na, és veled mi a helyzet, tesó?- öklözök finoman a vállába, majd lábaimat keresztbe fonva veszek fel kényelmesebb ülőpozíciót, hogy úgy hallgathassam reményeim szerint bő lére engedett mondandóját.  


† music: Glow † note: - † words: XXX
Vissza az elejére Go down

Katherine Hemlock
hello, babe, here is my name
Katherine Hemlock
Ψ Age : 199
Ψ Home : New York
Ψ Job/hobbies : Cop, kick asses
Ψ Humor : Bittersweet
Ψ Birthday : 1825. Apr. 13.
Ψ Total Posts : 5
Ψ Join date : 2014. Aug. 08.

Guard

Pult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult Pult EmptyCsüt. Aug. 14, 2014 9:25 pm




Vivien & Katherine

'We are wild, we are free tonight.'


Ezer közül is, a legnagyobb hangzavarban is felismerném húgom, Vivien nevetését. Hasonlít az enyémre, ami valószínűleg a szüleinkére. Erre nem vennék viszont mérget, mert nem gyakran hallottam őket nevetni, tiszta szívből. Édes a kicsi húgom, ahogy ültében ugrik egyet. Ahogy hátulról kicsit megölelgetem, majd mennék a mellette lévő szék felé, hogy leüljek végre – egész nap robotoltam, és már rohadtul vágyok egy vodkára, meg egy tequilára, whiskyre, sörre, és még sorolhatnám -, de persze nem hagyhatom ki, hogy húgom nyakába boruljak, és bénán megpaskoljam hátát, hogy aztán a másik székre csúszhassak. Érzem rajta a tequila illatát, azt hiszem, már kezdett lemondani rólam. Nem csodálkoznék. Rögtön rendelek, majd utánam ő is, és azonnal bemutat egy vadidegennek. Paul? Paul.
- Üdv – intek neki, széles, ragyogó mosolyra húzva ajkaimat és mérem végig a fickót, aki Vivien szerint – legalábbis őszinte reakcióját látva, hallva az előbb – ’olyan vicces’. Hát, nem tudom... inkább idióta, amiért hagyja, hogy lehúzzuk. De hát, ez már csak így megy. Nincs jobb az ingyen piánál. Én már csak tudom, van elég férfi kollegám, akik gyakran fizetnek – vagyis fizetnének - helyettem egy-két üveg sört, pusztán előzékenységből. Mert én vagyok a nő. Általában nem engedem. Inkább csak akkor, ha tényleg be akarok rúgni, amihez viszont nem kevés szeszre van szükség. Olyankor jobb, ha nem én állom a cehet.
Aztán Viv el is fordul a ’hű de vicces’ Paul barátunktól, aki mintha csüggedne most, s úgy néz rám, szinte segélykérőn, mint egy kóbor kölyökkutya. Sajnálatos módon engem ez nem hat meg, láttam már épp elég ilyen ábrázatot és pillantást a nem is olyan távoli múltban, így a szívemet már megkeményítettem ez ellen. Inkább Vivre figyelek, aki mesélésbe kezd.
- Azt látom – nevetek halkan. Már én is úgy pörögnék, de olyan rohadtul fáradt vagyok, hogy nekem ehhez egy kicsit többre lesz szükségem, mint pusztán jókedv. Pia. Sok pia. Esetleg kávé. Talán még a pezsgővel kevert energiaitalt is bevállalom, ami egyébként üt. Nagyon. Még engem is. De attól biztosan felébredek majd. El is döntöm rögtön, mit kérek következőnek.
Ám, mielőtt Vivien folytathatná a helyzetjelentést, megszólítanak minket – ’szépségek’ -, és már nyúlok is a James Dean copy cat keze felé, melyben ott figyel a vodkám, és a szokásos rituálé után gurítom csak le.
- Akik örökre ilyenek is maradnak! – persze, szépek is, de én ilyenkor inkább a bensőséges kapcsolatunkra gondolok. A minket figyelő emberek pedig azt is gondolhatják, hogy csupán két, fiatal hölgy hiszi azt, hogy övé a világ – örökre. Nos... pár száz évig még köztetek járunk, halandók, törődjetek bele.
Aztán végre tényleg Vivienre kerül a sor. Mesél. Szerintem jobban várja ő ezt a kis kiruccanást, mint amit mutat. Közömbös, már-már unott hanglejtése megmosolyogtat, közben szemem sarkából szemezek a pezsgősüvegekkel, hogy vajon melyiket válasszam. Úgy döntök, önző mód, hogy mivel úgyis minden Paul számlájára megy majd, nem leszek rest, és egy egész üveggel fogok rendelni, annyi energiaitallal, amennyi ennyi pezsgőhöz szükségeltetik, hogy kellően kiegészítsék egymást.
- Értem – bólintok a beszámoló végére. Gonoszkás mosolyra húzom ajkaimat, úgy kezdek bele: - Izgalmasan hangzik. Nem is értem, hogy vagy képes ilyen nyugodt maradni – és ezzel most rajtam a sor, hogy játékosan a vállába bokszoljak. Ismerem, jobban, mint a saját tenyeremet, nem tud átverni. – Persze, ez természetes – bólintok. Arckifejezésem most komoly és felelősségteljes. Ha csak ilyen ’apróságról’ is van szó, már előmászik belőlem a nővér.
- Oh, ne is kérdezd... – túrok bele fáradt mozdulattal a hajamba. – Van fogalmad róla, mennyi rohadt gyilkos mászkál szabadon New York utcáin? – teszem fel a költői kérdést. Nyilván én sem tudom, de annyi bizonyos, hogy rengeteg. – Kurva sok munkát adnak nekünk, a rendőrségen. Már két napja bent rohadtam, mielőtt eljöttem. Már épp ideje a kikapcsolódásnak. Nem is emlékszem rá tisztán, mikor voltam normális, nem dolgozó emberek között... – gondolkodom el a dolgon. Csak nem voltam részeg! Ennyire nem. Vagy talán az az emlék is a munkatársaimhoz kötődik, csak mégis annyira részeg voltam, hogy normális embereknek tűntek. Higgyenek nekem, egyik gyilkossági nyomozó sem normális. Mind elvetemültek vagyunk.
- Ne is beszéljünk róla – mosolyodok el végül, és a James Dean copy cat-re nézek. – Egy pezsgőt. Mindegy, melyiket, nem értek a pezsgőkhöz. Amúgy is Paul állja – bökök hüvelykujjammal a friss ismeretség irányába. – És energiaitalt. Hármat – a gyors rendelés után visszafordulok Vivhez. – Nagyon le vagyok strapálva – magyarázom -, energia kell. Viszont... merre felé mentek Anastasiával? És milyen ügy? – nyilván tudni szeretném, legalább egy kicsit jobban, hogy hova megy a húgom, és mire számítsak, mit fog csinálni.
Jön a pezsgő és az energiaitalok, plusz két pohár, és én már keverem is a koktélt, a’la Katherine.

MUSIC: Sisters of the Light | NOTE: We are laughter in the wind | WORDS: 742
Vissza az elejére Go down

hello, babe, here is my name
Ajánlott tartalom


Pult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pult Pult Empty

Vissza az elejére Go down

Pult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Creatures of New York :: New York :: Belváros :: Hell-